Vai "nespeeleejos ar uguni?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es te jau biezi esmu mineejusi savu Francijas draudzeni,reizeem esmu arii pastaastijusi par savu greizsirdiibu uttLaikam neviens nav muuzu nodziivojis bez kaut vienas probleemas...
Soreiz situaacija ir taada,ka uzaicinaaju vinu pavadiit ar mums kopaa laiku Konaa(Hawaii).Es atcereejos vecos laikus,kad likaas-nekad muuzaa nekur netiksim."Sitaamies pa dziivi", kaa vareejaam ,un taadas liekas naudas tomeer bija reti,lai celotu.Atceros,ka vina man paliidzeeja vienreiz ar naudu,kad bija jaabrauc uz Vaaciju.Iisi sakot-pienaakusi mana kaarta revanseeties!
Viss buutu jauki,bet man liekas,mans viirs ir tik loti atdziivojies:D ,ruupeejoties par bileteem,dziivosanu tur ,celojumu plaaniem,kad saaku domaat-vai es nespeeleejos tomeer ar uguni?To ,ka vinam ir simpaatijas pret so sievieti,es zinu.Neskatoties uz to ,ka visu laiku atkaarto to ierasto-es miilu tevi,manii ieksaa ir taads "mazs greizsirdiibas velnins"!
Es buutu prieciiga dzirdeet juusu domas!
04.09.2014 16:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vioram tas romans sen jau tur.. labrīt. Tāpec pēkšņo drāmu neizprotu, uhn kaut virtualu speli ar savu ģimeni. Kā skolniece:D
05.09.2014 21:07 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nazi, nu ne jau tik kategoriski, ka "neuzticība kļūst gluži vienaldzīga", bet pieņemu, ka ar dzīves pieredzi skatījums uz dzīvi kļūst plašāks/ filozofiskāks, attieksme pamainās, saproti, ka viss nav tikai balts vai melns
05.09.2014 21:09 |
 
10 gadi
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nazīc

Nevis vienaldzīga, bet otršķirīga. Ir ļoti liela starpība starp to kā to uzraksīju es un kā to uzrakstīji Tu. :D
Pareizi mani esi sapratusi, Jackie. Paldies. :)
05.09.2014 21:11 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu tad tu noteikti esi uzrakstijusi tik kategoriski,ja reiz taa saprotu ne tikai es.
05.09.2014 21:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sekss ir ļoti svarigs pec 35 gadiem.Nu varbūt ap 90 paliek nesvarīgs. Točna zinu.... jauniba tas bija otrjā plānā. Tad velak rodas cits smeķis un kaifs...
05.09.2014 21:14 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tierši tāpec svingeri vibiezak ir pari pec 30 it... kad zini ka nav nekas mužīgs, bet orgasms un sekss ir viena no primārām vajadzībām. Ja tas nav majas...tad tāx ģimenesz ari nereti izjuk. Jo dzive ziniet ir viena.
05.09.2014 21:15 |
 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
Pēc iepriekšējām diskusijām spriežot, Emmanuellei nav problēmu ar sex. Turklāt tajā romānā Emmanuelle bija biseksuāla. :D
05.09.2014 21:18 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kubi, kā jārunā par seksu tā Tu pirmajās rindās. :D Zinātniskos rakstu vēl neesi publicējusi. :D


Vispār arī līdz 30 sekss ir svarīgs, piekrits par svingeriem un visiem citiem varu no viedokļa, ka garlaicīgi paliek un nav apmierināti, tāpēc meklē kaut ko jaunu.
05.09.2014 21:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nē nu ir ari aseksuālas sievietes vai frigīdas. Varbūt vina izjūt orgasmu redzot vīra bankas kontu. Katram savs.
05.09.2014 21:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
bet pieņemu, ka ar dzīves pieredzi skatījums uz dzīvi kļūst plašāks/ filozofiskāks,

Ja darba sievietei nav vai pashai ienaakumi ir sameeraa nelieli un ar gadiem uznjemtos +40kg dziit nost negribaas, tad gribi negribi jaadomaa filozofiski. Ja sievietei ir izveeles iespeejas savos 40 un 50 gados, tad vinja savus standartus un prasiibas nesamazinaas.
05.09.2014 21:21 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubi, kā jārunā par seksu tā Tu pirmajās rindās. Zinātniskos rakstu vēl neesi publicējusi.
Ja un tad ? Es ne nedelu nebiju... un lasu tikai mani interesējosas temas, attiecibas,politika... tur kur pliks sekss ganedriz nekad nepiedalos, es to izbaudu dzīvē:D
05.09.2014 21:22 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Rezumee shai draamai- Zem 40 svariigs ir sekss, 40+ gados dziivee viss ir kaartiibaa, ja ir peerles un dreebes. :D
05.09.2014 21:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja darba sievietei nav vai pashai ienaakumi ir sameeraa nelieli un ar gadiem uznjemtos +40kg dziit nost negribaas, tad gribi negribi jaadomaa filozofiski. Ja sievietei ir izveeles iespeejas savos 40 un 50 gados, tad vinja savus standartus un prasiibas nesamazinaas.
05.09.
+++++++++++++++++++
05.09.2014 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nazīc

Neko es neraksīju kategoriski. Acīmredzot, katrs izlasa un interpretē pa savam. Jo es nevienā vārdā nerakstīju, ka sekss nebūtu svarīgs vai uzticība nebūtu svarīga. Es lietoju tādus vārdus kā otršķirīgs, mazsvarīgāks (nevis mazsvarīgs). Un tamlīdzīgi.
Es rakstīju, ka attiecības kļūst vērtīgākas, jo tām ir brieduma garša. Sekss nav primārais. Briedums un pieredze ļauj mīlestībai (vai partnerībai) kļūt daudz noturīgākai un patiesākai (arī patīkamākai, baudāmākai), jo tieši šī agresīvā "Tev nav ļauts skatīties uz to un to" (greizsirdība) vairs nenomoka sievietes prātu. Tieši pretēji - viņa ar vēsu galvu spēj šīs lietas virzīt sev izdevīgā, labvēlīgā gultnē. Nevis kā šeit liela daļa raksta - patriekt sievieti, jandāliņu rīkot, traukus plēšt vēl nezin ko. Tas viss ir jaunības maksimālisms. Tas viss liecina par brieduma trūkumu, par pašapziņas problēmām. Sievietei 40+ (tas ir tikai aptuvenais) šādas tieksmes kļūt par visuma valdnieci viena vīrieša dzīvē nav. Viņai ir citas prioritātes - saskaņa ar partneri, drošība, intelektuāla saderība (nesaprast kā vienādu domāšanu, var būt papildinošā). Utt.
Bet, šeit es jau minēju, ja atsakās uztvert lasīto - tad ir tikai divi varianti - nekārtīgi lasa vai vienkārši nespēj pieņemt ar prātu ka sieviete savā dzīvē spēj būt neatkarīga un saprātīga būtne.

Bet, jā - tas ir mans viedoklis. Un nevienam nav jādomā tāpat kā man. Tikai man ļoti nepatīk, kad skaidri uzrakstīto interpretē kaut kā galīgi ačgārni. :D
05.09.2014 21:23 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
stellaglmr Par velti rakstiiji tik daudz. :D Jackie labi paskaidroja tavu viedokli,es tikai pateicu,ka tu to uzrakstiiji diezgan kategoriski jeb preciizaak taa,ka tur nevareeja saprast to,ko pateica Jackie. Tas arii viss. :) chill... :D
05.09.2014 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nezinu, to ko es rakstīju es adresēju Kristai, kura turpināja ripināt visu pa savam. :D
Kategoriski? Nezinu, varbūt. Tas jau bija sen. Katrā ziņā, ja viņa saprata - tad arī citi varētu saprast, ja lasītu. :D
Bet, viss korekti - čiliņā. :D
05.09.2014 21:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet, jā - tas ir mans viedoklis. Un nevienam nav jādomā tāpat kā man. Tikai man ļoti nepatīk, kad skaidri uzrakstīto interpretē kaut kā galīgi ačgārni.

Piedod, bet tavs rakstiitais skan vairaak peec taa, ka ja tu neesi gatava pienjemt savaas maajaas viira miiljaako ar atpleestaam rokaam, tad esi nenobriedusi personiiba un ka tev ir zema pashapzinja, taadejaadi apvainojot taas, kuras balsta savu lauliibu un attieciibas uz taadiem principiem kaa savstarpeeja cienja, viens otra juutu respekteeshana, uzticiiba un attieciibu izkopshana. Tici vai nee, bet arii var buut saskanja divataa.
Neatkariiga sieviete neljaus viirietim sevi saapinaat, vedot maajas miiljaakaas vai atklaati iesaistoties saansoljos. Nobriedusi sieviete nebaidiisies viirieti pazaudeet un izmisiigi netureesies pie vinja par jebkaadu cenu. Nobriedusi sieviete zina savu veertiibu, ciena savu kjermeni un neljauj riikoties viirietim ar vinju kaa ar lupatu. Nobriedusi sieviete zina, ka ja ir patiesa saskanja ar laulaato draugu, tad laulaatais draugs vinju apzinaati nesaapinaas, vedot miiljaakaas maajaas. Nobriedusi sieviete nebuus greizsirdiiga bez iemesla, bet arii neljaus sevi padariit par apsmieklu.
05.09.2014 21:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar man ir kauns, ka stellaglmr liidziigaas ir sievieshu viduu. Tieshi vinju deelj arii viirieshi turpina atljauties dziivot dubultaas dziives, kraapt, domaat tikai ar savu kaajstarpi, jo ir taadas sievietes, kuras piecietiis it visu, galvenais, ka peec tam saldi saduudo un rada iluuziju par kaut kaadu tur saskanju. Bet nu jaa, visticamaak, patreiz taa domaa, jo ir veel jauna un nepieredzeejusi un nav savas asaras izraudaajusi deelj taa, ka viirietis katru otro nakti nav maajaas un finanses aizpluust nezinaamaa virzienaa. Tici man, kraapshana un nodeviiba saap jebkuraa vecumaa, lai kaa censtos iegalvot sev ka esi paaraaka un gudraaka par to. Taapat apakshaa tev gruzdees un buus nepatiikami.
05.09.2014 21:41 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
krista, tu saki, ka, ja nav atkarības no vīrieša, tad nevajag samazināt standartus!
bet es nedaudz par ko citu runāju-ka cilvēks mainās ar pieredzi (kļūst gudrāks, labākajā variantā:D)
Jo vairāk piedzīvo, jo skats uz dzīvi plašāks, elastīgāks, ne tik kategorisks. Un tas elastīgums nebūt nenozīmē atteikšanos no principiem (šajā gadījumā neuzticības pieņemšanu)-bet spēju varbūt saskatīt cēloņus/paraudzīties uz situāciju plašāk, savādāk.
Man jau šķiet, ka tāds šablonisks kategorisms piemīt agrai jaunībai, pēc tam dzīve māca, ka daudz kas ir savādāk un ne tā kā izskatās.
Ok, es murgaini uzrakstīju.:D

Galvenā doma-sāls ir attieksmē un spējā dažādi paskatīties uz kaut ko. Bet tas nāk ar laiku.

Nu re kur iepriekš, kas tur bārstīja laipnības par trim smilšu saujām:D domāju, ka daudzi reaģētu ar tādām pašām laipnībām un ieķertos krāgā, bet E. gandrīz aizrijās, es ceru, ka no smiekliem:D
05.09.2014 21:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jo vairāk piedzīvo, jo skats uz dzīvi plašāks, elastīgāks, ne tik kategorisks. Un tas elastīgums nebūt nenozīmē atteikšanos no principiem (šajā gadījumā neuzticības pieņemšanu)-bet spēju varbūt saskatīt cēloņus/paraudzīties uz situāciju plašāk, savādāk.
Man jau šķiet, ka tāds šablonisks kategorisms piemīt agrai jaunībai, pēc tam dzīve māca, ka daudz kas ir savādāk un ne tā kā izskatās.
Ok, es murgaini uzrakstīju.

Es sapratu, ko tu ar to domaaji. Katraa zinjaa es uzskatu, ka jebkurai elastiibai ir savs limits. Pienaak briidis, kad sieviete ir zaudeejusi savu veertiibu viiriesha aciis deelj savas elastiibas un saakaas vinjas pazemoshana un necieniishana. Ja viirietis saak uzvesties savas sievas priekshaa taa, it kaa vinjsh nebuutu preceejies un sievas tur nebuutu, atklaati kokjeteejot, aicinot uz randinjiem, vedot sievietes maajas utt. tad tas ir skumji un nozeelojami. Esmu redzeejusi shaadu paari. Sieviete maza un melna seedeeja, kameer viirs knieba peecpusee citai. Tur nevis briedums bija, bet izmisums aciis. Turklaat pat pats labaakais viirietis var saakt sievieti pazemot, ja vinja ir paaraak padeviiga, jo taada nu ir cilveeka daba.
05.09.2014 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits