SOS meitenes

 
Reitings 84
Reģ: 11.10.2014
Sveiki ,Lūdzu dalities pieredzē un raktiet visu ko zināt par musulmana piekritejiem viriesiem,arabiem ??!!
11.10.2014 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Neesmu šo likumu speciālists, bet cik nācies dzirdēt un lasīt tad musulmaņi ne īpaši palīdz sievām mājas/bērnu un visos saimniecības darbos. Neskatoties ka viņi ir galvenie apgādnieki.

Nu, es taču teicu - "ņe čital no mņeņije imeju"! :-D :-D :-D. Toties, ja viņa sieva aiziet strādāt, tad vīrieša nauda skaitās ģimenes nauda, bet sievas nauda ir tikai un vienīgi viņas nauda, un vīram nav nekādu tiesību ne uz centu vai santīmu no tā, ko ir nopelnījusi sieva, ja viņa negrib tajā dalīties. Tāda lieta kā izdevumu dalīšana - cosmo iemīļota tēma, kad runa ir par kopējiem tēriņiem, pie viņiem vispār tiktu uzskatīta par nejēdzību. Sievai un viņas bērniem ir tiesības uz mitekli, kurš ir pietiekošs pēc pašas sievietes uzskatiem, kamēr vīrs var nakšņot aiz durvīm uz ielas. Pirms laulībām tiek noslēgts līgums, kurs nosaka maksas lielumu, kuru līgabvainim ir jāsamaksā līgavas aizbildnim no viņa paša nopelnītas naudas. Tā nauda vai manta galarezultātā pāriet 100% jaunās sievas īpašumā. Un tikai nevajag muldēt, ka pie viņiem sievietes nestrādā. Viena latviete kaut kur Pakistānā ir ... kas? Sieviešu žurnāla galvenā redaktore. Lūk, kas!
12.10.2014 22:47 |
 
Reitings 84
Reģ: 11.10.2014
:)
12.10.2014 22:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un? Tātad kultūrā, par kuru ir runa, ir stingri nodalīta darba un pienākumu dalīšana. Vēlreiz saku, tiesības uz pastāvēšanu ir jebkurai kultūrai un nevajag citus mērīt ar savu olekti, neiedziļinoties jautājumos, kāpēc pie viņiem tas ir tā un - ne citādi.


Es saprotu ka viņi ir ieviesuši likumu sistēmu kuru uzskata par pareizu. Tāpēc es uzskatu, ka daudz kas tur ir lieks ( noteikumi ģimenē un sadzīvē).

Toties, ja viņa sieva aiziet strādāt, tad vīrieša nauda skaitās ģimenes nauda, bet sievas nauda ir tikai un vienīgi viņas nauda, un vīram nav nekādu tiesību ne uz centu vai santīmu no tā, ko ir nopelnījusi sieva, ja viņa negrib tajā dalīties.


Normālā ģimenē nauda ir kopēja. Ja ir cieņa un sapratne vienam pret otru tad arī nav problēmu ar kopējo naudu. Ja tā nav, nekādi likumi tur nepalīdzēs

Sievai un viņas bērniem ir tiesības uz mitekli, kurš ir pietiekošs pēc pašas sievietes uzskatiem, kamēr vīrs var nakšņot aiz durvīm uz ielas.


"Labs" ģimenes modelis. Sieva apmierināta ja mīļotais vīrs guļ aiz durvīm.

Pirms laulībām tiek noslēgts līgums, kurs nosaka maksas lielumu, kuru līgabvainim ir jāsamaksā līgavas aizbildnim no viņa paša nopelnītas naudas. Tā nauda vai manta galarezultātā pāriet 100% jaunās sievas īpašumā.

Tas izskatās pēc pirkšanas. Kāpēc līgavainis nevar to summu uzdāvināt līgavai ? Ja mīl tad nekas nav žēl priekš otra. Ja pērk tad gan.

Un tikai nevajag muldēt, ka pie viņiem sievietes nestrādā. Viena latviete kaut kur Pakistānā ir ... kas? Sieviešu žurnāla galvenā redaktore. Lūk, kas!


Ja ģimenē ir mīlestība, cieņa, uzticība, tad nevajag nekādus noteikumus un likumus. Ja ģimenē ir problēmas tad ar likumiem un noteikumiem laimīgāks nekļūsi.
Var jau sarakstīt likumus - vīram jāmīl sieva, sievai vīrs, jābūt seksuālai saskaņai un savstarpējai apmierinātībai. Vai tad ar likumu piespiedīsi kādu mīlēt un būt laimīgam kopā ?
13.10.2014 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Normālā ģimenē nauda ir kopēja. Ja ir cieņa un sapratne vienam pret otru tad arī nav problēmu ar kopējo naudu. Ja tā nav, nekādi likumi tur nepalīdzēs

Zini, pie mums sāk parādīties "normālas" ģimenes, kurās vīrietis ilgstoši vispār nestrādā vai strādā darbu (lai tikai nekas nebūtu jādara) ar algu ~ Eur 400, kamēr sieva nopelna pāri par EUR 1000. Ja vadās pēc Tavas loģikas, viss ir kārtībā. Cieņa, izpratne un nauda ir kopīga. Viņiem ir skaidri un stingri pateikts, ka pelnītājam ir jābūt vīrietim, un sievietei ir tiesības no viņa šajā ziņā pieprasīt nopietnu attieksmi. Tas, kas ir minēts Tavā citātā, ir nekas cits kā sievietes un sievas aizsardzība pret vīriņiem, kuriem:
"Strādāt negribas nemaz, -
laikam būšu dzejnieks...".
13.10.2014 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... vēlreiz saku - vīra alga ir ģimenes nauda, bet sievas alga ir tikai un vienīgi viņas personiskā nauda, t.i., ja vecis strādāt negrib - staigās tukšu vēderu, bet sieva un sīči būs vismaz paēduši.
13.10.2014 13:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lasu šo diskusiju.. interesanti :)

Dionysus jau pareizi raksta par to normālo ģimenes modeli. Bet problēma jau ir tā, ka daudziem cilvēkiem šīs lietas nešķiet pašsaprotamas, tāpēc Islāma priekšrocība ir tāda, ka padomāts arī par mazāk ''apķērīgiem'' ļaudīm :)
13.10.2014 13:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Zini, pie mums sāk parādīties "normālas" ģimenes, kurās vīrietis ilgstoši vispār nestrādā vai strādā darbu (lai tikai nekas nebūtu jādara) ar algu ~ Eur 400, kamēr sieva nopelna pāri par EUR 1000. Ja vadās pēc Tavas loģikas, viss ir kārtībā.


Slaisti un nīkuļi ir visās kultūrās. Viņi arī ar islama likumiem izgudros kā apiet likumu un gurķoties.
Apzinīgiem un gādīgiem vīriešiem nekādus likumus nevajag, bet slaisti tāpat paliks slaisti, vai rietumos vai austrumos.

Ja abi normāli strādā un sanāk ka sieva nopelna vairāk par vīru, tad vīram jāiet gulēt aiz durvīm ?
Protams, ja vīrs ir konkrēts liekēdis, tad skaidrs. Bet ja abi pelna normāli un sieva par 10-30% vairāk, tad tā var būt normāla ģimene. ( ja vien vīram nav mazvērtības komplekss)
Apgāde ģimenē ir svarīga, tikpat svarīgs ir daudz kas cits ko cilvēks, kas mazāk nopelna, var dot savai ģimenei un bērniem.

Normālās attiecībās viens otru atbalsta, gan garīgi, gan materiāli un nediktēs noteikumus kam ir kādi pienākumi jādara.
Ja attiecībās ir problēmas un paši nevar vai negrib tās risināt, ar likumiem neko daudz nepalīdzēsi.
13.10.2014 13:52 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Atpūtniece

Vai vari lūdzu uzrakstīt PM tās meitenes niku,kas apprecējās ar musulmani?! Ir daži jautājumi. :)
13.10.2014 14:51 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
atļaušos pacelt :)
13.10.2014 20:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits