Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekas nebiju, bet sāpīgi tik un tā...

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Labvakar!
Par mani...dažas varbūt pasmiesies par manu naivumu, citas teiks- kāda daļa, kas bijis, dzīvo tālāk... Bet! emocijas tomēr ir un paliek emocijas. Ja tās laužās ārā, neko nepadarīt. :(

Tātad...Cilvēks ar kuru zaudēju nevainību un dažus mēnešus tikos, sarakstījos, šķiet nu ir nopietnās attiecībās ar kādu meiteni. Protams, nav mana daļa. Bet vienkārši uzzinot man nenormāli sasāpējās sirds. Godīgi sakot arī kad tikāmies, mums attiecības nebija baigi nopietnas. Vairāk laika pavadīšana kopā ,plus sekss bija. Tomēr viņš man bija pirmais! Un man laikam zemapziņā bija sajūta, ka viņš kaut kad gribēs ko vairāk ar mani man tikai jāgaida... Un lai arī es pieļāvu iespēju, ka viņam kādreiz būs nopietna draudzene, cita, nedomāju ka tik ātri pēc manis. Nedomāju, ka jau tagad.
Kā tikt pāri šīm nepatīkamajām sajūtām, apzinoties, ka nebiju nekas īpašs??
07.10.2014 20:00 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
mums attiecības nebija baigi nopietnas. Vairāk laika pavadīšana kopā ,plus sekss bija. Tomēr viņš man bija pirmais!
jaaa, un tam bija jaabuut par iemeslu, lai uzreiz tevi precētu nost!! :D
07.10.2014 20:02 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Aija47- hahaha, ļoti smieklīgi!

Vispār jau par precībām nebija ne domāts ,ne runāts, ne par ko tādu, vienkārši par nopietnākām attiecībām...
07.10.2014 20:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kā tikt pāri šīm nepatīkamajām sajūtām, apzinoties, ka nebiju nekas īpašs??


Varbūt tomēr kāda var ieteikt, kā domāt, ko darīt turpmāk, lai man būtu vieglāk? Lai domas nebūtu par pagātni, viņu, attiecībām.
07.10.2014 20:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bija sajūta, ka viņš kaut kad gribēs ko vairāk ar mani man tikai jāgaida...


Ja grib ko vairāk, parasti grib uzreiz, nevis pēc pagaidīšanas.

Stulbi, ka tā sanāca, bet nu, ko darīsi. Es personīgi neuzskatu nevainību par kaut ko TĀDU, ka tikai ar īsto un vienīgo un pēc kāzām un baigo dārgumu, bet nu, ja tev tas pirmā seksa fakts sķita tik... liels un nozīmīgs, tad
arī kad tikāmies, mums attiecības nebija baigi nopietnas. Vairāk laika pavadīšana kopā
nebija tas īstais attiecību variants, kad to seksu vajadzēja plusot klāt. Ar seksu vīrieti nenoturēsi/nepiesaistīsi. Es nesaku, ka bez seksa piesaistīsi, bet nu, ar seksu arī nē.
07.10.2014 20:15 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Dziivo taalaak un baudi dziivi, ne vienmeer kaa pasakaas paliksi kopaa ar viirieti, ar kuru zaudeeji nevainiibu !
07.10.2014 20:18 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nu man bija tāpat kā Tev, ilgi sāpēja, pārdzīvoju. Bet nu, tagad priecājos ka guvu pieredzi un viss. Dzīva paliku :). ja kas, vari man rakstīt privāti.
07.10.2014 20:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Atceros, ka tas pats bija 9. klasē , kad biju iemīlējusies puisī no skolas. Tik ļoti nesāpēja tas, ka vairs netikāmies, kad izšķīrāmies, kā tas, kad uzzināju, ka viņam ir jauna draudzene un viņš ir laimīgāks ar viņu nekā mani.

Laikam pie vainas arī mans pašapziņas trūkums, kompleksi. Drošvien tās ārēji ideālās meitenes, tā nepārdzīvo, jo viņām puiši rindā stāv. Man tā nav, reti kad kāds ir un ja ir, tad pieķeros tā kārtīgi! Diemžēl.
07.10.2014 20:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši dod tam visam laiku, gan jau ar laiku pāries tā sāpe un varēsi dzīvot tālāk ;)
07.10.2014 20:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Diemžēl tā nav reti sastopama situācija! Uztver to kā rūgtu mācību, ka opcija sekss->attiecības ne vienmēr nostrādā, un to nevajag pieļaut, ja negribi vēlreiz nonākt tādā pašā situācijā.

Centies piestrādāt pie sava pašvērtējuma. Nekādu ideālo meiteņu nav, katrai savas problēmas.
07.10.2014 20:38 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Bet nu, tagad priecājos ka guvu pieredzi

LOL Tik pat labi ar banānu arī var gūt pieredzi :D
07.10.2014 20:48 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kur rodas tik debīli cilvēki kā abols?

Perversā, Elizabete- Paldies jums par kādu sapratni un ieteikumiem! :) Ticu, ka varu tam tikt pāri, kā jau reiz esmu tikusi galā ar sevi... bet nu, mēdz arī uznākt bez maz vai depresijas, domas par pašnāvību, par to ,ka nav jēgas dzīvot, jo man nekad nav paveicies un nepaveiksies, liekas, ka neviens nemīlēs. Tomēr reāli gan neesmu savai dzīvei punktu pielikt, ko nodarot sev. Dzērusi esmu, vakaros izeju uzsmēķēt, citreiz ,kad grūtāk.Laimīga nejūtos. Bet tas jau laikam normāli.
07.10.2014 21:19 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Ja ir vēlme pēc nopietnākām attiecībām, tad sākumā jāsaka nevis jāgaida, kad sagribēs. Nevajag atdot sevi tam, kurš nenovērtēs.
07.10.2014 21:35 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Aha nerunaa mulkjiibas , atrodi kaadu hobiju, iepaziisti jaunus draugus UN buus ok ;)
07.10.2014 21:39 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Te taadu kaa aabols pa pilnam forumaa , valfreedinji utt.. :D
07.10.2014 21:40 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar!
Par mani...dažas varbūt pasmiesies par manu naivumu, citas teiks- kāda daļa, kas bijis, dzīvo tālāk... Bet! emocijas tomēr ir un paliek emocijas. Ja tās laužās ārā, neko nepadarīt.

Tātad...Cilvēks ar kuru zaudēju nevainību un dažus mēnešus tikos, sarakstījos, šķiet nu ir nopietnās attiecībās ar kādu meiteni. Protams, nav mana daļa. Bet vienkārši uzzinot man nenormāli sasāpējās sirds. Godīgi sakot arī kad tikāmies, mums attiecības nebija baigi nopietnas. Vairāk laika pavadīšana kopā ,plus sekss bija. Tomēr viņš man bija pirmais! Un man laikam zemapziņā bija sajūta, ka viņš kaut kad gribēs ko vairāk ar mani man tikai jāgaida... Un lai arī es pieļāvu iespēju, ka viņam kādreiz būs nopietna draudzene, cita, nedomāju ka tik ātri pēc manis. Nedomāju, ka jau tagad.
Kā tikt pāri šīm nepatīkamajām sajūtām, apzinoties, ka nebiju nekas īpašs??

AHA, labvakar!
Mums, emocijas ir visiem, vienam vairāk otram mazāk.Tas ir tikai loģiski, ka tā būs.

Redzi, no sākuma, varbūt pārāk uzticējies tam puisis, ka turpinājums pēc tā visa sekos, bet bieži, mūs jau var atkost, ja pāŗāk bieži, sākoties attiecībām mēs spiežam uz TO...

Bet, ja, kā sakot:" Kas bijis, bijis".Un " Nekas, nesaki nekad" !JO, otram cilvēkam, nevar pilnībā, uzticēties, atklāties, zinot tik neilgi, kur nu, dēļ, seksa tikai turpināt attiecības.

Ja, nejūt, viens no abiem, tās sajūtas, ka prasās pec otra.Tad grūti, ko savilkt kopā.

Redzi, kapēc, Tev ir tik sāpīgi, tam puisim bija vēl rezerves variants, ja kas notiek ar jūsu attiecībām, tad viņš var doties pie tās otram, tāpēc, viņš arī varēja, tik ātri uzsākt attiecības.

Puiši, ja godīgi, diezgan bieži, pēc attiecībam, uzreiz meklē, citas meitenes.Jo viņi nav tik emocionāli, kā meitenes, kurām vajag laiku, sakopot domas, pirms uzsākt attiecības ar citu puisi.Tagad nerunātu par tām, kurām patīk klubu dzīve un dienā saplāno 2 līdz 3 randiņus...

NEKAD nedomā, ka Tu nebiji nekas īpašs.Tā vienkārši sanāca.Bija, tāda dzīves situācija, ka viņš vēlējas vienkārsi iekāres objektus, tas jau vien negarantē, ka ar nākamo tā neizrīkojās.Vienkārsi ir jājūt, tādu puišu izturēšanās, tāpat, kā pērkot lietotu automasīnu, Tu nekad nezināsi, kas viņā ir.Vai viss kārtībā vai kas sabojājies.Tāpēc, nevaino sevi, ja Tev tā bija piemēram lielā mīle, bet viņam izklaide, tāda ir dzīve.Nākamreiz būsi uzmanīgāka.

Ko dari, izbaudi dzīvi vienozīmīgi, nedomā par viņu.Izdzēs, no visiem portāliem un saziņu līdzekļiem, jo kam Tev, negatīvas atmiņas.Izklaidējies, pievērs laiku hobijiem, pilnveido sevi, atrodi stilu savu, vienkārši rīkojies, lai citi, skrietu Tev pakaļ!

P.S.Sen nebiju, atbildējis forumā, sev atbilstošās, zinošās tēmās.
07.10.2014 22:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Paldies, Edgar! :) Veiksmi arī Tev!

Sākoties attiecībām, es pati biju domājusi, ka nekas nopietns nebūs. Likās normāli, ka (kā teici) "Spiež uz TO" , biju jau iepriekš vīlusies, uzticoties nepareizajiem cilvēkiem, tāpēc domāju- viena nakts un viss. Problēma tajā, ka viņš tajā brīdī izvēlējās turpināt spēlēties un viss nebeidzās ar 1. reizi. Turpinājām tikties. Un ar laiku manī radās, kaut mazā mērā, bet ticība, ka varbūt tas varētu turpināties un izvērsties par ko nopietnāku. Bija vairākas reizes, kad atteicos tikties ar viņu. Man sajūtu ziņā bija apjukums. Bet viņš jau uzreiz neatkāpās.

Tas ko es nesaprotu... kāpēc tā jācenšās pierunāt uz seksu? Ja dabūta es jau biju, ja viņš ir foršs puisis, kurš noteikti daudzām patīk? Tad kāpēc bija man jābojā prāts, ja tas nebija nopietni? Jo tur jau problēma bija. Ka viņš ar savu neatlaidīgo vēlmi turpināt tikties, lika man domāt, ka varbūt tomēr ko vairāk viņam nozīmēju. Bet... stulbi bija tā iedomāties, stulbi! ;)
09.10.2014 14:23 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Ienīstu šo teicienu, ko bērnībā bieži dzirdēju no vecākiem, bet tomēr... "paaugsies, sapratīsi".
09.10.2014 14:29 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
AHA. vienmēr laipni!
Tas ko es nesaprotu... kāpēc tā jācenšās pierunāt uz seksu? Ja dabūta es jau biju, ja viņš ir foršs puisis, kurš noteikti daudzām patīk? Tad kāpēc bija man jābojā prāts, ja tas nebija nopietni? Jo tur jau problēma bija. Ka viņš ar savu neatlaidīgo vēlmi turpināt tikties, lika man domāt, ka varbūt tomēr ko vairāk viņam nozīmēju. Bet... stulbi bija tā iedomāties, stulbi!

Zini, puiši tomēr ir dažādi, citiem pietiek ar vienu reizi, bet citi, izmanto to" lai gūtu sev prieku", apmierinājumu!
Redzi, tas viss nav tik vienkārši, ja, jau vienu reizi sanāca, bija kontakts, kāpēc, tad nespēlēt līdzi,parādīt, ka no savas puses ir kādas jūtas, lai otrs uzticētos. Bet ir viens BET!
Tas jau arī nenozīmē, ka Tu nebiji viņam vienīgā, paralēli varbūt tikās ar otru meiteni un kad saprata, kura labāka, dažādās jomās, tad izvēlēja visu uzmanību centrēt uz viņu, jo ar laiku, sievietas prasa no vīrīša ar vien lielāku uzmanību.
Galu galā, fakts ir tāds, ka pirmais puisis, atdevi viņam savas emocijas, sirdi " salauza".Tāpēc arī ir tik grūti tikt pāri.
10.10.2014 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits