esmu bezcerīgs?

 
Reitings 15
Reģ: 26.10.2014
Labvakar, man ir 24 gadi un mani nomoka liela problēma, tāpēc nolēmu piereģistrēties šajā anonīmajā forumā.

Nu man nav draudzenes/sievas un lieta ir tāda , ka man draugu loks nav pārāk liels un tiem pašiem draugu/paziņu lokā nav daudz meiteņu un tās pašas nedaudzās ir aizņemtas, kas nozīmē, ka caur draugiem man nav iespēju ar kādu iepazīties.

Tāpēc nolēmu, ka varbūt piereģistrēties kādā iepazīšanās portālā, bet cik te palasīju, tad meitenes tur piereģistrējas tikai prikola pēc un vīriešus tur uzskata par dīvainiem, kā arī ja aiziet ar kādu uz randiņu tad pēc 10min kopā būšanas pasaka, ka jāsteidzas prom

arī uz ielas iepazīties nav jēga, jo uzskatītu par psihu, dīvainu un perversuli un kā te rakstīja viena - mums latviešiem nav tāda mentalitāte
26.10.2014 21:09 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Dzīvnieku pasaulē tēciņi cīnās un mātītes lai arī cik gādīgas pret bērniem būtu, tā vienalga ar pilnīgu vienaldzību noskatās kā lielāks tēviņš uzvar un iznīcina vājāko. Cilvēk mātītes arī ir tikai dzīvnieciņi un viņām vienalga. Nopietni. Palīdzību neprasiet! Te nav par ko apvainoties.
26.10.2014 22:29 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013

Es iesaku parunāt ar kādu draugu pa šo tēmu, kāds jau noteikti zinās kā palīdzēt, tie ieteikumi par iešanu uz klubu ir diezgan dīvaini.

+
26.10.2014 22:30 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Tavamāte arī ir sieviete don't forget!
26.10.2014 22:31 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Alex Tu pats esi dīvains....

Jo man nepatīk iet uz klubiem kur vecenes uzvedas kā maukas uz Varšavas šosejas?
26.10.2014 22:31 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2011
Jo man nepatīk iet uz klubiem kur vecenes uzvedas kā maukas uz Varšavas šosejas?


Par visām nevaru apgalvot, ka tā nav. Taču, pie tādām viņš var mēģināt zaudēt kautrību ;)
26.10.2014 22:32 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Par visām nevaru apgalvot, ka tā nav. Taču, pie tādām viņš var mēģināt zaudēt kautrību

Labāk atrast sievieti ar kopīgām intresēm un viedokļiem, tādu ar kuru var parunāt, nevis klubā aiziet, piedzeties, laizīties, nodrāzties un tā visu laiku.
26.10.2014 22:35 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2011
Labāk atrast sievieti ar kopīgām intresēm un viedokļiem, tādu ar kuru var parunāt, nevis klubā aiziet, piedzeties, laizīties, nodrāzties un tā visu laiku.


Neviens jau neliek laizīties un ņemties ar tām meitenēm... pff..
26.10.2014 22:38 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Es driizaak ieteiktu internetaa iepaziities, tas ir visreaalaak, manupraat. Klubi man skiet variants ne iipashi.. Un par to,ka Tu saki,ka neesi izskatiigs, gan jau esi tiiri simpaatisks vienkaarshi lieli kompleksi. Es reiz biju attieciibaas ar puisi, kursh bija simpaatisks un visaadi citaadi jauks, bet ljoti kompleksains un biezhi teica par sevi, ka nemaz neesot smuks utt. Manupraat, puishiem nemaz nav jaabuut paarlieku smukiem, man vismaz no taadiem saldajiem smukuchiem shermulji skrien. Tu raksti, ka Tev ir laba humora izjuuta, tas vien jau ir ko veerts. Es ieteiktu tomeer meeghinnaat pieregjistreeties kaut vai tajaa otrapuse.lv, raksti meiteneem arii tad,ja skiet "shitaa noteikti neatrakstiis", so what, pati vainiiga. Varbuut tomeer paveiksies un atradiisi kaadu forshu meiteni.
Es ieteiktu mekleet veidus, kaa uzlabot savu pashapzinju un iemiileet sevi, skan banaali, bet taa ir, cilveeki, kas varbuut nemaz nav tie pashi skaistaakie, bet ir apmierinaati ar sevi, attiista sevi un intereseejas par lietaam, pievelk citus.
Un veel ieteikums - meegjini atrast darbu, jo Tev tomeer jau 24.. tas arii uzlabos pashapzinju, ja speesi pats nopelniit, nopirkt sev forshas dreebes vai nodarboties ar kaadu forshu hobiju.
27.10.2014 00:13 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Tavamāte arī ir sieviete don't forget!

Tu to man? Viņa ļoti bēdājas par katru manu zaudējumu. Man sava māte nav jādrāž. Un vispār kādā sakarā te par manu māti?
27.10.2014 00:42 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2014
Iespējams, mans pirmais un vienīgais kompliments par kaķiem, bet Armand, tas kaķis tavā profila bildē ir tik ļoti adorable. :>
Ja par tēmu, tad puis, beidz ar esmu-nevienam-nevajadzīgs-neveiksminieks. Tas, manuprāt, ir galvenais, kas tevi attur no mērķa sasniegšanas. Atrodi darbu, move on, galvenais mēģini virzīties uz priekšu, jo dzīve taču ir brīnišķīga, ne tā?
27.10.2014 00:56 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
meitene kādreiz vispār ir bijusi ?
27.10.2014 01:41 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
meitenes, neizplatiet dezinformāciju un nemāniet autoru, otrapuse.lv ir jāmaksā par abonementu , savādāk nevar ne vēstules rakstīt, ne apskatīties kādas profilu

ja autoram nav darbs kā viņš apmaksās otrapuse abonementu?
27.10.2014 01:42 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
sis nav iepazianaas portaals :D
27.10.2014 01:44 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
TG Portālā otrapuse sieviešu ir vairāk un to kvalitāte aukstāka. Manuprāt, tas pateicoties diezgan agresīvai reklāmai televīzījā.
27.10.2014 02:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tieši tāpat, kā ne visi vīrieši iepazīšanās portālos ir frīki, arī ne visas meitenes klubos ir ieradušās pa taisno no Varšavas šosejas. Tas tā, pirmais punkts.

No tām vietam, uz kurām kautrīgs puisis var iet vienatnē, es esmu iepazinusies bibliotēkās, kafejnīcās. Bet nu, vismaz tik daudz drosmes, lai pienāktu klāt un uzrunātu, gan vajadzēs kaut kur atrast.

Visiem puišiem šādā situācija iesaku deju kursus - Rīgā deju kursos ir liels meiteņu pārsvars, un daudzas ierodas nevis ar savu boifrendu-kačaku, bet gan divatā ar draudzeni. Tādos apstākļos ir iespēja meitenes satikt regulāri, ir iemesls sveicināties, kontaktēties, un, kas zin, varbūt var atrast sev pastāvīgu deju partneri :) Un, tā kā tie ir kursi, pat dejot nav jāmāk. Es pati esmu gājusi vairākkārt uz deju kursiem ar draudzeni, runāju no pieredzes. Zinu, kā meitenes, kas nāk bez deju partnera, priecājas iedraudzēties ar jebkuru no vientuļajiem puišiem, lai būtu ar ko nodarbībā dejot.

Un kā domājat, vai kaut viens puisis, kam es šito iesaku, ir paklausījis manam padomam? Ņefiga. Viņiem ir 101 iemesls, kāpēc to nedarīt (tapat kā, principā, jebko citu). Ar tādu attieksmi, puiši, nebrīnos, ka jums iet grūti ar iepazīšanos.
27.10.2014 04:41 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
piesakies pie oho .lv lapas, seksam.lv lapā , duadz tur meklē. vel otra puse.lv ir lapa ......

un izveido anketu ka meklē nopietnām attiecībām cilvēku,

sākās sarakste - mini savus mīnusus , plusus ,un ja kādai vajdzēs ko nopietnu ,gan jau atradīisi sev otru cilvēku.
27.10.2014 07:45 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es arī izlikšos, ka autors nav trollis un atbildēšu nopietni. Sāc pats ar savu pašnovērtējumu. Atmet to sabrauktā ezīša attieksmi. Tu neesi dolārs, lai patiktu visiem. Tu neesot izskatīgs (maza auguma ar mazu draudziņu) un tu tur neko padarīt nevari. Pieņem to par faktu, samierinies ar to un beidz par to nemitīgi domāt. Kad komunicē ar meiteni, parādi to labo, kas tevī ir - patīk dzīvnieki un aktīvs dzīvesveids. Vienu vārdu sakot, pacel savu pašapziņu.
Lai komunicētu ar meiteni, vispirms viņa ir jāsatiek. Klubi atkrīt, internets arī, uz ielas iepazīties tev bail. Darba tev nav - sāc ar to. Atrodi darbu, kur ir jaukts kolektīvs, runājies ar jaunajām kolēģēm kā ar draugiem, parādi savu humora izjūtu, esi izpalīdzīgs. Iepatīcies kā cilvēks, tad arī bīdi lietas tālāk. Lieliska doma bija par deju kursiem.

Sen atpakaļ lasīju A.Mariņinu un tur bija interesanta doma. Labākie vīrieši esot tie neizskatīgie. Izskatīgam vīrietim nav jāpiepūlas, viņš ir izskatīgs un sievietes pašas krīt pie kājām. Neizskatīgs vīrietis vairāk centīsies sievieti iekarot un noturēt. Viņi ir mīlošāki, uzticīgāki, bieži vien ar labāku raksturu un labāki gultā. Kāpēc labāki gultā? Tāpēc, ka viņi pieliek lielākas pūles, lai apmierinātu sievieti, ar radošāku izdomu un atraktīvāki (jo jākompensē tas, ar ko daba viņus nav apveltījusi). Tātad, galvu augšā! Galu galā Šreks savu Fionu arī atrada :D
27.10.2014 08:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Fiona ir (palika) resna. Mūsu troļļiem resnu nevajag ;)
27.10.2014 08:40 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Fiona ir (palika) resna. Mūsu troļļiem resnu nevajag


Nu tās jau ir viņu problēmas :D
27.10.2014 08:45 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
uz deju kursiem tak iet geji :D vismaz meitenes viņus par tādiem uzskata nevis normāliem večiem un neko kopīgu ar viņiem nemaz negribētu :D

kāpēc tādi padomi jādod autoram, nesaprotu
27.10.2014 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits