Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Baltinosas zobu pastas

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Sweikas! Padalieties ar savaam,sevi pieraadijusaam zobu pastaam..Diezgan ilgu laiku lietoju splat,likaas diezgan laba,bet kopsh kluva komerciaala,taa liekas,ka zaudeejusi savu efektu.
Varbuut kaada ir lietojusi to Colgate Max white,sarkano..kuru tgd reklamee?
03.09.2014 18:38 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
No pastaam nekaada efekta nav, ja gribi balinaat, ej pie higieenista un miers. Cik esmu runaajusi ar zobaarsti, taas balinoshaas pastas nekas labs nav, jo iipashi jutiigiem un trausliem zobiem, kur nu veel Colgate...
03.09.2014 18:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.08.2014


Ļoti patīk crest produkcija, ik pa brīdim lietoju balinošās plāksnītes, pasūtu internetā. Priekš manis ļoti labas..
Manuprāt balinošās pastas īsti neko nebalina, man tikai palīdz uzturēt baltumu pēc balinošajām plāksnītēm :)
05.09.2014 11:34 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ja prasi par to ar zilām bumbiņām iekšā, nu tā zobupasta ir tāda ''interesanta''. Daļa zilo daļiņu sašķīst un veido zilas putas, kontrastā ar kurām zobi izskatās vēl dzeltenāki (spogulī, zobu mazgāšanas laikā) bet liela daļa nesašķīst un nosmērē izlietni. Pēc katras zobu mazgāšanas reizes man vajadzēja mazgāt izlietni.
Bet efekts no zobupastas ir labs, atsvaidzinošs, zobiņi tīri un spīdīgi, tikai to pašu dara arī 90% citas zobupastas bez liekiem ''specefektiem''. Par baltinošo efektu grūti pateikt, jo manu no dabas dzeltenīgo zobu krāsu neviena zobupasta nespēj mainīt.
Tikko paskatījos, es uzrakstīju atsauksmi par Colgate Max White One Optic, kura sola baltākus zobus no pirmās lietošanas reizes.
05.09.2014 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits