Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par virsdrēbēm

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Iedvesmojos no mēteļu tēmas...negribas viņu lieki piesārņot, tāpēc veidoju jaunu, jo sen jau domāju, ka gribētu par šo jautājumu "veikt aptauju" :)

Tātad - šogad esmu neplānoti iepirkusi pāris virsdrēbes un pat nezinu kādiem gadalaikiem tās ir un kad paspēšu uzvilkt :D jo kādreiz man bija ziemas pufaikmētelis, rudens kurtka/jaka un vasarai kaut kas plāns...a tagad esmu saputrojusies tajā visā un nesaprotu, cik daudz dažādas virsdrēbes ir vajadzīgas dzīvojot Latvijā, kur ir 4 gadalaiki :D
Man pašai šobrīd ir - trencis, ādas jaka, rudens/pavasara mētelītis, rudens/pavasara mākslīgā zvēriņa jaciņa, ziemai jaciņa un ziemas pufaikmētelis

Lūdzu uzrakstiet kādas virsdrēbes jums ir skapī, kādam nolūkam nopirkāt un cik daudzas no tām valkājat regulāri un kuras nepaspējat valkāt un vienkārši krāj putekļus!

Paldies!
Siltu jums šo saulaino ceturtdienu :)
23.10.2014 14:33 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Tātad. :D Manas drēbes:

1) Pavasarim:
Plašķis no paplāna auduma - valkāju un putekļi nekrājas
Ādas jaka - valkāju un putekļi nekrājas

2) Vasarai:
Nost ar mēteļiem! :)
Pietiek ar vasarīgām žaketēm, kleitām utt.

3) Rudens:
Trencis no pabiezāka auduma - valkāju un putekļi nekrājas
Tāda kā pusjaka - pa retam uzvelku, bet ne pārāk bieži, jo salst dibena un gurnu daļa. Tagad saprotu, ka no šādām jakām nav nekādas jēgas.

4) Ziema:
Kažoks - valkāju un putekļi nekrājas
Man prasās arī plānāks ziemas mētelis, kad nav tie -25 grādi. Pagaidām tādu nekur neesmu atradusi, jo, ja godīgi, šajos lielajos pirkumos esmu dikti izvēlīga. ;) Kā nekā - nevēlos pirkt tikai uz vienu sezonu un tad atkal kaut ko mainīt. ;)
24.10.2014 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits