Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
"kādēļ mašīnā 3 pedāļi, ja kājas ir tikai 2?"

Labs:D

No nulles labāk sāc mācīties uzreiz pie instruktora (bet tāda laba, nevis tādas kā šeit pieminētā dāma). Iedīdīs pareizi:)
Mani no sākuma mācīja neinstruktors, un tad man likās, ka braukšana ir pati grūtākā lieta uz šīs planētas, bet ar instruktoru jau pirmajā reizē riktīgi iepatikās un "aizgāja".
20.10.2014 20:49 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Muchooz paldies. Vienmēr esmu teikusi, ka tas nav priekš manis, bet lielā skriešana, ja vēl ar bērnu, dara savu. Saprotu, ka tā būs ērtāk, pie tam, draugs sen jau sola - noliksi tiesības un uzdāvināšu mašīnu. :D Bet tajā pat laikā - tu jau nu toč nekad nenoliksi, pacietības nepietiks. :D
20.10.2014 21:06 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.01.2009
Cik tas pasākums vispār izmaksā un cik laiku aizņem? Nu, ja no nulles, pusgadā iekļaušos? Es ceru, ka nepiesārņoju jums te ar saviem jautājumiem. :)
20.10.2014 21:07 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Cik tas pasākums vispār izmaksā un cik laiku aizņem? Nu, ja no nulles, pusgadā iekļaušos? Es ceru, ka nepiesārņoju jums te ar saviem jautājumiem.


Pusgadā noteikti vajadzētu sanākt iekļauties, var arī ātrāk, ja vien negadās garumā vilcējs instruktors.

Un cosmo jau tā man reizēm liekas diezgan piesārņots, šī diskusija ir pat ļoti ok:)
20.10.2014 21:45 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
kessija, ja mācīsies, laicīgi noliksi teoriju un ja neievilksi - tad process pats par sevi ir ātrs un nesāpīgs.Es ievilku savu nelaimīgo teoriju, līdz ar to - man viss ievilkās gandrīz uz gadu. Bet man bija arī no braukšanas pa vasaru pārtraukums, tā kā - ievilkās process, bet tur nu es pati vien vainīga, neviens cits. :)
20.10.2014 22:37 |
 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Kessija un citas meitenes - Galvenais ir nenolaist rokas, lai arī kādas grūtības ir, ir vienkārši jādodas uz priekšu!!!! Nevajag ņemt pauzes, jo intensīvāk darīsi, jo ātrāk būsi galā!!!! :) Jūs to varat!
20.10.2014 22:40 |
 
Reitings 36
Reģ: 20.10.2014
Caw visam ka ir saja portla un seko lidzi jaunumiem..jus visas esat super!!Un beidzot es esmu nolemusi spert soli uz prieksu un esmu izveidojusi pati savu majas lapu(blogu) http://ieej.lv/LALzU es ceru ka jums patiks un busu loti prieciga ja kada no jums velesies sadarboties ar mani! Starp citu 21 manas majas lapas apmekletaja kas uzzspiedis Like sanems jaunu Apple iphone 5s Balta krasa pilna iepakojuma!! http://ieej.lv/LALzU
20.10.2014 22:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja bail un grūti mācīties ar manuālo, tad taču var braukšanu apgūt uz automāta. Cik zinu, LV beidzot ieviesa izvēles iespējas šajā jautājumā. Būs gan naudas ekonomija, gan nervu ekonomija.
21.10.2014 07:30 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Man drīz teorija būs galā beidzot. Pagajušajā nedēļā rakstījām "pārbaudes darbu ", likāš easy game, bet saņemot atpakaļ secināju, ka vispār nesaprotu kurš brauc pirmais neregulējamos vienādas nozīmes krustojumos. Man tas viss tracina jau. Itkā saprotu - labas rokas likums, tie kas brauc brauc pretī pa labi vai taisni tiem priekšroka, tramvajam priekšroka, bet tāpat man viss nepareizi. MANI TRACINA TEORIJA! Un vēl tiek horizontalie apzīmējumi!! PRIEKŠ KAM VAJAG 6 DAŽĀDAS PĀRTRAUKTĀS LĪNIJAS?!
21.10.2014 08:05 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Diāna118, lai Tev vairāk smadzenes sajauktu. :D :D :D :D Been there done that! :D Man atkal šausmīgi juka zīmes un gaismas... manas mīļākās tēmas... :D Bet neko - sakostiem zobiem sazubrījos un noliku. :) :) :) :) Tur jau tām līnijām, teiksim, tām, kas ir laikam 3/4 (t.i., tās garākās) ir vairākas nozīmes. Tas jau nebija tik sarežģīti. Un krustojumi... pfff.... Easy. :) Nu, vismaz man. :D Bet gaismas.... tās gan... :D :D :D :D

Neons, jā un pēc tam tiesībās atzīme par kuru tur kodu, kas nozīmē, ka nemaz ar manuālo braukt pēc tam nevari. :D Labāk uzreiz likt ar manuālo un pēc tam brauc, ar kādu gribi.
21.10.2014 08:41 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.10.2014
Neons

Ja gadās, ka jābrauc ar manuālo un citu iespēju nav, bet tiesības ir uz automātu, tad tas man neliekas izdevīgi.
Ja brauc ar automatu, neder tiesības ja brauksi ar manuālo.
Bet ja ir noliktas uz manuālo, pectam var braukt gan ar vienu, gan ar otru ..
21.10.2014 11:36 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
aschele1,

es domāju, ka visi to ļoti labi zin un saprot, bet vienkārši tā ir laba alternatīva, ja ir lielas bailes, vai nesanāk iemācīties ar to mehānisko braukt. protams dzīvē var gadīties visādas situācijas, bet tad labāk, lai ir vismaz tiesības braukt ar automātu nekā ne ar vienu.

man arī bija baigi grūti pārkāpt tam un izvēlēties mācīties ar mehānisko, jo likās neiespējamā misija iemācīties, bet kaut kā aizgāja tā lieta, tā, ka tas nav neiespējami :)

ārprāts kā man tagad sagribējās braukt, bet jāpaciešas :D
21.10.2014 12:52 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Esmu saņēmusies atkal likt. Jautājums tām, kas te tusē - kāda negrib pārdot savu darba burtnīcu? Galīgi neceļas rokas pirkt.
21.10.2014 13:34 |
 
Reitings 75
Reģ: 29.01.2009
Man tiesības rokā jau 4 mēnešus.
Bet...ko es gribēju teikt palasot to, ko meitenes te raksta - mana instruktore arī bija rudmate no mustanga. Daudz braukāju (kādas 33 reizes), jo daudz daudz vēl vnm vajadzēja. Nodarbības laikā nekad nezināju vai krustojumu esmu pareizi izbraukusi, vai esmu labi izņēmusi līkumu - te vienā reizē ar 2.ātrumu ir pa lēnu, turpat nākamajā reizē ar 3.ātrumu ir pa ātru. Nekādu uzlavu, vispār nekā. pašai sevi bija vnk jāslavē, sev jāuzsit uz pleca un jāmierina, ka būs taču ok :D
Reizēm aizbraucu līdz krustojumam un nezināju vai tālāk braukt pa labi vai pa kreisi (taisni nevarēja), jo instruktore telefonā sms drukā.
Izklausās, ka ar dažām meitenēm te runājam par vienu un to pašu personu. Instruktore neiedvesa manī vispār nekādu pārliecību, ka māku braukt. Bet izturēju un beigās, kad nāca vasara, un jauni kursanti, viņa no "vecajiem" gribēja atbrīvoties, tāpēc pielaida mani pie eksāmena.
1.x izkritu jau figūrās par ko instruktore pa telefonu mani līdz asarām noveda.
Pirms 2.eksāmena aizgāju pie diviem citiem instrukoriem (lieki piebilst, ka "savējo" vairs redzēt negribēju), kas pateica tikai vienu - ar braukšanu viss ir kārtībā tikai pārliecinātāk jābrauc.
ar 2.reizi eksāmenu noliku.
Baigais penteris sanāca, bet pēc visā tā, joprojām katru dienu atverot maku un ieraugot tiesības priecājos, ka tas murgs ir garām :)
21.10.2014 14:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja gadīsies.... Un, ja nu negadīsies braukt ar manuālo vairs nekad? Bez tam, kaut kur lasīju, ka neko tiesības neatzīmē. Reāli tiesības neatšķiras (palabojiet, ja reāli ir cita pieredze, nevis dzirdēts kaut kur kaut kas). Tikai tik, cik pašas prasme, kuru vēlāk var uzlabot pašmācības ceļā. Būtībā atzīmēt kaut ko tiesībā būtu diskriminācija. Jo automāts vai manuālā - tā ir mašīna tā vai tā un ceļu satiksmes noteikumi no tā nemainās. Lai nu kā, Latvijā ir pārāk aprobežota domāšana attiecībā uz automātu. Manā pusē pārsvarā visi brauc ar automātu, vienmēr mācās uz automāta, un manuālās ir retums, par kuru bieži rauc pieri neizpratnē, mašīnas dārgākas, braukšamas stundas dārgākas... Kāpēc sarežģīt sev dzīvi lieku reizi?...
21.10.2014 15:06 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Neons
Tiesībām uz automātu aizmugurē atzīmē, ka vari braukt tikai ar automātu. Man paziņa nolika uz automāta, bet dažreiz brauc arī ar manuālo, policista kungi ir apstādinājuši, bet takā neviens neskatās, kas rakstīts aizmugurē, tad viņa izsprūk sveikā cauri.
21.10.2014 15:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tad tizli... Jāgaida, kad LV paaugsies savā saprašanā...
21.10.2014 15:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Interesanti, vai sodu arī var uzlikt, ja "pieķer", ka brauc ar manuālo, ja tiesības ir uz automātu? Tad jau tiem, kuri nolikuši uz manuālo, par braukšanu ar automātu arī jāuzliek būtu sods...
21.10.2014 15:30 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Cilvēks, kuŗš māk braukt tikai ar automātu, viens pats piesēžoties pie manuālās atrumkārbas mašīnas, var apjukt, kaut ko salaist dēlī un tādējādi radīt satiksmei bīstamas situācijas, tāpēc arī ir tāda sistēma par to atzīmi uz tiesībām, kāda vēl tur diskriminācija..:)
Un automāts parasti ja lūzt, tad salūzt tā riktīgi, ar manuālo tā nav.
21.10.2014 19:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cik debīlam ir jābūt, lai nemākot braukt ar manuālo, kāds sēstos pie stūres? Tāda atzīme tiesībās ir lieka. Nezinu par visām valstīm, bet Amerikā nekas tāds nav - tiesības visiem vienādas un brauc cilvēki ar to, ar ko māk un kaut kā viss kārtībā...
21.10.2014 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits