Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

no vasaras iekšā rudenī hops :)

 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Rudens tuvojas, lavās klāt zaglīgiem soļiem, bet pirms mūs sāk priecēt rudens skaistās ainavas - pagremdēsimies lieliskajās atmiņās par vasaru :) Kāds bija jūsu šis vasaras feinākais notikums, kuru atceroties sejā iezogas smaids :)

Pašai godīgi sakot vasara pagāja ne pārāk spilgtās krāsās, viss tika nomālēts ar muguras sāpēm un problēmām... Tad ilgi gaidītā operācija, bet savā ziņā - arī tas biedzot kaut cik atpestījis mani no sāpēm un mokām, tā ka var teikt - pozitīvs pasākums....

Un tagad gribās palasīt jūsu šīs vasaras jaukākos notikumus :)

p.s. un tomēr rudens nāk..... šie vārdi mani vienmēr uzrunā ļoti dziļi --->

Lapas ir koku dvēseles, un tagad tās gandrīz nobirušas, un bezvēja naktīs, juzdamās vientuļas, tās klusu sasaucas cita ar citu. Debesis vēl tādos pašas, zilas jo zilas, taču koku kailās galotnes atklāj kailo patiesību - tuvojas rudens.

Pavasarī ābeles trakoja ziedēšanas ekstāzē, bet tagad skumji izrādās, ka visa var būt par daudz - pat skaistuma.

Tagad, rudenī, āboli, spoži kā debesu spīdekļi, uzlūko visus garāmgājējus līdzošām acīm; arī es, garām ejot, nejauši uzmetu paviršu skatienu, it kā atvainodamās par kaut ko. Droši vien viņi jūtas vientuļi tur, ārā, jūtot ziemas elpu, bet vai es viņiem varu kaut kā palīdzēt? Protams, nekā.

Es sēžu aiz rūts, un viņi tur, laukā, liegas rītsvīdas apstaroti, ir tik skaisti, un varbūt viņu galvenais skaistums ir nolemtībā?

Laiku pa laikam dārzā kaut kas nobūkšķ, viņi krīt bez vajadzības - nevienam un nekam, un šī vientuļā krišana man liekas it kā asara.

Manā acu priekšā no zara atdalās un krīt kārtējais auglis. Vai viņam ir vai nav kāda vēlēšanās?

Un es ceļos, un es eju un paņemu ābolu tas ir tik rasains un vēss.

Dārzā klusi un padevīgi mirst rasa, iesūkdamās zemē, un nevienam nav tās žēl. Kāpēc man gribētos būt ābolam, nevis rasai, un, zemē krītot, vēlēties lai kāds uzzina par manu esamību.
12.09.2014 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Mans šīsvasaras jaukākais un svarīgākais notikums - vairs neesmu brīva sieviete :) Tad nu arī daudzi vasaras jaukumi tika baudīti kopā.
12.09.2014 12:29 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Noteikti Positivus, kopīgie ceļojumi ar draugiem pa Latviju, saules pieliets atvaļinājums manos mīļos Saulkrastos. Vispār šī vasara bija ļoti krāšņa! :)
12.09.2014 12:39 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vasara paskrēja tiiik ātri, nepaspēju tomēr diez gan daudz no gribētā realizēt...

Hmm...foršākais notikums? Nez, laikam vienas ļoti labas draudzenes kāzas! :)
12.09.2014 12:45 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mans vasaras labakais notikums ir atvaļinājuma laikā. Vairāku dienu dzīvošana pie jūras ar bariņu pašiem tuvākajiem. Ta sāksies tradīcijas.. Uz nākamo vasaru pāni jau bīdās :D
Bet ja godīgi - šī bija viena no labākajām vasarām, kopš ilgiem laikiem, neragoties uz bēdīgjiem notikumiem un manām bažām.:)
12.09.2014 12:47 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
forsakais ikgada notikums, nedela pie juras kempingos ar gimeni un draugiem un vel paveicas ar superigu laiku, saulrieta skatisanas ar martini glazam rokas, superigs iedegums un vizinasanas ar laivam engures ezera!
12.09.2014 12:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
labākie notikumi - lieli projekti, kas profesionālajā jomā padarīti, un ceļojumi pa Latviju :) rudenī plānoju tikpat krāšņu un ceļojumiem pa Latviju bagātu, cerams, ka izdosies :)
forša diskusija! :)
12.09.2014 12:50 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
šīs vasaras spožākais notikums - esmu beidzot sapratusi savu organismu un sakārtojusi prātu, dzīves uztveri par savu ķermeni. Respektīvi, vnm esmu bijusi ,,bumbulis'', mocījusies ar visādām diētām, utt, un vienalga prāts nesaprata, ka īstermiņā neko nevaru panākt. Tad nu mans šīs vasaras datums ir 15. jūnijs, kurā beidzot pienāca apjausma, kas, ko un kā, un ideāli, esmu uz pareizā ceļa, un no BUMBUĻA esmu kļuvusi par daudz mazāku bumbuli, nemocot sevi :)
12.09.2014 12:50 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Godiigi sakot, sovasar nebija nekaa tik loti "spilgta" par ko buutu veerts te izveertsies garaas sarunaas :D
Vasara kaa vasara.. Saule, juura, pavadiitais laiks briivaa dabaa, miilestiiba :)
12.09.2014 13:00 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Vasara tiešām paskrēja nemanot, atšķirībā no pagājušās vasaras, kas bija notikumiem bagāta, viens liels virpulis, spēcīgas pārmaiņas dzīvē, kaislības utt., šī man ir bijusi ļoti mierīga, kopā ar ģimeni ik viena diena man bijusi vislabākā, īpaši atvaļinājums, tas man ir devis daudz spēka un skaidrības, saprašanas ko vēlos...un protams satikts brīnišķīgs cilvēks, pavisam nejauši un negaidīti...
12.09.2014 13:10 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nekaaaaaads rudens!!!!!!!!! Es veel neesmu palaidusi valjaa vasaru :D...un shii vasara bija vislabaakaa vasara pec iiiiilgiiieeem laikiem... zheel,ka tik iisa... :( :( bet, zhipchik, Tu jau zini :p
12.09.2014 13:12 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Šī viennozīmīgi bija labākā mana mūža vasara (l) Kāzas, medusmēnesis, daudz jauku izbraucienu, perfekta atpūta, čilliņš terasēs, sarunas, saule, vakara peldes un daudz dažādas aktivitātes.
Viennozīmīgi esmu uzņēmusi nepieciešamo enerģiju, lai sagaidītu nākošo vasaru. Protams, rudenim, ir savs šarms, bet citus gadus man šajā aikā velk uz depresiju, šogad nekā tamlīdzīga. Un gaidu arī ziemu, ar visām foršajām aktivitātēm, slēpošanu Alpos, slidošanu, sniegu, Ziemassvētkiem (l)
12.09.2014 13:21 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Ah, vasara bija ļoti skaista, skumji, ka tik ātri beidzās. Tuvāko cilvēku kāzas, burvīgs ceļojums, daudz saules, kārtīga atpūta un vēl. :) Grūti nosaukt kaut ko konkrētu, jo visa vasara bija izdevusies.
12.09.2014 13:28 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Vasara man bija daudzi raibi mirkļi salikti kopā vienā puzlē-gan patīkami brīži, gan tie, par kuriem nedaudz paskumt, bet par tiem šoreiz ne. Mazie patīkamie- meita sākusi runāt ne tikai ar maziem vārdiņiem, kā tas bija agrāk, bet arī teikumos. Ne garos, bet viņam vecumam atbilstošos-katrs panākums mammas lepnumu paceļ mazliet vairāk virs zemes. Braucieni-nekur tālu, bet šur tur, izrauties no ikdienas vienmēr ir patīkami. Sen gaidītas tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem laiks paskrien ātrāk un dzīve liekas skaistāka. Nu tāda tā vasara bija- daudzi mazi prieka mirkļi, kurus rudens vakaros un vēl ilgi pēc tam būs prieks atcerēties.
12.09.2014 13:32 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
vasara galvenokārt iezīmējas ar viena dzīves posma pabeigšanu, kas prātā tomēr paliks arī pēc pāris gadiem.
bet tā vasara man laikam šoreiz vairāk apzīmējama ar jaunu pieredzi. un daudz, daudz komunikācijas, kas patiesībā ļāva man nedaudz arī no malas uz sevi paskatīties un saprast, pie kā vajadzētu piestrādāt.
nesanāca liela laiskošanās un karstā laika baudīšana, tomēr daudz kas jauns piedzīvots. :)
bet man ļoti patīk rudens. tīri sajūtu un dabas dēļ.
12.09.2014 14:25 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
šī vasara, godīgi sakot, mani sarūgtināja... Vasaras sākumā biju pārliecināta, ka man ir veseli 3 mēneši, lai atrastu sev citu darbu, bet nu jau septembra vidus un vēl neesmu NEKUR! Tā kā nepiepildījās mans lielais plāns vasaras laikā atrast citu darbu un mainīt savu līdzšinējo dzīvi, tad uzskatu, ka mana vasara NAV izdevusies un ir galīgi garām. Nerunājot nemaz par to, ka vasaras laikā pilnīgi nekur neaizbraucu, neko neapskatīju, visu atvaļinājumu nosēdēju mājās...



Un vispār man šķiet, ka ar to darba meklēšanu esmu pārāk ieciklējusies, tādēļ arī nekas nesanāk!!! :@:@:@
12.09.2014 15:11 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Bērna kristības un radu kāzas. Bet tas arī viss. Tāda garlaicīga vasara.
12.09.2014 15:43 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Īstenībā šī vasara diezvai man paliks ar kaut ko atmiņā - nekādu īapšu notikumu, par pagājušo vasaru es varu grāmatu uzrakstīt, par šo pat buklets nesanāktu :D
12.09.2014 15:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.07.2014
Šī vasara pagāja lielākoties strādājot, bet vienozīmīgi skaistākais notikums bija māsas kāzas. :)
12.09.2014 15:54 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tā, diezgan rāmi, mierīgi. Jūnijā bija paredzēts Kanādas brauciens, bet atcēlu, vīrs aizbrauca viens. Biju Latvijā, ļoti piepildītas dienas, tik daudz kur pabijām, satiku mīļos. Augustā palaidu mazo 1.reizi dārziņā. 30. augustā visa ğimene aizlidojām uz siltajām zemēm, +32grādiem, par godu mazās dz.dienai, tāds labs charging ziemai.
12.09.2014 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits