Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība starp vīrieti un sievieti

 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Kādas ir jūsu domas par draudzību starp vīrieti un sievieti, kas sākusies ir no nulles: cilvēki satikās, iepazinās un sadraudzējās?

Šobrid esmu tādāsituācijā. Mani pašu tajā viss apmierina, tomēr citiem patīk bāzt degunu tur,kur tas nav paredzēts. Īsumā izstāstīšu: iepazināmies pirms nepilniem trīs gadiem, iepazīšanās bija saistīta ar interesēm, kas abiem izrādījās kopīgas. Sekoja tikšanās, kopīga laika pavadīšana, iepazinos un sadraudzējos arīar viņa draugiem,ar viņu draudzība kļuva arvien ciešāka. Būtībā mūs vieno kopīgas intereses, intelektuāla saikne. Kā draugs viņš man tiešām daudznozīmē, zinu, ka vienmēr varu uz viņu paļauties, uz padomu, uz palīdzību... Esam kopīgi apmeklējuši daudz adžādus pasākumus, kad tiekamies, laiparunātos, tikšanās ieilgst uz vairākām stundām,jo varam runātpar visu, dažādu apstākļu dēļ arī nakšņojuši divatā (bez divdomībām), viņš mani mācījis peldēt, un tamlīdzīgi.

Kur ir sarežģījumi:

Šādas attiecības apkārtējiem nav izprotamas. Mani draugi un paziņasnetic, ka starp mums ir tikai draudzība, tāpēc reizēm nākas uzklausīt dažādas aizmuguriskas runas,kas nav patīkami. Es saprotu,ka no malasvar izskatīties, ka ir kas vairāk, bet es nevaru un negribu visiem skaidrot to kā ir pateisībā. Tas viss noved pie nākamā: šo gadu laikā esmu uzsākusi vairakas attiecības, bet tās īsti neturpinās, jo viss atduras pie tā paša - agrāk vai vēlāk izjūk,jo atrodas "labvēļi", kas vēlasapgaismot viņus par manām "attiecībām" ar to otru cilvēku. Un īstenībā viņš IR lielisks cilvēks, kuru zaudēt nevēlos, it seviķši, ja tās jaunās uzsāktās attiecības vēl nav tādā fāzē,kad tas cilvēks ir paspējis kļūt par svarīgu dzīves sastāvdaļu. Esmu strupceļā, gribu dzirdēt viedokļus. :D

PS Neesam pusaudži, man ir 25, viņš ir 8 gadus vecāks.
16.08.2014 18:26 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Atvainojos par gramatiku,problēmas ar space taustiņu.
16.08.2014 18:27 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
hmm.. šāda draudzība beidzas kāzu kalšanā :) mēs esam pazītsami 7 gadus, cieši draudzējamies 5, dzīvojam kopā 3, saderinājāmies nesen...
Viņš ļāva man iztrakoties, un gaidīja, vai būšu tā īstā.
Visas attiecības, kas man bija starp mūsu draudzības laiku, bija daudz mazsvarīgākas par draudzību un prioritāte vienmēr tika dota tai.

Ja Tev ir līdzīgi, domā par to, cik daudz patiesībā Tve šis puisis nozīmē, un vai vajag veidot attiecības, kad sagribas ar kādu citu, līdz galam nesajūtot, ka ir īstais tas cits. Izbaudi laiku ar draugu.

Ja tā nav, un tu sajūti, ka jaunais puisis ir svarīgāks, tad Tava draudzība lēnām ierūsēs un attiecības sāks dominēt.

jautājms: vai Tavs vienkāršais draugs zina par 'attiecībām', kuras vēlies sākt?
16.08.2014 18:35 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man ir divi labākie draugi puiši. Ar abiem iepazinos agrā, agrā bērnībā, dalījām kopīgu pagalmu. Un esam bijuši draugi visu šo laiku, kas nu jau ir kādi 23. 24 gadi. Viņi man ir kā brāļi, kā ģimene. Kas mūs saista? Viss. Tiekamies ļoti bieži, sazvanamies. Mēs vienkārši esam cits citam savējie. Zinu, ka uz šiem cilvēkiem varu paļauties vistumšākajā stundā.

Protams, uzsākot kādas attiecības ar puišiem, ir bijusi neizpratne no puiša puses par šo manu saikni ar viņiem, bet tas tikai no sākuma, pēc tam jau parasti saprata, kas ir kas. Jebkurā gadījumā es nebūtu un nevarētu būt kopā ar vīrieti, kas mēģinātu mani attālināt no viņiem vai būvēt kādas sienas starp mums. To zina arī mans vīrs, tā kā viss ir kārtībā.
16.08.2014 18:40 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Pilnīgi piekrītu Zvērs.
Tavam tam vienkārši draugam meitene ir?
16.08.2014 18:50 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Zvērs, doma jau interesanta. Atzīšos,ka sākumā,kad sākāmtikties, man bija sajūta, ka veidojas kas vairāk,bet tas tā nekur arī neizveidojās,lai gan attiecības kļuva arvien ciešākas. Tad nu kļuvām par draugiem. No viņa puses ir zināms aizbildnieciskusm un dzīvotmācīšana. Neviens no maniem kavalieriem viņam paticis nav,tas gan. :D

Kitija, līdzīga situācija kā man.
16.08.2014 19:05 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.08.2014
Protams, ka ir iespējama šāda draudzība. Kāda starpība, kas ir vai nav izprotams apkārtējiem, dzīvo tik nost :)
16.08.2014 19:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mana arii ir bijis draugs viirietis-muus vienoja kopiiga interese par maakslu,vins bija mans skolotaajs,taa vareetu teikt!Zinu ,ka ir iespeejama taada draudziiba-neiet taalaak par "dveeselu radinieku" draudziibu.
Manam viiram arii ir draudzene sieviete(esmu te mineejusi to agraak arii),ar kuru vins regulaari sarunaajas par teemaam,kuras man nav saprotamas tik labi...Esmu bijusi greizsirdiiga,runaajusi ar sievieti arii ,un beigaas esmu sapratusi vienu-taas noteikti ir simpaatijas nenoliedzami,bet taa nav miilestiiba,kura vieno divus cilvekus-preteejaa gadijumaa beigtos citaadi.
Tas buutu peedejais ,ko gribeetu-kaut ko aizliegt,tikai taapeec ,ka man tas nepatiik.Mees nevienam nepiederam.
16.08.2014 19:16 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Emmanuelle, jā, tā sajūta tieši tāda - "dvēseļu radinieku" draudzība.

Laikam jau taisnība,atnāks īstais, problēmas aizmirsīsies. Vienkārši šis cilvēks ar savu lieliskumu manā uztverē ir radījis tādu kā latiņu visiem pārējiem potenciālajiem...Tiešām apbrīnojuviņu kā cilvēku.
16.08.2014 20:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sanāk, ka par etalonu dzīves mīļotajam vīrietim, esi uzstādījusi savu draugu? Piedod, bet laikam aizvien neticu šādai draudzībai, kāds no abiem, protams, ne vienmēr, labi, bet tomēr sāk domāt seksuālā/romantiskā plaknē. Varbūt to noliedz, bet ja tavs draugs izrādītu romantisku iniciatīvu, vai tiešām tev būtu vienalga? Bet, iespējams, kļūdos :)
16.08.2014 20:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es veel atceros to ,muusu draudziiba paargaaja taadaas romantiskaas attieciibaas-abiem mums bija gimenes,normaala lauliibas dziive ,un vienu briidi man jau likaas,kas buutu,ja tomeer aizietu taalaak?Neaizgaajaam -par ko loti priecaajos tagad!Tas vareetu sabojaat "attieciibu tiirumu",sabojaat abu gimenes dziives.Taa jau saka,ja lauliibai jaaizjuuk,izjuks taapat, kaapeec notikumus steidzinaat?Mana lauliiba izjuka-nekaada sakara ar so draugu...Tomeer skatoties pagaatnee,satiekoties ar so draugu,esot Latvijaa,vienmeer padomaaju-cik patiikami tomeer-taas attieciibas liekas taadas "tiiras"!
16.08.2014 20:15 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Man teorētiski ir bijuši vīrieši draugi, bet vienmēr tas viss ir beidzies ar to, ka viņš saka, ka īstenībā jau viņam ir simpātijas un labāk jau ir, ka ir blakus tā, nekā, ka nav blakus vispār.
Ar to visu gribēju pateikt, ka vienmēr ir kaut kādas simpātijas vismaz no vienas puses.
16.08.2014 20:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja pret puisi nav fiziskās vilkmes, tad vairākus gadus šāda draudzība var pastāvēt (par visu dzīvi nezinu, nav tādas pieredzes). Ir taču puiši, kas visām meitenēm ir tikai kā draugi un vairāk viņas neko nevēlas. Ja tu jūties tāpat pret savu draugu, tad viss ok, citādi gan tu sevi māni, un, iespējams, dodoties gulēt par viņu domā.
16.08.2014 20:18 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
_paris, es to nenoliedzu, ka tad apsvērtu tādu variantu. Bet nav tā,ka es par viņu domātu tā.

Tā latiņa, par ko runāju,vairākir tādā nozīmē kā.. nezinu, kā lai paskaidro. Cilvēciskā ziņā.Gadu gaitā cilvēku iepazīstot,redzi,ka viņam piemīt tas viss,ko līdz šim cilvēkos esmu visaugstāk vērtējusi- tās ir vērtības,turēšanās pie principiem,augsta morāla stāja,un tamlīdzīgi.Viņš tiešāmman ir tāds kā dvēseles draugs,kurš liek man pašai augt un kļūt labākai nekā biju pirms tam.
16.08.2014 20:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.08.2014
Artija, dodoties gulēt par viņunedomāju, bet to,ka abi viens otram liekamies fiziski pievilcīgi,varu atzīt. Bet,manuprāt,tas ir tikai normāli.
16.08.2014 20:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir jautaajums-kaapeec starp jums nevareetu buut kas vairaak?
16.08.2014 20:32 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Manuprāt, ja puisis liekas fiziski pievilcīgs un arī raksturā, paradumos viss liekas lieliski, tad kaut kāds pamats citu greizsirdībām ir.
16.08.2014 20:33 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Piekritīšu tam, ko teica Penelope,- agrāk vai vēlāk no vienas puses simpātijas noteikti parādīsies. Stulbi tas ir, bet negribētu, lai manam draugam būtu baigās draudzenes.
Arī pati esmu saskārusies, ka man pasaka - mums labāk vairs nesazināties, ja jau reiz esi aizņemta. Reizēm liekas, ka vīrieši met līkumu aizņemtām. :-D
16.08.2014 20:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Neskatoties uz to, ka vēljoprojām dažkārt šaubos, vai starp sievieti un vīrieti var būt tikai un vienīgi draudzīgas attiecības, es noteikti uzskatu, ka draudzība nedrīkst traucēt attiecībām, respektīvi, tas man šķiet tikai likumsakarīgi, ka mīļotais cilvēks tiek nostādīts mazliet augstāk par vienkāršu draugu un šai draudzībai attiecībās noteikti nevajadzētu traucēt. Zini, ja godīgi - ja es būtu vīrietis, man arī traucētu, ka tu nakšo divatā ar parastu draugu un nostādi viņu kā prioritāti nummur viens. Vai tik apakšā tam visam (kaut pagaidām neapzināti) tomēr neslēpjas kas vairāk? :) Ja tomēr nē - iesaku izvērtēt savas prioritātes, ja vien nav tā, ka attiecības kā tādas tuvākajā nākotnē nemaz nevēlies.
16.08.2014 20:53 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
var but taada draudziba. katrs vnk iepazist citu meitni un viss kartiba
16.08.2014 20:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nezinu, no malas, no Taviem komentāriem man jaušās, ka esi iemīlējusies sava draugā, bet noliedz to, jo viņš neizrāda nekādu romantisku iniciatīvu un negribi aplauzties.

Tāpēc runā par to visu ar tādu draudzīgu, emocionālu liriku, kaut patiesībā šķiet, ka sit cauri to, ka viņš Tev šķiet labs dzīvesdrauga variants, jo liek Tev būt labākai, ir visas nepieciešamās īpašības un tml.
16.08.2014 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits