pie psihiatra runā par slimības simptomiem, cēloņiem, norisi un viņš izraksta zāles. par eiro un citām muļķībām vari runāties ar psihologu.
+
Vizītes pie psihiatra notiek pēc šāda scenārija - viņš pajautā, kas tev kaiš, kādi fiziskie, garīgie simptomi, vai kur ārstējies agrāk vai tagad, vai esi dzēris zāles un kādas, pajautā šo to par miegainību u.tml. lietām un izraksta zāles. Nākamās vizītēs jautājums "kā iet?", kur noteikti nevajag izplūst garās pārdomās par eiro ieviešanu, bet pastāstīt, kā jūties sakarā ar zālēm un psihiatrs domā, vai turpināt lietot šīs pašas zāles, izrakstīt citas, mainīt devas u.tml.
Vizītes pie psihoterapeita var būt dažāda veida, jo ir dažādi terapiju veidi. Bet, šķiet, populārākais ir, kad pacients runā daudz, bet terapeits uzdod jautājumus gan atbildāmos, gan "domājamos", ievirza sarunu, izdara secinājumus u.tml. Te mierīgi varētu parunāties par eiro, bet ņem vērā, ka šis prieks nav lēts - ja nav kur naudu likt, tad jau, protams, var.
Par psihologu nezinu. Bet tev u.c. ar diezgan mazām problēmām ieteiktu sākt ar psihologu. Pirms tam tiešām būtu labi aiziet pie ģimenes ārsta, jo gan jau koncentrēšanās spēju trūkums, ko tu mini pie saviem trūkumiem, var būt arī no kādu vitamīnu trūkuma vai tml., neesmu ārsts, bet liekas savādi uzreiz to vēlēties ārstēt ar psiholoģiju vai nervu zālēm.