Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikt pieņemtai...

 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Sveikas, meitenes!
Esmu pie jums ieradusies ar visnotaļ neinteresantu tēmas pieteikumu, bet mani tas satrauc, tādēļ esmu gatava uzklausīt visa veida viedokļus.

Esmu 22 gadus jauna. Iemīlējusies un iemīlējusies pirmoreiz un tā -no sirds un pa īstam! Visu šo laiku gaidīju puisi, kuram būšu gatava ziedot sevi visu, jo ar attiecībām, kurām neredzēju nākotnes perspektīvas, muļļāties negribējās, tādēļ pārāk nopietnas attiecības līdz šim neizdevies izveidot, nebija pa ceļam.
Nu tā stundiņa ir situsi. Esmu iemīlējusies bezgala, gatava attiecībām, bet priekšā ir morāla barjera, jo baidos no intīmas tuvības savu kompleksu dēļ. Runāsim tiešu valodu - neesmu Dieva apdāvināta ar ''sieviete visā savā kuplumā''. Krūšu izmērs man ir, maigi sakot - nultais. A70 pat ir par mazu. Kam negadās, ne es tāda pirmā, ne pēdējā. Bet tā,lūk, ir sanācis, ka krūšu gali ir uz iekšu. Kompleksoju jau gadiem, esmu sevi nozombējusi, kā arī mēdiji un vīriešu uzvedība par to vien runā, cik tomēr krūtis ir vīriešiem svarīgs faktors, kas ar laiku iezombējas prātā kā likums un izēd visas pēdējās cerības, lai gan ar prātu saprotu, ka mīlēs nē jau krūšu dēļ... bet otra manas personības daļa tā vien baidās tā izbīļa, kad man atkailinoties, vīrietis pamanīs, ka ne tikai krūšu izmērs ir nekāds, bet par krūtsgalu nav. Tieši no reakcijas es baidos. Pat grūti aprakstīt.. Noteikti lielākai daļai liksies, ka muļķības gvelžu un ko gan tur satraukties, jāmīl sevi kāda esmu un arī citi mani mīlēs, bet kā to pasniegt vīrietim? Tomēr tādu faktu nebūs gaidījis ieraudzīt.. kā pārkāpt pāri savam tā jau sāpīgajam kompleksam un dalīties ar tajā ar savu vīrieti?
10.09.2014 21:34 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja viņš tevi mīlēs tā, kā tu gaidi (līdz galam un pilnīgi), tad viss būs ok. Ja ceļ pretenzijas, tad jums nav pa ceļam.
10.09.2014 21:37 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Vīrietis Tevi 100% arī apģērbtu ir iztēlojies kailu. Ja Tu nenēsā baigos push up krūšturus, tad viņš ne par ko nebūs pārsteigts. Bet ja nu būs, un izteiks pretenzijas, tad kam Tev tāds, kurš nemīl Tevi tādu,kāda esi, no matu galiņiem līdz papēžiem.
10.09.2014 21:39 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nezinu, man tas nekad, nekad nav radījis nekādus kompleksus, puiši nekad nav tādēļ novērsušies vai kā citādi likuši justies neērti, labi, man ir tāds mazs B, bet nu tomēr :D :)

Mans ieteikums - pieņem vispirms pati sevi, neizrādi savus kompleksus, esi pašpārliecināta (gan jau ir kāds cits plusiņš, kas šo trūkumu atsver) :)
10.09.2014 21:40 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nespēju iedomāties kā nultajam izmēram vēl krūtsgali varētu būt uz iekšu. Nekomplekso.
10.09.2014 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
krūšu plastiskā operācija?
10.09.2014 21:42 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Ja vīrietis tā pa īsto mīl, tad viņam nebūs svarīgi tas viss. Viņam būs vienalga tikko vai 3 dienas atpakaļ skuvi kājas, kādā krāsā tev uz doto brīdi ir apakšveļa utt.
Mani arī satrauca krūšu galu jautājums. Ļoti par to tēmu nervozēju, jo kā..visām takš vienmēr gali tādi stingri, bet man nekā.
Parunāju ar savu ginekoloģi un man sirds kļuva mierīgāka.
Tas nekas, ka tev nav bijušas seksuālas attiecības, aizej pie ginekoloģes un aprunājies par krūšu galiem, vismaz kāda profesionālā un sakarīga atbilde būs, kura nomierinās ;)
10.09.2014 21:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es tavaa vietaa savam viirietim vispirms to pastaastiitu. Atklaati atziitos, kam man ir shaada saape/kompleksi... Pirmkaart, tu nedaudz nodroshinaasies, ka pirmais izbriins viirietim nebuus briidii, kad esi vinja priekshaa kaila. Buusi pasargaata no izsmiekla (taadam gan vispaar nevajadzeetu buut, bet visaadi gadaas)... Otrkaart, viirietim buus nedaudz laiks to visu "sagremot" un normaali buutu, ja vinjam shis tavs "drausmiigais komplekss" neshkjistu nekas briesmiigs. Treshkaart, kas zin, varbuut no sarunas par sho savu iipatniibu nonaaksiet liidz "paraadi man, luudzu, kaa tas izskataas!" un tad arii viss notiksies taa mieriigi un dabiski... :D
10.09.2014 21:44 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kaa jau tika mineets, ja vien tu ikdienaa neneesaa baigos push-up kruushturus, ieliktnjus - neradi citiem un tam viirietim iespaidu, ka tev tur kaut kas baigi ir, probleemas nav. Ja viirietis sievieti veertee peec kruushu izmeera, ar taadu noteikti nav pa celjam.
10.09.2014 21:45 |
 
Reitings 3829
Reģ: 27.06.2014
Kā izskatās "krūšu gali uz iekšu"? Nē, nopietni?!
10.09.2014 21:51 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Iegugle .
10.09.2014 21:56 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es, līdzīgi jau kā Neons minēja, pati puisim izstāstītu par savu kompleksu. Tas mazinātu to samulsuma brīdi, kāds tevī valdīs tad, kad puisis to ieraudzīs un Tu, varbūt nebūsi tam sagatavojusies. Ja ir iekāre, mīlestība, tad tie ir tādi sīkumi. Tad gribas tikai otru cilvēku un viss, nav pat laika sēdēt un pētīt, ko nu mamma daba katram ir devusi.
10.09.2014 21:57 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es neko nestastitu. Noradot virietim uz visiem saviem kompleksiem paradisi sevi, ka neparliecinatu sievieti un tas nav nekas seksigs. Tapat Tu tur neko nevari mainit ( iznemot ar operaciju) pienem sevi . Virietis vairak novertes Tavu maigumu un pasparliecinatibu vnk lausanos neka Tavus krusu galus vai to , ka matus piekartosi seksa laika. Es domaju viss bus Tev ok ;)
10.09.2014 22:05 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Ja būs iebildumi - notekti nebūs mums pa ceļam, lai gan stipri šaubos, ka viņu tas satraukts, bet tas satrauc mani, lai kur vai kā, jo baidos tieši no reakcijas.
Esmu domājusi, kā Neons saka - par to jau iepriekš aprunāties, bet nespēju saņemties, atrast īsto brīdi tādai sarunai. Neesmu par to radusi ar cilvēkiem runat.
Vabolēn, pati esmu apsvērusi operācijas iespējas, bet puisis gadījies 'Mākslīgā skaistuma' ass kritizētājs un nekāda veida implantus neatbalsta.
10.09.2014 22:05 |
 
Reitings 142
Reģ: 01.06.2014
Pirms sagāju kopā ar savu draugu, arī kompleksēju par savām krūtīm, jo man likās patiešām mazas. Arī tagad nekādas baigi lielās nav. Un pirmajā tuvības mirklī, kad viss jau nonāca pie izģērbšanos, jūtos ļoti neveikli par to. Ar laiku tikai mans draugs man paskaidroja, ka daudziem čaļiem ir pilnīgi vienalga par krūšu izmēru. Un pats atzina, ka tad, kad puisis patiešām iemīl meiteni, viņam viņa liksies patiešām seksīga ar jebkādām krūtīm un dibenu. Tāpēc nedomā īsti par to. Ja tu viņam patīc, viņš pat nepamanīs :)
10.09.2014 22:08 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Manupraat, loti diivaini viirietim saakt stastiit taadu savu saapi..es taa noteikti nedariitu..visu citu, bet nejav, ka mani satrauc mani kruushu gali... Pareizi New York saka...

Un , viirieti jau vispirms uzbudina kaa tads tavs izskats,.. Nekomplekso, ja nebuusi saraavusies kamoliiti un neguleesi kaa deelis, tad viirietim nekas nenotiks un neaizbeegs... vismaz normalaam taa nevajdzeet buut. Un katram viirietim ir sava gaume, citam patiik kuplas kruutis, citaam ne tik loti...Bet, ja viirietim intereseesi jau no sakta galaa, tad pieneems tevi gan ar pamelas andersones kruutim, gan ar Tavaam esoshajam :)
10.09.2014 22:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Interesanti, ka tikko esi iepazinusies ar puisi, cik pareizi saprotu, attiecības nav izveidojušās un vēl jau arī nezin vai viss būs kā vēlies, jācer, ka būs, protams. Bet atbilde par krūšu implantiem ir tāda, ka puisis neatbalsta. Manuprāt, svarīgākais ko Tu vēlies, ne jau viņš, īpaši tad ja esat tikko iepazinušies un Tu nezini pat kā tas attīstīsies. Domā par sevi, ko Tu vēlies, ja Tu saviem kompleksiem nekādi netiec pāri, lai ko būtu mēģinājusi, tad citu izeju neredzu.
10.09.2014 22:17 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Gurri, tiekamies trīs mēnešus, bet attiecības tik nopietā gultnē ievirzījusi neesmu, puisis vēlas nopietnas attiecības un pacietīgi gaida, kad būšu gatava spert soli uz priekšu, bet es tūļājos savu iedomu dēļ, kuras esmu gatava mest pie malas.
Bet paldies jums. Jūtos par gramu cerīgāk
10.09.2014 22:23 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es neko nestastitu. Noradot virietim uz visiem saviem kompleksiem paradisi sevi, ka neparliecinatu sievieti un tas nav nekas seksigs.

Man gan šajā situācijā liekas labāk tā, nevis to briesmīgo samulsuma brīdis. Ja autore tagad tā streso, kā tad viņa jutīsies, kad vīrietis novilks maiciņu un krūšturi? Tam ir jābūt tik jutekliskam brīdim, ka tajā brīdī galīgi nevajadzētu domāt par to, ko viņas vīrietis domās par viņas krūšu galiem, bet, ja viņa būs to pastāstījusi, manuprāt, vajadzētu justies brīvāk.
10.09.2014 22:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nespeet izstaastiit kaut ko tik personisku nav nekaads labais raadiitaajs. Tas nozimee, ka vienmeer patureesi viirieti distanceeti no sevis, teelojot kaut kaadu ubersievieti-princesi. Visupirms - tu esi cilveeks, ar saviem kompleksiem, savu pasaules uztveri, savaam izjuutaam, saviem paardziivojumiem. Ja nespeej ar to padaliities ar vistuvaako cilveeku, tad kaada vajadziiba vispaar draudzeeties? Lai tikai sex buutu, un sarunas par laikapstaakljiem? Normaals nobriedis viirietis skaidri apzinaas, ka sievietes gan sviist, gan churaa, gan kakaa un spalvas skuj, un taapat vinjaam ir savi kompleksi. Viirietim buutu jaapriecaajas, ka sieviete speej vinjam atklaaties un atveert savu dveeseli pastaastot, kas tik ljoti vinju uztrauc. Nokluseet un nosleegties sevii nav liela maaksla. Daudz sarezhgjiitaak ir atklaaties un runaat, mekleet celjus uz sapratni, dveeselisko tuviibu.
Es nesaku, ka tikko sastaptam puisim uzreiz ir jaauzvelj visi savi paardziivojumi. Bet nu ja jau ir attieciibas, sarunas, randinji, skuupsti, romantika un viss virzaas pamazaam uz intiimo tuviibu, tad neredzu nekaadu iemeslu, kaapeec par to nevareetu vispirms parunaat. Pie tam interesanti, ja reiz runaajaat par implantiem, kaapeec jau tad neievirziiji sarunu par savaam kruutiim. Shaadaam sarunaam nav nekaa iipashi jaagatavojas - vienkaarshi saki kaa ir, bez aplinkiem, pukjiiteem un garaam ievadrunaam. Esi vienkaarshaaka!
10.09.2014 22:30 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es dievinu mazas krūtis! Man nepatīk lielas!
Par pārējo runājot, nav no kā kautrēties :) Ja vīrietis Tevi ir iemīlējis, tādi sīkumi ir nesvarīgi.
10.09.2014 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits