Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz blondajiem

 
Reitings 60
Reģ: 21.08.2010
Tātad kaut gan visu mūžu esmu bijusi dabiska blondīne, pirms pusotra gada uznāca tumšmates pārvērtības, bet šobrīt sāk pietrūkt savi blondie. Tātad friziere pateica, ka vajagot kādās 2 - 3 krāsošanas reizes, 3 - 4 mēnešos un tad apmēram būšot gaiši blondi. Prasīju kā būtu ja krāsotu pa šķipsnām, bet teica, ka rezultāts tāds pats tikai ilgāks. Tātad mans jautājums - ir kāds veids kā izbēgt no rižā matu posma? :D
10.09.2014 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man uz blondiem bija melni,bet nostaigaju kādas divas nedēļas, jo izskatījās šausmīgi :D man balināja..tad lika kaut kādu krāsas noņēmēju un visa augšējā kārta vispār nolūza, tas bija drausmigi :D un palika riži...man nekādi nesanāca izbēgt no tā, jo mati bija tā sabojāti un kaut ko likt vēl rižajos negribējās. Bet man tas tonis pat ļoti iepatikās. Nebija tāds pretīgi rižs :D
10.09.2014 23:24 |
 
Reitings 60
Reģ: 21.08.2010
hila , jā bet man visu dzīvi ir bijuši tie blondie un uznāca trakums, ka sagribēju tumšos, patika, bet ar pusotru/ 2 gadiem pietika, gribu blondos, bet friziere sabaidīja, ka pārējas posmā būšu sarkangalvīte, ko nevēlos, tāpēc jautāju vai no tā nevar izbēgt? :D
11.09.2014 03:59 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Var izbēgt nevēlēšanos būt sarkangalvītei. :D Iemīli rižos matus. :D Vai uzreiz vairākkārt balini, izmanto krāsu noņēmēju, bet riskē ar to, ka mati kritīs nost no ''bojājumu pakāpes.
11.09.2014 07:34 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Lai izvairītos no sarkangalvītes sindroma, (vismaz uzkrītoša), tad prātīgāks būs tas otrais - lēnākais - variants.
11.09.2014 07:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Drogās tagad parādījās līdzeklis, kas ir spēcīgāks par Blond Booster no Garnier, kas noņem rižo toni un piedod pelēcīgumu. Nopirku, bet vēl neizmēģināju. Bet to nevar izmantot uz balinātiem matiem - jāizņem krāsa vai jāizbalina, tad jātonē ar matu krāsu kādā no maksimāli blondajiem toņiem.



P.S. varbūt kāda ir mēģinājusi un ir atsaukmes? Pašai nav traki aktuāli, jo Garnier Olia intense 9.0. padarīja manus matus smuki vēsus, bet uz priekšdienām gribas zināt :)
11.09.2014 08:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits