Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu ko iesākt

 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Ir pusis, kurš man ļoti patīk. Simpātijas ir appusējas,abiem 18. Ļoti daudz pavadam laiku kopā,bieži eju ciemos, palieku pa nakti (nav ne seksa,ne skūpstīšanās. Aizvakar ballītē viņam līdu klāt biju lielā alkohola rēbumā, viņš nākamajā dienā teica,ka līdu klāt, bet viņš negribēja izmantot manu stāvokli. Vakar teica,ka viņam esot pret mani jūtas,esmu savādāka viņa acīs nekā citas, jūtas ar mani labi , visu laiku mani mīļo, šad tad uzraksta vai pazvana. Vakar biju pie vina majas kamer vins bija skolā, tad man rakstija vai esmu vel tur, ka driz busot majas,lai neeju prom ka kaut ko padarisim (paskatisimies filmas un tā). Teica,ka biežak mani aiicinas ciemos. No otras puses viņš negrib attiecības,jo iepriekšējās ir ļoti bijis sāpināts. Tāda sajūta,ka viņa galva saka vienu,bet sirds citu. Es nezinu ko iesākt,gaidīt kad vins kaut ko gribes no manis vai vienkārsi vairāk nekontaktēties. Liekas, jo vairāk es pavadīšu laiku ar vinu tad gribēs attiecības. Rit jabrauc uz balli un japaliek pa nakti pie viņa, jo citur nav kur palikt.(nezinu vai gribu braukt). Vairāk sevi nesaprotu,kad esam kopā tad viss ir perfekti. kad nav blakus gribu atrak satikt,vienu dienu raksta otru nē
26.09.2014 21:41 |
 
Reitings 71
Reģ: 19.04.2013
Kā jūs rīkotos?
26.09.2014 21:41 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
es nesapratu, kur tur ir tas par ko satraukties un kpc vispār par ko tādu topiku kačāt augšā?
26.09.2014 21:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ja tev viņš patīk, tad turpini satikties, un tad jau laiks rādīs,kā būs.
26.09.2014 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!