vienmēr brīvie/ brīvās

 
Reitings 108
Reģ: 22.08.2014
vai šeit ir kāda kurai būtu 19+ gadi un vel nav bijušas attiecības un varbūt arī pieredze seksā? Kā jūs ar to tiekat galā? Gruzaties par to jeb dzīvojat kā ir?

Un kādas jums domas par to ja pusis 20+ gados ir nevainīgs un nav bijušas attiecības?
11.09.2014 23:24 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Tā īsti nesaprotu, ar kādu mērķi tika veidota šī diskusija!?
Cik noprotu, Tevi interesēja, vai ir normāli būt nevainīgam 20+ gados .. Viedokļi bija visadažādākie, bet gandrīz neviens Tevi neapmierināja. Tad rodas jautājums, ko Tu no mums visām sagaidi? Ja reiz Tu uzskati, ka viss ir normāli, tad tā arī ir. Ja neuzskati, tad ieklausies un pieņem citu viedokli. Kā jau te minēja, vaina nav tajā, ka esi nevainīgs, vaina ir Tavā raksturā. Tu neproti pieņem viedokli. Cilvēki ir dažādi, katra viedoklis atšķiras, Tev tas ir jāsaprot. :) Temats par naudu vispār ir graujošs. Tu maz seko līdz tam ko raksti? Vienu brīdi lasu, ka Tev šķiet normāli tas un tas, bet jau nākamajā viss ir pilnīgi pretēji.
Tu šo diskusiju, manuprāt, ņem pārāk pie sirds!
Ja reiz jāpievēršas galvenajam tematam, tad, man šķiet, ka Tev nekur nevajag steigties. Esi tāds kāds esi, viss pienāks tad, kad būs laiks. Nav vērts vērsties pie prostitūtām, maukām un vēl nezin kādām .. Tas īsti neko nedos. Vismaz es tā uzskatu. Būs meitene, kas atbildīs visiem Taviem kritērijiem. Līdz ar to - būs arī sekss, kurā nebūs jātēlo nezin kāds mačo. Ja meitenei Tu patiksi, tad tas, ka esi nevainīgs, manuprāt, nebūs problēma!

Un vēl kas - Ja Tevi neapmierina kāds komentārs, nevajag nevienu saukt par mauku, mantkārīgu kuci utt., katram ir tiesības izteikt savu viedokli, bet nevienam nav tiesības otru šādi saukāt. :)
13.09.2014 00:07 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Miss Joker Tu reāli ņirgājies par bezspēcīgu un izmisušu cilvēku. Kauna nav?
13.09.2014 00:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kursh tev tas profils ir peec kaartas? Sestais? Septiitais? Visu laiku tik mal un vienu to pashu probleemu jau nezin cik meeneshus garumaa. It kaa taa probleema atrisinaatos, seezjot un klabinot taustinjus.
13.09.2014 00:32 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
krista21 Tev labi piestāv ideksinš "21" aiz nika. Izskaties jaunāka.
13.09.2014 00:43 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
armands_ He, he. Paldies. Man slinkums mainiit.
13.09.2014 00:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kursh tev tas profils ir peec kaartas? Sestais? Septiitais? Visu laiku tik mal un vienu to pashu probleemu jau nezin cik meeneshus garumaa. It kaa taa probleema atrisinaatos, seezjot un klabinot taustinjus.


Un tad vel privāti raksta cosmietēm par šo problēmu :D Es jau viņu esmu tā atklausījusies, nu ja nepielec tad nepielec, ko tur vel teikt.
13.09.2014 10:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker Tu reāli ņirgājies par bezspēcīgu un izmisušu cilvēku. Kauna nav?


Nē nav. Ja jau citas var būt kuces un maukas, viņš var būt kratītājs Rainiz Nevainīgais.
13.09.2014 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
jeeej, pretiga dorothea ir atkal ielidusi seit:)
Sita jau cilveku var iedzit kokpleksos. Seit izsako to ko domaju mani nosauc par pretigu, telosu labo.
Lau ari cik pretiga es bututu savos 19+ nebiju nevainiga un ja butu, tad nelistu preteja dzikuma foruma un necikstetu, ka esmu nevainiga un vai tas ir normali. Ari pretigajai man ir seks.

Launa smiesanas. Pat pretigiem cilvekiem ir seks un tu labais nevainigs.
13.09.2014 16:36 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
dorothea Te gadās arī gudras un pašpietiekamas sievietes bet tevi pa liepam tikai drāž. Varbūt arī kādai tas ir sasniegums, bet mani tas kaut kā neiedvesmo. Ceru ka būsi mūžam jauna un mūžīgi drāsta.
13.09.2014 17:18 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.08.2014
Visas n-tās diskusijas lapas neizlasīju, bet ko ievēroju - cilvēks acīmredzami ir panikā par to, ka 19 gados vēl ir nevainīgs, sieviešu forumā cep augšā diskusiju, un grib, lai visas saka un viņu nomierina ''nē, viss kārtībā, tas ir pilnīgi normāli''. Tiklīdz kā saka kaut ko nedaudz pretēju šim, tā uzreiz visas ir kuces un maukas.
Personīgi mans viedoklis ir tāds, ka nekāda drāma līdz 20 gadu vecumam būt nevainīgam nav, bet nu, čalīt, ja šitā turpināsi visas par kucēm saukāt, tad visticamāk tāds vēl ilgi paliksi.
13.09.2014 17:21 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Rainiz - atļaušos apgalvot, ka pārstāvu tevis apjūsmoto inteliģento sieviešu grupu, līdz ar to arī vērsīšu pret Tevi subjektīvu kritiku, kas varbūt liks Tev aizdomāties.. Šobrīd no Tevis aizvien izstaro (jeb smagi kūp) pusaudžu muļķīgā pašpārliecinātība. Jā, forši ir būt ar viedokli (par kuru, diemžēl, neesi iekšēji pārliecināts), tam ticēt un spēt pamatot jebkurā vecumā. Bet tas nav Tavs gadījums. Tavos tekstos parādās, ka lepojies ar savu "milzīgo' pieredzi, uzskati, ka esi saskāries ar vairāk situācijām, dažādākiem cilvēkiem savā dzīvē nekā mēs citi. Tomēr, kad savā dzīvē atrodies pāris pakāpienus augstāk, Tu to sāc uzlūkot pavisam citādi. Pēc pāris gadiem Tu sapratīsi, ko ar šo vēlos pateikt. Bet Tu sapratīsi, ka arī šīs "kuces" šo to ir piedzīvojušas, un ne tādus vien cilvēkus pazīst. Inteliģence ir spēja aptvert savu vietu sabiedrībā, nevis skaļi bļaustīties un nez ko pierādīt, cenšoties apšaubīt sabiedrības normas/stereotipus, jo tas taču nav forši. Forši, redz, ir iet pret sabiedrību. Ja sabiedrībā tiek uzskatīts par pieņemamu vīrieša kā algas nesēja loma, tad Tu uzskati par nepieciešamu paust pārliecību, ka sievietei ne vien vismaz puse ir jāmaksā, bet arī normāla esot apgriezta situācija. Lai jau ir normāla, bet, kā jau teicu, ja tēmē uz inteliģentām un pašpietiekamām sievietēm, tad varu Tev šobrīd apgalvot - Tu neesi mūsu līmenī. Tev vēl jāaug, jāattīstās un šis tas vēl jāpiedzīvo. Tad varbūt Tu arī sapratīsi sievietes un vīrieša lomu sabiedrībā un ģimenē, pirms bļaustoties sieviešu forumā. Man ir svarīgi, ka es uz savu vīrieti skatos nedaudz uz augšu, viņam man jāliek augt, man viņš nedaudz jāapbrīno, man no viņa jāspēj kas iemācīties.Tas ir respekta pamatā, un es nevaru būt ar vīrieti, ja šī respekta trūkst. Un es to nopratīšu ne jau pēc vārdiem un garas muldēšanas, bet no sīkumiem - acu skatiena, attieksmes dažādos jautājumos, domāšanu, pašsavaldību, spēju pasniegt sevi u.c.
Pašpārliecinātība ir laba lieta vienīgi komplektā ar reālu skatījumu, paškritiku un spēju aptvert, cik daudz vēl jāattīstās un jāapgūst.
13.09.2014 17:29 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Rainiz - un, atbildot uz jautājumu, nevainība nav īpašība. Raksturu mainīt ir ļoti sarežģīti, savukārt nevainību zaudēt - ļoti vienkārši. Tādēļ pēc tās netiek vērtēts cilvēks. Ja ir saikne starp diviem cilvēkiem, tad arī viss būs kārtībā. Precizēšu - runājot par normālām 2 cilvēku attiecībām, ne uz seksu balstītiem sakariem. Tā kā tā jau būtu pēdējā lieta, par ko uztraukties. Kaut kā visi cilvēki ir iemācījušies to darīt.. Tādēļ labāk koncentrējies uz citām lietām, fizisko un emocionālo attīstību.. Kļūsti tādas sievietes, kādu vēlies, cienījams.
13.09.2014 17:33 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
visam dzive savs laiks. vienam taja vecuma jau lauliba un berni(starpcitu veiksmiga), citi vel pat bucojusies nav. nav ko pardzivot, labi ir ta ka ir!:) nav noteiktais standarts lidz kuram nevainiga jauzaude utt.
13.09.2014 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
armands_ ja mani uzskata par drazamo objektu spriezot par manu domasanu... Uzskats, ka virietim sieviete ir daudz maz janodrosina materiali un jaspej apmierinat.
Es neesu cilveks, kas spej spriest par visam sievietem, tapec izsaku ari savu viedokli par naudas un seksa nozimi mana dzive. Palielam vienalga, ka var nosaukt par mauku cilveku, ja ir viedoklis par naudu un seksu attiecibas. Lielaka dala no visiem seit esosajiem viriesiem (pareizak puikam) mekle sievieti, kurai neinterese nauda, sedes zem tilta un priecasies par dzivi un neintereses ari sek (nevainigas, kuras savu dzivi ari velas nodzivot nevainiga, jo sava nevainiba jaglaba citiem)? Ceru ka tadas atradisiet.
13.09.2014 22:08 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
dorothea Piekrītu, vīrietim jāprot uzturēt sevi un savējos. Tikai kad strādāju un uztureju sevi, tad sievietes mīza, ignorēja un atetiescības bija mēsls. Tagad studēju, nepelnu, daru huiņu un sieviešu nav nemaz. Karoče tu esi drāžams objekts, bet es darba zigs un mēs nekad nebūsim vienisprātis.
13.09.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
armands_ nu esmu drazamais objekts, bet esmu ari darba zirgs, speju sevi nodrosinat un negaidu, kad mani nodrosinas virietis, bet protams tas butu patikami. Es tevi saprotu, bet mans viedoklis atskiras no tava.
Neesi iedomajies, ka esot darba zirgam tev vienkarsi nav laika attiecibam, kad es stradaju un + macijos nebija kam tadam laika, bet tagad negribu. Negribu dazadu iemeslu del, viens no tiem-negribu atkal zaudet.
Esot par seksa objektu ir easy, izdraz un viss, nav pirms un pec jastasta cik loti milu blã blã blã...
13.09.2014 22:32 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Esot par seksa objektu ir easy, izdraz un viss, nav pirms un pec jastasta cik loti milu blã blã blã...


kas tas par muļķīgu pieņēmumu, ka, esot attiecībās, pirms un pēc seksa jāstāsta (to var arī izrādīt ;) ), cik ļoti otru mīl? :D
13.09.2014 23:10 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
shadow. Vēlme strīdēties ir problēma. Manuprāt tev tā nedaudz piemīt.
13.09.2014 23:39 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
armands_, tādā gadījumā Tev arī. :D
13.09.2014 23:42 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
shadow. ko, ne, es runāju par tēmu, bet tu uzbrauc par sīkumiem.
13.09.2014 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits