Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neskaidrība ar kucēnu.

 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2014
Sveikas! Tātad jau nedēļu mājās ir kucēns. 2mēneši. Un ir radusies problēma jeb vairāk kā nesaprašana. Kad pamostas, vai paēd uzreiz sāk žagoties un tā kādas 5min. Pie vetiņa uz potēm esam pierakstījušies uz nākamo nedēļu tikai. Vai tā varētu būt kāda nopietna problēma vai arī kucēnam tas ir normāli?

Un varbūt varat padalīties pieredzē kā jūs iemācījāt nokārtoties savam suņukam ārā. Manējais pagaidām vēl neprasās ārā, čurā un kakā kur pagadās, tikai ne savā vietiņā. Parasti cenšos pēc gulēšanas un paēšanas izvest ārā, tad paspēj nokārtoties tur. Un kad iekšā nokārtojas nedaudz sabaru un iznesu ārā, bet laikam nav nekādas saprašanas no tā un sāk spēlēties. :D un cik ilgā laikā jūsu suņuks iemācījās nokārtoties ārā? :)
19.08.2014 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
palagu mājās iekārto kucēnam.
19.08.2014 20:55 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Mana kolēģe pirka tos mazos zīdaiņu paklājiņus (nezinu vai tā šos pareizi sauc :D ) un sākotnēji mācīja ka tikai uz tiem drīkst nokārtoties. Ar laiku iemācījās prasīties ārā.
19.08.2014 20:59 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
suni iemaacaas ciesties tikai kaadus 5 meeneshu vecumaa. noliec autinjus, kur churaat
19.08.2014 21:00 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Parasti cenšos pēc gulēšanas un paēšanas izvest ārā, tad paspēj nokārtoties tur.


Man arī mājās ir kucēns, drīz jau būš 3 mēneši.. Pēc pāris denām vedīšu pie ārsta, jāuztaisa pēdējā pote.. Man teica, kamēr nav tā pēdējā pote uztaisīta, āra nemaz nav ieteicams vest!! Ja ir savs mājas pagalms, tad ok, bet, ja ved tur, kur staigā visi kaimiņu suņi, tad no ta vajadzētu izvairīties.

Tad jau vēl tas inkubācijas periods pēc tās pēdējās potes. Un, tikai tad var vest āra. Tā vetārsts noteica :)

Bet, runājot par paklusību.. Ahh, ar to, laikam, saskaras visi, kuriem ir/ir bijuši kucēni :D Mana ir tik žiperīga.. Visa māja savandīta! :D Mēģinu pieradināt uz avīzēm nokārties, kamēr vēl ārā neejam.. Šad tad aiziet, šad tad nē, kā pati izdomā.. :D
19.08.2014 21:01 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Mana kolēģe pirka tos mazos zīdaiņu paklājiņus


Daudziem kucēniem patīk viņus grauzt/plēst. To vati saēsties nevajadzētu, tāpēc, avīzes esot labāk likt.
19.08.2014 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ja godīgi, dusma uznāca. Kur prāts iegādāties kucēnu, neko par viņu nejēdzot?
19.08.2014 21:08 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2014
Kinetic - mums privātmāja. Neviens cits īsti neskraida un nemaz nekur tālu no pagalma durvīm neiet :) un jā, tos čurājamos paklājiņus vai kā viņus nosaukt savējam suncim nevar pirkt, jo domā, ka rotaļlieta un ātri vien saplucina.

Winterra - kurš tad nejēdz neko no suņa? Vai tas, ka apvaicājas vai žagošana ir normāla un apvaicāties par to kā citi māca nokārtoties ārā un cik ātri tas arī nozīmē, ka nejēdz? Domā, ko raksti! :)
19.08.2014 21:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.12.2014
Manam sunītim tas pats bija. Un viņš nesen nomira... Izrādās tas bija vēzis. Bet viņš neviss žagojās, bet gan aizelpojās un tā kā gandrīz kā žagošanām sanāca.
Domāju, vajadzētu aizvest pie dzīvnieku ārsta un visu pārbaudīt!
11.12.2014 19:33 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.12.2014
P.S Bet manējais čurāja un kakāja kur pagadās, tikai pirms savas aiziešanas no pasaules.
11.12.2014 19:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja godīgi, dusma uznāca. Kur prāts iegādāties kucēnu, neko par viņu nejēdzot?


Tātad pēc tāda principa iznāk ka ja tu neko nezini par suņiem, vai arī pašam nav bijis iepriekš nekad suns tad tu nedrīgsti iegādāties suni?
Un kā tad lai kārtīgi cilvēks abgūst visus tādus sīkumus dzīvē par suni ja saskarsme ar suņiem varbūt ir ļoti maza ? Un neienāk prātā meklējot info par suņiem tāda lieta kaut vai "kāpēc viņš tik daudz žagojās?". Pāc tāda principa ņemot daudzi ar nevarētu taisīt bērnus, jo pēc tam tak nejēgtu īsti par viņiem rūpēties. Visu reāli iemācas ar pieredz viss labāk.
11.12.2014 19:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par žagām angļu valodā.
Why does my puppy hiccup?

My puppy sure seems to hiccup a lot these days. Is this normal?

It is completely normal for a puppy to have hiccups off and on throughout the day. Hiccups sometimes start after eating a meal, but can occur at any time and last for up to several minutes. A hiccup is defined as a non-controllable spasmodic contraction of the diaphragm, causing a beginning inspiration of air that is suddenly stopped by closure of the glottis. The diaphragm is a muscle that separates the chest from the abdomen. It enables the lungs to bring in air during inspiration.

When the diaphragm contracts, the air is quickly drawn in, but the glottis, a part of the "voice box," suddenly cuts it off.

Puppy hiccups will come and go. Eventually puppies grow out of them.

http://www.americananimalhospital.com/faqs/canine/13-why-does-my-puppy-hiccup/
11.12.2014 19:41 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Mēs mūsu žiperi kucēna mēnešos radinājām uz tā pamperpaklājiņa nokārtoties. Ja pačurāja/pakakāja uz grīdas, tad mazliet sabārām un aiznesām uz paklājiņu, parādījām, ka tur vajag un pateicām, ka tad viņš ir mīļš un labs. Kad sāka pareizi nokārtoties pa kādai reizei, iedevām kārumiņu un tā ar laiku saprata, ka paklājiņš nozīmē kārumiņu, vienīgi mazais žipčiks dažreiz nokārtojās uz grīdas un tāpat skrēja pēc kāruma, tāpēc nācās pārbaudīt šad tad :D Kad vēl nebija visas potes izietas, tad vedām uz jūru pastaigāt, jo tur it kā viss ir tīrāks un tā arī sāka lēnām mācīties nokārtoties ārā :)
11.12.2014 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
mans suns iemācījās laikam 6mēn laikā prasīties ārā. Kā paaugās, līdz tam, kur pagadās.
11.12.2014 19:45 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Mans suņuks iemācījās nokārtoties apmēram 4.5 mēnēšos. Pirms tam arī kārtojās, kur pagadās. Protams, sabārām, rādījām viņa iekārtoto vietu uz īpašiem suņu autiņiem. Paralēli tam arī radinājām ārā. Nepaspēju pat atjēgties, kad iemācījās pats prasīties ārā. :) :D
11.12.2014 19:59 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, dusma uznāca. Kur prāts iegādāties kucēnu, neko par viņu nejēdzot?


Un man uznāca dusmas uz Tevi. Kā kaut ko tādu var pateikt? Teorijā arī es biju salasījusies visu, kad nopērc kucēnu, rodas tik daudz jaunu jautājumu, tas ir ok. Tieši tāpat varētu teikt, kāpēc dzemdē, ja nezini visu par bērniem. TĀ arī iemācās, kļūdoties.
11.12.2014 20:25 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Mana kucite naca no lauku majam un jau 3 mensos zinaja ka kartoties var tik lauka protams gadijas kada pelkite pa nakti via kamer biju skola.
11.12.2014 20:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits