Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapni vai Murgi

 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Hey hey ;)

Taka man pasai personsigi ir loti biezi smiekligi,nesaprotami sapni vai ari murgi,tad domaju ka

vel kadam varetu tadi but,varetu mes katrs padalities.. :)
14.10.2014 11:31 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Daliities negribu, jo lielaakoties no viniem no riita vairs neatceros :D Tacu, biezi vien naktii varu uzmosties no kaut kaadiem briesmiigiem murgiem.. Ja taa padomaa, tad tiesi viss kas neforss man raadaas. Gribeetu gan sapnot jaukas lietas un "lidinaaties maakonos" pa naktiim! :D
14.10.2014 11:34 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Grupu izveidoju tadel lai es varetu paadalities ar savu sapni. Jo mani tas diezgan uztrauca..

Sapni bija tris meitenes jaunakas par mani domaju ap kadiem 18-20, aceros ka ari mana mamma un tetis bija, izsti neprotu izskaidrot ka tas viss izcelas,bet izcelas konflikt starp mani un tam meitenem vairak jau likas ka sakuma bija strids tam meitenem ar manu teti,jo dzenu teti prom un pati kip kartoju gelas..
Hah ta nu sanaca ka es atapos tad kad mums tur sakas kautins bet tads brutals,pedejais ko es minos ir ka viena meitene man vnk paname galvu un atsita ar visu speku pret sienu,ta nu es jutu ka kritu tada ka bezsamana likas ka pilnigi viss mana stundina ir situsi... Bet tad es dzirdeju ka kads vairakas reizes kleidza manu vardu tik skali likas ka kads pie aus to daritu, un del ta ka kads kleidza manu vardu es ari piecelos auksa,ziniet tada jusa bija ja nebutu saukts mans vards es butu iazgajusi pie petera... :(

P.S Cerams ka kads/-a var paadlities ar kko jautraku :))
14.10.2014 11:38 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Kinetic man viss atkarigs kas par sapni :D Nu seksualos jau nu mes te nerakstisim :D bet tadus ka ir smiegliki vai ari ja kadam tas loti dzili sez un vaig palaist.. :)

Hah kadreiz man bija doma ka bus jaliek pie gultas klade ar pildspalvu.. Jo pa nakti sanaca biezi ka piecelos no sapniem,tad lai no rita visus aceretos man gribejas pierakstit,. :D ta lidz sim neesmu vel sanemusies.. :)
14.10.2014 11:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es katru nakti sapņoju/ murgoju, un vienmēr atceros. Manu draugu pat tas mazliet biedē, jo viņš saka, ka vispār nesapņo, un nesaprot, kā es visu varu smalkās detaļās atcerēties. :D
14.10.2014 11:41 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Man kaut kaadi pabriesmiigi murgi parasti ir par draugu.. Peedeejais bija kas liidziigs sim - saprotu, ka esmu citaa valstii, kaut kaadaa viesniicaa, blakus staav bijusais.. Es uz vinu paskatos un sokaa par to, ko tur daru un kaa esmu nokluvusi. Peeksni tas moments, kad saprotu, steidzami jaatiek maajaas pie sava tagadeejaa puisa. Taalaak, esmu atlidojusi.. Paraadaas kaut kaada apgaismiiba, ka tas cilveeks no kura meeginaaju aatraak aizmukt, izraadaas ir, ne mans bijusais, bet tagadeejais! Vispaar, jociigi.. Fuj! :D
14.10.2014 11:45 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es katru nakti sapņoju/ murgoju, un vienmēr atceros. Manu draugu pat tas mazliet biedē, jo viņš saka, ka vispār nesapņo, un nesaprot, kā es visu varu smalkās detaļās atcerēties.


Man gluži tas pats. Es nesaprotu, kā var neko nesapņot! :D
14.10.2014 11:45 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
MoonLady piekritu ir man cilveki,kas saka ka ari neko nesapnojot :D bet es vnm piecelos no kkada sapni ir citi,kas ir loti spilgti palikusi mana atmina,bet tadi ne tik svarigi ir no rita jau aizmirsti :D Tas nozime ka mes pusnakti tocna negulam :D no 8h kas mums butu janogul es drosvien nogulu kadas 4h :D un tapec vnm man nak miegs kad jacelas no rita :D
14.10.2014 11:46 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Nu parsvara man ir par tuvajamiem vai pasai par sevi,vai ari loti reti par cilvekiem,kas man modarijusi daudz pari.. un neveletos pat kontakteties ar viniem,, :( grr
14.10.2014 11:48 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tā ir laba ideja - turēt pie gultas kladi un pierakstīt katru rītu. es tā kādu laiku atpakaļ darīju, varēja just kā sekunžu laikā zūd atmiņa, kamēr vienu atmiņu rakstu, tikmēr aizmirstu pārējo.
bet galvenais sapņos jau nav pierakstāms, pierakstāms ir tas konkrētais, bet sapnis jau nav stāsts, sapnī mēs gan dzirdam, gan jūtam, gan vienkārši zinām kas notiek un kāpēc, vizuālais ir mazākais, man tā šķiet.
man interesanti liekas tie sapņi, kur es esmu pilnīgi citā.. "sistēmā" kā īstajā dzīvē, bet sistēmu pārzinu un viss darbojās loģiski. nekad nav sanācis atcerēties kā tur viss darbojās. sviestaini skan. bet gan jau ne man vienai tā gadās.
14.10.2014 12:11 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
es tagad ilgi neko nēesmu sapņojusi :D
14.10.2014 12:14 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
TalisQualis bet man ir dazreiz interesanti no kurienes mums tie sapni nak, no piedzivota,no stresa,vai ari no tavam domam.. ??! hmm
Dazreiz tik neskaidrojami tas liekas,bet sapni tas viss lieka reali isti..
14.10.2014 12:26 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Kroska man parasti sapņi ir , kad man ir emocionāla vai saspingta diena tad sapņoju murgus un visādas stulbības. Kad kautkas labs ir noticis tad ir smuki sapņi, bet , kad pa dienu nekas nav noticis tad neko nesapņoju.
14.10.2014 12:44 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Kroska pamēģini pierakstīt un pēc dažiem mēnešiem palasīt! :) es kādu laiku pierakstīju, tad aizmirsu, pēc pusgada atradu to kladīti un lasot likās, ka tā ir mana dienasgrāmata kaut kāda kroplā un bērnišķīgā veidā rakstīta. es pierakstīju pie katra ieraksta datumu un salīdzinot ar notikumiem dzīvē, tur viss bija saistīts. ja stresoju par darbu, tad tas pats, tikai dramatiskāk bija atspoguļojies spņos, ja jutos left out draugu lokā, tad ļoti simboliski to rādīja sapnis. protams, bija arī ieraksti, ko nevaru izskaidrot, bet gan jau, ka laut kur tur ir sasauce ar tā brīža notikumiem dzīvē.
visstulbāk liekas, kad sapņoju par seriālu vai ledusskapi vai kkādu cilvēku, kas bijis nejauks dienas laikā. it kā manai zemapziņai nebūtu nekas labāks, ko pārdomāt :D tad liekas, ka dzīvē trūkst krāsu
14.10.2014 13:00 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
un pēc šī eksperimenta arī neticu nekādiem universālajiem sapņu tulkiem, ja dzīvo redz mirušu, ta ilgi dzīvos. ja redz kailu bērnu, tad kāds tuvinieks mirs. ja zirnekli, tad būs lietus, liela laime vai smaga nāve :)
14.10.2014 13:03 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Aizdomīgi bieži sapņoju,ka kādu nogalina vai kāds mēģina nogalināt mani.

Pēdējais- Ar vecākiem un draugu braucu pa kādu smilšainu kanu ceļu- kriesajā pusē kalna kā siena - ļoti augstu, labajā- diez gan stāva krauja uz leju.
kas līdzīgs šīm:



Braucam,mans tētis pie stūres, Pēkšņi kāds ceļa malā stopē. Man sapnī uzreiz paliek skaidrs, ka viss kā šausmenēs, ka 100punkti tas ir kaut kāds maniaks, sāku uzstāt, lai tēvs neapstājas, taču viņš tomēr to izdarīja. Svešinieks saka :" Vai nu paņemiet mani līdzi vai arī iedodiet paēst baltmaizi ( :D ) Tētis tomēr viņam atteica gan par vešanu, gan baltmaizi ( kaut gan mums bija pilns bagāžnieks ar baltmaizi :D ), tā nu braucam tālāk, kādu pusstundu esam braukuši un tas pats stopētajs atkal priekšā un stopē. Es atkal lūdzu tēvam, lai brauc garām, bet viņš ATKAL apstājās. Tad nu es sapratu,ka viss ir slikti, ka mums ir divi varianti- 1. vai nu , ja mēs viņu nepaņemsim, viņš atradīs Hoteli, kurā nakšņosim un nogalinās mūs. 2) ja paņemsim, viņš mūs nogalinās jau pa ceļam .
Tātad, viss ir manās rokās :D
Klusējot izkāpu no mašīnas, piegāju pie viņa un , ar no kabatas izvilktu nazi, sāku viņam durt sejā, krūtīs, kaklā,, nu, šausmīgi, No kakla sāka šļākties tāda kā asiņu strūklaka.
Kad biju pabeigusi klusējot piegāju pie tās kraujas ( kura vair snebija nemaz tik stāva :D ), apsēdos un uz dibena nošļūcu lejā, jo tur bija ezers. Nomazgāju rokas, uzrāpos atpakaļ augšā pie mašīnas, iesēdos iekšā un mēs visi klusējot turpinājām ceļu. Nu tā , it kā nekas nebūtu noticis :D
14.10.2014 13:09 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Ak šausmas, piedodiet par gramatiku :D Tā sanāk, ja tumsā un pusmiegā raksta :D
14.10.2014 13:11 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
video, kas liek padomāt un pārdomāt dzīvi
viela pārdomām http://labaidienai.blogspot.com/2014/10/pardomam.html
noskaties, nenožēlosi
14.10.2014 14:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits