vienmēr brīvie/ brīvās

 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
vai šeit ir kāda kurai būtu 19+ gadi un vel nav bijušas attiecības un varbūt arī pieredze seksā? Kā jūs ar to tiekat galā? Gruzaties par to jeb dzīvojat kā ir?

Un kādas jums domas par to ja pusis 20+ gados ir nevainīgs un nav bijušas attiecības?
11.09.2014 23:24 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Un vispar jautajums bija par to vai 19 gados nevainigam vajadzetu izmisigi meklet kadu ar ko nogruzties, jeb vienkarsi par to neuztraukties un dzivot ka ir?
12.09.2014 13:37 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
weee- es zinaju vienu gadijumu, kad meitene ta bija sakerusies cali, ka pilnigi lika vinam dzivot uz vinas rekina,lai tikai neiet vins prom no vinas. Un bonusa vins vel medza vinu lamat un krapt. Taka ka, ja tev vai vel kadai citai seit nav saskarusies ar ko tadu, tas nenozime, ka tadas lietas nenotiek. Notiek un pat loti biezi.


nu labi, cik ilgi !? gadu, divus, trīs !? agri vai vēlu tā meitene nāks pie prāta , arī man nav problēmu uzturēt vīrieti , bet es to nedarīšu ilgtermiņā , katram var būt grūtības, bet jebkurš normāls , kā tev patīk teikt, pašpietiekams vīrietis, nebūs mierā, ka sieviete viņu uztur , kā minims variants, katrs pats par sevi, labākajā gadījumā vīrs strādā, mēs ar meitu esam smukas ... un nav jau svarīgi ko citi domā galvenais lai abi ir apmierināti ... Un ja vēl bērni ( jā , attiecībās pienāk brīdis, kad tas ir loģisks turpinājums ) , tad sievietei jāuztur vecis un bērns !? Nu , reti kura ir tāda zoss , lai uz to parakstītos ....
Sieviete var visu, tikai nah viņai tad vecis !?
12.09.2014 13:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
. Es izskau savas domas un viedokli.
Es arī izsaku savu viedokli. Taču jauns čalis kas nemitīgi lieto k...c tādam feinu meitenei neatrast.
12.09.2014 13:39 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Un vispar jautajums bija par to vai 19 gados nevainigam vajadzetu izmisigi meklet kadu ar ko nogruzties, jeb vienkarsi par to neuztraukties un dzivot ka ir?


Tev jau vairākkārt atbildēja , vairākas meitenes
12.09.2014 13:39 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es tiešam nelasīju visu diskusiju, varbūt kaut ko esmu nepareizi sapratusi, bet kopumā es saprotu vīriešu paniku, ka no viņiem viss tiek pieprasīts, ka no viņiem tiek gaidīts, ka viņi uzturēs savas sievietes, kamēr dažas labas nedarīs neko, tikai vaļosies un pie televizora/datora audzēs pakaļas. Es negribētu būt vīrietis, ja godīgi, jo man jau kā sievietei tas šķiet negodīgi. Mans ideālais variants ir, ka abi strādā, abi pelna, abi maksā par dzīvokli, kredītiem, ceļojumiem, dažādām sadzīves vajadzībām, abiem ir sava nauda, nav jādīc otram katra kapeika, abi var atļauties viens otru palutināt ar kaut ko, nevis, ka dāvanas vīrietim sieviete, piemēram, pērk par viņa paša nopelnītu naudu. Laikam jau visideālākie ir tie gadījumi, kad abi partneri pārī ir ambiciozi, ar plāniem pelnīt, kaut ko sasniegt, vai arī ja abiem pārī neko nevajag un ir labi ar mazām algām un pieticīgu dzīvošanu.
12.09.2014 13:40 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Un vispar jautajums bija par to vai 19 gados nevainigam vajadzetu izmisigi meklet kadu ar ko nogruzties, jeb vienkarsi par to neuztraukties un dzivot ka ir?

bāc, laikam tēma ir pavisam par kaut ko citu :D atbilde - vajadzētu dzīvot, kā ir, nerealizēto seksuālo enerģiju novirzot darbam, mācībām un karjerai, un tad arī atradīsies meitene, ar ko zaudēt nevainību
12.09.2014 13:42 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Kubiete-es par tādām saucu tikai tādas kuras tiešām arī tādas ir un par to neviens nešaubās, nejau visas, nejauc.

weee- zini, kad iemilās, tad viss materiālais paliek nesvarīgs, ja tev tā nav, ok, bet looooti daudziem ta parasti ir. Un tādēļ arī tā un daudzām nav problēmu ka vīrietis dzīvo pilnībā uz viņas rēķina. Tā vienkārsi ir, vari pat necensties to apstrīdēt jo, kā jau teicu zinu VAIRĀKUS tādus gadījums, nevis vienu vien, Un nezinu nevinu, kad sieviete būt kopā ar kādu bagātnieku, jo manā sabiedrībā sievietēm ir svarīgs vīrieša raksturs, nevis izskats vai nauda.



Šarlote_- jā tas būtu vissakarigakais variants, bet ta jau ari pamata ir lielakaj dala attiecibu.

Un es ta ari censos darit, bet pagaidam nekas nemainas ;/ laikam jaturpina gaidit, jo katram tas notiek sava laika un viriesi jau pamata zaude nevainibu velak par meitenem, vismaz lielaka dala.
12.09.2014 13:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete-es par tādām saucu tikai tādas kuras tiešām arī tādas ir un par to neviens nešaubās, nejau visas, nejauc.
Un tu būsi tas pasaules guru kas savos 19 it gados noteiks kurja ir ta kuc...? Nopietni?
12.09.2014 13:51 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
o manā sabiedrībā sievietēm ir svarīgs vīrieša raksturs, nevis izskats vai nauda.

aga un večiem tavā sabiedrība acīmredzot interesē sievietes nauda ...
psc i kuda mir katjitsa !?
Bet tieši šādu uzskatu dēļ , es neesmu kopā ar latviešu baleliņiem, tikai , manuprāt, latvietis pirms aicināt meiteni uz randiņu paprasīs - nauda ir ? nu ja ne priekš viņa , vismaz par sevi jaunu vajadzētu samaksāt ... :D :D
12.09.2014 13:52 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Rainiz, iesaku nomierināties. Saprotu 19 gados hormoni trako, bet ja tu tgd zaudēsi nevainību, tas Tevi nepadarīs par profesionāli nākamajai reizei. Tāds pats vien būsi - nepieredzējis.
Un man kā strādājošai, studējošai jaunai sievietei ir svarīgi atrast līdzvērtīgu vīrieti. Satiku reiz jauku vīrieti (35+), kas kkur piestrādāja, bija bez mašīnas, savas dzīvesvietas. Nespēju viņu uztvert nopietni.
12.09.2014 13:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
weee, muļķības, man latvju bāleliņi vienmēr izmaksā :)
12.09.2014 13:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Rolla, nu viss Tu esi mantkārīga kuce ! :D

Nerea, tas tikai priecē , tomēr šī rēķinu dalīšana un visa dalīšana uz pusē vairāk iezīmējas tieši latviešu puišu vidū, protams, vienmēr ir izņēmumi
12.09.2014 13:55 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Kubiete- es teicu par tām par kurām NEVIENS nešaubās ka viņas tādas ir, nevis tika ies ta domaju.bet vari vairs neko nerakstit, es jau sapratu ka tev tikai ka tik uzdirst kaut ko un viss.

weee- nee, viniem ari ir svarigakais tiesi raksturs. Un mulkibas tu tgd runa.


Rolla- un ka tad, ja viritiem tas viss ir bet ne pa savu naudu pirkts?? Tad vinu kipa var uztvert nopietnak? 35 gados jau vajadzetu savai dzivesvietai but, bet jaskatas ir ari pets apstakliem nevis, vot vinam nav lielakajai dalai ir tpc vins man neder, ta jau ir stulba domasana.
12.09.2014 13:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Un es ta ari censos darit, bet pagaidam nekas nemainas ;/ laikam jaturpina gaidit, jo katram tas notiek sava laika un viriesi jau pamata zaude nevainibu velak par meitenem, vismaz lielaka dala.

kaut kādā ziņā šim var piekrist, jo daudz dzirdēts no sakarīgiem, normāliem vīriešiem, ka bieži vien viņi savu nevainību zaudējuši ar sava vecuma meitenēm, kas jau to paspējušas izdarīt pirms viņiem.
Iespējams, tas notiks tad, kad vismazāk to gaidīsi un tev sejā un uzvedībā nebūs jaušams, ka tevi šī nevainība ārkārtīgi nomāc. Arī defektu var pārvērst par efektu :) Lai veicas!
12.09.2014 13:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete- es teicu par tām par kurām NEVIENS nešaubās ka viņas tādas ir, nevis tika ies ta domaju.bet vari vairs neko nerakstit, es jau sapratu ka tev tikai ka tik uzdirst kaut ko un viss.
Ko nozīmē NEVIENS? Saproto ka laža tā ir. Vinām ir draugio,koleģi,radi kas dfoma ka ir feinas meitenes. Un tikai tev vinas liekas kuce..saproti?????????????:D
12.09.2014 14:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Starp citu - man nav bijusi pieredze ar vīrieti, kas zaudējis nevainību pirms 18 gadiem. Viņi visi tādi prātīgi bijuši.
12.09.2014 14:00 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
ko tu izproti ar vārdu raksturs ? nu nopietni ? ko vīrietis TĀDU dara ?
12.09.2014 14:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
35 gados jau vajadzetu savai dzivesvietai but, bet jaskatas ir ari pets apstakliem nevis, vot vinam nav lielakajai dalai ir tpc vins man neder, ta jau ir stulba domasana.
Juja nav sava, tad ir ires dzivoklis. Uz ielas tak nedzīvo.Ja spej to nomaksat ir ok. LV tak daudzi zaudeja savus īpašumus, bet beigts tāpēc vēl neviens nav.
12.09.2014 14:02 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
weee, es zinu un nekaunos :D
Rainiz - tā ir pilnīga normāla reāli domājošas sievietes domāšana. :D Manā draugu/paziņu lokā visi puši jau līdz 30 gadiem ir tikuši pie mašīnās, paši to NOPELNOT!! Neskatītos šķībi ja viņš īrētu dzīvokli, jo tas man vēl liekas pieņemami. Ja 35+ gados nav ne stabila darba,ne mašīnas, ne sava dzīvesvieta (pat ne īrēta,dzīvo privātmājā vienā istabā), tad ko man padomāt?
12.09.2014 14:07 |
 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
Šarlote-es ta ceru.Vismaz tu normali komente un centies palidzet, nevis ka tik ko riebigu uzraksti ka te dazas duras.


Kubiete- es teicu vari neko nerakstit jo izskatas ka tu centies nevis palidzet puisim bet kko uzdirst,taka ja tu piederi pie tadam tad dzivo talak un nekomente te neko ja nevari palidzet.


Wee- tu ta runa itka tas nebutu galvenais? Ja sava zinja ari izskats ir svarigs (lielakoties vrisiem attieciba uz sievitem, jo nu es nepazistu nevienu normalu sievieti kurai obligati vajag skaistuli pie saniem, galvenais ka ievero visas higienas.) bet raksturs, tas kads vins ir ieksiene tacu ir DAUDZ svarigs par visu materialo.

Un cik esmu runajis tad piesaisita visvairak tadi kuri atskirass no sabiedribas masa, ir ar savu viedokli vienmer un nostaju, loti paspietiekami un nekad neskries pakal sievietei. Kka tā.
12.09.2014 14:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits