Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ekonomija tusiņos un Laimīgas stundas baros, vai kā jūs plānojat savu atpūtas budžetu?

 
Reitings 3
Reģ: 30.09.2014
Kādu laiku meklēju kur un kad ir izdevīgāk atpūsties un reizēm iedzert kaut ko jaunu :DDD Kā ekonomijas resurs bija tikai viena bildīte ar ne visiem bariem, un tā jau mazliet novecoja. Tagad atradu vienu programmu tālrunim ar visiem mūsu baru Happy hours piedāvājumiem, kas ļoti iepriecināja! Gribu padalīties, jo ritdien ir PIEKTDIENAAAA :) -->
Happy Hours Guide in Riga

Links: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akkrilsoftware.happytimeinriga

un ari pajautāt, jūs plānojat savu atpūtas budžetu un cik tērējat brīvdienās? (jo man liekas, ka tērēju par daudz :(( )
02.10.2014 22:36 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Esmu darba zirgs un atpūšos reti, bet, kad to daru, tad pēc pilnas programmas un nauda netiek skaitīta.
Ja jādomā par budžeta ierobežošanu, tad esmu izmantojusi tādu metodi, ka atvēlu konkrētam mērķim noteiktu naudas summu un ne centa vairāk, tad gribot negribot ir jāiekļaujas.
02.10.2014 22:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu šis jau ir sen zināms "palīgrīks", bet realitātē, kad ar draudziņiem kaut kur dodamies baigi neko nesanāk shēmot. Kādā piektajā bārā vairs neviens par happy hour neiespringst:D
02.10.2014 22:57 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Nu šis jau ir sen zināms "palīgrīks", bet realitātē, kad ar draudziņiem kaut kur dodamies baigi neko nesanāk shēmot.

+
Man šķiet, ka ietaupīt naudu jebkurā jomā ir daudz vieglāk, ja 1)kā jau tika minēts, atvēli savam mērķim konkrētu summu; 2)šo summu turi makā kā skaidru naudu, jo maksājot ar karti var ļoti aizrauties un nejust mēru (man tā ir, jo tomēr redzot makā, cik paliek, ir viegli sevi piebremzēt) nevis ik pa 5min čekot swedbank aplikāciju.
02.10.2014 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nelietoju alkoholu vispār, nesmēķēju un rezumē ar visu taxi uz mājām max 10-15 euro iztērēju. Nedomāju, kad vēl lētāk ko varu sataupīt. NU taxi vari neņemt un gaidīt pirmo transportu.
02.10.2014 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Ta ka izklaide man ir Ne tikai grustishanas dzeraju pilnos baros pie letes, bet arii atputa ar draugiem, skaistas vakarinjas, tad meneshos, kad ar naudu jabut taupigakai, Nevis dodamies uz musu milako restoranu paest, bet saperkam produktus un gatavojam pie kada majas.
Vel pirms dosanas uz klubu iedzeram kadus kokteilus majas, paraleli taisoties, lai klubaa nav ton daudz jaterejas. Bet man alkoholam vispar ir gruti teret lielus lidzeklus, Jo zel. :D es labak nedzeru tik daudz
02.10.2014 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Nevis ton, bet tik. Ak, autocorrect
02.10.2014 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits