esmu bezcerīgs?

 
Reitings 15
Reģ: 26.10.2014
Labvakar, man ir 24 gadi un mani nomoka liela problēma, tāpēc nolēmu piereģistrēties šajā anonīmajā forumā.

Nu man nav draudzenes/sievas un lieta ir tāda , ka man draugu loks nav pārāk liels un tiem pašiem draugu/paziņu lokā nav daudz meiteņu un tās pašas nedaudzās ir aizņemtas, kas nozīmē, ka caur draugiem man nav iespēju ar kādu iepazīties.

Tāpēc nolēmu, ka varbūt piereģistrēties kādā iepazīšanās portālā, bet cik te palasīju, tad meitenes tur piereģistrējas tikai prikola pēc un vīriešus tur uzskata par dīvainiem, kā arī ja aiziet ar kādu uz randiņu tad pēc 10min kopā būšanas pasaka, ka jāsteidzas prom

arī uz ielas iepazīties nav jēga, jo uzskatītu par psihu, dīvainu un perversuli un kā te rakstīja viena - mums latviešiem nav tāda mentalitāte
26.10.2014 21:09 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
kur vēl varētu iepazīties, izņemot - klubu, internetu?


vilcienā. Ej visiem klāt un uzsāc sarunu. Man šitā viens puisis uzsāka sarunu, es tik tupi smaidīju. Laikam vilciens tomēr tev nederēs.
27.10.2014 13:21 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
un ja tev ir visi zobi kārtībā, tad esi ņemams. Tam puisim gan bij nedauudz sūdīgi ar zobiem. :D
27.10.2014 13:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits