Pedofilu tiesiibas

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Shodien visu dienu barinjsh paziistamo FB njemaas ap sho teemu un ir izveidojushaas divas nometnes. Viena saka, ka taadus vajag iesleegt trako namaa un aizmest atsleegu prom, otra saka, ka sabiedriibai vinjus ir jaapienjem un jaaintegree.
https://medium.com/matter/youre-16-youre-a-pedophile-you-dont-want-to-hurt-anyone-what-do-you-do-now-e11ce4b88bdb
Divos vaardos - pusaudzis atklaaj, ka vinjam ir tieksme uz maziem beerniem. Vinjsh veelaas ar to ciiniities. Ir iespeeja iesaistiities grupaa, kur vinjam liidziigie censhaas notureeties, lai neizvarotu beernus. Tiek runaats par to, ka vinji baidaas atklaaties un par to runaat ar saviem draugiem, gjimeni un izdara deelj savaam tieksmeem pashnaaviibas. Vai ir sociaali pienjemami, ka pedofiili iznaak aaraa no skapja? Domaajat, ka vinjus var integreet sabiedriibaa, un vai taa buutu cilveeku tiesiibu paarkaapshana, ja vinjiem aizliegtu tuvoties beerniem.
Juusu viedoklis par sho?
Briidinu, lasaamviela linkaa ir gara.
13.08.2014 18:19 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2014
jā, var jau arī mēģināt ar svēto ūdeni un mācītāju demonus izdzīt.
14.08.2014 11:50 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Savā ziņā, man ir žēl, ka tādiem cilvēkiem vienkārši ir šādas novirzes.
Bet man šķiet, ka tādas novirzes ir nevis kaut kādā ziņā normāls socializēšanās process, bet tas ir kaut kas cits. Iespējams vide, kur auga: bērnu nams, ģimene - jebkas. Var jau būt normāla ģimene, bet bērnam vecākiem nemanot kaut kādu iemeslu dēļ, kaut kas ir šķitis nepieņemams, varbūt pašam kāda trauma no sievietēm/ vīriešiem, nespēja uzticēties, bailes.. jebkas. Respektīvi, man šķiet, ka problēma ir cilvēka uztverē par lietām kopumā. Iespējams var palīdzēt psihologs vai psihoterapeits, noteikti ar tiem cilvēkiem, kuri atzīst problēmu ir jārunā, noteikti bez nosodījuma. Jācenšās saprast, kas ir tas, kas pievelk.. varbūt tas bērnu naivums, atklātums, patiesums? Varbūt viņi to neredz pieaugušos cilvēkos.. Galu galā, ja tā ņem par vizuālo, kas laikam viņiem ir svarīgs - ir taču īsa auguma sievietes, ar krūtīm, bez.. izvēle jau ir plaša.. varbūt vaina tajā, ka viņiem patīk kontrolēt situāciju tajā brīdī, bet jebkurā gadījumā, ir taču seksa spēlītes utt. starp pieaugušiem cilvēkiem, ja abus tas apmierina.
Ar to visu es gribu teikt, ka ir jāsaprot tā sakne ,kāpēc tas patīk..

Personīgi man liekas pretīgi klausīties par šiem noziegumiem, domāt par nabaga cietušajiem bērniem, kuri nu nav vainīgi. Sabiedrībai ir jākontrolē, kas notiek, neviens nevienam nedrīkst darīt pāri! Nevienam nav tiesību nodarīt pāri! Ne pedofiliem bērniem, ne sabiedrība pedofilus nevar nomētāt ar akmeņiem, problēmas ir jārisina saknē, bet, nu, tas, ka pedefils strādā bērnudārzā, nē, man tas neķiet pieņemami.
14.08.2014 11:52 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Respektīvi, man šķiet, ka problēma ir cilvēka uztverē par lietām kopumā. Iespējams var palīdzēt psihologs vai psihoterapeits, noteikti ar tiem cilvēkiem, kuri atzīst problēmu ir jārunā, noteikti bez nosodījuma


Nosodījums un bailes no soda ir tas, kas daļēji attur šīs slimās būtnes no savu nodomu realizācijas. Ne jau rūpes par bērniem, bet gan egoisms - nevēlēšanās dzīvot cietumā, tikt piekautam, izraidītam no sabiedrības. Man pat negribas domāt, kas notiks, ja par pedofīliju runāsim bez nosodījuma.

Galu galā, ja tā ņem par vizuālo, kas laikam viņiem ir svarīgs - ir taču īsa auguma sievietes, ar krūtīm, bez.. izvēle jau ir plaša


Un valstij rīkot iepirkuma konkursus prostitūtām, kuras apkalpos pedofīlus? Ok, kā iesaki cīnīties ar nekrofīliem? Meklēsim vecas prostitūtas?
14.08.2014 11:58 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Grūti nenoticēt, ja bērns stāsta, ka tas onkulis viņam esot čuriņu aizticis, bet bērns var arī melot. Varbūt kāds pat kāds kādreiz aizticis, bet sīkais var gribēt kalt melus un "paspēlēties" ar nevainīgu cilvēku. Ja uz plkiem vārdiem tiktu kastrēti un spīdzināti cilvēki tad tā būtu reāla tumsonība.
14.08.2014 12:03 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Par pedefoliju es nesaku, ka jārunā bez nosūdījuma. Es saku, ka aci pret aci ar pedofilu ārstam jārunā bez nosodījuma.

Es par prostitūtām neko nerunāju, kāpēc vēl prostitūtas te jāiejauc? Es runāju par to, ka tad, kad cēlonis ir atrasts, cilvēks ir sapratis, ka tas nav pieņemami, rīcība nav pareiza, tad, lūk, iet un meklēt sev partneri kādu vēlās, kamēr tas nav izdarīts, tikmēr jāturpina ar sevi strādāt un jāliek bērni mierā.
Es nekādā gadījumā tādus cilvēkus neaizstāvu, es tikai saku, ka viņiem ir jāpalīdz saprast sevi, savu uztveri, jo, piekritīsiet, viņi paši saviem spēkiem netiek galā! Kaut kā ir jāpalīdz! Un ja nekas nesanāk, tad ir jādomā par drastiskākiem līdzekļiem.
14.08.2014 12:04 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es runāju par to, ka tad, kad cēlonis ir atrasts, cilvēks ir sapratis, ka tas nav pieņemami, rīcība nav pareiza, tad, lūk, iet un meklēt sev partneri kādu vēlās, kamēr tas nav izdarīts, tikmēr jāturpina ar sevi strādāt un jāliek bērni mierā.


Jā, izrādās pedofīlu ārstēšana ir tik elementāra. Nez, ko visi kriminologi-psihiatri ar šo problēmu visā pasaulē mokās..
14.08.2014 12:11 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Ja uz plkiem vārdiem tiktu kastrēti un spīdzināti cilvēki tad tā būtu reāla tumsonība.


Rietumos drīzāk ir otrādi - par spīti pārliecinošiem pierādījumiem pedofīli staigā brīvībā.
Bet piekrītu, ka sabiedrībai nevajadzētu brukt virsū jebkurā noziegumā apsūdzētam cilvēkam pirms viņa vaina ir pierādīta, gluži vienkārši tāpēc, ka mēs varam kļūdīties. Taču tas, ka es to saprotu ar prātu, nenozīmē, ka spēšu momentā apvaldīt savu reakciju un paturēt mēli aiz zobiem. Tādi nu mēs esam.


Es runāju par to, ka tad, kad cēlonis ir atrasts, cilvēks ir sapratis, ka tas nav pieņemami, rīcība nav pareiza, tad, lūk, iet un meklēt sev partneri kādu vēlās, kamēr tas nav izdarīts, tikmēr jāturpina ar sevi strādāt un jāliek bērni mierā.


Tas viņu vēlamais partneris ir 7 gadīgs bērns un to neizmainīs pedofīla apskaidrība par to, ka tas nav pieņemami! Ja pedofīls atcerēsies, ka tieksmes radās pēc tam, kad viņš pats 8 gadu vecumā nokrita no ričuka un sasita galvu, tas nemainīs to, ka viņam ceļas uz maziem bērniem.

Prostitūtas te ir tik pat ļoti pa tēmu kā tevis pieminētās īsa auguma un bezkrūšu sievietes - iespējams substitūts patiesajam iekāres objektam.
14.08.2014 12:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Neuzskatu, ka šajā jautājumā var būt divas nometnes. Vienkārši viena nometne ir saprātīgi domājoši cilvēki un otri ir kompleksu nomākti konservatīvie ļautiņi, kuri grib dzīvot mūžīgi iesūnojuši. Principā dažām te reakcija ir tāda pati, kā kad ASV dienvidu rednekam pastāsta par cietumiem Norvēģijā. Tam rednekam arī var sejā bāzt statistiku un faktus, viņa skumjās smadzenītes to nekad nespēs saprast. :) Viņi taču nesaprot pat tos skaitļus, kas parāda, ka stāstot skolās bērniem par kontracepciju tīņu dzimstība SAMAZINĀS, nevis pieaug. Līdzīgi ir šajā diskusijā, cik nu palasīju. Kas negrib skatīties uz priekšu, nekur arī neattīstīsies.
Lai nu kā, ja pēc visa šī garā pentera nav skaidra mana nostāja, tad paskaidrošu - noteikti esmu par to, lai pedofili varētu pavisam atklāti vērsties pie psihoterapeitiem, psihiatriem, lai saņemtu pēc iespējas lielāku palīdzību, jo ticu, ka ir daudz tādu, kas sēž mājās kožot pirkstos un nekad neko nav bērnam nodarījuši, un pavisam noteikti nenodarītu, ja saņemtu palīdzību. Bērniem tuvoties viņiem nevajadzētu viņu pašu dēļ. Katrā ziņā, nespēju iedomāties, ka ja pedofils savu problēmu apzinās un tiešām grib kaut ko darīt lietas labā, tad gribēs strādāt bērnudārzā vai skolā.
Hm, un nesen taču ASV bija diskusija par seksa lellēm, kas izskatās pēc bērniem un tas rosināja diskusijas par to, cik ētiski vai neētiski. Par šo man arī šķiet, ka ja tas izglābs bērnus no izmantošanas, tad uz priekšu, taisiet tās lelles cik uziet, bet protams, tādas lietas vispirms ir jāpārbauda, vai tiešām efektīvi un nav pretēja rezultāta.
14.08.2014 12:19 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Hi, biju domājusi, ka nav divas nometnes saprātīgu viedokļu. :)
14.08.2014 12:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Es nespēju noticēt, ka kādas te vēl aizstāv šos neliešus..trūkst vārdu
14.08.2014 14:05 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Aizstāv tās kam nav bērnu. Neticu ka kāda no mammām atbalstītu pedofilu integrāciju.
14.08.2014 14:13 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
K, jā diezvai kāda priecātos par viņas bērna pazemošanu un traumēšanu
14.08.2014 14:24 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Es nespēju noticēt, ka kādas te vēl aizstāv šos neliešus..trūkst vārdu


Nu man pedofīlija neasocējas ar zīdaiņu izvarošanu. Man asocējās ar pacmitgadniecēm(14-18 ), kuras pašas lieliski zin, ka 99% hetreo vīriešu čurā karstu tikai redzot viņas.
14.08.2014 14:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
armand, padsmitniecēm ir bijusi pubertāte. Īstam pedofilam patīk bērni, kam tāda vēl nav bijusi.
14.08.2014 14:39 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Aizstāv tās kam nav bērnu. Neticu ka kāda no mammām atbalstītu pedofilu integrāciju

Nez ko tu iesaki izolēšanu no sabiedrības uz mūžu, vai ko? :D Tad jau nonākam pie policejiskas valsts un diktatūras :D
Var sanākt, kā Zkorejā kur par Dkorejas ziepju operu skatīšanos visus nošauj :D
14.08.2014 15:08 |
 
Reitings 285
Reģ: 10.01.2013
Neviens nevienu neaizstāv, bet tās kuras ir PRET JEBKĀDU palīdzību viņiem, nu tad, ko kā PSRS laikā laižam ? Nav cilvēka, nav problēma?!
14.08.2014 15:49 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012

Viņas jau nevar atpazīt uzaudzējušas kārtīgus pupus (tādus, ka dažas pat pēc bērna nedabū tik lielas) un apceptas solārijos :D
14.08.2014 15:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es tomeer ieteiktu te daljai paarlasiit veelreiz komentaarus un kaartiigi uztvert domu. Sheit neizlasiiju nevienu,kura teiktu,ka buut par pedofilu tas ir kuri un mums vinjsh ir jaaizstaav. Bet gan tiek runaats par to,ka atbalsta vinju aarsteeshanu nevis pakaarshanu vai noshaushanu. Taapat kaa nekur nav mineets,ka atbalsta straadaashanu beernudaarzos,nu nevajag fantazeet to,kas nav uzrakstiits.
Taapat nekur nav mineets,ka upuris ir vainiigs,jo pagadiijaas celjaa un beernam taa nebuus moraalaa trauma. Protams,ka upurim peec tam ir jaasniedz psihologjiskaa paliidziiba,tikai laikam dalja te nav tik attapiigas vai arii neuzskata to par vajadziigu peec shaada uzbrukuma,ka tik uzreiz pakaart kaadu.
Un es teikshu veelreiz,veelme nodariit kaadam paari vai nevareeshana kontroleet savu dzimumtieksmi(vienalga uz ko,tak kaut uz seetas mietu)ir cita veida psihologjiska probleema, kura starpcitu arii ir jaarstee.

Piekriitu erviinam par to,ka biezhi maates pereetaajas(ir taads iipashais tips)ir vainiigas pie beernu psihologjiskajaam probleemaam,bet es gan nepiekritiishu,ka tas ir saistiits ar pedofiliju.
14.08.2014 16:00 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Jebkur's, kurš lūdz palīdzību, it īpaši nespēris vēl soli uz noziegumu, to ir pelnījis.


+++
14.08.2014 16:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Naziic+++
Es nezinu,kas ir noticis ar pasaules cilveekiem,bet es teiktu-jaaarstee visa sabiedriiba!
14.08.2014 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits