Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suņa sagatavošana ceļošanai

 
Reitings 19
Reģ: 17.08.2014
Sveikas ! Griežos ar jautājumu par suņu vakcīnu un visu, kas pie tā pieder, lai suns varētu izceļot no Latvijas uz Angliju. Varbūt kāda nesen ir šo pasākumu izgājušas un zin aptuvenās cenas ? Cik saprotu, ir vajadzīga attārpošana + speciāla vakcīna un eiropas pase.

Paldies jau iepriekš par ieteikumiem utt :)
08.09.2014 16:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vieglāk ir aiziet pie vetārsta un visu šo noskaidrot. Vai palasīt kādus informatīvos rakstus internetā, ja tiks pārkāpts pāri savam slinkumam izmantot google...
08.09.2014 16:29 |
 
Reitings 123
Reģ: 20.03.2014
Mikročips arī nepieciešams. Pēc vakcīnas jāpaiet 21 dienai līdz vari doties ceļā.
08.09.2014 16:39 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.08.2014
neons ,

Vispirms būtu vērts uzzināt kapēc nevaru aiziet pie vetārsta. Diemžēl atrodos jau Anglijā un google tās cenas nav tik vienkārši atrast. Tapēc lūdzu ieteikumu no cilvēkiem, kuri nesen ir to darijuši un zin aptuvenās cenas. Neviens neprasa nosaukt precīzu summu, tapēc tavs komentārs šeit ir pilnīgi bez jēgas. Nevajag jau arī rakstīt rakstīšanas pēc ;)
08.09.2014 17:11 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es savejo atvedu jau pirms vairakiem gadiem, cenas sauksu pec ta laika izcenojumiem. Jabut ir sapotetam 10Ls, čipētam 30Ls, pase 5Ls, attarpotam ne vairak ka 24 stundas pirms iebrauksanas UK. To attarposanu sanak, ka braucot ar masinu butu javeic Francija vai kaut kur citur Eiropa, jo tik atri nevar atbraukt uz UK, bet mes sarunajam, ka vetarsts pase ieraksta paris dienas velaku datumu, kad it ka butu attarpots. Neatceros, cik tas maksaja, bet nebija dargi, kadi 20Ls. Un tad vel toreiz vajadzeja taisit analizes, bet tas vairs nav nepieciesams, tas gan bija dargi.
08.09.2014 17:49 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.08.2014
Kristine,
Liels paldies par info, noderēja, savādāk nekādas nojausmas cik tas vispār varētu maksāt :)
08.09.2014 20:22 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Cerams, ka neplaano LIDOT, bet gan braukt ar auto. Ja nezini, ko lidojums kravas nodalijuma var nodarit dzivniekam, tad ieguglē (to vismaz, cerams, ka atrast mācesi).
08.09.2014 20:31 |
 
Reitings 19
Reģ: 17.08.2014
Aija, ieguglē manu iepriekš rakstīto tekstu, protams ja mācēsi nokopēt ;)

Es nemaz nēesmu apsvērusi tādu domu kā lidošanu kopā ar suni. Tas priekš manis liekas pārāk šausmīgi, nodarīt dzīvniekam kaut ko tādu. Tici man ;) un ar auto ir vislabākais variants, jeb vienīgais variants, izņemot lidmašīnu. Tākā par to es vispār nēesmu ne Tev ne vienam citam jautājusi, tapēc liecies mierā un neuztraucies.

Es nesaprotu, jūs daļa sievietes anonīmi esat tik gudras un lecīgas, ka man smiekli nāk. Kapēc ir jābrūk cilvēkam virsū, kurš vienkārši vēlas saņemt kādu padomu / ieteikumu? Šausmas !! Lai arī kā, bet Dieviņš jau nav mazais bērns - secinājumus izdarat pašas, un Aija , šito noteikti ieguglē !!
11.09.2014 01:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits