Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaisti un veselīgi mati

 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
Gribēju padalīties ar savu pieredzi šajā jautājumā, varbūt kādai noder. :)
Pirms vairākiem gadiem nogriezu matus, kas sniedzās knapi līdz plecam, pirms tam - bija pāri krūtīm. Tad sākās balināšana, taisnošana, kas beigās noveda pie salmu kušķa. Tad visu laiku sūdzējos par to, ka itkā mati neaugot, saknes tumšas, taču garumā nestiepjas, protams, ka visi gali aplūzt i vsjo! Sapratu, ka tā nevar turpināties, jāsāk kaut kas darīt lietas labā, tāpēc nolēmu, ka atvadīšos no blondīnes un pārgāju uz bruneti, lai vairs nevajadzētu matiņus tik šausmīgi gandēt ar balināšanu. Tā nu jau labu laiciņu esmu tumšmate, kas, manuprāt, 100x labāk izskatās, kā arī mati ir ļoti pateicīgi, gan jūtās, gan izskatās. Tagad tikai tos loloju un kopju un ar visām labajām domām ticu, ka tie aug aug aug! :D
Tātad mana "hair routine" un ieteikumi
-Matus nevajadzētu mazgāt katru dienu, mazgāju 2-3x nedēļā.
-NEĶEMMĒJIET slapjus, jau 100x malts, taču atkārtošana zināšanu māte! :D
-Pēc iespējas atsakieties no fēna un matu taisnotāja, kādreiz matus cepināju kā dulla ar taisnotāju katru dienu, tagad ļoti reti, varbūt reizi divos mēnešos, staigāju vieglās copītēs.
-Vienreiz nedēļā uz nakti lieku olīveļļu, ļoti stiprina matus!!!
-Noteikti galvas masāžas!
UN MAN PĒDĒJĀ LAIKA MILZĪGAIS ATKLĀJUMS!!!
Pēc visa lietotā.. pēc sinepju pulvera maskām, dzintara smirduļiem, nātru novārījumiem un tā un šitā, esmu atradusi brīnumlīdzekli, - vismaz priekš manis! Un tā ir MEDUS MASKA AR OLĪVEĻĻU! Nobijusies biju pamatīgi, jo likās, ka palikšu vai nu bez matiem vai nu drediem! :D Bet nē, viss ok, medus labi šķīst ūdenī. Salasījos atsauksmes un skrēju uz virtuvi! Rezultāts ir vienkārši nepārspējams, vēl nekas līdz šim nebija devis tādu efektu! Tik mīksti, spīdīgi, gludi un maigi, ka nespēju noticēt! Tas ir tāpēc, ka medū ir viss viss vajadzīgais, ko matiņam vajadzīgs, tapēc šī medus procedūra strādā kā dziļā mitrināšana. :) ļoti iesaku!!!
Traki gari sanāca, tomēr sapratu, ka vairākus gadus esmu sēdējusi šajos forumos un lasījusi viedokļus, zinu kā tas ir, skatīties entās bildes ar garu matu īpašniecēm un raudāt! :D Tāpēc vēlējos padalīties, varbūt kādai šis viss noder! Lai veicas! :) :) :)
06.10.2014 03:03 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
MEDUS MASKA AR OLĪVEĻĻU


ieinteresēji. :D pastāstīsi sīkāk? :)
06.10.2014 07:56 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
a man gan ļoti patīk sinepju maskas. mati aug pusotru cm mēnesī ja lieto regulāri . Es daru tā - matus mazgāju katru trešo dienu. Tad pirms matu mazgāšanas ielieku matos sinepju masku,paturu kādu h vai vairāk,jo man tgd knapi dedzina ( cukuru iesaku likt sākumā 1 tējkorati bez čupiņas uz divām pilnām ēdamkarotēm sinepju pulvera) un ar laiku,kad jau galva pierod un nededzina likt cukuru vairāk. Nākamreiz pēc 2 ,dienām atkal lieku sinepju masku. Pēc tam,nākamajā mazgāšanas reizē lieku eļļu matos,jo sinepju maska sausina matus. Nākamajā mazgāšanas reizē nelieku neko,lai atpūšās. Un tad atkal 2 reizes maska,1 reize eļļa.,1 reize atpūšanās :D Man tas pusotrs cm ir daudz jo agrāk auga nepilnu cm. Un mati ir spīdīgi veseli,viss ir kārtībā.
06.10.2014 08:29 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
sabine29, tā dedzināšana mazliet atbaida. :D
06.10.2014 08:31 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
Es masku taisu pēc šī video receptes, ielikšu to te, bail, ka par kaut ko samelošos stāstot.. :)
https://www.youtube.com/watch?v=v-6pDduldEY
Personīgi masku liku sākot no matu vidus uz leju, jo pie saknēm ķepināt vēl bija bail, taču droši vien, ka uz turpmāko laiku, likšu arī saknēs, jo klajā nāca informācija, ka medus ne tikai nereāli baro matus, bet arī stimulē to augšanu. :D
Un tiešām aizmirsu to pieminēt, ka tad, kad mati pēc visas procedūras bija izžuvuši, varēji redzēt, ka tur, kur matu maska nav bijusi, mati tādi nespodri, spuraini, taču no matu vidus uz leju, mati spīd, gludi, mīksi, ajajaj :) :D :D
06.10.2014 08:31 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
kad mati pēc visas procedūras bija izžuvuši, varēji redzēt, ka tur, kur matu maska nav bijusi, mati tādi nespodri, spuraini, taču no matu vidus uz leju, mati spīd, gludi, mīksi


tīīk labi izklausās, noteikti būs jāizmēģina. :)
06.10.2014 08:35 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
sabine29, žēl, bet tiešām pēc pirmās reizes ar sinepju masku, mūsu attiecības strauji beidzās, pilnīgi likās, ka samaņu zaudēšu, labi negribu sabiedēt visas, laikam būšu par daudz piegāzusi to pulveri, bet ticu, ka afekts ir wauuuwiwa, jo kņud kā traks. :)
06.10.2014 08:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
shadow, pēc tam dod atsauksmes. :)
06.10.2014 08:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Par maskām piekrītu, bet par šo to gan nē :) Mani mati ir ļoti smalki un galvas āda taukaina, tāpēc otrā dienā tie mēdz izskatīties normāli. Bet mēdz būt arī kā eļļas pannā iemērkti. Nemazgāt? :D Kad pat padomāt normāli nevari, jo galvas āda niez...Nav diez kas labs. Par mitru matu neķemmēšanu arī. Mani mati sprogojas. Ja neiķemmēt tos mitrus, neizķemmēsi nekad :D Vienkārši šādām lietām jālieto speciāli paredzētas sukas un ķemmes (man Tangle Teezer, ko atklāju nesen, taču tas,pilnībā mainīja manu dzīvi, jo ar šo matus varu izķemmēt vienmēr), kas neplēš matus :)
06.10.2014 08:40 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
puffy
, noteikti. :)
06.10.2014 08:45 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
sugar, jā, tas gan, tas ir individuāls jautājums, katram jau ir savādāk. Man tīri mati turas vairākas dienas, citām katru dienu jāmazgā, nezinu kā tas ir. :) Katram savs. :) Un jā, par slapjiem matiņiem arī tas pats, citas var neizķemmēt un viss ok, citas atkal vienkārši nevar atstāt neķemmētus, tāpēc vajag iegādāties speciālās ķemmes slapjiem matiem, kā jau minēji. :)
06.10.2014 08:46 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
puffy- tu to cukuru piebēri pa daudz. Jo tas cukurs ir tas kas dedzina,sajaucotis ar sinepju pulveri. Tpc rakstiju,ka labāk pirmās reizes likt tikai 1 tējkaroti cukura uz 2 ēdamkarotem sinepju pulv un tad tā nededzina. :) Bet ja,protams,katram savi līdzekļi ;)

Bet par to medus masku- tev ir krāsoti mati? Jo es lasīju, ka dabīgās matu maskas,var likt tikai nekrāsoto,dabīgo matu īpašnieces,ja uz ķīmiski apstrādātiem matiem liek dabīgās maskas,efekts ir 0. Nezinu vai tā ir,protams,bet tā rakstīja kkāda tur eksperte lilit žurnālā.
06.10.2014 08:50 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
sabine29, jā, man ir nokrāsoti brūni mati, bet šobrīd piekrāsoju tikai ataugušās matu saknes. Dīvaini, ka tā, bet efekts ir. :)
p.s. nevaru apgalvot par katru katru, ka tas un tas strādās, būs tāds efekts un tā un šitā, stāstu no savas pieredzes un ceru, ka kādai noderēs un darbosies tāpat kā man. :)
Bet tiešām jocīgi par to žurnāla rakstu...
06.10.2014 08:56 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Kur to sinepju pulveri var nopirkt, un cik lielas devas liekat?
Noteikti pameginasu ari medus/olivellas masku.
Un man ir tiesi ta pat ka sugar ar matiem, nevaru nemazgat tik reti un kemmeju ar retu saru kemmi kad slapji.
06.10.2014 09:04 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Man medus pārāk labi garšo lai es viņu liktu matos. :D :D
06.10.2014 09:07 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Es agrāk izmantoju dažādus veidus, kā no matiem izdabūt melno krāsu...mājās pati pakāpeniski tiešām iztiku no melnajiem. Mazgāju gan ar sālsūdeni, gan citronskābes ūdeni...ne katru dienu.
Bet, ko varu ieteikt,pati gan esmu bišk pa slinku bijusi, lai sev tā krāmētos, bet meitiņai matus līdz pusotram gadam mazgāju ar olu (tikai dzeltenumu)...vislabākas ir īstās māju olas..efekta ziņā. Mati auga spīdīgi, gari, biezi. Domāju, ka atkal atsākšu.
06.10.2014 09:16 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
ir lasīts, ka medus uz lūpām arī efektīvi iedarbojas, padara mīkstākas.

laikam jāsapērk pāris kg medus, :D un jāsmērē kur tik var. :D
06.10.2014 09:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
shadow, omg, tiešām, es taču nesen atpakaļ uztaisīju medus skrubīti lūpām ar cukuru, kas noberž atmirušo ādu, baigi labs, uzklāj uz lūpām, vislabāk ar zobubirsti noberzē lūpas un tad ar mitru dvielīti notīri visu, ha ha :D Magical medutiņš ... :D
06.10.2014 09:23 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es labaak lietoju labus liidzeklus pret karstumu, taisnoju mazos graados, neviss staigaaju vieglaas copiitees :D
06.10.2014 09:49 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Ooooo, nu ļoti aktuāla tēma! Pastāsties sīkāk, kā ir jātaisā tā sinepju maska?
06.10.2014 10:07 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
1 tējkarote ar cukuru, 2 ēdamkarotes sinepju pulveris, 2 ēdamkarotes karsts ūdens, 2 ēdamkarotes eļļa, 1 vai 2 olas dzeltenumi. samaisa un smērē matu saknēs. uzliek maisiņu,vai pārtikas plēvi,un tad sāks kņudēt un nedaudz dedzināt,ja iztur 20 minūtes tad vēlāk tik ļoti nededzina,vislabāk ir izturēt 1 h. Ar laiku,kad jūti ka tā maska vairs nededzina tad jāliek vairāk cukurs klāt. un vēl,pirms ieklāj masku saknēs,iesmērē matu galus ar eļļu,lai ja maska nonāk uz galiem,nesausina tos.
06.10.2014 10:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!