Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es tiešām nesaprotu, ja es būtu tā māte, kas patiešām, citēju, lepotos ar strijām un pāris liekiem kg, kuri apliecina manas misijas uz šīs zemes piepildīšanu, mani nekādi Sokolovi aizskart nespētu. Bet, ja tomēr spēj-varbūt tad tam ir pamats?


Aizskar jau tas kā tiek teikts, nevis kas tiek teikts. Ja vienkārši pasaka ka nepatīk meitenes ar daudz liekajiem kg tad jau baigais kašķis nemaz nevar uzpeldēt, bet ja saka ka resnās rij, ir nekoptas, smird utt. Tur jau ir tā sāls kas aizkaitina šos cilvēkus.
Reāli šajās divās pusēs - resnā VS tievā lielāko lomu spēlē komunikācijas trūkums.

colombiana

Protams saprotu ka ir vīrieši kam kaut kas nav pieņemams sievietē, tas jau normāli, bet tas jau īsti ar nav resnums ko viņš uzskata par resnumu :D Bet ej un to ieskaidro ka ir sievietes kam arī tievām esot ir tā ka ciskas saskaras :D

Vot ja ir veca dāmīte kas tiešām ir palaidusies visos iespējamajos veidos - svars, izskats un pat smaka, tas gan ir nepieņemami.
07.08.2014 12:51 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Uzskati tak katram savādāki, zinu tādus kam patīk apaļīgas, un tādus kam tikai tievas. ir arī tādi kam tas nav svarīgi, ja vien nav 150kg valis.
Ir man viens paziņa, kas guļ pārsvarā ar apaļīgajām, viņš saka, ka tās esot labas gultā, to viņš skaidro ar to, ka viņas nav smukas un tievas, tādēļ cenšas būt labas citā jomā. Ir arī tāds kas netiktos ar apaļīgu meiteni, jo tas viņam asociējas ar slinkumu un neveselīgu dzīvesveidu.
Un nesen viens draugs atrādīja savu jauno meitene, man pārsteigums, jo pats puisis smuks kā bilde, varētu dabūt modeli vai da jebkādu skaistuli, bet meitene ir ar apaļīgām īsām kājiņām, viduklis ar nav tas tievākais, bet seja gan mīlīga. Tākā...gaumes ir ļoti dažādas.

Galvenais, lai esi tā vīrieša gaumē, kurā iemīlies, ja nē..tad skumji :D

Bet tas par to, ka veselīas problēmas... nu bullshits atvainojos :D
Jā ir cilvēki kas ir apaļīgi vai resni dēļ veselības problēmām, bet lielākajai daļai tā ir bulciņu un hesburgeru un citu fastfood vaina.
Kādreiz bija draudzene kas bija diezgan izplūdusi un kautko tur stāstija par veselības problēmām, laigan pati savām acīm redzēju kā viņa dienā mierīgi 3 lielas picas norij. Jā...veselības problēmas....pārēšanās problēmas nejau kas cits.
07.08.2014 12:57 |
 
Reitings 555
Reģ: 05.01.2012
Ir viirieshi, kam patiik apaliigas meitenes, ir viirieshi kam nepatiik. Esmu savaa dziivee sastapusi dazadus gan darbaa, gan skolaa viriesus, un apzinos, ka ne visiem patiiku, bet tik un taa, man uzmaniiba arii netruukst, ok neesmu resna, bet man ir liekie kg, kurus var pamaniit, bet nu- nepatiik, neskaties, nav ar mani jabut ne kopaa, ne japrec.
katram savs.
07.08.2014 12:57 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
New York tev colombiana komentārs patīk, jo sakrīt ar tavām domām?! Ha!

Bet iedomājies, nu nepatīk visiem tievules! Nu nepatīk! Un ja tavā kompānijā visiem interesē tievās, tad vnk tāda kompānija novākusies!
Jā, te ir tikai daži puiši iekomentējuši, bet es uzskatu, ka tieši viņu komentāri atbilst patiesībai!

Mani tieši priecē, tas, ka tik daudzas skrien pakaļ tievuma kultam un vīriešus arī izvēlās tikai tos tievākos un atlētiskākos. Vismaz nevienu neinteresēs mans kolosālais vīrietis :D Laikam esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš otru nevērtē pēc izskata, bet gan tā, kas ir "iekšā" :)
07.08.2014 12:58 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Cosmo starp ekstra tievu un apaļīgu pastāv arī normāls? Ja nē, tad es nezinu, pie kā sevi pieskaitīt :D
Piekritīšu tam, ka katram gaume ir sava, nav jāpierāda pretējais, jo no tā nekas nemainīsies.
07.08.2014 12:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nu ar to cisku saskāršanos ir kā ir. Piemēram, es esmu gara un man ir plati gurni, neatkarīgi no svara. Man ciskas nesaskārās, kad es svēru 58 (toties nebija ne dibena, ne krūšu, nekā), šķirba ir arī ar 68, kaut gan pašai liekas daudz par daudz.
07.08.2014 13:02 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
unique šajā forumā nepastāv normāls. Ja tu esi ar pāris liekiem kg tad automātiski esi resna, ja esi zem normas, tad esi tieva.
Es sevi uzskatu par normālu, ar dažiem liekiem kg, kuri man netraucē dzīvot. Pēc cosmo standartiem, esmu resna un nekopta cūka.
07.08.2014 13:02 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Galvenais ir tas, lai meitenei pašai patīk kā viņa izskatās un tā jūtas labi. Tāds cilvēks pretējo dzimumu piesaistīs vienmēr, mūžīgā kompleksošana un žēlošanās puisi tikai atbaidīs.


++++ Tieši tā..
07.08.2014 13:03 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man jau šķiet, ka daudz kas tiek interpretēts un saasināti uztverts atkarībā no saviem kompleksiem, nepārliecinātības. Jā, sievietes ir jūtīgas un ievainojamas, tas gan.
Bet es vairāk runāju par to, ka, ja tu tiešam zini kas tu esi ( šajā gadījumā- apmierināts ar savu svaru, lai kāds tas būtu) neviens tevi nevar aizskart. Bet, ja tomēr var, tad nevis tērē enerģiju sašutumā, bet paanalizē sevi- mainies, vai arī strādā pie pašapziņas.

If I was a giraffe, and someone said I was a snake, I'd think, no, actually I'm a giraffe (c)
07.08.2014 13:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet lielākajai daļai tā ir bulciņu un hesburgeru un citu fastfood vaina.


Nu tā domas noformulēšana šajos vārdos ir tas kas aizskar vairāk nekā tā doma ka esmu resna un neveselīga. Ja kas es ar visiem saviem liekajiem kg eju hesītī un vispār fastfoods labi ja vienu reizi gadā. Es ļoti reti ēdu saldumus, ļoti maz ēdu saldētu pārtiku vai cukurotus padzērienus, tā kā man nepatīk ka mani piesaista pie rīmām kas uzturas ātrajās ēstuvēs kaut realitātē es vienkārši gatavoju sātīgus ēdienus, kādi man garšo, ar visiem salātiņiem gaļiņu un kaut vai kartupelīšiem.
07.08.2014 13:05 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Bet iedomājies, nu nepatīk visiem tievules! Nu nepatīk! Un ja tavā kompānijā visiem interesē tievās

HA HA HA

Esmu šito dzirdējusi no vairākām sievietēm, bet no vīriešiem nekad. Tiešām nav nācies sastapt vīrieti kam nepatiktu normāla, veselīga meitene kurai nav ne riepas, ne kājas kā tauku pikas.
07.08.2014 13:05 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
07.08.2014 13:06 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Man kā reiz piemērs iz dzīves..

Divas kolēģes skaistas, tievas, bet bez vīriešiem pie sāniem un šķiet, ka tā arī paliks, jo jau gadi nāk pie 40 un neviens redz neesot labs..

Un tajā pašā laika apaļīga kolēģe aprecējās un super laimīga ar skaistu vītu :)

Tad viena no tām tievajām izteicās, kā tā varot būt, ka viņa skaita, tieva un bez, bet redz tā "apaļīgā" (izsakos korektāk) aprecējās..ka visi vīrieši sajukuši prātā - vnk pretīgi!

+ pati neesmu no tievajām un arī attiecības ciešas un bieži ienāk prātā, ko nez saka man aiz muguras...

Es ar šo gribēju pateikt - ka dažas sievietes ir vnk sajukušas prātā ar to tievuma kultu, drīzāk kolēģe, kas aprecējās ir visjaukākais cilvēks ko pazīstu un ne jau izskats ir galvenais!!!! lai gan viņa ir kopta un ksiata ar visu savu vēderiņu un nekaunas no tā!

Mīlam jau ar sirdi!
07.08.2014 13:07 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Bet tur jau atkal vainojami augstie standarti, ko tievās izvirza :D
Uzlec augstāk par savu dirsu tāpēc arī ir vienas :D LOL
07.08.2014 13:09 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Bet es domāju, ka jā, var jau uznākt vājuma periodi, arī pašai tā ir bijis. Kad emocionālā ēšana mijas ar sirdsapziņas pārmetumiem, un kilogrami atkal uzaug. Bet par sevi tomēr ir jārūpējas, jāspēj saņemties un tikt vaļā no bailēm, šaubām vai vēl visa pārējā, kas traucē ēst veselīgi un sportot. Sportot jau nu it sevišķi ir nepieciešams, arī tieviem un slaidiem cilvēkiem, jo tas tā vai tā palīdz veselības uzturēšanā. Tāpēc jā, man gribas pavīpsnāt, kad redzu kādu sievieti, kas izmēru ziņā ir varbūt trīsreiz es, ar uzvilktu krekliņu "fitness for life" un tajā pašā laikā stūķē sevī iekšā kādu Snickeru, uzdzerot ar Sprite (pirms dažām dienām tādu manīju).
07.08.2014 13:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es arī neesmu no tievajām (pēc modeļu standartiem), jo mani gurni ir 100 cm apkārtmērā un kājas nav tievi skaliņi, bet vīrieši manu augumu uzskata par teju ideālu, ļoti reti kurš atļausies kritizēt, ka neesmu modeles tievuma. Ko es ar to gribu teikt. Tievuma kults interesē tikai dizainerus un modeles, mums, sievietēm, tas nav jāuztver burtiski. Protams, nekrītot galējībās, jo liekais svars nav veselīgs.
07.08.2014 13:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau vairāk liekas ka vīriešiem ir nospļauties par tiem standartiem, protams ka neviens negribēs vali sev blakus, bet vot ja iemīlēs pa īstam tad ar to paņems. Tie aptrakušie standarti jau vairāk ir sievietēm.

Kā mans draugs saka,viņam bijusī bija apsēsta ar sportu, par katru lieko kg stresoja, par katru rieviņu tika taisīta histērija un manam draugam tas vienkārši nelikās normāli. Var sportot, var uzlabot sevi, bet nevajag to pataisīt par apsēstību.
07.08.2014 13:14 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu tā domas noformulēšana šajos vārdos ir tas kas aizskar vairāk nekā tā doma ka esmu resna un neveselīga

Nu, šadā gadījumā, cilvēks kļūdījās, paužot šauro viedokli, ko lai dara. Šajā momentā viņš ir zaudētājs, ne Tu. Pasmīni par viņu, nevis ļauj sevi aizskart.
Ai, es laikam savādāk uztveru, bet man tā vieglāk dzīvot.:D
07.08.2014 13:15 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
kāpēc vienmēr ir tikai tievs un resns? kur paliek normāls???
07.08.2014 13:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Juusu piesauktajam Sokolovam par to, ko vins saka, ir tik daudz nojeegas, cik aazim par daarznieciibu, neraugoties uz to, ka shis ir profesionaals fotograafs, vai shis maz zina, cik sver Latvijas fitnesa zvaigzne, kurai arii bij fotosesija pie shii aaksta. Vinjas muskulju svars vareetu sist paari kaadas izteiktas apaliites svaru.
Kaads te sakars no konteksta izrautiem svara un apkaartmeeru cipariem. 172 cm meitene ar 62 kg svaru var izskatiities apaljiiga un cita 172 cm meitene ar tiem pashiem 62 kg var izskatiities peec kaulu kambara. Ir dazhaadas kjermenja uzbuuves un dazhaada muskulju tauku attieciiba. Vai arii ja ja sieviete ir piedzimusi ar platiem gurniem, tad vinja var eest salaatu lapas, skeleta izmeers no taa nemainiisies un neieliidiis vinja tajaas 34. izmeera dzinsaas, pat ja nometiis svaru tik taal, ka kauli dursies cauri aadai.
Taaas draudzins, kuram meitene skaitaas resna, ja ciskas saskaras, vispaar galvu durviis iespiedis, shim noteikti ir resnas arii visas fitnesa modeles, kuraam taas ciskas 90% gadiijumu saskaras.
Es esmu par slaidu un normas robezhaas treneetu augumu, pie kaa arii pati pieturos, tachu man galiigi nospljauties par to, ka apkaart staigaa 90 un 100 un n-tos kg smagas sievietes, man vinjas netraucee, ja vien pashas labi juutas.
Cits staasts ir taas, kas nepaartraukti zheelojas par saviem liekajiem kg, tajaa pashaa laikaa par uuberkrutu sasniegumu saskata 15 min slinku pamiishanos uz velosipeeda sporta zaalee, aprij taadas porcijas kaa straadaajoshs vecis un paraleeli breec par geeniem, iedzimtiibu, dzemdiibaam un ko tik veel ne, uzsverot, ka sasodiiti treneejas un tievee, tur es neizteikshos, lai nepaliktu rupja.
Par to, vai patiik viirieshiem? :D Nesmiidiniet, teevuzemi varat dalit 20 gadu vecumaa, paskatities uz tiem viirieshiem pashiem, kad shie paarkaapj pusmuuzha slieksni, cik no vinjiem joprojaam izskataas kaa modelji. Briizhiem pat nevar saprast, kursh tos beernus dzemdeejis - tas tips ar alusveederu vai daudz slaidaakaa sieva blakus.
07.08.2014 13:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits