Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

GRIBU darbu!

 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Iedvesmojos no diskusijas nosaukuma ''Negribu darbu'' :)
Pastastiet, kā jūs nonācāt līdz savam pašreizējam amatam, kāds tas ir (ja nav noslēpums) un vai esat apmierinātas?
Man pašlaik darba nav un arī esmu nedaudz noraizējusies, jo vēlot strādāt savā nozarē, kas ir saistīts ar modi un tekstilu, bet tajā pat laikā gribu studēt ārzemēs, kas visu darba meklēšanu ir nobremzējis. Labi, ka ir tētis :)
11.10.2014 08:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tētis tiešām ir noderīgs cilvēks, manējais man arī ir daudz palīdzējis :)

Līdz savai pašreizējai profesijai nonācu nejauši, studiju gados vienkārši man piedāvāja "piehaltūrēt" attiecīgaja jomā, tad vēlreiz piedāvāja, nu un tagad jau diezgan ilgus gadus darbojos šajā jomā. Nekad nebūtu domājusi, ka man patiks, bet izrādas, ļoti patīk. Ir ciešā saistība ar manu iegūto izglītību.

Man arī ir bijis periods, kad izsūtu savu CV pa pus Rīgu, un nekādas atbildes. Saku jau apdomat galvu reibinošu karjeru Rimi, un pēksņi, dažus mēnešus vēlāk, sāk zvanīties vienlaikus vairāki cilvēki, piedāvāt darbu. Tā kā, visādi periodi ir, nevajag stresot!
11.10.2014 08:24 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mācījos visu ko, galu galā aizejot nepabeigusi, jo sapratu, ka nav mans.
Pateicoties draugiem, sāku strādāt sfērā, kurā pati ar laiku pakāpos drusciņ augstāk un tagad varu bez pūlēm atrast darbiņu, pateicoties pieredzei. Savs darbs man patīk, taču pēc gadiem 5-10 sevi tajā vairs neredzu, tāpēc pašmācības ceļā sāku apgūt savu sapņu profesiju un ar laiku liktenis man sāka piespēlēt cilvēkus, kas ar to var palīdzēt.
11.10.2014 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
57days
Sasmīdināji ar "galvu reibinošo" karjeru Rimi :D
Par tēmu-es arī gribu darbu, bet man vēl gadu jāsēž mājās ar sīci.Ceru, ka mani ņems ar atplestām rokām vietā, uz kuru došos ar savu diplomu :):D
11.10.2014 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits