Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atcelt nevajadzīgu iemīlēšanos?

 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2014
Kā atcelt nevēlamu iemīlēšanos? Man ir attiecības jau 4 gadus, ir pasivitāte mazliet, bet kopdzīve ir OK. Pavisam nenovēršami, izskatās, ka sirds ir saudējusi jebkādu loģiku un ir neatraujama no darījumu partnera. Cīnījos pretī, sūtīju asistenti uz tikšanos, kā maza meitene, bet lielās lietas vienmēr jākārto pašai.

KO darīt, ka galvā ir viena tēma un sākās bērnišķīgas izvairīšanās izdarības, jo esošās atiecības pēc definīcijas ir labas, mierīgas, uzticamas ? Kādai šāds mēnešiem neizslēdzams risks ir atmaksājies?

Galvenais - es gribu atcelt ar klikšī šīs man nevēlamās jūtas, kamēr nekas kaitīgs nav noticis.

Paldies par dalīšanos ar pieredzi jau iepriekš :)
25.08.2014 15:59 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
varbūt muļķīgi, bet cenšos saskatīt visas sliktās īpašības tajā cilvēkā, ar laiku saprotu ka tādu negribu :D
25.08.2014 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Domā par to, ko zaudēsi, bet, ja godīgi, nezinu, vai tas palīdzēs.
25.08.2014 16:02 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2014
Pagaidām daudzsološi, izmēģināšu abas!

Nešaubos, ka ar loģisku pieeju var šos taureņus nobeigt :)
25.08.2014 16:04 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Piekrītu par to, ka varētu palīdzēt domas par esošā drauga zaudējumu, respektīvi, vai tas ir tā vērts. Jo, iespējams, esi izfantazējusi cilvēkam nepiemītošas īpašības un patiesībā tev viņš nemaz nepatiktu.
25.08.2014 16:10 |
 
Reitings 29
Reģ: 25.08.2014
Es par to esmu daudz domājusi, it kā palīdz mazliet! Jo tas kas ir , ir ļoti mierīgi stabili, bet mazliet garlaicīgi, pieļauju tāpēc piezogas kaut kādas ilūzijas..
Jo pēc loģikas, tas tauriņu magnēts ir vienkāršs, bet ļoti mērķtiecīgs un tas ir tas dīvāinākais.. uz šitiem parasti tie tauriņi nelido, bez profesionālām šarmēšanas taktikām, kā visi tie mačo tipiņi.

Paldies par ieteikumiem pagaidām, uz galda man ir paliela lapiņa ar slikto īpašību meklēšanu magnētā ;)
25.08.2014 16:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Man gan liekas, ka jākoncentrējas uz to, lai esošajās attiecībās atgrieztos tauriņi, un tad vienkārši nebūs vajadzības tos meklēt citur.
Gan jau labi zini, kāpēc esi iemīlējusi savu ilggadējo partneri - atsauc atmiņā pozitīvos mirkļus attiecībās un mēģini izspēlēt tos vēlreiz tagadnē, var abi kopīgi mesties kādā avantūrā .. gan jau iztēle Tev strādā, kā atsvaidzināt attiecības :)
25.08.2014 16:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits