Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakars.

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Labs vakars visām! :)
Šodien visu dienu pa āru sanāca nodzīvot, atnākot mājās nogurums un jau astoņos iegāju gulēt,bet ap pusvienpadsmitiem pamodos. :D Drīz laikam jāiet atkal gulēt. :D

Kā Cosmo meitenēm iet? Kādas šovakar domas galvā?

Es pēdējā laikā visu laiku domāju par savu ex-piegulētāju ar kuru neesmu nu 3 vai 4 dienas runājusi. :D Baigi gribas pakomunicēt ar viņu, bija pierasts (kopš pavasara jau) sarakstīties gandrīz katru dienu un šī mēneša sākumā palika bail, ka par daudz pieķeršos viņam, šis atkal sāka batonus spraust ausīs un tajā pašā laikā "nozust" /ignorēt... un es tā kā atšuvu viņu. Un nevaru saprast ko darīt? Vai varbūt neko labāk nedarīt? Ir brīži, kad domāju- es rīkojos pareizi, tieši kā vajag, ir brīži, kad nevaru beigt domāt par viņu un liekas, ka vēl tam nevajadzēja pavisam beigties... :|
17.08.2014 01:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kosmiete.. iesaku Tev to ex-piegulētāju principiāli ignorēt.. izsvītrot no dzīves. Iegūsti jaunus paziņas, iespaidus.. tad arī viņš vairs nebūs tik aktuāls ;)

Šovakar pozitīvs noskaņojums pēc jauki pavadītas dienas :)
17.08.2014 01:11 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Tikko atbraucu mājās no Siguldas, foršs koncis bija, es priecīga. :)

Vai zināt kādu pozitīvo stāstu,kad izdodas atrast SAB. Transportā 1x sastaptu cilvēku? Esmu manījusi twitterī tādas ziņas, kad meklē...vienmēr skeptiski tām pievērsu uzmanību, bet tagad pašai gandrīz vai gribas meklēt kādu. :D

Izgāju cauri Vecrīgai, šodien sala atšķirībā no vakarnakts, gribējās palikt, bet kompānijas nebija, diemžēl. :/

Kosmiete, esmu izcili slikta attiecību padomdevēja,bet mans viedoklis,ka ir pavisam jāizbeidz...citādi esi pieķērusies un tas traucē Tev ko jaunu dibināt.
17.08.2014 01:14 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Gan visa diena, gan vakars ir nenormāli miegains. Pēc vakardienas izklaidēm visas nakts garumā, gribas tikai gulēt un dzert aukstu kolu. Starpcitu, jau 4 koliņas esmu vinnējusi :D Vajadzētu iet gulēt, bet man vēl gribētos kaut ko ieēst...
17.08.2014 01:15 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Vairākas stundas šodien pastaigājos mežā ar draugu. Ieguvumā 2 kg gaileņu un pāris litru brūkleņu. Nezinu, ko ar to visu iesākt. :D Toties tas ir labs veids, kā atslēgties un paelpot svaigu gaisu. :) Tagad vīna glāze, filma un internets. :)
17.08.2014 01:18 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Lindacha, gailenes vari man atdot,ja nezinu ko darīt ar tām. :D
17.08.2014 01:32 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
iesaku Tev to ex-piegulētāju principiāli ignorēt.. izsvītrot no dzīves. Iegūsti jaunus paziņas, iespaidus.. tad arī viņš vairs nebūs tik aktuāls


Nav jau principā ko ignorēt, jo pēdējais, ko viņam atbildēju uz viņa "Tu esi dusmīga uz mani? " ar "Nē, man slikti no Tevis" :D Ir jau bijuši iespaidi it kā, forši pavadīts laiks arī šodien... bet nevaru saprast kāpēc esot vienatnē atkal sāku spēcīgi domāt par visu, kas bijis...un stulbākais, ka sāku domāt... Diez ko viņš dara? Diez kad sēž draugos gaida kādreiz, ka es uzrakstīšu vai es viņam vispār vairs neesmu prātā un ir citas?


Bet vispār, meitenēm, kuras nolēmušas pārgulēt ar sexīgu čali ieteiktu vai nu vispār negulēt vai to darīt 1 reizi un viss! Izbeigt... a to... kā ir turpinājums, tā rodas kā pieradums vai jau pieķeršanās un tad ir nevajadzīgas problēmas tikt ar sevi galā ;)
17.08.2014 01:48 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bet vispār feini notikumi daudzām bijuši :))
17.08.2014 01:49 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet vispār, meitenēm, kuras nolēmušas pārgulēt ar sexīgu čali ieteiktu vai nu vispār negulēt vai to darīt 1 reizi un viss! Izbeigt... a to... kā ir turpinājums, tā rodas kā pieradums vai jau pieķeršanās un tad ir nevajadzīgas problēmas tikt ar sevi galā


Kosmiete,
tas, ka tev radās tik ātri pierķeršanās, nenozīmē, ka tā notiek ar visām :)
17.08.2014 02:52 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Artija, Tas tikai ieteikums... Neteicu, ka ar visām, bet tomēr ticu, ka ar daudzām. Un ticu, ka lielākā daļa sieviešu domā, ka spēj kontrolēt visu un ar viņu nenotiks kā ar citām durām ,bet babaam...notiek. Nu nav sievietes taču kā veči, kuri var gulēt 3 mēnešus ar vienu, ceturtajā ar citu bez emocijām. Un ja ir emocijas klāt, tad rodas kaut kāds pieradums, kaut kas aizķerās...
17.08.2014 12:07 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Nu tāpat tak tu ar viņu tur nebīdiji ģelas , simpātijas tak ir.
Es īsti nekad nesapratīšu kā tā var pārgulēt ja nav kopā...neskaitot tur vienas nakts sakarus.
Dumjas esmu :D
Vai arī trakoti vecmodīga !
17.08.2014 12:24 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Jūs ticat, ka vīrieša spermas norīšana varētu iedarboties uz sievieti = "vīriešu iebarošanai ar sievietes MR"? Nu tipa pieburšana. :D :D Tas būtu vienīgais izskaidrojums kāpēc velk pie viņa un reizē nemaz jau nevajag viņu... :D
17.08.2014 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits