Stāvoklī 17.gados

 
Reitings 29
Reģ: 17.04.2012
Sveikas . Pirms mēneša biju tusiņā ... pārgulēju ar puisi (nebija mans puisis) . Biju tik piedzērusies ,ka pat no sākuma neatcerējos ka pargulējām . Jutu izmaiņas . Nāca vēmiens , ģīboņi .
Uztaisiju testu , un jā, esmu stāvoklī . Man ir 17 gadi . Puisi neesmu satikusi , nezinu kā to pateikt vecākiem un viņam . Ko darīt
13.10.2014 20:13 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Biju tik piedzērusies ,ka pat no sākuma neatcerējos ka pargulējām
Mila meitene ,bet kur ir 100% garantija,ka bez ta puisa,, nebija vel kads?
Un varbut tas,tik minejums( stulba doma ienaca). Ja tu saki ,ka pat neatceris,bet ja nu tas saucamais berna tevs izvaroja tevi? Nu padoma, tu neko neatceries,biji tiesi viegli iegutstama, domaju,ka ir puisi kas to medz izmantot:/
13.10.2014 23:28 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un tu kļūdies, neesmu pret abortu, bet arguments "Esmu par jaunu", jeb "man vēl gribas patusēt" neiztur kritiku. Bet katram savi principi un morāle.

Iztur gan, tā ir normāla sevis un savu iespēju apzināšanās. Ja cilvēks apzinās, ka vēl nav laiks, viņš nespēj ne morāli, ne finansiāli to panest, viņš nejutīsies laimīgs ar to - aborts ir vienīgais pareizais lēmums.
13.10.2014 23:28 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Principā tie labie un sliktie piemēri ir tik daudz gan veicot abortus, gan arī paturot bērnus ka nevar tā kārtīgi izvērtēt kas būtu labāk, tas tomēr ir atkarīgs no katra cilvēka atsevišķi. Man ar zināma meitene kura jauna esot dzemdēja bērnu, pēc tam meitene bērnu uzkrāva tēvam, vecākiem, draugiem, kamēr pati lūk izbaudīja jaunību un dzerstijās apkārt un drāzās ar ko pagadās...

Ja pašai meitenei ir normāla ģimene kas atbalsta, tad jau labāk paturēt, bet ja nav atbalsts, ja pats cilvēks īsti vel nav izbaudījis to jaunību un nav atbildības sajūta tad labāk tomēr abortu taisīt vai baby box vai vel sazin kas..


Tur jau tā lieta, ka mēs nezinām ne autori, ne viņas vecākus. Tik kailu faktu. Tāpēc nav korekti, steigt ar aborta ieteikšanu.
13.10.2014 23:29 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Man tiešām ir ļoti žel autores
Pirms mēneša biju tusiņā ... pārgulēju ar puisi (nebija mans puisis) . Biju tik piedzērusies ,ka pat no sākuma neatcerējos ka pargulējām . Jutu izmaiņas . Nāca vēmiens , ģīboņi .
Uztaisiju testu , un jā, esmu stāvoklī . Man ir 17 gadi . Puisi neesmu satikusi , nezinu kā to pateikt vecākiem un viņam . Ko darīt

Tev ir puisis, kurš nav šī gadījuma autors? Kā var būt tāds stāvoklis, kad neatceries, ka nodarbojies ar seksu.. dīvaini.. Tu vismaz zini ar ko gulēji, pazīsti?
Viennozīmīgi pārrunā to ar kādu pieaugušo, kas Tev tuvs (vecāki, vecvecāki, tantes, onkuļi utt)
Man attāla radiniece 15 gados palika stāvoklī, nevarēja saņemties to pateikt to mātei (tēva nav), kad bija 3 mēneši grūtniecība jau, aptuveni, cik es zinu, tad pastāstīja.. uztaisīja abortu, jo pati meitene un viņas māte (gauži pārdzīvoja, ka tā) saprata, ka tik jaunai visa dzīve, bērnība izbojāta :(
Kā viņa man stāstīja, katru dienu raudāja.. tad jau varēja noteikt dzimumu, daktere pateica, kas būs.. kā to vispār var pārdzīvot :(
Autore, Tev ir pašai jāizlemj, kāda būs nākotne..
Bet man tik ļoti žēl tās jaunietes, ka jau tik agri un pie tam dzērumā paliek stāvoklī :(
13.10.2014 23:30 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Iztur gan, tā ir normāla sevis un savu iespēju apzināšanās. Ja cilvēks apzinās, ka vēl nav laiks, viņš nespēj ne morāli, ne finansiāli to panest, viņš nejutīsies laimīgs ar to - aborts ir vienīgais pareizais lēmums.

Ar to arī tevi apsveicu. Es tomēr par atbildību.
13.10.2014 23:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Skaidrs, ka meitene ir bērna prātā, nesaprot neko par to, cik daudz alkohola viņai vajag, par STS, par grūtniecību. Te ar neapbruņotu aci var redzēt, ka, ja bērns piedzims, tas būs uz vecāku pleciem, jo meitene labākajā gadījumā mācīsies skolā, bet visdrīzāk - turpinās ballēties ar savu komu.



Nu ok, mēs visi pieļaujam arī kļūdas, tik pat labi meitene varbūt pirmo reizi mūža aizgāja uz kārtīgu tusiņu un kārtīgi piedzērās nejūtot normu un čalis to izmantoja. Tas ka ir pielaista kļūda nepadara cilvēku uzreiz par bezatbildīgu, diemžēl gan autores kļūdas dēļ viņa ir iekritusi, bet tas nemaz nenozīmē ka viņa varētu būt slikta māte kas pēc tam ar nerūpētos par bērnu utt. Kā jau teicu, katrs gadījums ir savādāks un ir jaizvertē atsevišķi.
13.10.2014 23:32 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tur jau tā lieta, ka mēs nezinām ne autori, ne viņas vecākus. Tik kailu faktu. Tāpēc nav korekti, steigt ar aborta ieteikšanu.

Es gan varu spriest par autori. Bet nu jā, ja tev skaitās normāli komā bez prezervatīva gulēt ar kuru katru, tad nu labi. Lai paliek. Tā tava lielā atbildība, ko tu piesauc? :D
13.10.2014 23:32 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Vajag uzņemties atbildību, tā ir Tava kļūda, nevis tā mazā cilvēciņa!
13.10.2014 23:34 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Ninasskapis, pēc kādiem kritērijiem tu spried, kad cilvēks paliek par cilvēku? Un kā uzzināji, cik jūtīgs ir mazais punktiņš vēderā? Čupiņa dakteru kādreiz nolēma, ka aptuveni līdz 12-jai nedēļai ir iespējams izvilkt bērnu no mātes miesām ar mazāku risku otrai. Viss. Kāda atšķirība starp bērnu 10-jā un 35-jā nedēļā? Tikpat liela, kā starp Tevi 3-jos un 18 gados, ja, protams, tik jau ir. Kur Tu ņēmi, ka tām mātēm, kuras nojūdzas un galina bērnus, tie bija neplānotas gadījuma sakara kļūdas? Aborts ir pēdējākā lieta, par ko būtu jārunā. Pieņemiet, ka divas svītras nozīmē, ka jau ir par vēlu. Tātad lemts.
13.10.2014 23:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es gan varu spriest par autori. Bet nu jā, ja tev skaitās normāli komā bez prezervatīva gulēt ar kuru katru, tad nu labi. Lai paliek. Tā tava lielā atbildība, ko tu piesauc?


Un ja iespējams meitene negribēja seksu? Ja viņa bija tādā komā ka nespēja pateikt nē vai vispār saprast kas notiek? Ja puisis to izmantoja? Kāpēc autore ir tikai vainīgā ja ir divas puses? Kā jau te minēja, tik pat labi piemet autores dzērienam kādu tabletīti klāt un sjo, varēs darīt ar viņu ko grib un pietam pēc tam arī maz ticams ka to atcerēsies.
13.10.2014 23:36 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
tik pat labi meitene varbūt pirmo reizi mūža aizgāja uz kārtīgu tusiņu un kārtīgi piedzērās nejūtot normu un čalis to izmantoja.

Es nesaprotu.. kāpēc tiek pieņemts, ka čalis izmantoja, izvaroja utt.? :D Iesaku aiziet uz kādu klubiņu, kur tusē nepilngadīgie, mūsdienās meitenes pašas lec virsū, puišiem nemaz nevajag pielikt pūles.

Ja dzērusī meitene uzlec uz dzērušā puiša, nez kādēļ tas vienmēr tiek traktēts kā "puisis izmantoja"..
13.10.2014 23:38 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ninasskapis, pēc kādiem kritērijiem tu spried, kad cilvēks paliek par cilvēku? Un kā uzzināji, cik jūtīgs ir mazais punktiņš vēderā? Čupiņa dakteru kādreiz nolēma, ka aptuveni līdz 12-jai nedēļai ir iespējams izvilkt bērnu no mātes miesām ar mazāku risku otrai. Viss. Kāda atšķirība starp bērnu 10-jā un 35-jā nedēļā? Tikpat liela, kā starp Tevi 3-jos un 18 gados, ja, protams, tik jau ir. Kur Tu ņēmi, ka tām mātēm, kuras nojūdzas un galina bērnus, tie bija neplānotas gadījuma sakara kļūdas? Aborts ir pēdējākā lieta, par ko būtu jārunā. Pieņemiet, ka divas svītras nozīmē, ka jau ir par vēlu. Tātad lemts.

Es spriežu pēc medicīniskiem izskaidrojumiem un likumiem, kas nosaka, kad bērns kļūst par bērnu. Šajā situācijā man visi emocionālie palagi un Dieva vārdi ir pie kājas, jo es esmu redzējusi gana daudz nelaimīgu bērnu un slepkavību, kas rodas tikai tādēļ, ka māte neuztaisīja abortu.

Nekur nav teikts, ka tās mātes bija nojūgušās. Un.. ja arī būtu nojūgušās, nekur medijos noteikti nav teikts, kādā sakarā. Varbūt nojūgušās tieši tāpēc, ka nespēj pavilkt smago nastu vienai ar bērniem.
Sakarību es jau nosaucu - šī meitene ir bezatbildīga un bērna prātā, tāpēc ir iespējams nelabvēlīgs liktenis.
13.10.2014 23:43 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es gan varu spriest par autori. Bet nu jā, ja tev skaitās normāli komā bez prezervatīva gulēt ar kuru katru, tad nu labi. Lai paliek. Tā tava lielā atbildība, ko tu piesauc?

Personīgi es, tā nekad neesmu darījusi, bet tajā pašā laikā, man vienalga, ja kādai patīk tāda uzdzīve, tikai par sekām ir jāatbild. Un jābaidās ne tikai, no nevēlamas grūtniecības.
Mana atbildība saldi guļ bērnu istabā, paldies ka apvaicājies! :)
13.10.2014 23:44 |
 
Reitings 381
Reģ: 26.09.2013
Nu stulba esi,ko citu teikt.


+ :D
13.10.2014 23:44 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un galu galā es nevienu nespiežu veikt abortu, tikai izskaidroju, no cik gadiem tas ir atļauts bez vecāku ziņas un pateicu, ko es personīgi darītu šai gadījumā.
Principā nesapratu Karmas drausmīgo agresiju pret mani:
Ninasskapi Es tavā vietā nelielītos, ar to, ka 16 gados tu taisītu abortu! Lai gan, varbūt tev tiešām nevajadzētu vairoties, ņemot vērā, tavu psihiskās veselības stāvokli.
Lūk, tādas mātes, galina nost savus bērnus. Depresijas iespaidā, jeb psihiski slimas, kā tevis ieliktā linkā.

Vienkārši WTF? Pēc šīs diskusijas manas domas par tevi ir noslīdējušas kaut kur ļoti zemu..
13.10.2014 23:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es nesaprotu.. kāpēc tiek pieņemts, ka čalis izmantoja, izvaroja utt.? Iesaku aiziet uz kādu klubiņu, kur tusē nepilngadīgie, mūsdienās meitenes pašas lec virsū, puišiem nemaz nevajag pielikt pūles.

Ja dzērusī meitene uzlec uz dzērušā puiša, nez kādēļ tas vienmēr tiek traktēts kā "puisis izmantoja"..


Es nesaku ka tas ir īstais iemesls tikai iespēja, jo patiesībā pēdējā laikā vienkārši ir nācies dzirdēt vairāk šādus gadījumus. Un tas pats faks ka meitene nu neko neatcerās...

Un viss ko es cenšos pateikt, ja gribi izvērtēt situāciju tad ir tas jādara no visām pusēm, izvērtējot visas iespējas pirms pieņem viedokli ka meitene ir pilnībā norakstāms gadījums un visdrīzāk savu bērnu pēc tam miskastē izmetīs vai nogalinās.
13.10.2014 23:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Zini man nesen bija dzimšanas diena un pirms tam draudzene man prasīja cik tad man paliek, godīgi sakot es pati tam nesekoju līdzi un reāli ar aizmirsusi biju Beigās slinkuma dēļ paprasīju blakus esošajam radiniekam cik man gadi



NU TU JOKO??????????
Septembra vidus, Mincis stāvgrupas priekšā.

-Cik tev ir gadi?- man uzjautā kāds grupas biedrs
-Deviņpadsmit! Nē, astoņpadsmit! Paga, ir septembris? Tad astoņpadsmit! Vai arī... paga... nē, laikam astoņpadsmit. Ir, Marta, 18, vai ne? Nu re!
14.10.2014 00:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mincis

Hahaha!!! Man ar tas bija apmēram septembra vidū :D mēs uz viena viļņa :D
14.10.2014 00:02 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Miss, kāds pārsteigums :D:D:D
14.10.2014 00:05 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Bērnam nav jācieš nabadzībā, agresijā un vardarbībā vecāku bezatbildības dēļ.

Ja meitenei ir kompis no kura ielikt topiku cosmo forumā ,tad diezvai ir runa par nabadzību. Šādi gadījumi nav bieži, kad pēc tusiņa uzzin, ka drīz gaidāms sīkais, bet ko darīt, reta kad šadā situācijā taisa abortu. Kur jūs vispār izrāvāt, ka šī ģimene varētu būt nabadzīga vai sociāli nelabvēlīga?
14.10.2014 00:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits