kā cīnīties ar to, ka draugs dzer?

 
Reitings 43
Reģ: 10.03.2014
Čaviņa!

Nupat mani pamodināja telefona zvans. Rādās, ka zvana draugs, taču paceļot ātri vien noprotu, ka zvana viņa čomaks. Teksts apmēram tāds: "Tavējam ir bezfilma, atsakās kaut kur iet (mājās), ko lai es daru?"
Šovakar viņam bija paredzēts darba vakars - biljards, alkohols, tā teikt, lai satuvinātos un uzlabotu attiecības ar darba kolēģiem. Vēl pāris stundas pirms tam runājām, ka agri no rīta jābrauc uz Rīgas štatiem, tādēļ, lai dzer tā, lai var sēsties pie stūres.
Ko teikt, ko darīt, lai šādas situācijas kļūtu retākas? Man šis ir līdz kaklam. :(
P.S. Kāda negrib pačatoties? Es gribētu ar kādu personiskāk izrunāt šo. Varbūt kādai ir gadījušās līdzīgas situācijas un spēs palīdzēt ar padomiem? :(
04.10.2014 03:07 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... un ir lietas kurās jūs visas esat vienādas. Esmu gandrīz pārliecināts ka ieprieksminētas ir no tādām.
04.10.2014 22:07 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014

Sieviešu nīdēji ir tie kuri uzdrošinās nedzīvot pēc jūsu izdomātiem likumiem? Un saka jums taisnību acīs?
04.10.2014 22:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vieglāk palika?

Nee, diemzheel vieglaak nepalika... Palika tevis zheel!
Ir mūsu barā džeki kuri precētos tik tiešām uzskata par lūzeriem jo savu dzīvi var iekārtot daudz labāk un komfortablāk..

Jaa, ir taada cilveeku kategorija, kuriem labi ir buut vieniem - pashi sev saimnieki, ne atbildiibas, ne pienaakumu pret kaadu citu iznjemot sevi pashu. Ne prieks ar kaadu jaadala, ne beedas... Bet manupraat, vinji nekad taa pa iistam nav izjutushi patiesu gjimenes siltumu, to iipasho gjimenisko saikni, taapeec nemaz nezina, kas tas ir, nesaprot kam un kaapeec tas nepiecieshams un nealkst peec taa...
Varbūtības likums saproties savulaik augst. matemātikā ir mācīts. Ja ņemam vienu nejaušu izlasi un nosakam varbūtību tad citā analoģiskā tā būs tāda pati.

Shajaa daljaa es neiebraucu! :D Esmu totaali blonda eksaktajaas zinaatnees... :D
04.10.2014 22:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sieviešu nīdēji ir tie kuri uzdrošinās nedzīvot pēc jūsu izdomātiem likumiem? Un saka jums taisnību acīs?

Sievieshu niideeji ir paarsvaraa tie, kas necenshaas iedziljinaaties tajaa, ko saka sieviete, bet vienkaarshi nosauc to par "zaagjeeshanu". Tachu to, ka "zaagjeeshanai" ir kaads pamats - to redzeet atsakaas un spiitiigi pastaav uz sava, ka vinjsh jau visu dara ideaali, bet dumjaa sieviete vinju nesaprot un neklausaas, ko vinjsh saka. Rezultaataa - ieniist visas sievietes kaa sugu, jo vinjas visas "zaagjee" nabaga pareizo un ideaalo viirieti BEZ IEMESLA.
04.10.2014 22:18 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nee, diemzheel vieglaak nepalika... Palika tevis zheel!

Mani žēlot nevajag. nav pamata.
Jaa, ir taada cilveeku kategorija, kuriem labi ir buut vieniem - pashi sev saimnieki, ne atbildiibas, ne pienaakumu pret kaadu citu iznjemot sevi pashu. Ne prieks ar kaadu jaadala, ne beedas... Bet manupraat, vinji nekad taa pa iistam nav izjutushi patiesu gjimenes siltumu, to iipasho gjimenisko saikni, taapeec nemaz nezina, kas tas ir, nesaprot kam un kaapeec tas nepiecieshams un nealkst peec taa...

Zina un saprot. manējie. Un nav runa par to ka nespētu uzņemties atbildību. Jautajums ir lielākajā daļā gadījumu par to vai ir iespējams saņemt adekvātu atdevi par pieliktajām pūlēm? Lai cik tas traģiski nebūtu izskatās ka liela daļa jauno vīriešu uzskata ka šāda iespēja ir ar diezgan mazu varbūtību. Tā atdeve ir neadekvāta. Diemžēl pat ķipa laimīgi precētie un sievas un bērnus lutinošie gandrīz vienā balsī to atzīst.
Shajaa daljaa es neiebraucu! Esmu totaali blonda eksaktajaas zinaatnees...

Mūsu gadījumā tas ir tā ka ja manā draugu bariņā gandrīz nevienu sievas un draudzenes klausīties nemāk tad ja mēs paņemsim tādu pašu puišu bariņu tādā pašā blakus kafejnīcā tad tur rezultātam ir jābūt tādam pašam.
04.10.2014 22:39 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Sievieshu niideeji ir paarsvaraa tie, kas necenshaas iedziljinaaties tajaa, ko saka sieviete, bet vienkaarshi nosauc to par "zaagjeeshanu". Tachu to, ka "zaagjeeshanai" ir kaads pamats - to redzeet atsakaas un spiitiigi pastaav uz sava, ka vinjsh jau visu dara ideaali, bet dumjaa sieviete vinju nesaprot un neklausaas, ko vinjsh saka. Rezultaataa - ieniist visas sievietes kaa sugu, jo vinjas visas "zaagjee" nabaga pareizo un ideaalo viirieti BEZ IEMESLA.

Zini sieviešu nīdēji ir arī tie kuri ir spējuši ielūkoties aiz jūsu skaistās fasādes, bet ne par to ir runa.
Neienīst varbūt, bet arī sakaros nekādos neielaižas (pazīstu arī tādus) vairāk nekā interesē pašu (attiecības - ne tālāk par seksu). Pats daļēji tāds esmu. Lai cik tas dīvaini nebūtu tieksme dzīvot tā kā vecis to pats vēlas arī tiek kvalificēta kā sieviešu nīšana.
04.10.2014 22:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Attiecībām ir jābalstās uz kompromisiem, nevis tikai uz savām interesēm. Un kompromisi ne vienmēr nozīmē patīkamu lēmumu pieņemšanu, bet gan vispieņemamāko abiem. Bet tāpat pastāv arī kādas nepieņemams sabiedrības normas un sliktie ieradumi, kurus normāli ir izskaust, nevis pievert uz to acis. Un jābūt ir tiešām muļķim, lai spītīgi turētos pie uzskata, ka dzert ir normāli un atbalstāmi! Un, ja sieviete iebilst, tad viņa, redz, nesaprot... Tur nav ko saprast - viss ir skaidrāks par skaidru! Ar dzērājiem kompromiss nav iespējams, jo cilvēks domā tikai par sevi.
04.10.2014 23:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jautajums ir lielākajā daļā gadījumu par to vai ir iespējams saņemt adekvātu atdevi par pieliktajām pūlēm?
Par kādām pūlēm tieši ir runa? Un ko nozīmē adekvāta atdeve tavā izpratnē? Manuprāt, vīrietis gādā mamutu, bet sieviete uztur uguni pavardā un gādā par bērniem ir gana adekvāta atdeve un pūles no abām pusēm.
04.10.2014 23:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nelasiju visus komentārus, bet pateikšu, ka tas ir iespējams. Ja interesē, raksti privāti. Mana karma man dāvājusi visus vīriešus dzērājus :D
04.10.2014 23:07 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Attiecībām ir jābalstās uz kompromisiem, nevis tikai uz savām interesēm. Un kompromisi ne vienmēr nozīmē patīkamu lēmumu pieņemšanu, bet gan vispieņemamāko abiem. Bet tāpat pastāv arī kādas nepieņemams sabiedrības normas un sliktie ieradumi, kurus normāli ir izskaust, nevis pievert uz to acis. Un jābūt ir tiešām muļķim, lai spītīgi turētos pie uzskata, ka dzert ir normāli un atbalstāmi! Un, ja sieviete iebilst, tad viņa, redz, nesaprot... Tur nav ko saprast - viss ir skaidrāks par skaidru! Ar dzērājiem kompromiss nav iespējams, jo cilvēks domā tikai par sevi.

Es nesaku ka dzert ir normāli un atbalsāmi. Nekur to nēesmu rakstījis manuprāt. Es tos džekus NEATBALSTU, bet tomēr ļoti labi SAPROTU. Cenšos iestāstīt ka ne visi cilvēki uz šīs planētas ir ar dzelzs raksturiem un tiem vājakajiem vienmēr ir iespēja pacelties vai nogrimt. Jautajums ir tikai par to ko dara viņu sievietes ar savu rīcību? Velk uz leju vai palīdz piecelties?
04.10.2014 23:11 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man viena kundzīte vienreiz teica tā - ja vīrietis dzer, tad iespējams, ka dēļ sievietes... Jo nav laimīgs vai piekusis no kaut kā...
04.10.2014 23:14 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Par kādām pūlēm tieši ir runa? Un ko nozīmē adekvāta atdeve tavā izpratnē? Manuprāt, vīrietis gādā mamutu, bet sieviete uztur uguni pavardā un gādā par bērniem ir gana adekvāta atdeve un pūles no abām pusēm.

Gribi teikt ka ja es būtu miljonārs (liels mamuts) tad man kāda pēc manas vēlmes man te dzemdētu teiksim astoņus sīkos? :-D :-D :-D Atļausiet pasmaidīt :-D. Gādā jau gādā par to vienu vai diviem sīčiem un nekad neaizmirst atgādināt par to kads varoņdarbs bija tos piedzemdēt un cik vecim par to pateicīgam jābūt. Uztur uguni pavarldā? Mazgā drēbes ar saimniecības ziepēm pie upes un mājlopus apkopj un govis slauc ja? Jeb podziņas spaida veča sagādātajam veļas automātam un trauķenei?
04.10.2014 23:22 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Iespējams ir daudz kas, varbūt vienkārši netiek galā pats ar sevi, sieviete tur var būt labu labā, kas īslaicīgi varbūt arī noturēs viņu virs ūdens, bet, kad pirmā eiforija pagaisusi, jau atkal viņš slīks savos dēmonos.

Es necīnītos. Nedomāju, ka to var uzveikt no malas, viņam pašam ir jāgrib ko mainīt, nenoroc savu dzīvi, tā tev ir viena.
04.10.2014 23:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu, ka lielā mērā sieviete stāv aiz tā - paceļās vīrietis vai nogrimst. Jo piekrītu teicienam, ka aiz katra veiksmīga vīrieša stāv stipra sieviete. Taču, mēs jebkurš savu attiecību sākumposmā izdaram izvēli. Vismaz manā gadījumā - pirms precēties ar kādu, es šo cilvēku izpētiju, ja tā var teikt... Man ir tiesības izvēlēties - precēties ar atkarībnieku vai nē. Es taču izvēlos ar ko veidot nākotnes ģimeni un no kā dzemdēt bērnus. Vai tam būtu jāsamierinās ar jebkādu variantu, ka tik ir vīrietis?... Nedomāju. Ja šis cilvēks tāds ir bijis pirms manis, tad nejūtos atbildīga par viņa vājuma brīžiem un nejūtos spiesta tādu atbildības nastu par cilvēka pāraudzināšanu uzvelt uz saviem pleciem. Ja vīrietis salūzt attiecību laikā, nu tad tā jau cita lieta un tad jāskatās pēc apstākļiem, kas tieši notika un vai vainojama tiešām sieviete...
04.10.2014 23:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu a kas liedz miljonāram atrast sievieti, kura būtu gatava dzemdēt 8 sīčus?... Un tomēr, pat viens bērns un mājsaimniecība ir gana smags darbs. Nav gan nekāds varoņdarbs, bet smags tāpat, jo pietiek visādu klapatu bez podziņu spaidīšanas... Un arī vīrietis savā darbavietā neatstrādā no līdz pilnīgi bez pauzēm, slinkumdienām un negarastāvokļa dienām... Tāpēc, ja ņemam vidusmēra ģimeni - parastu strādnieku un sievu ar vienu/diviem bērniem mājās - manuprāt, vienlīdzīgi. Bez tam, vīrietim tīri cilvēcīgi ir jāgrib un jāsaprot, ka ir jāatlicina laiks arī savai gģimenei, nevis jāierokās darbos līdz ausīm ne par ko citu neliekoties ne zinis... Sievai arī darbalaiks nebeidzas precīzi 17:00 vakarā kā zināms... Tad nu ir jāsadarbojas! Atkal - kompromiss...
04.10.2014 23:35 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Attiecībām ir jābalstās uz kompromisiem, nevis tikai uz savām interesēm. Un kompromisi ne vienmēr nozīmē patīkamu lēmumu pieņemšanu, bet gan vispieņemamāko abiem.

Es runāju par tiem kuri neielaižas nekādās kopdzīvēs. arī es - ar vienām laulībām pietika. negribu vairs.
04.10.2014 23:37 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu a kas liedz miljonāram atrast sievieti, kura būtu gatava dzemdēt 8 sīčus?... Un tomēr, pat viens bērns un mājsaimniecība ir gana smags darbs. Nav gan nekāds varoņdarbs, bet smags tāpat, jo pietiek visādu klapatu bez podziņu spaidīšanas... Un arī vīrietis savā darbavietā neatstrādā no līdz pilnīgi bez pauzēm, slinkumdienām un negarastāvokļa dienām... Tāpēc, ja ņemam vidusmēra ģimeni - parastu strādnieku un sievu ar vienu/diviem bērniem mājās - manuprāt, vienlīdzīgi. Bez tam, vīrietim tīri cilvēcīgi ir jāgrib un jāsaprot, ka ir jāatlicina laiks arī savai gģimenei, nevis jāierokās darbos līdz ausīm ne par ko citu neliekoties ne zinis... Sievai arī darbalaiks nebeidzas precīzi 17:00 vakarā kā zināms... Tad nu ir jāsadarbojas! Atkal - kompromiss...

Ja runājam par vietējām - neiespējama misija ir tādas atrast. Ja part esi labākais no labākajiem, tad vienalga saņemsi tikpat cik slinks pabalstu saņēmējs kurš ar ģimeni dzīvo koka mājā čiekurkalna ar sauso tualeti kāpņutelpā. Vienu .. divus sīkos. Atšķirība būs tikai ka bezdarbnieka sievai būs viena somiņa par 40 EUR, bet manējai - piecas un katra - par 400 EUR.
04.10.2014 23:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ir Latvijā tādas ģimenes, esmu ar viņām pati personīgi pazīstama. Nav tām sievietēm jātīra māja, jāgludina veļa, bet ir citas lietas un pienākumi, kuri jādara, kā arī jābūt ļooti gudrai! Un zniet, tādas sievietes biežāk vakau beidz ar vienu vīna pudeli.
04.10.2014 23:52 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Alkoholisms ir slimiba, kas ir jaarstee!
05.10.2014 00:05 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Alkoholisms ir slimiba, kas ir jaarstee! -
- manuprāt visiem vīriešiem patīk iedzert ,nu kas tā par slimību ?

nesaprotu šito - ja ir problēmas vīriešiem jadzer ,jadzer ,ta nu jūtas ,,kā baigie veči , bet problēma netiek atrisināta ,tikkai apslāpēta pēc dzeršanas.

kādreiz japamēģina -ja ir problēmas piedzerties, neviss iet un risināt .
05.10.2014 07:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits