ZPD - tēma

 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Sveiki visām!

Tātad vēlējos jautāt,par ko jūs rakstījāt ZPD? Un ja vēlreiz būtu jāraksta,tad kādu tēmu izvēlētos?
Vienkārši man pašai nenāk prātā neviena ideja par ko varētu rakstīt, lai tas nebūtu tikai pienākums, bet arī kaut cik interesanti. :( Man interesē mūzika,māksla,psiholoģija,matemātika,arhitektūra.. Varbūt jūs varētu man kaut ko ieteikt?

Paldies iepriekš! :)
11.09.2014 20:17 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
"Patriotisms (dzejnieka vārds, uzvārds) dzīvē, dzejā un mūsdienu sabiedrībā"
Šogad, par pamatu ņemot šo pašu ZPD, rakstīšu arī BD :)
11.09.2014 23:10 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ray,tēma interesanta,tik mums literatūras pasniedzējs ir tāds ar novirzēm nedaudz. :D

Emerald,tēma interesanta,tik tas,ka maz informācijas ir liels mīnuss.

Goody,tava pirmā tēma šķiet ļoti grūta,liekas,ka maz ko rakstīt. Par patversmi, gan interesanta! Pie kāda pasniedzēja tu rakstīji par šo tēmu?

Cardinale, nebija grūti? Pie kāda pasniedzēja rakstīji - ekonomikā?

Blanša,šķiet ļoti grūts temats!

Persephon, lai veicās! :)
13.09.2014 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
krāsu terapijas ietekme uz cilvēku veselību
paaudžu sadzīve
mājdzīvnieku loma ģimenē
utt
13.09.2014 11:11 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
Es savējo rakstīju par Latvijas attēlojumu mūsdienu latviešu literatūrā, kā teoriju ņemot postmodernismu un tā iezīmes un izvēlētos autorus, bet teorijā man bija 3 autoru darbi, kurā ir atspoguļota Latvija.
Iesaku netaisīt neinteresantās un visur esošās tēmas par kaitīgajiem ieradumiem utt, jo tas vienkārši vairs nav interesanti. Arī pētniecībā aptaujas ir ļoti plaši izplatītas, iesaku izvēlēties kādu citu veidu - intervijas vai ko tamlīdzīgu.
13.09.2014 11:11 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Rakstīju par polimino ar m rindiņām un n kolonnām sadalīšanu L veida tetramino, ja izgriezts viens monomino. Biju otrā valstī. Otrā arī vēlāk LU fizmatdienām veltītajā konferencē. Liels prieks bija ar savu 11.klases darbu pārspēt LU studentu, kurš arī polimino bija pētījis
13.09.2014 11:35 |
 
Reitings 99
Reģ: 18.06.2014
Neveiklā, nebija grūti, darbs aptvēra nodokļu politiku Latvijā, analizēju ekonomisko izaugsmi pirmskrīzes un krīzes laikā, jo tas bija ekonomiskās lejupslīdes sākumposma periods. Sākumā mana darba vadītāja bija ekonomikas skolotāja, taču viņa aizgāja dekrētā, beigās manu darbu parakstīja mans klases audzinātājs - krievu valodas skolotājs :D Smieklīgākais bija tas manu darbu recenzēja tā ekonomikas skolotāja :D
14.09.2014 10:08 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es savulaik rakstīju par skolas vecuma jauniešu intīmajām attiecībām. Forši bija tas, ka arī vairāki skolotāji tēmu tiešām atbalstīja. Tur nebija gluži par seksu, bet par to, kā jaunieši skolā veido attiecības un nonāk līdz intīmajām attiecībām, kā tas ietekmē viņu attiecības skolā ar klasesbiedriem, skolotājiem utt.
14.09.2014 10:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits