Vīrietis mājās

 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Meitenes, lūdzu pastāstiet ar ko jūsu vīrieši nodarbojas mājās darbdienu vakaros pēc darba? Vai arī nedēļas nogalēs, kad tās pavadāt mājās? Vakar ar manējo mums bija kārtējais kašķis par šo tēmu, jo viņš praktiski visu brīvo laiku mājās pavada spēlējot datorspēles. Saka, ka mājās neko citu jau neesot ko darīt. It kā jau tā arī ir, bet tomēr... Reizēm rodas sajūta, ka esmu viena mājās, jo viņš stundām var nekustīgi klusumā sēdēt un spēlēt. Kad rodas izdevība, vis kaut kur braucam un ejam kopā un tad ir ok, bet mājās pavadītais laiks šķiet pilnīgi nejēdzīgs.
15.10.2014 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Parasti darba dienu vakaros abi esam vēlu mājās. Tā nu pārsvarā neko diži negribas pēc garas dienas vairs darīt. Paēdam vakariņas, pievācam māju pa abiem, paskatāmies pa TV kaut ko, kādu filmu kopīgi noskatāmies vai pasēžam katrs pie sava datora, izdaram darbiņus priekš augstskolas. Nu tā kaut kā. Neko dižu darba dienu vakaros nedara ne draugs, ne es.
15.10.2014 23:50 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Parasti darbu dienu vakaros kopīgi paēdam vakariņas, parunājam pie tējas un cepumiem, paskatamies kādu filmu, ziņas, raidījumu.

Brīvdienās reizi mēnesī sanāk, ka ejam ciemos, ejam iepirkties, ejam paēst ārpus mājas, aizejam uz kādu tirdziņu, parku, spēlēt tenisu, mēģinam darīt kaut ko, lai pašiem interesantāk.

Par datorspēlēm - mums ir playstation sāga, bet to viņam sanāk reti uzspēlēt, jo spēlēt drīkst, kad neesmu mājās.
16.10.2014 00:18 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Bet ja tiešām skatās no veselības viedokļa, tad tā ir veselības bojāšana.


Ne lielāka kā tajā pašā laikā sēdēt Cosmo :D
16.10.2014 00:28 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
Dāmas, vai tas ir arī jūsu sapnis kopā ar lielisko vīrieti?
http://labaidienai.blogspot.com/2014/10/dzive-makonos.html
16.10.2014 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 3071
Reģ: 13.11.2011
kad abi esam mājās, apkaunojoši daudz laika pavadam neko nedarot-vaļājamies pa dīvānu, runājamies, pamīcamies.
Jāsaka gan, ka viņš nemaz tik daudz laika mājās nepavada, ir darba lietas, draugi, vaļasprieki.

tā arī ir ar mums. draugs parasti no darba ir mājās ap pusnakti un tad es jau čuču. brīvdienas pārsvarā pavadam kopā. datorspēles viņu vispār neinteresē, dažreiz pati bāžos virsū, lai viņš saak spēlēt candy chrash un sūta man tās biļetes. :D
16.10.2014 06:52 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Sis gan ir tev neraksturīgs teksts

tik traki bija?

Vajag taču, Jūs cosmo dāmas, reizēm arī mazliet patroļļot :D
Jā, reiz biju geimeris, noveistoju dažus gadus .. pārgāja, tagad vispār tikai ļooti reti kaut ko paspēlēju, bet tikai tādu, kur var vajadzības gadījumā uzreiz beigt spēlēt (ne mmorpg), piemēram, kārtis vai šahu.
Pilnīgi piekrītu, ka tas ir waist of time, bet savu atpūtu tas sniedz, jo principā tas ir lētākais un pasīvākais atpūtas veids, kad tiešām neko negribas darīt. Ir geimi, kas trenē smadzeni, kas dod savu labumu, bet tādu ir pamaz.
Uz otro quote - jā, reizēm tiešām gribējās uzlikt austiņas un neklausīties, ko mana meitene runā, jo viņa runāja ļoooti daudz .. un atkārtojās :D Cik var vienu un to pašu plati uz riņķi laist? Piegriežās reizēm .. bet es saprotu, ka ir jāuzklausa :) To arī darīju, bet nu ciiikkk var vienu un to pašu uzklausīt un pēc tam nemainīgi nokomentēt .. Bija man sūdzības no sērijas "Tu manī nemaz neklausies ..", uz ko es atbildēju:"10mito reizi neklausos, jā :D"
16.10.2014 08:33 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Man reibjas dators gribētu viņu pa logu izmest.draugs pec darba paēd un sēž pie datora filmas skatās un spēlē tapat ar brivdienas uzreiz ka piecelas pc :@ es neesmu vinu izlutinajusi lieku darit visu bet to dara ar tadu sejas izteiksmi besij.
16.10.2014 09:48 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Mani datorspēles nekad nav īsti traucējušas. Vīrietim tiek savs laiks atpūtai, bet es tikmēr varu palasīt grāmatu, noskatīties kādu filmu vai pati paspēlēt. Pēc darba vai brīvdienās parasti kopā gatavojam ēst, runājamies, ejam pastaigās vai pa veikaliem. Galvenais, lai dienas beigās katram būtu brītiņš sev.
16.10.2014 10:01 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Bet ja tiešām skatās no veselības viedokļa, tad tā ir veselības bojāšana.


Ne lielāka kā tajā pašā laikā sēdēt Cosmo


Pilnīgi jāsmejas. Mēs šeit komunicējam, apmaināmies viedokļiem, pieredzēm, iegūstam jaunus draugus, uzzinām kaut ko jaunu. Nevienā no šiem punktiem nesaskatu veselības bojāšanu.
16.10.2014 10:36 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Lasot, cik daudzām vīriešiem ir atkarība no datorspēlēm, es priecājos, ka manējam tas ne tuvu neintersē.
tajā pašā laikā nav tā, ka viņš darba dienu vakaros kaut ko baigi darītu, bet es arī neko īpašu nedaru.
Ja palūdzu - izdara, ja es pastrādāju vakaros, tad viņš izdara kādu no maniem darbiņiem saistībā ar mājas uzkopšanu vai drēbju mazgāšanu.
Brīvdienās kopā vai nu strādājam vai atpūšamies.
Bet tiešām lasot par geimotājiem, labi, ka manējais guļ pie TV nevis ieracies pc rauj vaļā kādu mistisko spēli, jo zinu, cik tā ir drausmīga atkarība, nevarētu ar tādu sadzīvot!
16.10.2014 11:11 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Varbūt nevajag visus bāzt vienā maisā un visus vīriešus, kas mēdz uzspēlēt datorspēles, saukt par atkarīgiem geimeriem, un žēlot viņus un viņu "nelaimīgās" draudzenes. Kā it visā, arī datorspēļu spēlēšanā, nepastāv tikai divas absolūtas galējības.
16.10.2014 12:12 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Cik var vienu un to pašu plati uz riņķi laist?


meitene droši vien cerēja, ka varbūt kādu dienu kas mainīsies. :) bet tā ir tikai muļķīga cerība, vai ne? :D
16.10.2014 12:59 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
pēc darba: savāc bērnu no skolas, iepērkas (bet lielākoties to darām kopā), piekārto māju pirms manas atnākšanas, pilda ar bērnu mājas darbus. Tad atnāku es no uztaisu vakariņas. Viņš nomazgā traukus. Tad spēlējam trijatā galda spēles vai paskatamies kaut ko interesantu TV. Kamēr es gatavoju, mēdz pasēdēt pie datora un arī kaut ko uzsapēlēt, vai saskaipojas ar ģimeni. No datorspēlēm nav atkarīgs, spēlē datorā vienu galda spēli, ja mēs ar bērnu tajā laikā guļam vai negribas spēlēt.
16.10.2014 14:54 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Draugs mēdz arī datorspēles uzspēlēt, bet es nezinu, cik daudz - nesēžu blakus, kad viņš ir pie datora. Nemaz nezinu strādā, čato, lasa ziņas vai geimo. Es tajā brīdī kaut ko citu daru. Man absolūti netraucē viņa sēdēšana pie datora, jo tāpat pēc darba arī ejam kaut kur, tāpat arī kopā paskatamies mūsu seriālus un man viņu nevajag blakus visu mājās būšanas laiku.
Tāpat viņš man nesēž blakus un neskatās kā es taisu manikīru vai vaksēju kājas.
16.10.2014 14:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
es neesmu vinu izlutinajusi lieku darit visu bet to dara ar tadu sejas izteiksmi besij.


GOOLD

Tas ir labi, citādi vēl - nebūtu audzinājusi uz kaimiņiem rietu un mašīnām riepas grauztu! Fū, kā man neptīk tādi draugi. :D
16.10.2014 15:16 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Paēd, ar sīko kopā papilda mājas darbus, kopā paskatamies kādu filmu, seriālu, šad un tad vnk pačilojam pie TV ar kādu glāzīti. :)
Tagad ir atvaļinājumā - pilnā sparā realizē savus dizainersapņus un taisa remontu, uzriktē vakariņas...
16.10.2014 15:27 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ir datorspeles,kuras ari var iegut draugus, ja kas. Kas tas par nodraztu stereotipu, ka d-speles spele nejegas ?! Tadas perles te var izlasit, veselibas bojasana :D
16.10.2014 15:28 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Kāda starpība, ko dara citi pāri, ja viņus pašus tas apmierina? Kur ir pateikts, ka jūsu pāra izklaides ir labākas un augstāk vērtējamas kā citu pāru? Esiet perfektākais pasaules pāris? Kādam varbūt skatoties uz jums rodas žēlums, bet tas cilvēks jau nebāž jums to sejā, jo katrs savās attiecībās dara ko grib. Kas vienam skaitās dzīves izniekošana, otram ir nervu atpūtināšana, hobijs utt.


Lai gan neviens no mums nespēlē spēles, pilnīgi piekrītu šim. Protams, katram savas izklaides liekas tās pareizākās, bet otra- tās trakākās. Esmu pilnīgi pārliecināta, ja nu džeks tās spēles spēlētu, tad dziedātu citu dziesmu. Katrā ziņā, ja man būtu jāzivēlas, vai mans vīrietis spēlē datorspēles vai skatās romantiskas filmas vai seriālus, tad es tomēr dotu priekšroku datorspēlēm.
Bet vispār nesaprotu, kas tur tik traks spēlēs. Pati esmu šad tad spēlējusi GTA un citas spēles. Atkarība nav radusies.
Veselībai kaitīgi ir vakaros pīpēt, dzert un ēst visādus sūdus. Nez vai datorspēles ir tas kaitīgākais.
16.10.2014 15:30 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Un sēdēšana kosmī 24/7 ir lietderīgāka. Divkoses. :D
16.10.2014 15:30 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man šķiet tupi, kad cilvēkam ir tikai viena interese dzīvē. Vienalga kāda, bet tikai viena. Manos uzskatus vienlīdz tupi ir gan tad, kad interesē tikai datorspēles, gan tad, ja vienīgā dzīves jēga ir bizošana pa parku.
Ja mans vīrietis spēlētu datorspēles, man būtu vienalga - kamēr viņam būt vēl citas intereses un datorspēles nebūtu svarīgākas par mūsu attiecībām. Ja vīrietis palīdz mājās un viņam nav problēmu ar atraušanos no kompja, lai ietu kaut kur ārpusē vai darītu kaut ko citu, neredzu nevienu iemeslu, kāpēc vajadzētu pārmest, ka viņš šad tad kaut ko uzspēlē.
Man drīzāk šķiet dīvainas situācijas, kad meitene grib būt vienīgā vīrieša dzīves jēga(kad viņam nevar būt intereses, hobiji, atpūta) un visai viņa dzīvei jāgrozās tikai ap beibi.


Kārtējo reizi pilnīgi piekrītu Still viedoklim :)
16.10.2014 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits