Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studentēm Anglijā.

 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2014
Ir kāda,kura saprot kaut ko no tiem visu veidu degree? Precīzāk mani interesē jautājums,vai izmācoties FdSc var turpināt BSc? Tā kā Latvijā ir,piemēram,izmācās 1. līmeņa augstāko un + 1 gads,tad iegūst bakalauru. Kā arī kāda ir atšķirība starp FdSc un DipHE?
12.10.2014 11:03 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2014
up
12.10.2014 14:48 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Nav ne jausmas, tas tas nozīmē tas DIPHE :D
Bet zinu, ka daudzās universitātēs piemēram obligāti ir jāmācās foundation year, lai tu varētu turpināt BSc.
Katrā gadījumā, ja tev būs tikai foundation year, tas tev dzīvē neko nemainīs. Vajag vismaz mācīties undergraduate degree.Labāk pameklē mācību iestādi, kur nav jāmācās foundation year, tas ietaupīs finanses un laiku.
12.10.2014 17:33 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2014
DipHE ir Diploma of Higher education.

Situācija ir tāda,ka divas universitātes,kurās varētu studēt piedāvā šo foundation degree,UCAS ir rakstīts,ka pēc tā var piemācīties vienu vai divus gadus un iegūt bakalauru,bet labprāt dzirdētu ko par to saka tieši paši studenti.

Kā arī,kuram(GCSE,BTEC, A level utt)pieder Latvijas vidusskolas diploms? Vēlētos labprāt izrēķināt savus UCAS points,bet nezinu ko rakstīt.
12.10.2014 17:56 |
 
Reitings 21
Reģ: 20.09.2014
up
12.10.2014 21:13 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Es šobrīd studēju BA/BSc (Honours), bet manā studiju grupā daudzi studē priekš citas kvalifikācijas. Cik sapratu no viņiem, tad UK nav tādas baigi vienotās sistēmas, kas der kā foundation degree, kas neder...nu es no tā visa arī tā 100% visu nesaprotu, bet principā visi no maniem šī brīža studiju biedriem, kas studē kaut ko zemāku par bakalauru, vispirms sazinājās ar universitāti, kur plāno studēt tālāk. Konkrēti pateica, ka es pie jums gribu studēt to un to, šobrīd man ir tādi un tādi papīri, kas man ir jādara, ko man vajag? Nu un attiecīgi viņi uzreiz pasaka, kas un cik daudz ir jāpiemācas klāt, lai kvalificētos. Lielai daļai ieteica tieši to moduli, kuru šobrīd studējam. Viņiem jāpabeidz tikai šis modulis un var startēt tālāk uz Uni. Daļai būs jāmacās bik vairāk.
Bet par šo
kuram(GCSE,BTEC, A level utt)pieder Latvijas vidusskolas diploms?


Naric noteikti zinās vislabāk. nezinu gan vai viņi bez maksas dalīsies ar šo info, bet, kas zina, papēti mājas lapu.
12.10.2014 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits