Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

komunikācijas problēmas

 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2014
čau!

Tātad, problēma ir šāda: man ir bail komunicēt ar vīriešiem. Tas ir tik tālu, ka neprotu sakarīgi atbildēt uz teikumu, nemaz nerunājot par to, ka neprotu pareizi reaģēt uz zīmēm, mājieniem no otras puses. Nav man iepriekš bijušas attiecības, tāpēc atkrīt tas variants, kad ir kāds baigais iespaids vēl no iepriekšējām attiecībām. Patiesībā, man ir diezgan daudz kopīgu interešu ar daļu puišiem - patīk makšķerēt, tur drasēju apkārt pa motosporta sacensībām, bet ir tā, ka parasti esmu vai nu pārāk neinteresanta vai arī noraidoša un asa. pati neprotu to kontrolēt.
Ir kādi ieteikumi? Nu, izņemot tos - saņemies un piespied sevi, jo, nu, tā ir problēma, kuru cenšos pārvarēt jau ilgi.
12.10.2014 17:27 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Tu tikai tada esi pret vīriešiem? Tad megini iedomāties tas ir sievietes.
12.10.2014 17:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2014
Lexyyy, laba ideja, tomēr vīrieši ir stipri savādāk komunicējami nekā sievietes. nu, atšķirības un tā
12.10.2014 17:44 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mēs visi esam tikai cilvēki neatkarīgi no dzimuma!
12.10.2014 17:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Inese tā tu? :D

Lai nu kā, neskaties uz vīriešiem tik ļoti kā vīriešiem, bet gan vienkārši kā uz cilvēkiem. Nu tak nevar tā būt ka nevarat atrast kopīgu valodu, tu tak pati nodarbojies ar lietām kuras arī vīriešiem patīk, tas jau vien dod iespēju atrast kopīgas tēmas par kurām parunāt.
Ir jācenšas tomēr savaldīt savu aso dabu, jo parasti vīriešiem tāda nepatīk, tas viņiem dod iespaidu ka tev viņi nepatīk un ka gribi tikt ātrāk no tādiem vaļā. Katru reizi kad uz mēles ir kas noraidošs vai ass, labāk pamēģini tā vietā pateikt ko jauku vai vismaz vienkārši neteikt to ko gribās. Nomaini tēmu kaut vai ja savādāk nevar.
12.10.2014 17:54 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2014
Nē, neesmu es Inese. :)

Es pieņemu, ka tev, Miss Joker, ir taisnība, jo kādreiz, kad biju maziņa, ar puišiem sapratos daudz labāk nekā ar čiksām - vienmēr bija un vēl joprojām mēdz kretinēt tā sieviešu daba (nu, naidošanās utt., liekas pilnīgi nevajadzīga nervu bojāšana), bet ar laiku viss kaut kā apgriezās vietām otrādi.
Lasu daudz psiholoģijas literatūras tagad - laikam tas tāpēc,ka nav arī tēva-meitas attiecību modelis pareizs. pareizāk sakot, tāda nav vispār. Pieņemu, ka varbūt tāpēc man tās bailes un es neapzināti cenšos visus atstumt. Bet vēl neesmu izpratusi, kā to visu pārvarēt.
12.10.2014 18:24 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man kādreiz padsmitnieku gados arī bija problēmas sarunāties ar vīriešiem, tas bija tikai tāpēc, ka nemitīgi domāju kā runāt, ko teikt, kāpēc tas vīrietis vispār ar mani sarunājas utt. Centos būt gudrāka, interesantāka un labāka - izgāzos kā veca sēta. Kad beidzu domāt pie katra teikuma un uztraukties, ko tas čalis par mani padomās - viss aizgāja kā pa sviestu. Ieteikums - esi tu pati, neko nedomā un nemeklē zīmes. Vīrieša ieinteresētību tu garām nepalaidīsi :D
12.10.2014 18:32 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Problēma ir saistībā tikai ar komunicēšanu jeb tieši intereses izrādīšana?
Iedomājies tu vēlies nopirkt mobīlo un pie cenu zīmes sarakstīti parametri un pašas cenas. Zinot cik vari atlauties iztērēt, sāc pa tiešo interesēties par noskatīto mobīlo. Bet tagad iedomājies, ka esi veikalā kur nav ne cenu zīmes ne parametri. Ja pardevējs pamana, ka tev liela interese, viņš uzcels cenu. Vai izdevīgi izrādīt parlieku interesi? Dzīvē nevienam uz pieres nav svītrkoda. Man ir ļoti grūti pa tiešo pienākt pie sievietes un izrādīt interesi, jo nevēlos pārmaksāt. Tev grūti jo savu pīzdu pa sviesmaizi negribi tirgot. Jākļūst nedaudz vienkāršākiem un būs labi.
12.10.2014 18:34 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
amands_ - Es gar zemi!!! :D Super salīdzinājums. Sasmējos no sirds :D :D :D
12.10.2014 18:36 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cik tev gadu?
12.10.2014 18:44 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Tas jau nekas pārāk traks nav. Atrodi tādus pašus puišus kam ir tādi vai līdzīgi hobiji un tad jau nebūs jāuztraucas ko teikt;)
Galvenais ir neuztraukties un visu laiku nedomāt ka kaut ko pateiksi ne tā kā vajadzētu, bet esi kāda tu esi. Daudziem puišiem tu esi sapņu meitene ar tādiem hobijiem;)
Man tev ir jautājums tev medības arī patīk?
12.10.2014 18:45 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2014
Armand, tev iztēle strādā. Šitā salīdzināt :D nu, nē, par komunikāciju tomēr runa vairāk. :)

ērzelis - 18.

Niks - jā, arī medības man patīk. vispār visādas tādas lietas baigi aizrauj. nav arī līdz galam tā, ka tikai to un neko citu, ne pa labi, ne pa kreisi, ir jau arī sievišķīgi hobiji, bet viss laikam ir +/- līdzsvarā.

Eh, paldies jums. Patīkami, ka kāds atsaucās.
12.10.2014 19:03 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
sarkanaaa- tad tev nav ko uztraukties, jo puišiem ar tevi būtu vismaz par kaut ko parunāt;)
Un ja gribi trenēties runāt ar puišiem tad ej uz dzinējmedībām tad vismaz būs par ko runāt un nebūs jābaidās ka kaut ko ne tā pateiksi;)
12.10.2014 19:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es ar visu mūžu dzīvojos tikai ar puišiem 90 % laika, pamatskolā no 1-9 klasei vienmēr ar puišiem, pēc tam aizgāju uz profesiju kur ar lielākoties tik puiši bija un ar meitenēm labi ja runāju reizi mēnesī. Tagad atkal esmu kursā ar puišiem un godīgi sakot tas ir daudz patīkamāk nekā ar sievietēm, jo lai gan ar sievietēm es ar viegli atrodu kopīgu valodu, tomēr man pašai vairāk patīk vīriešu kompānija, jo tur es jūtos kā savējā.

Man ar nav bijis tēvs kas rādītu vīrieša piemēru, tieši tas varbūt manā gadījumā ir licis man izvēlēties vairāk kontaktēties ar vīriešiem, lai redzētu tos variantus, jo ģimenē kā tā man vīriešu paraugi nekad nav bijuši.


Vajag vienkārši ar smaidu uz sejas un varbūt kādu labu joku iet pretī puišiem, viņi lielākoties visi ir sakarīgi, pa retam gadās kretīns, bet ja čomo tad ir viegli :)
12.10.2014 19:37 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.10.2014
Jāaa, vajadzētu aiziet. vispār gribētos pamēģināt arī medības uz gaidi - vēl neesmu tādās bijusi, bet izklausās nenormāli interesanti.
12.10.2014 19:39 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Esi vēl nevainīga? Savādi, bet ir tomēr tā bieži ,ka pēc nevainības zaudēšanas paliek gan vieglāk komunicēt ar visiem, gan atvērtāks cilvēks paliek, beidz tēlot kaut ko( kas tīņiem raksturīgi) unir pats kāds ir.
Jo tad saproti, ka kāds cilvēks Tevi ir iepazinis līdz galam un pieņēmis Tevi tieši tādu, kāda esi! Un nav teicis "Fuj!" vai rādījis ar pirkstu :D (tāpēc arī ir svarīgi, lai pirmā reize nebūtu ar kaut kādu tirliņu ;) )

Bet tā, viss nāks ar laiku! :) Vari arī mēģināt pie psihologa uz vizītēm paiet. Nekā šausmīga tur nav. Pie psihologa principā iet ,lai izrunātos, ja neuzticies citiem vai šķiet, ka citi Tevi īsti nesaprot.
12.10.2014 19:43 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Jāaa, vajadzētu aiziet. vispār gribētos pamēģināt arī medības uz gaidi - vēl neesmu tādās bijusi, bet izklausās nenormāli interesanti.

Jā iesaku tur iet. Pats eju gan medībās, gan makšķerēt.
Runājot par gaides medībām tad noteikti vajag pacietību un pats galvenais negulēt:D
Runājot par šādu tēmu man atkal ir grūti uzsākt un runāt ar meitenēm, jo es nezinu par ko runāt:D
12.10.2014 19:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu reku-Jums abiem ir tēma;)
12.10.2014 19:47 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ass raksturs nav pie vainas, vnk sakot, vai tevi kāds puisis grib vai nē. No tā izriet vai viņiem patīk tavs izskats un attieksme. Ja nepatīk ne viens, tad nekā nebūs.
12.10.2014 20:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man liekas, ka tā lielā mērā ir vecuma vaina un ar laiku, morālo pieaugšanu tas pāries pats no sevis.
12.10.2014 20:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits