Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēt psihologu?

 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Manā dzīvē itkā viss ir kārtībā. Nu, gandrīz viss, laikam, ja jau reiz rakstu.
Ir darbs, lai gan šobrīd esmu dekrētā, ir vīrietis, kuru mīlu un kurš mīl mani, materiālu problēmu nav.
Kur esmu atradusi sev problēmu? Pirms satiku šo vīrieti, visa mana dzīve bija viena vienīga problēmu kaudze. Trāpījās visādi "nepareizie" vīrieši, laiku pa laikam cīnījos ar bezdarbu un no tā izretošām materiālām problēmām, bija arī veselības problēmas. Nu jau dažus gadus tas viss ir aiz muguras un dzīvoju kā cilvēks, bet pēdējās nedēļas nepamet sajūta, ka viss ir pārāk skaisti, lai būtu īstenība un nezbēgami notiks kas slikts.
Nesaprotu, ko ar to sajūtu darīt. Psihologu meklēt?
Loģiska pamata šādām domām nav. Tomēr nevaru naktīs gulēt, rādās murgi ar visdažādākajiem trilleru cieīgiem sižetiem, kas varētu notikt.
Nav tā, ka sēžu mājās dekrētā un aiz garlaicības domāju sev problēmas. Profesija tāda, ka neskatoties uz to, ka esmu dekrētā, darba pilnas rokas, haltūriņu pietiek, kā arī mazajam istabu jāiekārto, jāapmeklē grūtnieču kursi utt.
No kurienes un kāpec uzradās tā sajūta, es nesaprotu. Vēl mazāk saprotu, kā man tikt no tās vaļā?
09.10.2014 01:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Ja tu esi stavokli, tad tas ir hormoni . Pajauta savai midwife par to.
09.10.2014 02:16 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tiešām vajag ar kādu izrunāties. Vieglāk paliks, ja sapratīsi kāpēc tā.
09.10.2014 09:33 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Ja rodas šāda veida pārdomas, tad tiešām labāk atrast kādu personu no malas ar kuru izrunāties. Ja ne atrisināsi murgu problēmas, tad vismaz paliks emocionāli vieglāk. Jebkurā gadijumā - par sliktu nenāks. :)
Turies un saudzē punča iemītnieku.
09.10.2014 09:35 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Zinu to sajūtu. Arī mana dzīve nav bijusi rožu lauks un katra baltā svītra ir mijusies ar melno svītru. Kā dzīvē bijis kāds labs notikums, tā uzreiz notika kaut kas slikts. Tagad liekas, ka mana dzīve ir nokārtojusies un to labo notikumu ir daudz. Satiku savu vīru, kāzas, bērniņa piedzimšana, ir pašiem savs mājoklis, kuru remontējam, ir labi darbi abiem, naudiņas pietiek. Un nepamet sajūta, ka tas var beigties, ka notiks kaut kas slikts (jo tā vienmēr līdz šim ir bijis). Grūti pat patiesi priecāties par labajām lietām, jo ir bail tās pazaudēt. Es baidos par ģimeni, baidos par mīļajiem, baidos par vīru un bērnu. Tā sajūta nav balstīta uz racionāliem faktiem, bet tā gruzd kaut kur dziļi iekšā. Varbūt man arī psihologu vajag?
09.10.2014 09:52 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Lollipop, pilnīgi iespējams. Negribās baigi detaļās izmesties, bet arī man tā dzīve kaut kā iet, šķiet, neriktīgi, jo tiklīdz ir sasniegts tas posms, kad var teikt, ka viss ir labi, un tu beidzot vari ievilkt elpu, pēkšņi viss sagrūst. Ilgu laiku vispār biju pārliecināta, ka man kāds ir kaut kādu lāstu uzlicis. Un tad es satiku savu psiholoģi. Tas dzīves ritums diži nav mainījies, bet man ir tapušas skaidras daudzas lietas, par to kāpēc tā notiek. Un visu pārdzīvot/izdzīvot ir daudz vieglāk.
09.10.2014 10:02 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es zinu, ka domas meteralizējās un tieši šādā veidā cilvēki ieprogrammē jaunas likstas.
09.10.2014 10:15 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man ir tieši tas pats variants. Izrunāties ir ar ko, bet tas tik un tā nepalīdz.

Es zinu, ka domas meteralizējās un tieši šādā veidā cilvēki ieprogrammē jaunas likstas.

Par šo es arī esmu pārliecināta.
Bet man tās melnās strīpas apjautās tikai tad, kad bija pagājis gads. Vienkārši atskatoties uz notikumiem, es sapratu, ka ik reizi, kad beidzot varēju nopūsties, jo viss bija lieliski, pēkšņi atkal kaut kas sabruka. Lai gan es cenšos par to nedomāt tā baigi, bet tagad man ir viena liela, milzīga melna strīpa pārvilkusies, tieši brīdī, kad atkal bija nopūta par to, ka beidzot viss nokārtojas, viss saiet savās vietās un varēsim sākt plānot jau nākamo lapu dzīvē, bet še tev- kā ar bomi pa galvu, tā teikt - vēl nē, reku jums būs vēl viena nelaime.

Ja Jūs zinātu, kā man tas ir apnicis. Kā man gribētos dzīvot ne par ko nedomājot un neuztraucoties ;/
09.10.2014 10:24 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
http://zelands.ru

Palasiet, tur labi paskaidrots kāpēc tā notiek un ko darīt lai tā nebūtu , no savas puses varu apgalvot ,ka tas viss strādā 100%
09.10.2014 10:30 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
weee, esmu lasījusi, ar laiku aizmirstas, kā arī nogursti arī no savas domāšanas kontroles. Tu bieži to pārlasi?

Ak Dievs, es lasu tēmu un saprotu, ka man ir pilnīgi tas pats. Man arī ir īpašība "pārbaudīt" cilvēkus un situācijas uz izturību. Es bieži neapzināti atrodu problēmu, kur tā nav, vai nav tik liela un bojāju attiecības ar cilvēkiem, vai sarežģiju situācijas. :( Liekas, ka te ir jāarstē galva, jutos slima...
09.10.2014 10:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es nepārlasu es esmu tajā iekšā automātiski jau vairāk kā 4 gadus ... Tas strādā ir kaut kāds lūzuma punkts un tas sāk notikt automātiski pats no sevis. Es tiešām kontrolēju visu svarīgāko kas notiek manā dzīvē, man pat izdevās projecēt ātrās un vieglas dzemdībās :D nopietni, zināju kā būs un citu iespēju nepieļāvu.
09.10.2014 11:02 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
weee, kur atrast spēku to visu kontrolēt? Tu pati par sevim esi pozitīvs cilvēks? Arī biji tāda? Es esmu vairāk uz to pesimistisku pusi :D
09.10.2014 11:36 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Par to domu materializēšanos es arī esmu domājusi. Pa dienu izvairos par to domāt, jo darāmā pietiek, taču naktīs es no tā vaļā netieku.
Gulēt eju klusumā, guļamistabā nav ne radio, ne TV, lai varētu labāk izgulēties, pirms aizmigšanas lasu grāmatas, taču, kad nolieku grāmatu un izslēdzu gaismu, domas pašas ir klāt. Kā tās atvairīt es nezinu. Reziēm palīdz visādu muļķību runāšana ar vīrieti, taču, pat ja aizmiegu domājot par ko citu, sapņu vietā atkal tie murgi. To es kontrolēt nespēju nekā.
Izrunājusies par šo esmu ar mammu. Man ir forša mamma, viņai visu var stāstīt, taču arī tas nepalīdz - tā arī neesam sapratušas, no kurienes man tādas domas un kā tās atvairīt.
09.10.2014 12:37 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Manuprāt tās bailes par to, ka "nekas nav mūžīgs" savā ziņā ir vērtīgas. Padomājiet, attiecībās, kurās cilvēki apzinās, ka var pienākt mirklis, kad no otra būs jāatvadās, cilvēki iegulda vairāk, nekā tādās, kurās otrs tiek zskatīts par pašsaprotamu. No sērijas "es varu strādāt nenormāli ilgās stundas un aiziet pēc tam piedzerties, bērnam vien no rīta pasakot "čau" un sievu satiekot tikai pa nakti gultā, bet viss kārtībā, viņi jau nekur nepazudīs" Cilvēki, kas apzinās mirkļa skaistumu arī viens otram var sniegt vairāk. Galvenais, lai apziņa nepāriet paranojā.
Un vispār. Tu esi stāvoklī, Tev ir hormonu svārstības un liels notikums, kas mainīs Tavu dzīvi priekšā. Uztraukties ir dabiski un nereti uztraukuma pamats tiek pārnests uz citu objektu.
09.10.2014 12:59 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Man arī problēma, ka visu laiku domāju,ka slikts kkas notiks. Un tā arī parasti ir, tapēc nespēju atraisīties un baudīt dzīvi :( visu laiku liekās-nu vot sapriecāsies un tad tevi ka nonesīs nost ar slikto,ta tu redzēsi. Pēdējais bija par darbu, kur man sasolija, ka būs, viss, raksti atlūgumu, es sapriecājos, jau gribēju rakstīt, bet drošības pēc pārjautāju pēc 3 dienām vai darba piedāvājums vēl ir spēkā, man pateica, ka tomēr nē.....
Man arī nav par ko sūdzēties, jo esmu vesela (protams ir shis tas slikts, bet ne mirstamās kaites), naudiņa kaut kāda ir (ne tik daudz lai varētu dzīvot viena, bet nekas, var izturēt. kamēr no mājām ārā vecāki nemet, tikmēr ir ok)
Eju pie psihologa....vai palīdz-nezinu, ir bijušas tikai 4 nodarbības. Bet katrā ziņā ir vieglāk....
09.10.2014 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits