Piedotu?

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Labvakar, meitenes, lūdzu jūsu palīdzību sāpīgā jautājumā.
Esmu kopā ar puisi jau gadu. Esam patiešām laimīgi, ir kopīgi plāni un sadzīve. Aizvakar atpūtāmies, puisis galīgi sadzērās, sāka stulbi uzvesties un es, protams, sadusmojos. Sāku dusmoties un, tā kā pasākumā bija ļoti daudzi mūsu draugi, es teicu- ka iešu atpūsties ar citiem cilvekiem, lai viņš dzer tālāk ar saviem draugiem, jo vairs nevarēju izturēt to, kā viņš sadzēries. Viņš atteicās braukt mājās, jo bija atbraucis sen nesatikts draugs un arī es negribēju braukt bez viņa.
Viss beidzās ar to, ka viņs bija tā piedzēries (vēma, nestāvēja kājās, pasūtīja bezjēdzīgi daudz šotu sev un citiem), ka sāka uzbāzties un bučot blakus sēdošu pazīstamu meiteni zāles vidū. Kaut kas tāds notika pirmoreiz, taču manī iekšā kas saplīsa, sajutos ļoti pievilta, pazemota, aizvainota. Tagad jau divas dienas viņu ignorēju, neceļu telefonu un neatbildu uz sms, kurās viņš raksta, ka mani mīlot visvairāk par visu uz pasaules, ir jebko gatavs darīt un mainīt, lai es viņu nepametot. Arī mūsu kopīgie draugi saka, ka viņs esot ļoti bēdīga stāvoklī. Es ļoti viņu mīlu un zinu, ka viņs mani arī, tomēr nevaru pārkāpt pāri savai pašcieņai, lai piedotu, tomēr nevaru arī bez viņa :(
Mans jautājums jums- Jūs piedotu? Ja piedotu, pie kādiem nosacījumiem?
26.10.2014 19:46 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Kas tur vispār ir ko domāt? Es kādreiz biju tikpat naiva (un jā - dumja )kā Tu. Dzīvojām jau kopā kāduuuuus gadus divus, kad piedzērās un uzmācās citai meitenei. Piedevu - kādu laiku bija miers - līdz nākamajai bezfilmai. Šitā kādas reizes trīs piedevu, jo mīlēju taču viņu. Teikšu kā ir - na*ig tādu mīlestību? Kam Tev mīlēt cilvēku, kurš Tevi neciena? Jā, mīli, bet ar to vien nepietiek. Tfu...labi ka to lopu pametu, noprojām sēž pa bāriem un piedzēries uzmācas visām pēc kārtas, bet es - laimīgi precējusies. Vienīgais ko nožēloju - ka uzreiz jau pēc pirmās reizes nepametu, bet ļāvu sevi pazemot.
26.10.2014 20:26 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Tapēc ka tā bija pirmā reize jūsu kopdzīvē ka viņš tā sadarijis, dod iespēju.
Protams ja ir tā ka raksti ka mīli.

Un neklausies iedomīgas meitenēs kuras pašas nav laimīgas.
26.10.2014 20:27 |
 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Un neklausies iedomīgas meitenēs kuras pašas nav laimīgas.


Nu ja, labaak klausies taadaas, kuras nokraaptas , bet par spiiti visam dziivo kopaa :) Jo taa jau ir taa patiesaa miila, klausies :)
26.10.2014 20:28 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Kad pēc krāpšanas salabām ar vīru........viss tas likās ka abi to neaizmirsīsim.....bet pēc tā visa esam vel tuvāki nekā agrāk
Tagad tas liekas tik sen, ka pat nebūtu tam cauri gājuši


Tu nekad nezināsi, kas patiesībā notiek otra galvā, ko viņš domā, kad neesi blakus va guli. Cilvēks var smaidīt un priecāties pa dienu, jo redz mīl un viss ir kārtībā, bet tik pat labi viņš var naktīs murgot vai nespēt aizmigt, vai paliekot viens domāt par to, ka cilvēks, kuram viņš uzticējās, ir viņu nodevis.
(Tas ir pieņemot, ka sieviete ir krāpēja)
Mann tas liekas pretīgi, es sevi pārāk augstu vērtēju, lai ko tādu piedotu. Ar vienu mēģināšanas reizi man pietika, tāpēc es nekad nevienam neiesaku un neieteikšu, ko tādu piedot.
26.10.2014 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nu vaaks, shajaas teemas izteikt dzelzhaini striktus apgalvojumus ir biistami patiesiibaa, atliek vien cereet, ka Tu, butvainebut, galeejus leemumus pienemsi peec citiem kriteerijiem, ne Cosmo videejaa-statistiskaa. :) Jo zini, kaa...Ir viegli kaut ko apgalvot, kad miilais un nekraapjoshais chuc turpat blakus vai blakus istabaa skataas futbolu un ne praataa nenaak, ka kaut kas taads jebkad vareetu notikt, bet kad Tu reaali nonaac savas dziives un pasaules no jauna buuveeshanas procesa priekshaa...biezhi ieskanas pavisam citaadi tonji.

Es patiesiibaa nezinu, ko dariitu. Saakuma emocijas un riiciibas man skaidras, bet par tiem lielajiem leemumiem..Zhanna Darka manii saka, ka sakravaatu koferus un atvadiitos ar troksni, bet realitaatee apzinos, ka tas buutu atkariigs no tik daudziem faktoriem. Tai skaitaa manas personiibas un rakstura - cik elastiiga esmu\neesmu piedoshanas jautaajumos.
Negliita situaacija. Nogaidi dazhas dienas, varbuut galva mazliet noskaidrosies.
26.10.2014 20:30 |
 
Reitings 649
Reģ: 16.02.2010
piedotu, ar nosacījumu, lai tas neatkārtojas, var dzert, bet ne tādos apmēros, ka muļķibas sāk darīt, un noteikti viņu par to nezāģētu, jo, ja meitene ir viņam svarīga, viņš tāpat pacentīsies, ja nē, tad vienkārši nav pa ceļam :)
26.10.2014 20:31 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Jā saprotu :D
Par to ka meitenes par visu tik saka ka jāšķiras vienalga kas notiktu. Vot viņu pašķieņa ir aizskarta citu draugu klātbūtnē.
26.10.2014 20:32 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
ja meitene ir viņam svarīga, viņš tāpat pacentīsies


Ja meitene viņam būtu svarīga, tad šobrīd šeit nebūtu šāda diskusija.
26.10.2014 20:33 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Es dotu pēdējo iespēju ar nosacījumu, ka alko vairs nelietos. Neredzu šeit tāāādu iemeslu,lai momentā šķirtos.
26.10.2014 20:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un neklausies iedomīgas meitenēs kuras pašas nav laimīgas.
Kuras ir tās nelaimīgās.. ar vai bez ragiem? :D :D :D
26.10.2014 20:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
PrideandPrejudice- Paldies. Esmu patiešām apjukusi. Biju nolēmusi pēc kāds laiciņa piedot, tomēr šajā forumā dzirdētais lika pamazām pārdomāt. Tik grūti noticēt, ka viņš tā izdarīja.
26.10.2014 20:36 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Ja džeka vietā būtu meitene un čalis šeit prasītu padomu, tad visas būtu šokā kā čalis nespēj saprast, ka arī meitenes grib ''nolaist tvaiku'' , ka tā taču tikai ballīte, viss būs kārtībā. :D
26.10.2014 20:38 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Man nekad tā pa īstam neiznāks no viņa aizmukt. Mēs dzīvojam blakus, mums ir kopīgi draugi. Naksies tikties bieži.
26.10.2014 20:38 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es biju tā kura nokrāpa, dabuju atpakaļ, bet mūsu dzīvē viss ir atrisinājies!
Un visi veči nav dēļ tā maukuri ja viņš vienreiz tā darijis.
katram cilvēkam ir jādod vel viena iespējapiekrītu vienai kas te to rakstija
26.10.2014 20:39 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Biju nolēmusi pēc kāds laiciņa piedot, tomēr šajā forumā dzirdētais lika pamazām pārdomāt

Nu tad paldies Dievam čalim nebūs jābūt kopā ar tādu sievieti, kas kā aita klausa baram vientuļu un vīriešus nīstošus cosmo veceņu. D:
26.10.2014 20:39 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Un neklausies iedomīgas meitenēs kuras pašas nav laimīgas.


Pareizi, vajag klausīt tās, kuras pašas tiek krāptas un tik piedod, pēcāk par viņām staigā kā pa grīdas lupatām.

Nedodiet cūkām apelsīnus.

Teorētiski visi var dot padomus, jo visi taču ir tik gudri, pat ja pašiem nav bijusi tāda pieredze.
26.10.2014 20:40 |
 
Reitings 649
Reģ: 16.02.2010
Teddy nu nav jau viss tik melns, kaa saka Dievs nav mazais beerns taapat visu redz, un nekad nezinam, kaa dziivee pashiem var gadiities, dziive meedz paarsteigt pat pashiem sevi.... un tad var gadiities reize, kad pashiem bus nepiecieshama piedoshana un mocishanas ar sirdsapzinjas paarmetumiem.....
26.10.2014 20:40 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man nekad tā pa īstam neiznāks no viņa aizmukt. Mēs dzīvojam blakus, mums ir kopīgi draugi. Naksies tikties bieži.

Muļķības. Tas ir pliks iegansts, lai mākslīgi radītu iemeslu, lai tiktos.
26.10.2014 20:40 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Katrs pelnījis otru iespēju jā, bet pat lielās mīlas gadījumā nevarētu kam tādam tikt cauri - piedot, jo manā vērtību skalā galvenais ir cieņa. Tas vienkārši neietu kopā ar manu saprātu, lai arī kā es mēģinātu izlocīties.
Ja Tev tā vērtību skala ir savādāka un, ja jūti, ka vari, un puisis ir otras iespējas vērts - mēģini.
Bet nu domāju tāpat, ka
Īsts vīrietis arī piedzēries zina, ka viņam ir sava sieviete.
26.10.2014 20:41 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Domaju,ka lai cik stulbi,tas skanetu, bet piedotu, es esmu tads cilveks, es varu visu piedot, bet aizmirst nespeju.. Tomer pat ja es to piedotu,tapat, es diezvai spetu ar to cilveku dzivot ka agrak, domaju butu manas jutas mainijusas,es nespetu vairak ta uzticeties ka agrak.Un iepejams pat ar laiku to cilveku pamestu, un ne jau del ta ka nepiedevu,bet gan del ta ka mani butu si doma,skats acu prieksa,kas nedotu man mieru un ticibu savam puisism.
26.10.2014 20:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits