kā cīnīties ar to, ka draugs dzer?

 
Reitings 43
Reģ: 10.03.2014
Čaviņa!

Nupat mani pamodināja telefona zvans. Rādās, ka zvana draugs, taču paceļot ātri vien noprotu, ka zvana viņa čomaks. Teksts apmēram tāds: "Tavējam ir bezfilma, atsakās kaut kur iet (mājās), ko lai es daru?"
Šovakar viņam bija paredzēts darba vakars - biljards, alkohols, tā teikt, lai satuvinātos un uzlabotu attiecības ar darba kolēģiem. Vēl pāris stundas pirms tam runājām, ka agri no rīta jābrauc uz Rīgas štatiem, tādēļ, lai dzer tā, lai var sēsties pie stūres.
Ko teikt, ko darīt, lai šādas situācijas kļūtu retākas? Man šis ir līdz kaklam. :(
P.S. Kāda negrib pačatoties? Es gribētu ar kādu personiskāk izrunāt šo. Varbūt kādai ir gadījušās līdzīgas situācijas un spēs palīdzēt ar padomiem? :(
04.10.2014 03:07 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Leeseda, jebkura cita meitene rīkotos tāpat, tu neliki viņam dzert un braukt.
04.10.2014 08:37 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Man šķiet, ka cosmo ir kaut kādas problēmas, jo komentāri nonāk nepareizajās diskusijās :D
04.10.2014 08:38 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Autorei: Tev nav jācīnās par cita dzīvi. Viņam pašam jācīnās, ja viņš to negrib un ja tas nav tas ceļš, kādu vēlētos iet Tu, tad labāk šķiries jau laicīgi, netērē laiku. Detaļās neieslīgšu, bet ja dikti vajag parunāties - PM. :) Lai jauka diena.
04.10.2014 09:15 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Autore, uz tadu telefona zvanu , labak atbildet ar to, ka vīrietis pats pieaudzis cilveks , lai tiek galā. Nejau tev viņu jaanes maajaas . Pats vainigs.
04.10.2014 09:28 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Apmēram tā... nav tik ļoooooti biežas šādas situācijas, man jau netraucē tas, ka viņš grib atpūsties bez manis, kaut kur ar čaļiem, tomēr negribu, lai tādēļ tiktu lauztas norunas, solījumi. Turklāt, esmu ļoti stipri pārliecināta par to, ka dzert var arī tā, lai NEBŪTU bezfilma un šitāds kašmars. Tikai kā to likt saprast otram?

Pārāk bieži ir vērojamas siev. un vīr. uztveres atšķirības. Tu pasaki kko pielāvuma formā, bet viņai tas jau ir solījums vai zvērests.
04.10.2014 09:55 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
armands_, nu un kaa lai viirietim iemaaca savaldiit savu bezkauniibu? Viirieshi ir dzimushi egoisti paaraakaa pakaapee, ja pasham nepielec, tad vari izstiepties vai sarauties - vinjam neko nevarees ieboreet, jo pareizi un labi buus taa kaa kings veelas...

Nomaini tekstā vīrieti ar sievieti un kings ar princese un arī iznaks absolūīta taisnība.
04.10.2014 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nu man ar tādu nebūtu pa ceļam
04.10.2014 09:58 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Cik sen esat kopā? Vai puisim ir kādas problēmas kādā dzīves jomā, kas veicina alkohola patēriņu?

99% ir viena problēma - sieviete. :-D
04.10.2014 10:10 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
99% ir viena problēma - sieviete.


A, vot šitais jau ir bullšits! Atrast citu kā vainīgo savās problēmās, jau vienmēr ir vieglāk. Bet ieskatīties problēmai acīs un atzīt, ka pats ir memļaks, jo nespēj sevi nokontrolēt - to spēj tikai retais. Neviens cits, nekad nebūs vainīgs pie tā, ka kāds ir alkoholiķis. Vainīgais vienmēr ir bijis un būs pats alkoholiķis. Un kamēr viņš to nesapratīs un nespēs to atzīt, dzīvē nekas nemainīsies. Tieši pretēji, cilvēks pīsies melos un grims arvien dziļāk bedrē.
04.10.2014 10:15 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Savā ziņā ir labi, ka tie vājie nogrimst, vienīgi žēl, ka viņi izbojā diezgan daudzu dzīves pa ceļam uz galīgu nogrimšanu.
Dažreiz aizdomājoties, gribētos, lai arī pie cilvēkiem notiktu kā mežā. Ja stirna ir slima un vāja, vilks viņu vnk vienā mirklī nokož un viss, viņa nemokās pati un nemoka savu baru ar to, ka viņa bremzē visa bara kustību.
04.10.2014 10:17 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
A, vot šitais jau ir bullšits! Atrast citu kā vainīgo savās problēmās, jau vienmēr ir vieglāk. Bet ieskatīties problēmai acīs un atzīt, ka pats ir memļaks, jo nespēj sevi nokontrolēt - to spēj tikai retais. Neviens cits, nekad nebūs vainīgs pie tā, ka kāds ir alkoholiķis. Vainīgais vienmēr ir bijis un būs pats alkoholiķis. Un kamēr viņš to nesapratīs un nespēs to atzīt, dzīvē nekas nemainīsies. Tieši pretēji, cilvēks pīsies melos un grims arvien dziļāk bedrē.

nav bullšits. 99.99% no jums nēesat spējīgas kontrolēt savu rīcību un runas. Un večiem tas esot jāpieņem kā pats par sevi saprotams :-D :-D :-D. Da palasi pati te diskusijas ar atbildēm ar cik lielu cieņu jūs pret saviem večiem izturaties - ķipa gribas regulāri kašķēties, bet es sev neko nevaru padarīt - viņam tas jāsaprot un jāpieņem :-D :-D. Citas atzīstas ka kašķējas apzināti un ar nodomu lai panāktu savu - manipulētu ar savu mīļoto (???????????????? vai tāda ir mīlestība? Sieviešu izpratnē - varbūt!) vīrieti. ja džeks ir vājš, tad daudziem nekas cits neatliek kā saprotot to visu nodzerties. Un kad klāt tam visam ir komplektā aseksualitāte vēsums un izplatītā sieviešu nemākulība seksā tad ...
04.10.2014 10:26 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
ja džeks ir vājš, tad daudziem nekas cits neatliek kā saprotot to visu nodzerties.


Redz kur arī atslēga. Tu pateici tieši to pašu ko es, tikai aizmālējot sev acis ar domu, ka sieviete pie tā vainojama. :D Neviens nav vainojams pie tā, ka džeks dzer, ja vien tas džeks nav bijis sasiets, mute ar varu atrauta vaļā un ar varu rīklē liets alkohols. Tad, jā, tad var vainot kādu citu. Pretējā gadijumā tā ir bijusi paša džeka izvēle. Un ja džeks domā, ka nodzeroties pēkšņi sieviete kļūs citāda, tad viņš rūgti maldās un melo sev. Kāpēc tad tas džeks nevar paņemt un acīs sievietei pateikt - zini ir tā un šitā, nu neiet mums tie ceļi vienā virzienā. Kāpēc jāmālē acis ciet un jāmelo sev un vēl otram cilvēkam?
04.10.2014 10:39 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Redz kur arī atslēga. Tu pateici tieši to pašu ko es, tikai aizmālējot sev acis ar domu, ka sieviete pie tā vainojama. Neviens nav vainojams pie tā, ka džeks dzer, ja vien tas džeks nav bijis sasiets, mute ar varu atrauta vaļā un ar varu rīklē liets alkohols. Tad, jā, tad var vainot kādu citu. Pretējā gadijumā tā ir bijusi paša džeka izvēle. Un ja džeks domā, ka nodzeroties pēkšņi sieviete kļūs citāda, tad viņš rūgti maldās un melo sev. Kāpēc tad tas džeks nevar paņemt un acīs sievietei pateikt - zini ir tā un šitā, nu neiet mums tie ceļi vienā virzienā. Kāpēc jāmālē acis ciet un jāmelo sev un vēl otram cilvēkam?

Par tādu zveru ka seksuālas enerģijas sublimāciju dzirdējusi esi? ja esi tad zini - 99.99% veču dzīvojot ar jums ir jameklē kur šo savu enerģiju likt. Diemžēl alkohols un narkotikas ir viena no izejam.
04.10.2014 10:53 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Par mani: Radoša sieviete ar māksliniecisku dvēseli. Iejūtīga, līdzcietīga, saprotoša, tomēr dažreiz ( lasi: diezgan bieži ) vērojamas krasas garastāvokļa maiņas.

Šitais - no tēmas autores profila. Tipiski. Garastāvokļa maiņas :-D :-D :-D :-D :-D. Nu var jau lepoties arī ar ko tadu :-D :-D :-D.
04.10.2014 10:56 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Par mani: Radoša sieviete ar māksliniecisku dvēseli. Iejūtīga, līdzcietīga, saprotoša, tomēr dažreiz ( lasi: diezgan bieži ) vērojamas krasas garastāvokļa maiņas.

99.99% no jums nēesat spējīgas kontrolēt savu rīcību un runas. Un večiem tas esot jāpieņem kā pats par sevi saprotams . Da palasi pati te diskusijas ar atbildēm ar cik lielu cieņu jūs pret saviem večiem izturaties - ķipa gribas regulāri kašķēties, bet es sev neko nevaru padarīt - viņam tas jāsaprot un jāpieņem .

Man ir bijusi pilnīga taisnība. Un pēc tam vēl tēlo izbrīnu kapec džeks dzer :-D :-D :-D :-D :-D
04.10.2014 10:58 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... un ar to šī tēma ir beigusies jo nevienai te vairs nebūs neka jādzīga ko teikt situācija ir skaidra par 100%.
04.10.2014 11:03 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
un it ka virieshiem nebutu noverojamas garastavokla mainas un vel visadi brinumi, bet tapec sievietes parasti neskrien piedzerties liidz komai. Kait ka tadus gadijumus nav gadijies dziivee dzirdeet, ka kads chalis siudzeetos, ka draudzene syridus un problemas risina ejot piedzeroties lidz komai, ka pat majas nav spejiga atrapot.
Bet pareiz, virieshi jau ir tas nabaga vajais dzimums, iedomajusies ka alko atrisina problemaa, bet patiesiibaa, tas tikai padzilina vecaas un rada jaunas!
04.10.2014 11:03 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
un it ka virieshiem nebutu noverojamas garastavokla mainas un vel visadi brinumi, bet tapec sievietes parasti neskrien piedzerties liidz komai. Kait ka tadus gadijumus nav gadijies dziivee dzirdeet, ka kads chalis siudzeetos, ka draudzene syridus un problemas risina ejot piedzeroties lidz komai, ka pat majas nav spejiga atrapot.
Bet pareiz, virieshi jau ir tas nabaga vajais dzimums, iedomajusies ka alko atrisina problemaa, bet patiesiibaa, tas tikai padzilina vecaas un rada jaunas!

Veči dāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāudz retāk par jums atļaujas savas iekšējās problēmas pilnīgi ne pa ķeksi izgāst uz otru cilvēku it īpaši ja tas otrs ne pie kā nav vainīgs. Tur - tā lielā uz būtiskā atšķirība. Sievietes neskrien dzert jo viņām (īpaši jau jums) nav tādas lietas kā seksuālā eneģija kuru tai brīdī kad princesei uznākusi kārtējā mendele (urīns galvā saskrējis) nav kur likt, bet ar citām aiziet un atviegloties - to nedrīkst!
04.10.2014 11:10 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Kaa tad alko to energiju samazina? :-D ko tu murgo?
Vienmer jau vieglak vainot kaut kadu seksualo energiju, nevis pasha idiotismu.
04.10.2014 11:18 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.09.2014
Mīļās meitenes un sievietes mūciet prom no alkoholiķiem kamēr var! Tā nav dzīve tas ir murgs, jo tālāk jo trakāk! Tur nav ko domāt, vēlāk tāpat nāksies nožēlot!!!
04.10.2014 11:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits