Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tad kad vairs nav ko gaidiit??

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Ir pagajushi 3 gadi kopsh esmu kopa ar savu puisi, tachu nu jau ir sen roza brilles ir nokritushas un piedzivotas daudzas vilshanaas.Biju patiesham smagi iemilejusies, tachu shobrid man pat ir pilniiigi vienalga, ja viss izbeigtos.No vienas puses it kaa jau bija skaisti mirkli kopaa bet es laikam esmu paraak prasiiiga. Jutos tik looti izsmelta un nogurusi.Man ir sajuta ja skaistaakais un gudrakais,milaikais puisis mani gribetu precet es atteiktu, jo visssssss dzive sagadaa vilshanos.
Man tiesham baida vientuliiba, ka bushu veca un nevienam nevajadziiga grezele bet no otras puses es nespeshu vairs ilgi veidot normalas attieciibas.
PASTASTIET VAI JUMS ari taa ir bijis? Man vienkarshi ir paaaraak augstas prasiibas pret virieti un man neder peleekaa viduvejiiba.Briesmiigi apzinaties ka dzive vairs nav ko gaidiit no attieciibam.Traki kad agraa jauniiba atveras acis un es jutos ka 40 gadiiga sieviete, kas nespej nepratiigi iemiileties.
07.10.2014 03:16 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Lexyyy, ko Tu pati domā darīt, atstāt visu kā ir, samierināties vai meklēt citu vīrieti, kas atbilstu Taviem augstajiem standartiem?

ja nav noslēpums, tad ko tieši Tu meklē vīrietī?
07.10.2014 03:22 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Es ari atkal un atkal vilos attiecibas un virieshos, bet vel labak ir tas, ka beidzot redzu savu kludu - es vienmer metos attiecibas isti lidz galam neiepazistos konkreto cilveku un, protams, pec roza brillem un ilgaka laika, ko esam pavadijusi kopa dzivojot zem viena jumta, viss top skaidrs, bet ko nu? Tik daudz kam iets cauri, tik daudz kas izsapnots utt... un tomer ieksa sez ceriba, ka ja nu tomer kadu dienu musu attiecibas paries cita, labaka limeni. Ehh, nezinu. Ir dienas, kad gribu vinu precet, bet taja pasa laika atkal ir dienas, kad gribas sist galvu pret sienu kada stulbene esmu terejot savu dargo laiku ar cilveku, kuru briziem nemaz neredzu ka savu bernu tevu vai viru.
07.10.2014 03:27 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Ehh, nezinu. Ir dienas, kad gribu vinu precet, bet taja pasa laika atkal ir dienas, kad gribas sist galvu pret sienu kada stulbene esmu terejot savu dargo laiku ar cilveku, kuru briziem nemaz neredzu ka savu bernu tevu vai viru.


tici man, tā ir visiem attiecībās, ir gan pozitīvi brīži, gan drūmās dienas, tas viss ir tikai normāli, jebkuru grūtību pārvarēšana kopīgiem spēkiem stiprina attiecības. :)

nezinu, kas man šonakt uznācis, bet esmu dāsna ar padomiem un gatava uzklausīt jebkuru. :D
07.10.2014 03:30 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Esmu jauna un man ir svariigi, lai puisis butu vienaa liimeni ar mani.Vinam jabut augstakajai izglitibai, japrot vairaakas valodas, jabut eruditam, daudz jalasa, jaapmekle kulturas pasakumi, komunikablam.Nekadi sliktie ieradumi, janodarbojas ar sportu, patiik celot un aktiva atputa.Nekada dzershana nedelas nogales, noteikti garsho veseligs ediens.Kopj savu kermeni un looooti laba stila izjuta.
Aprakstiiju kads ir mans pasheizejais puisis, tachu minusi ko vairs nevaru iztureet ir egoisms, skopums, neizpaliidziiba, neizrada rupes un atbalstu, nav romantisks un milsh, iedomiigs utt.
07.10.2014 03:32 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Ja, tam es noteikti piekritu, bet no otras puses, tas paris rakstura iezimes liekas nu nekadigi nemainisies, vai nu pienemt tas vai iet prom. Sobrid censos pienemt, neteikshu, ka iet viegli.
07.10.2014 03:37 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Lexyyy, wow, tik daudz labu īpašību, un tikai pāris mīnusi? pēc Tava apraksta izklausās ideāls puisis. :) Tev ir jāsaprot, ka neviens nekad nevar būt perfekts, katram no mums ir savas vājības, un tieši tās raksturo mūsu personības, padara mūs unikālus.

labi, pieņemsim, ka Tu atradīsi citu cilvēku, kuram atbildīs arī visas Tavas vēlamās īpašības, bet ar laiku vēlreiz nokritīs tās pašas rozā brilles, un ko tad Tu darīsi? atkal skriesi pie nākamā?
07.10.2014 03:37 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
rakstura iezimes liekas nu nekadigi nemainisies, vai nu pienemt tas vai iet prom.


tā ir, ieradumus var mainīt, bet ne cilvēka raksturu.

un padomā pie sevis, noteikti visi labie, jaukie, mīļie brīži atsver negatīvos. :)
07.10.2014 03:40 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Lexyyy, ari mans virietis ir diezgan egoistisks. Man skiet, ka musdienas ir 2 tipu virieshi, tadi, kas butu lieliski, bet ir egoistiskas maitas, vai ir tadi, kas ir iejutigi, bet gerbjas un uzvedas ka tirlini. Ta teikt 2 galejibas. :D
07.10.2014 03:41 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Shadow, tapec jau ari vel turos pie vina un mierinu, ka nav jau tik slikti ka skiet, atgadinu visu laiku labas lietas sev. Un vienmer piedomaju pie ta, ka ja skrieshu prom, man neviens negarantes, ka nakamais bus labaks. Jo dzive jau viena laimes spele vien ir.
07.10.2014 03:45 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
wow, tik daudz labu īpašību, un tikai pāris mīnusi?


shadow, tu joko, vai ne? Viņa nemaz nekādas labās īpašības neaprakstīja, bet to, ko cilvēks dara.. un


šis, manuprāt,
minusi ko vairs nevaru iztureet ir egoisms, skopums, neizpaliidziiba, neizrada rupes un atbalstu, nav romantisks un milsh, iedomiigs utt.


tiešām norāda, ka cilvēks nav labs, kāda jēga dzīvi pavadīt ar skopuli, kas sporto un runā vairākās valodās?

Lexxy, meklē ko labāku, tev nav augstas prasības, it ne maz:)
07.10.2014 05:53 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Lexyyy, wow, tik daudz labu īpašību, un tikai pāris mīnusi? pēc Tava apraksta izklausās ideāls puisis. Tev ir jāsaprot, ka neviens nekad nevar būt perfekts, katram no mums ir savas vājības, un tieši tās raksturo mūsu personības, padara mūs unikālus.

labi, pieņemsim, ka Tu atradīsi citu cilvēku, kuram atbildīs arī visas Tavas vēlamās īpašības, bet ar laiku vēlreiz nokritīs tās pašas rozā brilles, un ko tad Tu darīsi? atkal skriesi pie nākamā?


O M G, ko tu murgo, skuķēn, Dies... :D

Ja cilvēks ir egoists un skops (kas ir īpašības), tad nekādas skaistās kurpes un vervelēšana vairākās valodās (kas nav īpašības), to neatsegs :D
07.10.2014 05:57 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Shadow, tapec jau ari vel turos pie vina un mierinu, ka nav jau tik slikti ka skiet, atgadinu visu laiku labas lietas sev. Un vienmer piedomaju pie ta, ka ja skrieshu prom, man neviens negarantes, ka nakamais bus labaks. Jo dzive jau viena laimes spele vien ir.


Cālīt, un šis teksts, cerams, ka arī ir joks?

Kur jums meičas pašapziņa? Vai tad svarīgākais attiecībās nav tas, ka cilvēks ir labs?

Nemūžam ar kaut kādiem ''krutajiem'' egoistiem nesatiktos. Pat iedomāties to nevaru.
07.10.2014 06:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neviens nav ideāls un tas arī ir jāsaprot.
Jo vairāk tieksimies pie tā ideāla, jo mazāka iespēja ka to iegūsim. Ir jātrod zelta vidusceļš, jāskatās uz cilvēka rakstura iezīmēm kuras mums ir viss svarīgākais un jāmēģina drusku pievērst aci uz nepilnībām, jo lai gan varbūt tam puisim piemēram nepatīk sports vai lielas sabiedrības, bet kā partneris viņš sniedz cik daudz vien spēj, gan atbalstā, gan materiāli utt.

Protams ir tie retie gadījumi kad tiešām liekas ka ir atrasts tas ideālais puisis, bet pa lielam ir labāk ka tās neperfektās daļas ir ātri pamanāmas, nekā kad viņas tiek noslēptas līdz vienai jaukai dienai. Ja kāds ar saka ka atrod savu ideālu, principā tas var arī nozīmēt ka šis cilvēks pie attiecībām strādāja, pilnveidoja viens otru lai būtu tiešām ideāli, jo no zila gaisa neko tā nevar dabūt.
07.10.2014 06:46 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mēs nopelnam to par ko domājam...
07.10.2014 06:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja pati atbilsti savām prasībām,tad neredzu problēmas,kāpēc Tev tās nevarētu būt augstas.

Mēs nopelnam to par ko domājam...
Šim gan nepiekrītu.
07.10.2014 07:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 13.04.2011
varbut tev vnk vajag brivdienas.....ja ir iespeja, panem brivu no darba un viena aizlaidies uz kaut kurieni...
nebut nav jabrauc uz citam valstim.... aizbruc uz paris dienam uz Liepaju, Ventspili vai kaut kur uz Vidzemes pusi... un sapratisi vai ilgojies un vai tev shis cilveks ir vajadzigs....!!!
07.10.2014 07:21 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Dzīvē gadās, ka ne visi viens otram der. Ja šis vīrietis tev neder + ir augstas prasības pret citiem, tas vēl nenozīmē, ka visu dzīvi būsi viena. Atradīsi tu sev otru pusi, nekur tā nepazudīs. Jo izklausies pēc tādas, kas ļoti vēlas.
07.10.2014 07:44 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
lai puisis butu vienaa liimeni ar mani.Vinam jabut augstakajai izglitibai, japrot vairaakas valodas, jabut eruditam, daudz jalasa, jaapmekle kulturas pasakumi, komunikablam.Nekadi sliktie ieradumi, janodarbojas ar sportu, patiik celot un aktiva atputa.Nekada dzershana nedelas nogales, noteikti garsho veseligs ediens.Kopj savu kermeni un looooti laba stila izjuta.


Ja tev šāds puisis nav vajadzīgs, tad es labprāt viņu paņemtu savai draudzenei, jo draudzenei ir 25 gadi, bet nekad nav bijusi attiecībās un tuvībā ne ar vienu, jo meklē tikai tādu vīrieti kā tu aprakstīji. :D:D
07.10.2014 07:56 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
dzīvē visādi gadāsun nenoliegšu ka reizēm man arī uznāk tādi vājuma brīži kad liekas- nu priekš kam?!
Tad paiet kautkādas dienas un paliek labi , liekas ka iemīlos no jauna !
07.10.2014 08:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja tev šāds puisis nav vajadzīgs, tad es labprāt viņu paņemtu savai draudzenei,

Fascinē tā attieksme pret vīrieti, kā pret istabas augu.
Vakar Origo man pienāca klāt meitene un pajautāja :"Девушка, вам парень не нужен? Мои как раз освобождается!", jau tad sāka likties, ka pasaule jūk prātā...

Par tēmu. Skops un egoists. Kaut kā nav manīts, ka kādā šīs īpašības būtu mainījušās. Būt kopā ar izteikti skopu un egoistisku cilvēku ir kaut kādas karātavas. Autore, skaties pati, cik maināms viņš Tev ir - ja ar viņu var izrunāties, dari to, varbūt esi viņam gana svarīga, lai viņš piedomātu pie savas uzvedības.
07.10.2014 08:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits