Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Emocionalitāte

 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Gribētu dzirdēt viedokļus par sieviešu emocionalitāti un tās izmaiņām. Jau izsenis ir zināms, ka sievietes ar savu emocionalitāti izceļas vairāk kā vīrieši un šoreiz ne par to... Agrāk bija tā, ka es prakstiski nekad neraudāju. Neteiksim, ka biju vienaldzīga, bet drīzāk savaldīga un spēju savu emociju izpausmes citiem nerādīt. Bet pēdējā laikā tas kļūst arvien grūtāk. Piemēram, tikko nopinkšķējos skatoties jauno Tv šovu "Suns meklē mājas" tikai tāpēc, ka tiek veikta izvēle, pēc kuras kādu no dzīvniekiem atsijā. Nu tik žēl palika nabaga kucīti, ko tā vienkāršī aizsūtīja atpakaļ uz patversmi, lai arī saprotu, ka šī ir lieliska reklāma, kas tieši palīdzēs vairākiem dzīvnieciņiem.
Jautājums ir par to, vai ir iespējams atgūt savu emocionālo savaldību, ja tāda agrāk bijusi? Un vispār, Jūsuprāt, šī emocionalitāte norāda uz problēmām galvā, kuras vajadzētu risināt vai tieši otrādi - ir pilnīgi normāla parādība. Varbūt līdz ar vecumu paplašinās tas redzējums un emociju bagātība?
Īsi sakot, Jūsu pieredze vai vienkārši pārdomas par šo tēmu?
11.10.2014 20:41 |
 
Reitings 110
Reģ: 12.09.2014
Tas jau nav nekas slikts, ja jūti līdzi kādam, kam neiet labi. Es droši vien arī būtu noraudājusies, ka to skatītos, jo cilvēku ar visām viņu problēmām man nemaz nav žēl, bet tiklīdz runa ir par nelaimīgiem dzīvniekiem, asaras birst kā upes.

Un raudāt vajag. Tu taču esi dzīvs cilvēks, nevis akmens. Kas neraud, tam acis nemirdz:)
11.10.2014 20:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Un raudāt vajag. Tu taču esi dzīvs cilvēks, nevis akmens. Kas neraud, tam acis nemirdz


Tad laikam man jābūt mierīgai par to, ka jau trīs dienas visādu sīku problēmu ir tik daudz, ka to vien daru kā pinkšķu. :D
11.10.2014 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Acīmredzot, Tev pieaugusi empātija. Man ir līdzīgi-es aizvakar apraudājos, kad skatījos sižetu пусть говорят par jaunieti, kuru aktrise adoptēja no bērnu nama 1g. vecumā un atkal atstāja pēc 8 gadiem... :(
11.10.2014 20:57 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es kaut kā līdz šim pieturējos pie moto, ka raudāt nav jēgas, jo tas taču nekādā veidā nepalīdz atrisināt problēmas. Bet rezultātā mani sāk aizkustināt šovi un filmas, kur problēmas pat īsi nav :D
11.10.2014 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tomēr jācenšas emocijas racionalizēt, jo pārlieku liela iesaistīšanās emocionālos pārdzīvojumos, vēl vairā,k ja tas neskar Tevi tieši, var pamatīgi iedragāt mentālo veselību.
11.10.2014 20:59 |
 
Reitings 128
Reģ: 29.01.2009
Tieši mana situācija. Pirms tam biju raudājusi tikai vienu reizi savā mūžā, taču tagad ar noskatos kādu bēdīgu filmu vai uzzinu kādu bēdīgu situāciju uzreiz asaras. Nepatīk, ka man šitā tagad ir, labāk patika kad biju neraudoša :D
14.10.2014 17:46 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
mani var saraudināt tikai lietas, kas tiešā veidā skar mani , par suņiem un šoviem neraudu ....
14.10.2014 17:49 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2014
Alondra
Man ir pilniba tiesi tapat,kadreiz biju stipraka neka tagad, un nesaprotu ar ko man sakt lai es butu kada biju agrak''stipra''

Dazrezi liekas vien cikstule vien esmu. Jo jutu lidzi loti daudz kam,tapat ari pie programmam vai filmam un nemaz nerunajot dzive par cilvekiem.. Nezinu dazreiz liekas ka man pat nav speka paraudat ,bet asaras list vng,un tu neko nevari padarit.

Un tas mani grauj kkada zina no iekspuses... eh //
14.10.2014 17:54 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Liekas, ka es vienmeer esmu bijusi emocionaali "nestabila"!! :D Es vienmeer esmu visu uztveerusi paaraak emocionaali, draugs pat saka, ka reizeem nedriikst klausiit, ko saku, jo, "izsleedzot" logisko domaasanu un vadoties tikai pec emocijaam! :D
Nevaru nepiekrist.. Pasai kaitina sii iipasiiba, bet veel neesmu atradusi veidu kaa ar to ciiniities..
Domaaju, ka emocijas ir normaali, tacu, ja visu, kas notiek apkaart jau saac uztvert paaraak emocionaali, tad gan nav labi.. Gruuti dziivo taa!!
14.10.2014 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits