Kā tikt galā ar vīrieti?

 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
Labdien!

Es vairs nezinu ko darīt? Man ja godīgi viss piegriezies. Pat nezinu kā pareizi rakstīt. Galvenais šai visā būtu - kā ir iespējams tikt ar vīrieti galā, lai viņš palīdzētu savai mīļotajai sievietei?
Šobrīd esmu izmisumā un man ir pēdējais piliens. Pati esmu šobrīd uz kruķiem. Vispār gultā varu savu laiku pavadīt un depresijā krist, bet smagākais ir tas, ka pirms tā visa es biju sieviete kāsieviete..
Gan māju berzu, gan trauku kalnus vācu, gludināju, ēst taisīju, un vēl uz darbu spēju iziet, lai varētu katru mēnesi līdz 240 stundām nostrādāt. Bet runa ir par to, ka man nereāli kaitina tas, ka mans vīrietis neko nedara.
Ēst taisīt negrib, bet es vienmēr gatavoju un mājās sagaidīja silts ēdiens, pat no rītiem cēlos un brokastis pagatavoju, bet šobrīd to nevaru. Un ne reizi vēl neesmu sagaidījusi, ka brīvprātīgi vīrietis man pienesīs brokastis gultā vai pagatavos tās - jālūdz tas.
Drēbes - vienmēr izmazgātas, kārtīgi izgludinātas, salocītas unsaliktas skapī, bet man slimai guļot gultā vēl spēj pavaicāt vai nav kāds gludināts krekls, bet kā, ja uz abām kājām pat nespēju nostāvēt - drēbju kalns mazgātais tikai krājas un negludinās. Virtuve vispār ir tik briesmīga - grīda netīra, galds netīrs - nolipis, trauku kalni stāv - nemazgā - neko nedara. Vispār - pilnībā neko negrib darīt. Bet man vienmēr bija ideāla kārtība.
Vienīgā lieta ko var izdarīt ir sēdēt vairākas stundas pie datora testējot jaunās spēles un pat tur apkārt ir putekļu kalni un netīri trauki, papīri, lipīgs un nosmērēts. Vai otra lieta - stundām sēž pie mašīnas. Darbā arī nav tik noslogots, jo tur var atļauties ierasties vēlāk un ātrāk aiziet un tikai kompi vien spaida tur.
Bet man lamāties vien gribas, ka man apkārt aug netīrība un neko nedara. Tikai tad ja kārtīgi uzbļaušu tad haltūriski kaut ko izdarīs.
Vispār es nesaprotu vai man jābūt tādai dzīvei, ka ir jāraujas gan darbā sev iztiku nopelnīt un vēl mājas visu vācot un vēl vīru audzinot - piedodiet kā mazu bērnu? Es nesaprotu..
Nekad no viņa neesmu saņēmusi kaut reizi gadā kādu īpašu apliecinājumu, dāvanu - smaržas, puķu pušķi vai vienalga ko lai reizēm justos novērtēta viņam blakus.
Mēs pat ceļot nekur nebraucam..
Vienmēr ir aizbildinājums - nav naudas, tur naudu vajag un tur..
Vienīgais tikai mazas bučas un - Es tevi mīlu..
14.08.2014 14:45 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Manai maatei deelu nav

Nez vai par to būtu jālepojas :D
Skaidrs kāpēc tik feministiski uzskati, māte jau no bērna kājas jūms meitām skaloja smadzenes, kādi gan veči cūkas :D
14.08.2014 20:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Peec tavas logjikas sanaak, ka tava mamma arii ir chuuska, kuru interesee tikai nauda un vara paar viirieti. Jo kaapeec lai citaadi tev vinja taadu maaciibu buutu dziivee liidzi devusi?

Es nezinu, no kurienes tavaa galvaa taadi tarakaani. Bet es savaa gjimenee, starp draugiem, taas varas kaaraas chuuskas neredzu.
14.08.2014 20:06 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
vientuljo maamulju, kas visu vilka uz saviem pleciem un ucinaaja un chubinaaja vieniigo deelu - taadu bija uj, ku daudz.

Nedomā ka vientuļās mātes neaudzināja izlutinātas meitas (tā radās cosmo bābas)
P.S Lielākā daļa bija pašas vainīgas pinās ar armijniekiem :D
14.08.2014 20:08 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
pietiekoši labi izaudzināja, lai saprastu, ka sievietes ir čūskas, kurām interesē tikai nauda un vara pār vīrieti
Man žēl tavu vecāku, kuriem ir bijis tik aprobežots skatījums uz dzīvi. Tava māte izmantoja tavu tēvu - beigās saprata, ka tā darit nav labi - pastāstīja tev, ka sievietes ir čūskas? Tads scenārijs? :D
14.08.2014 20:09 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
es neesmu mammas puika, viņa man neko nemācīja,

pats izsecināju

te jau cosmo var redzēt daudz tādu :D piemēram kāda na*ren pēc vajag pieprasīt savam džekam viņa facebook, draugiem profila paroli????????????

ja man sieviete ko tādu prasītu - es viņu tirst pasūtītu :D profils ir privāta lieta, tāpat kā citas neta lietas
14.08.2014 20:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
māte jau no bērna kājas jūms meitām skaloja smadzenes, kādi gan veči cūkas


Manaa gjimenee ir fantastisks teetis, kursh nu galiigi nav cuuka. Kaapeec lai mamma teiktu ko citu? Tipa "iznjemot teeti, visi citi, tie gan ir cuukas" :D

Nevajag tik briesmiigi vispaarinaat, miiljie puishi! Ne nu visi viirieshi ir vienaadi (ir gan cuukas, gan ne cuukas), un ne nu visas cosmo meitenes ir identiskaas dviines.
14.08.2014 20:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Serijs, a tev sieviete ir to paroli prasiijusi? Nav? Nu tad ko tu cepies?
14.08.2014 20:13 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
piemēram kāda na*ren pēc vajag pieprasīt savam džekam viņa facebook, draugiem profila paroli????????????
A tas jau cits stasts. Meitene pamuļķe (kāds sakars ar čūskām?) un džeks, ja ko tādu dod, tāds pats pamuļķis.
14.08.2014 20:15 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
un vēl sievietes uzskata, ka citu sieviešu drāšana ir krāpšana :D :D:D vai tad tik grūti saprast ka citu sieviešu(dažādu) ņemšana priekšā ir tikai dzīves vajadzība, kā alkohola dzeršana - tev ir mīļākais dzēriens, bet dzer un izbaudi arī citus dzeramos

ja es sievietei saku - es mīlu tikai tevi, bet man ir vajadzīga seksuālā ziņā pēc citām, neuzskati to par krāpšanu

respektīvi - pliks sekss nevar tikt uzskatīts par krāpšanu, absurds

jūs to nesaprotam un pēc tam taisat stulbas tēmas, ka džeks paņēma citu, LOL :D
14.08.2014 20:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
piemēram kāda na*ren pēc vajag pieprasīt savam džekam viņa facebook, draugiem profila paroli????????????

džeki to dara vēl vairāk
14.08.2014 22:58 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
serijs- un ja tava meitene, kuru tu no sirds mīlētu mājās drāztos ar tevi, ausīs čukstētu cik tu ideāls, visslabākais, ka viņa visa ir tava, vēlas ar tevi kopīgu nākotni, bērnus uttblablabla, bet izejot no mājas viņa tik tā truli nodrāžas ar 5ciem mīļākajiem, nu takš jāpamaina "dzērieni", ja jau tu tā saki:-) Tad tu būtu ar mieru ar to ka visas sievietes drāztos ar visiem kas ir nedaudz savādāki kā tas ar ko dali vienu gultu un nebūtu uzticīga vienam, jo takš nu apnīkstas tas viens "dzēriens":-) jo ja jau jūs varat piekopt tādu tradīciju, tad sievietes bez izņēmumiem arī. Un nemaz neatrastu vairs kādu naivu zostiņu, jo tā takš neviens nedara.;-) ak, un piemirsu- neuztraucies, jo pārnākot tava mīļotā mājās tev uzdāvinās kādu "aizraujošu izpriecu" kuru pēc tam varēsi atrādīt ārstam un nolemt kā ārstēt:) bet tu nezināsi no kurienes tā preteklība, jo tava mīlestība takš tev zvērēja ka tu viņai vienīgais un visslabākais:-)
14.08.2014 23:53 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
vai es būtu ar mieru, ka mana sieviete arī drāžas ar citiem? kāpēc nē, es taču darītu to pašu un abi vien esam brīvi kā putni

slimības? risks jau pastāv vienmēr un arī ja viens partneris tik
15.08.2014 00:09 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
lab, serij, man nu tiešām žēl tās meitenes, kas liekas ar tevi slīpi! tu jau pats laikam kā tāds staigājošs STS
15.08.2014 00:15 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
pēc tavas loģikas sanāk ka arī tev ir STS
15.08.2014 00:19 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
lab, serij, man nu tiešām žēl tās meitenes, kas liekas ar tevi slīpi! tu jau pats laikam kā tāds staigājošs STS

Halooooooooooooooooooooooo! Prezervatīvus izgudroja jau pagājušajā gadsimtā! Un dārgi arī nav!
15.08.2014 00:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Noper un ieliec kaktaa. Ja tas nepaliidz, atnjem uz nedeelju saldumus un datoru. Vai arii naakamreiz meegini nodibinaat attieciibas, kuraas divi cilveeki ir partneri un atvieglo viens otra dziivi, nevis uzmeties par mammu lielam, baardainam ziidainim. Ja ir gadiem pieradis taa dziivot, ka tikai tu dari visu, diez vai buus ar mieru kaut ko mainiit.
15.08.2014 00:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Noper un ieliec kaktaa. Ja tas nepaliidz, atnjem uz nedeelju saldumus un datoru. Vai arii naakamreiz meegini nodibinaat attieciibas, kuraas divi cilveeki ir partneri un atvieglo viens otra dziivi, nevis uzmeties par mammu lielam, baardainam ziidainim. Ja ir gadiem pieradis taa dziivot, ka tikai tu dari visu, diez vai buus ar mieru kaut ko mainiit.

Tas sākumā ir tada kā instrukcija kā rīkoties sieviešuprāt ar vīriešiem ja nemaldos? Daudzko izskaidro daudzko! :-D
15.08.2014 00:28 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Halooooooooooooooooooooooo! Prezervatīvus izgudroja jau pagājušajā gadsimtā! Un dārgi arī nav!
statistika rāda, ka citus izsargāšanās veidus izmanto ļoti daudzi, īpaši tie lohatroni, kas nezin kur savu krānu bāzt, gandrīz visos caurumos kas uzpeld, un tādiem ar naudiņu tā pašvakāk un pat tos lētos prežus nevar atļauties. Gluži elementāri tpc, ka tie vīrieši, kuri ar smadzenēm draudzējas, arī māk labi sakārtot savu dzīvi un nepišās ar katru 2tro., bet gan mīl un godā vienu sievieti, jo viņiem ir citas vērtības dzīvē. Bet šaubos, ka tu vēl izaugsi, jo noteikti tev jau ir tās baltās šūniņas tik varen degradējušās, ka atjaunot neizdotos pat ar lielu darbu.
15.08.2014 00:38 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Halooooooooooooooooooooooo! Prezervatīvus izgudroja jau pagājušajā gadsimtā! Un dārgi arī nav!

sry, bet nebija plānots boldā
15.08.2014 00:39 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
nespried par vīriešiem, ja pašai nav olas kājstarpē ;)

100% pati gribētu nolaist ar vismaz 50 dažādiem džekiem, bet nevari
15.08.2014 00:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!