Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbs skriešanai ziemā

 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man ir radušies vairāki jautājumi, kuri vasarā, kad bija silts, nebija aktuāli :D
1) Lūdzu, iesakiet konkrētus modeļus skriešanas jakām, sportlandā dažas plānās skatījos, bet īsti nesapratu, kura labāka. Man vajadzētu ūdensizturīgu un vēlams arī tādu, kas vēju īpaši nelaiž cauri, jo man nepatīk tuntulēties.
2) Vai ar Nike Dri-fit biksēm ir silti tad, kad ārā jau ir sniegs? Varbūt ir kādas labākas?
3) Labi termocimdi?
4) Skriešanas apavi, kuri būtu piemēroti ikdienas skriešanai pa asfaltu?

Ja ir iespējams, lūdzu, norādiet konkrētus modeļus (saiti uz sportsdirect :D).
19.10.2014 22:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ir redzeti sporta leggiingi ar vilnu ieksaaa. neesmu ziemas skreejejs gan.


ir ari termo jakas un tamlidzigi
19.10.2014 22:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jaku skaties tādu, kura ir Windstopper. Konkrētu modeli nevaru ieteikt, galvenais, lai ir tā zīme:


Apavi - nu tie gan ir individuāla tavu pēdu un maksātspējas lieta.
Skriešanai pa cietu segumu ir jābūt labai balsta sistēmai, lai neiedzīvotos drīzās traumās.
Apavu tehnoloģiju ziņā visattīstītākie ir Asics un Adidas. Konkrētāku modeļu ziņā, piemēram, Asics Kayano, Adidas Supernova.

Īpaši nepārzinu Nike produkciju, bet Dri-fit, ja tas ir standarta audums, tad noteikti būs pa aukstu.
Pastaigā pa sporta preču veikaliem, izpēti modeļus, redzēsi tagad plauktos ir jau biezāka materiāla bikses - atšķirību var ļoti labi just. Ja gribas lētāk, noskatīto modeli vari meklēt interneta veikalos.
19.10.2014 23:17 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Es skrienu visu cauru gadu ar dri-fit biksēm, protams, ziemā garās, pārējos gadalaikos pusgarās. Apavi - adidas supernova, Karrimor vēja, un lietus necaurlaidīga jaka, apakšā kāds hūdijs un rasam džasam, nekādu problēmu. Ak jā, sportlandā nepērc neko :D nē nu vari jau pirkt, ja Tev nauda nav kur likt, bet tā pērc internetaveikalos :)
19.10.2014 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits