Meitene ar vēderu

 
Reitings 25
Reģ: 27.08.2014
Nesen laivu braucienā iepazinos ar vienu meiteni. Mēs bijām salikti vienā laivā, un to divu dienu laikā mums izveidojās ļoti labs kontakts. Ar viņu ir interesanti runāt, viņa ir gudra, asprātīga, ar labu humora izjūtu, arvienvārdsakot forša meitene. Arī es viņai iepatikos. Viņa mani pēc tam uzmeklēja draugos, un tagad būtībā diezgan tieši aicina uz randiņu.
Arī man viņa kopumā patīk. BET. Viņai ir, nepārspīlēšu, liela riepa. To divu dienu laikā viņa praktiski visu laiku bija manu acu priekšā lielākoties tikai peldkostīmā. Un es varēju viņas augumu novērtēt no visiem aspektiem. Un tas vēders visu laiku dūrās acīs. Patiešām liels, mīksts, ļumīgs. No nabas uz leju vēl tāda kā nostiepta stīga, kas pārdala vēdera lejasdaļu uz pusēm, kur katrā pusē tad paliek pa tādam kā tauku spilventiņam, nezinu, kā lai aprakstu... Un meitenei tikai 20 gadi, bērnu nav bijis. Pati nekāda tievule nav, bet kopumā ok, vidējas miesasbūves, tikai vēders patiešām liels.
Neteikšu, ka meitene neliekas seksuāli pievilcīga, bet tas vēders mani mulsina, sevišķi tā daļa no nabas uz leju ar tiem diviem "spilventiņiem" un to reni/nostiepto stīgu (nezinu, kā lai apraksta, ceru, ka saprotat, ko domāju...) pa vidu.
Gribēju pajautāt, no kā meitenei var būt tāds vēders? Vai tas ir normāli?
Un vēl no meiteņu pieredzes - cik lielas ir izredzes, ka meitene sāks sportot, nodzīs riepu? Kas viņu varētu motivēt?
27.08.2014 01:27 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vados pēc Weee standarta, ja nemāki lasīt.
27.08.2014 17:11 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Varbūt izpelnīšos par šādu komentāru nosodījumu, bet tomēr atļaušos izteikties šīs tēmas autoram:

Pirmkārt- uzskatu, ka vajag dot meitenei iespēju un piekrist randiņam, jo kas to lai zin- varbūt jūsu starpā izveidosies tīri cilvēcīgi siltas jūtas, kļūsiet ja ne par draugiem tad par paziņām vismaz. Un tad būs pilnīgi vienalga, ir vai nav tā riepa.

Otrkārt- ja radīsies abpusējas simpātijas un vēlme veidot attiecības, bet vienīgais traucēklis būs viņas neglītais vēders, esot jau attiecībās varēs palēnām sākt, piedošanu, pist smadzenes, par to, cik labi ir ēst veselīgi un nodarboties ar sportu (tikai tas ir jādara korekti- nekādas salīdzināšanas ar glancēto žurnālu skaistulēm, atklātas kritikas, u.c.agresīvām metodēm).
Vēlams, lai jūs sportotu abi, tad būs lielāka iespēja, ka rezultāts tiks sasniegts.
27.08.2014 17:22 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
tagad daudzas meitenes jau 16gados ir ar normālu riepu un tas nav normāli!

Latviski daudzas nenozīmē to pašu, ko raksta uz prezervatīvu paciņas par drošību :)
27.08.2014 17:23 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.08.2013
Čali, reāli, tev smadzenes ir vai nav?
27.08.2014 19:48 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Fascinējoši, kā dažas indivīdes, metās krāgā autoram, kāds nelietis, ka apspriež meitenes riepu. Bet diskusijās, kurās sievietes stāsta, par savu ideālo puisi, tikai ar mazu locekli, tad gan diskusijas noskaņa pavisam cita.

Un vēl viena nianse. Nepiekrītu, ka ir normāli, sākt koriģēt, otras puses nepilnības, uzsākot, attiecības. Redziet, tagad man ir tiesības izteikt kritiku, par tavu riepu, jo esmu tavs puisis. Jeb, dari kaut ko, ar savu mazo locekli.

Kādēļ veidot attiecības, ja sākotnēji kaut kas neapmierina? Ja gribas kādu audzināt, lai iegādājas suni.
Personīgi es, veidoju attiecības ar cilvēku, kurš man pilnībā patīk, kurā neredzu nekādus mīnusus, perfekts visās jomās.
27.08.2014 20:05 |
 
Reitings 62
Reģ: 27.08.2014
Esmu sakusi rakstit pati savu blogu par visu kas ir vajadzigs kartigai sievietei(ir ari dazreiz par stipro dzimumu kads rakstins no manas personigas pieredzes).Es busu prieciga ja izteiksi ari savu komentaru vai ari kadu ieteikumu. http://goo.gl/LLdmgf
27.08.2014 20:20 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Piekritu par korektiem ierosinajumiem uz sportiskam nodarbem.
Man vispar liekas skumji, ja meitenu kategorijai no 16-23 gadiem ir tadas riepas un pecpuses kas sit pusu mammas pec 50. Cik nav jaunu damu ar lumigu miesasbuvi jau vidusskola!
Banali jau skan, bet mana laika tiesam riepu problema tik agra vecuma nepastaveja- visi jauni, tvirti. Ja nu kads bija apalaks, tad tads vienkarsi bija, nevis tadel, ka kaut ko uzedis.
27.08.2014 20:46 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
komentārus nelasīju, bet domāju, ka tā mistiskā stīga starp spilventiņiem ir vnk rēta no kādas operācijas. zinu apaļīgus cilvēkus, kam tā ir. respektīvi, rētas vietā nav taukaudu, bet apkārt paliels vēderiņš :) un gadās arī meitenes, kam viss pārējais ļoti ok, bet vēders paliels, citkārts, kājas var būt neglitas, bet vēders ļoti skaists!
27.08.2014 20:55 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
27.08.2014 20:57 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Kā jau te vairākas minēja, piedāvā iesaistīties ar sevi kādās sporta aktivitātēs. Tad jau redzēsi kāda ir viņas nostāja.
Bet ja nu es tomēr gribētu par to pajautāt, kādā formā būtu labāk?

Šo gan labāk nevajag, iedzīsi meiteni kompleksos.
Pašlaik šķiet, ka meitene domā, ka tev viņa patīk tāda, kāda ir .. Žēl, ka viņa tikai tā domā.
27.08.2014 22:11 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Ja tik ļoti viņa piesaistītu tā meitene, būtu vienalga par riepu.
Un, ja viņa pati nečīkst par vēderu, forši viņai, cilvēks ir apmierināts ar sevi. Ja sāks kaut ko tādu teikt, tad tikai var ieteikt kaut ko darīt, līdz tam muti ciet.
27.08.2014 22:19 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Pašlaik šķiet, ka meitene domā, ka tev viņa patīk tāda, kāda ir .. Žēl, ka viņa tikai tā domā.

Bet kas slikts tajā, ka viņa pati sev patīk? :) Ja viņai patīk kā ir, tad neviens viņu nepiespiedīs to mainīt.
27.08.2014 22:21 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Penelope, es to savādāk biju domājusi. Meitene domā, ka patīk puisim tāda, kāda ir, bet acīmredzot puisim nepatīk viņas riepa.
27.08.2014 22:52 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Nu vienalga jau, ja viņa viņam reāli patiktu, tad jau viņš tā nemaz neteiktu, bet nu ko tur :)
27.08.2014 22:54 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.05.2014
Man tāda rieva no nabas uz leju parādās, kad uzvelku apspīlētas bikses, kas nospiež vēdera lejasdaļu, bet ļauj brīvi "pārkarāties" augšdaļai. :D

Domāju, ka autora pieminētajai meitenei tā rieva tā arī iespiedās dēļ peldkostīma apakšdaļas. Bez tās rieva pazudīs, tiesa, vēders gan paliks. ;)
29.08.2014 09:55 |
 
Reitings 20
Reģ: 15.08.2014
Ja, pietiek jau ar mazu riepiņu, lai no apsīlētām biksēm vēderā iespiestos tāda kā rieviņa, tas būs īstais iemesls!
29.08.2014 10:15 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.05.2014
Un vēl to var redzēt, kad nostājas četrrāpus un ļauj vēderam brīvi karāties uz leju. Tad vēdera vidū arī vidū iespiežas tā rieva, jo vēdera sānos tuku ir vairāk un grvitācija dara savu. ;)
29.08.2014 10:19 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.08.2014
Paldies par komentāriem!

Laikam taisnība būs par tām biksēm, kas iespiež rievu + fizisko aktivitāšu trūkumu + pār daudz ēšanas.

Vakar vakarā bijām aizgājuši uzspēlēt skvošu (es spēlēju regulāri, bet partneris atkrita, un tā piedāvāju viņai). Nekas no spēles gan nekas nesanāca, jo viņa no katra pārskrējiena aizelsās, un pēc 15-20 minūtēm vispār nācās beigt, jo viņa vairs knapi kājās turējās.

Bet šoreiz viņai bija pieguļošas treniņbikses, un pāri tām tā rieva krietni iepiedās (maiciņa visu laiku rāvās uz augšu, tā ka varēja labi redzēt). Bet pēc tam saunā viņa gāja peldkostīmā, kas bija cits, nevis tas, kas laivu braucienā, un krietni mazāks (tādas vieglas lupatiņas ar mazām sasienamām aukliņām, bet laivu braucienā bija tāds pamatīgs, no stingra auduma un krietni augstāks jostasvietā), un tad rieva tikpat kā nebija samanāma. Rēta tā noteikti nav.
29.08.2014 11:40 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es nelasīju visus komentārus, tik pēdējos, bet domāju, ka ja Tev jau pašā sākumā ir iebildumi pret riepu, kā arī iezīmējās šī sportiskā nesaderība (tu regulāri spēlē skvošu, bet viņa jau pēc 15 minūtēm aizelsās), tad nav vērts. Jo parasti jau vismaz sākumā ir tās rozā brilles un viss patīk, bet ja Tu jau sākumā domā, kā lai viņu maina, tad tiešām nevajag. Tas ļoti draud izvērsties par to, ka meitene nejutīsies Tev līdzvērtīga, bet tu nespēsi klusēt par riepu un nesportiskumu.
Atrodi kādu meiteni, kas tev atbilst pēc interesēm, dzīves stila un galu galā pēc ārējiem parametriem :-)
29.08.2014 11:53 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.08.2014
Es nelasīju visus komentārus, tik pēdējos, bet domāju, ka ja Tev jau pašā sākumā ir iebildumi pret riepu, kā arī iezīmējās šī sportiskā nesaderība (tu regulāri spēlē skvošu, bet viņa jau pēc 15 minūtēm aizelsās), tad nav vērts.


Man nav gluži iebildumi, vienīgi šķiet jocīgi, ka jau 20 gadu vecumā tā, un meiteni, šķiet, tas nesatrauc. Šobrīd augums kopumā viņai vēl ir ļoti smuks, tikai bažījos, kas nāks vēlāk, ja neko nedarīs.
29.08.2014 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits