Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šķiršanās

 
10 gadi
Reitings 266
Reģ: 29.01.2009
Ir izveidojusies tāda situācija, ka mēs izšķirāmies ar draugu. Es biju tā, kura pielika visam punktu, jo bija dzīvē ļoti smags posms, visādi skumji notikumi, un man likās ka draugs nevis palīdz, bet pretēji- tobrīd bija kā nasta. Tā nu mēs izšķīrāmies,teicu lai meklē citu meiteni. Bet tagad.. nesaprotu ko jūtu. It kā gribu būt ar viņu. Mīlēju viņu jau divus gadus. Bet sākām satikties tikai divus mēnešus, un viss cauri.
Nesaprotu ko darīt. Kad tiekamies, tad izliekamies, ka nekas nav bijis, ka esam tikai draugi.
Kad bijām kopā, meklēju viņā kkādus mīnusus, likā ļoti vienaldzīgs, nejutu nekādas jūtas no viņa puses. Likās, ka viņam vajag tikai meiteni blakus, nevis mani. Ļoti nepatika tas, ka citi vīrieši pievērš uzmanību, izsaka komplimentus, bet viņš nē.
Kā jūs rīkotos? Rakstītu pirmās?
19.10.2014 19:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.12.2013
čau es domāju ja tev baigi niez vāvere tad raksti,ja nē tad labāk lai pakačā viņš skilu redtubē :D
19.10.2014 19:43 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Iespeejams, tagad, kad neesat vairs kopaa, Tev vina pietruukst, tas ir tikai normaali! Peec attieciiba ir jaaiemaacas dziivot bez taa otra cilveeka un tam vajadziigs laiks.
Jo, ja attieciibaas esot, juti, ka gruutos briizos vins "traucee", nevis ir kaa atbalsts Tev, domaaju, ka taadas pasas emocijas buutu atkal pie liidziigaam situaacijaam, ja Juus atkal saietu kopaa.
Taa kaa, es ieteiktu "tikt paari" sim laikam un sadziivot ar to, ka vina Tavaa dziivee vairs nav!
19.10.2014 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits