Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iedraudzeeties jaunaa klasee?

 
Reitings 14
Reģ: 10.06.2014
Padomi lai sadraudzeetos ar visiem? Un no malas neliktos iedomiigai
05.09.2014 23:43 |
 
Reitings 75
Reģ: 17.08.2014
Uzsāc sarunu, centies radit pozitīvu iespaidu. Parādi ka esi draudzīga un atvērta.
05.09.2014 23:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
runāt ar visiem. iet klāt pašai, negaidīt, kad nāks pie tevis. smaidīt. atcerēties, ka ienākot nokomplektētā klasē visiem jau ir savas draugu grupas, un draugus vajag tev, nevis viņiem. izrādi iniciatīvu, esi pozitīva, neburkšķi.
ta daah!
05.09.2014 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Galvenais esi tu pati :) Nemēģini kaut kādā veidā izpatikt klases līderiem/ēm (ja tādi/as ir), esi atvērta jaunajam, iesaisties sarunās, neesi malāstāvētāja, pastāvi par savu viedokli, neesi viegli ietekmējama - tad visam vajadzētu izdoties pašam no sevis :)
06.09.2014 07:16 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Galvenais ir smaidīt, būt pozitīvai.
Protams, pārāk daudz arī nevajag smaidīt, uzspīlēti, jo tad var būt tieši pretējs efekts.
Kādreiz skolas gados paralēlklasē ar vienu meitenei neviens īsti negribēja kontaktēties, jo viņa visu laiku smaidīja, citi domāja, ka viņai kaut kas ar galvu nav labi.
06.09.2014 07:27 |
 
10 gadi
Reitings 3141
Reģ: 13.11.2011
Kādreiz skolas gados paralēlklasē ar vienu meitenei neviens īsti negribēja kontaktēties, jo viņa visu laiku smaidīja, citi domāja, ka viņai kaut kas ar galvu nav labi.


mums bija līdzīgi, meitene gāja manā klasē, matemātikā pie tāfeles nevarēja izpildīt elementāru piemēru un visu laiku vienkārši smējās. :D
06.09.2014 07:50 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Pamatskolā sāku mācīties citā skolā 9.klasē. Tajā brīdī biju vienīgā ''jauniņā'', neko īpašu nedarīju, vārds pa vārdam un sāku kontaktēties ar visiem no klases. Dienas vēlāk pievienojās vēlviena meitene, bet viņa bija ar dažām meitenēm pirmstam jau pazīstama, vienalga sadraudzējāmies. Pēctam jau daudzas brauca pie manis ciemos, izklaidējāmies....
Otrā reize bija 10.klase, iegāju klasē un saprtatu, ka viens no puišiem man vairākus gadus zināms, nebijām nekad dzīvē tikušies, bet skype runājušies jau gadiem. Otrajā skolas dienā pats pie manis pienāca, bija ļoti priecīgs, tā sanāca sadraudzēties ar viņa kompāniju. Ar vienu no klases meitenēm joprojām ik pa laikam sarakstamies, vairākus gadus neesam tikušās. Viss notiek pats par sevi, kaut kā sākas kontakts ar vienu, tad otru un vēlāk jau ar visiem.
06.09.2014 08:16 |
 
10 gadi
Reitings 2293
Reģ: 11.03.2010
Ļoti atkarīgs no klases kolektīva, lai kā to negribētos teikt. Ja ienāk jau stabilā kolektīvā, ir grūti adaptēties tajā. Bet ,ja kolektīvs veidojas no jauna, tad sākumā jāparāda sava inciatīva.
Piekritīšu visām , kas teica - '' Esi Tu pati " , bet ar piesardzību sākumā, lai vari redzēt , kuri būs tavi kolēģi un kuri tikai cilvēki, kuriem vienmēr nebūs ko darīt , vērps intrigas. Katrā kolektīvā tādi ir, bet ar laiku var pielikt pie vietas.
Runājot no savas pieredzes , pamatskolas pieredze man bija traka, jo pārgāju no vienas skolas uz otru, lai visu sāktu no jauna, mācības bija ļoti svarīgas. Nācas pamest draugus un iet savā mērķa virziena. Protams ieguvu pret effektu, tad nesadraudzējos ar nevienu, lai cik gribēju, bet mācības progresēju.
Pienāca vidusskola, manā klasē bija 5 puiši ar 15 meitenēm. Izbaudīju pamatīgu meiteņu peripētijas un visādas citādas lietas, bet man tad palidzēja, kad biju es pati un parādiju, kad man ir mugurkauls un pašai savs viedoklis. Mani neviens nevarēja pakļaut kā aitu.
Esmu kopš tā laika palikusi saviem ex klasesbiedriem - izpalīdzīga, cītīga, nekad nebaidījos zaudēt, sirsnīga, patiesa. Ar to mani respektēja.
Bez tam , tagad ir nebeidzamie , daudzie pulciņi, varbūt ar kādu jaunu klasesbiedru sadraudzējoties ej uz kādu pulciņu, pastiprināsies kontakts :).
Visādi citādi, veiksmi!
06.09.2014 09:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
piekritu par smaidisanu.

sakuma pavero klsesbiedrus ieklausies vinu sarunas un centies iesaistities.

ari ja ir kadi pulcini centies pievienoties un atradisikopeju valodu del interesem kopigjam:)
06.09.2014 22:43 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Man ar klasi diemzel nebija paveicies,jo gavenais nebija smaidisana, pozitivisms,bet gan tavu vecaku maks:( Taka vecaki man skolas naudu lielu nedeva,tad es tiku uzskatita pa bomzi:/ Man netika pirktas skaistakas drebes, bet kad saku iet jau cita skola,,tur valdija citi noteikumi, neesi iedomigs! Vajakos aizstaveja, nebija tads - nauda vinam ir ,tadel es draudzesos, bet gan vienkarsa draudziba:)
06.09.2014 23:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
karolina ta diemzel ir un domjums tagad jau pat pirmjas klases cilvekus verte pec mantam, ja tev navv plansete tad aar tevi nerunas.
06.09.2014 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits