Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grikju un kefiira dieeta

 
Reitings 9
Reģ: 17.08.2014
sveikas meitenes un ouishi!

tikko tik pieregjistreejos te, jo mekleeju domu biedrus un sabiedrotos :)
esmu noleemusi no riitdienas uzsaakt grikju un kefiira dieetu un veeleejos uzzinaat vai nav kaads, kas veeleetos to dariit reizee ar mani, lai lielaaka motivaacija?
kopaa jautraak - varam padaliities ar rezultaatiem un personiigi man buus lielaaka motivaacija, kad jaatskaitaas kaadam :)

Steidzami gribu attiiriit organismu un nomest lieko svaru.
pirms 4.5 meeneshiem saaku lietot kontracepcijas tabletes, izskiiros no ilggadeejaa drauga, mainiiju dziivesvietu un dziivesveidu un pienjeemos svaraa tik peeksni un tik ljoti, ka pashai jau gruuti ir un raudaat gribas..
dziivoju sobriid Uk un esmu noleemusi peec dazaam nedeelaam atgriezties maajaas, taa ka negribu biedeet cilveekus - jaakjeras pie darba :D

esmu noleemusi izmest/izdaliit visu eedienu kas maajaas ir un lai tik grikji un kefiirs paliek. un taa vismaz 10dienas izdziivot.

ir kaads sabiedrotais, kas veeleetos ar mani kopaa tieveet? :)


Dieeta:
dienaa driikst 1l kefiira izdzert un grikjus bez ierobezojuma (bez saals) - ne vaariit, bet apliet ar verdosu uudeni un atstaat, lai uzbriest

10dienu laikaa iespeejams nomest pat liidz 10kg, bet pat ne svars ir galvenais - nedeeljas laikaa var zaudeet pat 5cm viduklja apkaartmeera!


ps. piedosanu par to, ka garumziimju nav
17.08.2014 15:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.08.2014
piedoshanu - puishi :)
17.08.2014 15:26 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu kategoriski pret diētām (manā uztverē diēta nozīmē kādu noteiktu ēšanas režīmu), bet nu neesi naiva. Pat badojoties tik daudz nenometīsi un visticamāk tās pašas dienas vakarā vai nākamajā dienā uzsmērēsi sev desmaizi vai nopirksi Snickers.
17.08.2014 15:35 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
tas sanāk kilograms dienā? JA pat tev izdosies noturēties 10 dienas uz kefīra un griķiem, tad nedomāju, ka būs nokrituši 10kg. + Pēc tam tak sāksi ēst normālu ēdienu. Nerij draņķus, ēd veselīgi - augļi, dārzeņi + daaaaudz ūdens un domāju, ka būs labāk par griķīšiem un nebūs organisms tik novājināts un šokēts par šo drastisko uztura maiņu.
17.08.2014 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Izslēdz maizi, makaronus, cukuru, majonēzi no ēdienkartes + nekrāmē mega giga porcijas un nebūs jāsēž uz griķiem :)
17.08.2014 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 4389
Reģ: 30.09.2013
grikus var est bez ierobezojuma- interesanti.. griki ir galvenokart og;lhidratu avots.... neizteretie aoglhidrati aiziet liekajos kg... tievesanas dietas parasti tiesi oglhidrati ir ta uzturviela kas tiek piegriesta...secinajums - pilnigi mulkiga dieta
17.08.2014 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 4389
Reģ: 30.09.2013
tas cik reali var nomest katram var but individuali.. tas atkarigs no daudziem faktoriem - vielmainjas, lieko kg apjoma, uztura pareizibas utt....
17.08.2014 22:13 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.08.2014
Labi, paldies Jums. :)
Zinu par veseliigu dzīvesveidu utt. Bet izlasiju loti Labas atsauksmes par sho un domaju varbūt kaads velas pievienoties. Tas arii viss.
Bet paldies par padomiem tapat.
(:
17.08.2014 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 4389
Reģ: 30.09.2013
krista
par veeligu uzturu nevar uzskatit tadu kur uznem loti maz olbaltumvielu un neuznem labas taukskabes omega 3-6-9.. šķiedrvielas utt.... turklat veseligs un sabalansets uzturs nav viens un taspats... silti iesaku palasit par uzturu lietaam .. acimredzami var nojaust ka patiesiba neko nezini par to vius.. ada fortuma tikai pakerts pliks teikums - est grikus un kefiru - neko vairak kadel, cik, kuaa utt neparzinot
18.08.2014 08:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits