kā cīnīties ar to, ka draugs dzer?

 
Reitings 43
Reģ: 10.03.2014
Čaviņa!

Nupat mani pamodināja telefona zvans. Rādās, ka zvana draugs, taču paceļot ātri vien noprotu, ka zvana viņa čomaks. Teksts apmēram tāds: "Tavējam ir bezfilma, atsakās kaut kur iet (mājās), ko lai es daru?"
Šovakar viņam bija paredzēts darba vakars - biljards, alkohols, tā teikt, lai satuvinātos un uzlabotu attiecības ar darba kolēģiem. Vēl pāris stundas pirms tam runājām, ka agri no rīta jābrauc uz Rīgas štatiem, tādēļ, lai dzer tā, lai var sēsties pie stūres.
Ko teikt, ko darīt, lai šādas situācijas kļūtu retākas? Man šis ir līdz kaklam. :(
P.S. Kāda negrib pačatoties? Es gribētu ar kādu personiskāk izrunāt šo. Varbūt kādai ir gadījušās līdzīgas situācijas un spēs palīdzēt ar padomiem? :(
04.10.2014 03:07 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Pēc kā tad vīrietis vadās šādās situācijās? Vai viņš domā par attiecībām un sievieti? Nē, viņam primāri ir savas vēlmes.

Neons Vīrieša vērtība tikai uz viņa panākumiem būvējas, tāpēc tāda destruktīva uzvedība. Kad parādās problēma, tad vīrietis labāk pats ar galvu sienā ieskries, nekā ignorēs problēmu un soļos pa iemītām taciņām. Viena sieviete uz mūžu un viņas puķītes ir reāla problēma. Dažreiz. Un skraidīt ar puķēm un izklāties kā lupatai arī ir ceļš uz attiecību beigām.
04.10.2014 17:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu redzi - pati uzrakstīji. Jūsu sarunāsānās definīcija lielākajā daļā gadījumu ir es runāju - viņš klausās.

Piekriitu, lai gan tas atkal jau ir neliels paarspiileejums. Normaali, protams, abpuseeja komunikaacija, bet probleema ir tieshi shajaa:
Un rīkojas viņš saskaņā nevis ar taviem vērtīgajiem norādījumiem, bet - saviem uzskatiem, kurus tavos runas plūdos nav izdevies iestarpināt.

Nez kaapeec biezhi vien viiriesha uzskati ir visai diivaini un atkal jau balstiiti uz egoismu. Uzklausot viirieti mati citreiz "celjaas staavus' - nu kur var taa domaat?... Kaa nav kauna taa domaat? Biezhi vien domaashana ir pat taadaa izlutinaatu beernu liimenii... Kaut vai tie pashi iemesli, kaapeec pie sarezhgjiijumiem viirietis meklee pudeli... Nu kaapeec??? Es tieshaam nesaprotu, kaapeec ir jaapiedzeras, jaapakljauj sevi briesmaam, citus cilveekus briesmaam (ja, piem., brauc dzeerumaa pie stuures), jaabojaa nervi saviem vistuvaakajiem? Nu tieshaam samdzenes ir tik shvakas, ka nespeej padomaat par sekaam pirms kaut ko izdara? Prikols jau tajaa - ka vienkaarshi var atljauties nedomaat, jo tas ir paaraak sarezhgjiiti, paaraak daudz atbildiibas un uz visiem un visu uzshpljaut...

Vot nosauc man kaadu tieshaam nopietnu iemeslu, par kuru man nenaaktu praataa iesmiet, kaapeec viirietim buutu jaapiedzeras liidz bezfilmai, parastaa ikdienaa (bez tieshaam tragjiskiem notikumiem)! Njemot veeraa, ka vinju gaida, uztraucas, ir normaali vecaaki, varbuut pat beerns... Kaads iemesls sevi dziit postaa shaadaa situaacijaa?
04.10.2014 19:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neons, dzer idioti, tā arī visa atbilde.
04.10.2014 19:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrieša vērtība tikai uz viņa panākumiem būvējas, tāpēc tāda destruktīva uzvedība.

armands_, nu pa lielam viirietis ir dzimis, lai guutu panaakumus. Ja taa ljoti primitiivi runaajam - sieviete radiita peecnaaceeju dzemdeeshanai un audzinaashanai, viirietis - radiits, lai nodroshinaatu sievieti un savus peecnaaceejus, guutu panaakums, peljnju. Viss ljoti vienkaarshi - abos gadiijumos tas ir smags darbs un liela atbildiiba. Un nee, nepiekriitu, ka sievietes ir tik mantkaariigas, ka meklee tikai bagaatos vechus! Ir gan taadas, bet tas ir absoluuts mazaakums...
Normaali ir gribeet nodroshinaatu dziivi. Lai nav jaadziivo nabadziibaa, lai var beernus pabarot, izskolot un apgjeerbt. Vai tad tieshaam tas ir par daudz prasiits?...
04.10.2014 19:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nerea, man te meegjina ieskaidrot, ka vainiigas taapeec ir sievietes... Nu savaa zinjaa ir gan vainiigas - laikam jau maates vaina, ka taadu lupatu izaudzinaajusi... Bet noteikti ne otraas pusiites vaina, ka viirietim jaakjeraas pie pudeles.
04.10.2014 19:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vainot citus savās problēmās kā reiz ir 1 no idiotisma pazīmēm.
04.10.2014 19:52 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu redzi - pati uzrakstīji. Jūsu sarunāsānās definīcija lielākajā daļā gadījumu ir es runāju - viņš klausās.

Piekriitu, lai gan tas atkal jau ir neliels paarspiileejums. Normaali, protams, abpuseeja komunikaacija, bet probleema ir tieshi shajaa:
Un rīkojas viņš saskaņā nevis ar taviem vērtīgajiem norādījumiem, bet - saviem uzskatiem, kurus tavos runas plūdos nav izdevies iestarpināt.

Nez kaapeec biezhi vien viiriesha uzskati ir visai diivaini un atkal jau balstiiti uz egoismu. Uzklausot viirieti mati citreiz "celjaas staavus' - nu kur var taa domaat?... Kaa nav kauna taa domaat? Biezhi vien domaashana ir pat taadaa izlutinaatu beernu liimenii... Kaut vai tie pashi iemesli, kaapeec pie sarezhgjiijumiem viirietis meklee pudeli... Nu kaapeec??? Es tieshaam nesaprotu, kaapeec ir jaapiedzeras, jaapakljauj sevi briesmaam, citus cilveekus briesmaam (ja, piem., brauc dzeerumaa pie stuures), jaabojaa nervi saviem vistuvaakajiem? Nu tieshaam samdzenes ir tik shvakas, ka nespeej padomaat par sekaam pirms kaut ko izdara? Prikols jau tajaa - ka vienkaarshi var atljauties nedomaat, jo tas ir paaraak sarezhgjiiti, paaraak daudz atbildiibas un uz visiem un visu uzshpljaut...

Vot nosauc man kaadu tieshaam nopietnu iemeslu, par kuru man nenaaktu praataa iesmiet, kaapeec viirietim buutu jaapiedzeras liidz bezfilmai, parastaa ikdienaa (bez tieshaam tragjiskiem notikumiem)! Njemot veeraa, ka vinju gaida, uztraucas, ir normaali vecaaki, varbuut pat beerns... Kaads iemesls sevi dziit postaa shaadaa situaacijaa?

Nu redzi - es esmu vīrietis un uzskatu ka esmu pats tiesīgs un spējīgs pieņemt lēmumus vismaz jautājumos kuri attiecas uz mani pašu - mamma mātes draudzenes vaui sievas veidolā man nav vajadzīga. Tāpēc paturu sev tiesības nevis izpildīt bez ierunām to ko man ir stāstījusi mammas p.i., bet gan to, ko pats uzskatu par vajadzīgu darīt. It īpaši (elementāras spītības dēļ) gadījumos ja manas domas konkrētajā jautājumā nevienu nav interesējušas un ir noslīkušas iepriekšminētajos runas plūdos.
Pats nedzeru, bet kad biju oficiāli precējies ja nebūtu barjeru un bremžu paša prātā - ai kā dzertu! Saki - gaida mājās. Kāāāāda idille! Aiz laimes vai jāizraudas? Bet kas notiek reāli - pārmetumi un mūžīga zāģēšāna it kā es būtu kāds nejūtīgs traktors un man būtu kādas 48 stundas diennaktī. Es saprotu ka var nesaprast ko nozīmē tas ka tev jāatnes mājās tā nauda lai visam pietuiktu, bet kad sākas pārmetumi par to ka ir radusies iespēja noraut liekus 100 EUR tikai jāpastrādā lieka stundiņa un sestdienas ieplānotais brauciens jāatliek uz svētdienu vai nākamo nedēļu? Es ko tikai sevis dēļ cenšos? Nu tad gan točna - aizcirstu aiz sevis durvis izslēgtu telefonu lai nevar sazvanīt un pielaktos. Pielaktos aiz tā ka jūtos nenovērtēts. Vai iemesls ir gana nopietns lai neiesmietu? Un tikai nevajag te stāstīt ka dzīvē tā notiek reti. Bieži tā notiek - pārāk bieži.
04.10.2014 20:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tatad, lai draugs vairs nepārdzertu jēgu, viņu vajag pamest.

Tad viņs vairs nejutīsies sievietes nenovērtēts, viņu neviens vairs nezāģēs, nemēģinās audzināt, neliks klausīties stulbos runas plūdos, vienvardsakot, sāksies čalim idille un alkohols pat prātā nebūs.

Skaidrs, Annijj?
04.10.2014 20:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tad tev nepaveicās, vai arī - nemācēji runāt ar sievu tā, lai viņa tevi sadzirdētu. Tikai nesaki, ka biji balts un pūkains un vainīga tikai sieva. Bet pielakšanās iemesls - gana muļķīgs. Nevis pielocies aiz tā, ka tevi nenovērtē, bet runā, darbojies, lai uzlabotu attieksmi, vai šķiries. No dzeršanas jēga ir ne vairāk kā 0. Un muļķīga spītība, ietiepība, darīšana, lai ieriebtu nav pieauguša cilvēka uzvedība...
04.10.2014 20:34 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Tatad, lai draugs vairs nepārdzertu jēgu, viņu vajag pamest.

Tad viņs vairs nejutīsies sievietes nenovērtēts, viņu neviens vairs nezāģēs, nemēģinās audzināt, neliks klausīties stulbos runas plūdos, vienvardsakot, sāksies čalim idille un alkohols pat prātā nebūs.

Skaidrs, Annijj?

Pareizi Annijj. Pamet. tikai nekādā gadījumā nenodarbojies ar muļķībām - tikai muļķes mēģina noskaidrot kas tam vecim dzīvē trūkst. :-D
04.10.2014 20:40 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu tad tev nepaveicās, vai arī - nemācēji runāt ar sievu tā, lai viņa tevi sadzirdētu. Tikai nesaki, ka biji balts un pūkains un vainīga tikai sieva. Bet pielakšanās iemesls - gana muļķīgs. Nevis pielocies aiz tā, ka tevi nenovērtē, bet runā, darbojies, lai uzlabotu attieksmi, vai šķiries. No dzeršanas jēga ir ne vairāk kā 0. Un muļķīga spītība, ietiepība, darīšana, lai ieriebtu nav pieauguša cilvēka uzvedība...

Nu redzi - pati uzrakstīji. Jūsu sarunāsānās definīcija lielākajā daļā gadījumu ir es runāju - viņš klausās. Un - ne savādāk. Un pēc tam ak šausmas izrādās ka viņam arī ir SAVAS domas par tēmu ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!? Un rīkojas viņš saskaņā nevis ar taviem vērtīgajiem norādījumiem, bet - saviem uzskatiem, kurus tavos runas plūdos nav izdevies iestarpināt. Nu tas parasti ir iemesls nākamajai sarunai kueras laikā vecis tiek tā kārtīgi nopresēts par tamlīdzīgu uzdrīkstēšanos. Un atkal - viens runā bet otram jāklausās. Un ja pat jums kko saka dzirdēt jūs protams dzirdat, bet - ne vairāk. Klausīties sievietes sāk mēģināt (arī - ne visas) tad kad džeks jau ir pārgulējis ar citu vai piedzēries kā autores čalis - karoč kad ir noticis kkas nopietns. Līdz tam - vari iet ieskrietes ar savām domām un sajūtām jo nesalīdzināmi svarīgāks vienmēr ir jautajums vai mamzelei viss šajā ziņā OK.

Sākam otro riņķi? Runā ... Darbojies .... :-D :-D :-D. Stulbi, bet - bezizeja. Un es ne tuvu nēesmu viens tāds kuru nedzirdēja. Es domāju to pašu pateiktu kādi 90% vīriešu. Vismaz starp maniem tuvākajiem draugiem - visiem viens un tas pats. Nu ko, - pielāgojas pierod un cenšas neievērot, bet tā sajūta krājas krājas krājas ..... krājas. Un tad ir kkam jānotiek lai no tā balasta vaļā tiktu. Tad citi dzer citi iet pie mīļākajām citi - vēl kko.
04.10.2014 20:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ak, nabaga apspiestie vīrieši!!! :D Nez kāpēc manā paziņu lokā neviens nežēlojas un visi savas sievas un bērnus lutina, viens otra priekšā kladzina, kuram ir vairāk paveicies un neviens nedzer, pa mīļākām nestaigā un citas muļķības nedara. Laikam es dzīvoju uz citas planētas... :D Teicu jau, vai nu tev traki nepaveicās ar sievu vai tomēr pašam kaut kas riktīgi tajās smadzenēs nav kā vajag...
04.10.2014 21:00 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ir neauglīgi runāt kategorijās vīrieši pret sievietēm. Mēs katrs esam atšķirīgs - kāds māk sarunāties un risināt problēmas, kāds nemāk, vēl kāds cits nemaz negrib. Neatkarīgi no dzimuma.

Bet tā nodzeršanās lielākoties ceļas no tā, ka cilvēks savā dzīvē neko labāku nav redzējis. Ar to parasti aizraujas neizglītoti, nerealizējušies vīrieši ar visai ierobežotām refleksijas spējām, kuriem bieži vien pat prātā neienāk, ka var dzīvot arī citādāk. Vismaz tāda ir mana pieredze.
Sievietes to nedara, pirmkārt, tāpēc, ka sabiedrība par to vairāk rauc pieri (turpretī pret vīriešiem ir ļoti saprotoša, kas pilnīgi ačgārni), otrkārt, ātrāk apzinās sevi kā topošās mātes un gaida ģimenes dzīvi, tādēļ atbildīgāk izturas pret savu veselību.
04.10.2014 21:11 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Ak, nabaga apspiestie vīrieši!!! Nez kāpēc manā paziņu lokā neviens nežēlojas un visi savas sievas un bērnus lutina, viens otra priekšā kladzina, kuram ir vairāk paveicies un neviens nedzer, pa mīļākām nestaigā un citas muļķības nedara. Laikam es dzīvoju uz citas planētas... Teicu jau, vai nu tev traki nepaveicās ar sievu vai tomēr pašam kaut kas riktīgi tajās smadzenēs nav kā vajag...

Mēs esam ļoti labi draugi - tāds bariņš. Savā starpā - atklāti un visi atzīst ka savām otrajām pusēm nevar stāstīt daudzko no tā ko varam apspriest savā vidū. Tavā vidē neviens nežēlojas jo nav pieņemts tā darīt. Mēs savā starpā varam būt pilnīgi atklāti tāpēc es zinu labāk par ko runāju. Redzi - pati uzrakstīji vārdu neželojas. Pašas esat vainīgas pie tā ka pat pašu veči ar jums par daudzko nerunā jo jūs to padarat par vīrieša necienīgu žēlošanos. Vēl viens iemesls klusējot piedzerties ja ir kāda problēma.
04.10.2014 21:25 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Ak, nabaga apspiestie vīrieši!!! Nez kāpēc manā paziņu lokā neviens...


Mēs te vienkārši apņēmāmies un tagad spiesti attaisnoties visu mēslu, dzērāju un krāpēju vietā. Es vispār nedzeru, nekrāpju un man pat sievietes nav.
04.10.2014 21:25 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Mīļās meitenes un sievietes mūciet prom no alkoholiķiem kamēr var! Tā nav dzīve tas ir murgs, jo tālāk jo trakāk! Tur nav ko domāt, vēlāk tāpat nāksies nožēlot!!!
+
tik manai draudzenei tas ir grutaaak, vinai berns , puisis kurs strada Norvegija un kaa atbrauc taa pec kadam 3 dienam sak dzeert, pardzeras un vnm kkads meslus sataisa, kamer si majas gulj un siss pa pilsetu vandas ar sazinko, vina saka nespej iztureet to, bet vinai nav darbs, nezinu pat kad vina pedejo reiz butu stradajusi, brauka ar drauga masinu kuram nav tiesibas un tere drauga masinu, taa ka vina to visu pieciesh, jo vnk ja izskirtos paliktu uz ielas, jo reali vinja ir nekas bez sava puisa, kaut attiecibas ir nelaimigas un neviens pie ta nav vainigs ka vini pasi, tik zel,ka draudzene nesaprot,ka butu pedejais laiks savos 24 gados meklet pastavigu darbu un pelnit savu naudu, jo ir biezi gadijumi ,ka pec daziem gadiem pari izskiras un ja vina uz kadiem 30 gadiem izskirsies, tik viegli neatradis darbu sada vecuma un citu pusi arii bus grutaak atrast, jo bus pieradusi ka vinai visu pasniedz uz paplaates.
04.10.2014 21:31 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
No dzeeraajiem ieteiktu tureeties pa gabalu! Nav vinjsh tev ne teevs, ne viirs, kur buutu veel varbuut jaacenshaas kaut kaa paliidzeet...


Principā + šim! (Šis ir mūsdienīgu sieviešu viedoklis)

Tad vēl ir vecāka gadu gājuma noteiktas grupas sievietes, kuras saka:

Mīlestība ir uzupurēšanās, ja mīl tad visus sūdus pārdzīvos un galvenais, ka kopā grib palikt.


Izvēle tavās rokās ;)
04.10.2014 21:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mēs esam ļoti labi draugi - tāds bariņš. Savā starpā - atklāti un visi atzīst ka savām otrajām pusēm nevar stāstīt daudzko no tā ko varam apspriest savā vidū.

Barinjsh luuzeru, dzeeraaju un shkjirtenju?... :D
Tavā vidē neviens nežēlojas jo nav pieņemts tā darīt. Mēs savā starpā varam būt pilnīgi atklāti tāpēc es zinu labāk par ko runāju.

Un peec kaa tu spried, ka manaa sabiedriibaa taa nerunaa, jo vienkaarshi nav pienjemts, nevis tik tieshaam nav vajadziibas runaat par to, kaa nav?... Paziisti kaadu no mana loka, ka tik paarliecinaats esi?
Pašas esat vainīgas pie tā ka pat pašu veči ar jums par daudzko nerunā jo jūs to padarat par vīrieša necienīgu žēlošanos.

Nezinu, mans vecis ar mani runaa par visu un es ar vinju arii. Esam viens otram labaakie draugi. Gan pachiikstam, gan pazheelojamies, gan aplamiibas sarunaajam, gan nopietnas teemas apspriezham... Arii vinjsh nesaprot sho "beedu sliicinaashanu pudelee", jo tas vienkaarshi ir nejeedziigi tizli... Bet aciimredzot liidz shaadai apzinjai kaadam veel ir jaaizaug!... :D
04.10.2014 21:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
armands_, kaut man arii shkjiet, ka esi trollis, tomeer tu man simpatizee kaa shii foruma lietotaajs. Nevajag attaisnoties neveiksminieku vietaa! Tev jaabuut lepnam, ka tu nedzer un nekraap, jo aciimredzot galva uz pleciem ir (vai arii vienkaarshi nav bijusi izdeviiba! :D ). Par to, ka pagaidaam nav sievietes - tas jau laika jautaajums.


Tiem sievieshu niideejiem gribeetu kaadreiz noveeleet kaadu laiku padziivot ar sievieti, kura uzvedaas kaa sliktaakais viirieshu paraugs.. Un tad mees vareetu parunaat!...
04.10.2014 22:01 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Barinjsh luuzeru, dzeeraaju un shkjirtenju?...

Jā bariņš lūzeru šķirteņu un dzērāju. :-D :-D :-D Un čempions visās trīs disciplīnās esmu es :-D :-D :-D. Un ar smadzeni mana rī ne viss ir OK :-D :-D :-D. Vieglāk palika?
Ir mūsu barā džeki kuri precētos tik tiešām uzskata par lūzeriem jo savu dzīvi var iekārtot daudz labāk un komfortablāk tā kā ja nopietni nevarēšu pateikt vai mūsu vidū lūzeri ir vai nav - jēdziens pārāk izplūdis. :-)
Un peec kaa tu spried, ka manaa sabiedriibaa taa nerunaa, jo vienkaarshi nav pienjemts, nevis tik tieshaam nav vajadziibas runaat par to, kaa nav?... Paziisti kaadu no mana loka, ka tik paarliecinaats esi?

Jo manā lokā ir normāli vidusmēra cilvēki (vairākums). Varbūtības likums saproties savulaik augst. matemātikā ir mācīts. Ja ņemam vienu nejaušu izlasi un nosakam varbūtību tad citā analoģiskā tā būs tāda pati.
04.10.2014 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits