Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
par tievajām neko neesmu dzirdējusi. ja vienīgi jūs nedomājat tos gadījumus, kad pazūd mēnešreizes. tad gan loģiski, ka par bērnu var nesapņot.


Oi es pārlasīju! Nopratu ka runa ir par dzemdēšanu. :D

Nu jā par ieņemšanu runājot tur jau vairāk lomu spēlē veselība, jo arī var būt apaļīgs cilvēks, bet vesels un tad viss ar izdosies, bet tad atkal var būt tieva meitene kura nav tik vesela un tad ar rodas problēmas ar ieņemšanu. Un tas ka mēdz pazust mr man vispār liekas briesmīgi, pati laikam sirds trieku dabūtu ja tā notiktu, pat tad ja kavētos ilgi bez iemesla stress jau ir šausmīgs, tieši tāpēc negribās nekad pat mēģināt lietot OK jo dzirdot visus tos nostāstus, es labāk savu ķermeni nemoku.

Un protams var arī jau būt tā ka tā ..atvainojos, bet resnā nu ir tik resna ka ieņemšana vienkārši nav iespējama :D Ja par tādām iet runa tad protams tievajām viss tas būs super vigli :D
07.08.2014 02:15 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Pēc idejas, ja ir viegli ar savu svaru.. tad ir labi.

Fiziski vislabāk jutos ar svaru 79kg, tad sportoju, vajadzēja veiklību, izturību, lokanību..
Tagad ir savādāk, nav vairs pa nopietno.. Svars ir 90kg. Ir labi, arī pašam labāk patīk .
Bet, ir atšķirība, fiziski labāk jutos 79. Labi, nāk mazliet spēks, var kaut ko vairāk svaruzālē pacelt, bet daudz kas pazūd. Uz futbola laukuma kājas ātri paliek smagas
ja piem gribētu atkal ķerties nopietnāk pie sporta, tad man būtu jāmet svars nost kā minimums līdz 82.

Jāskatās pēc pašsajūtas, ja jūties vesels un stiprs, tad ir labi. Vismaz pašam priekš sevis ... Ja grib lai arī citiem patīk, tad jādomā cik un ko darī.. ja darīt, lai citiem patiktu. Un vai tas vispār tā vērts.
07.08.2014 02:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Gruutnieciiba ir vispaar atseviskjsh staasts. Daudz ko nosaka hormoni, saderiiba un tieshi sieviskjaa veseliiba. Bet jaa, veselai sievietei ir lielaakas iespeejas veiksmiigi izneesaat veselu beerninju. Vesela var buut gan apaljiiga, gan tieva. Dieetu nomociitaas anoreksikjes visbiezjaak nav veselas. Taapat kaa sievietes ar pamatiigu lieko svaru, jo tam klaat naak visaadas slimiibas, ko ir izraisiijusi aptaukoshanaas. Atkal jau atkaartoshos - ir zelta vidusceljs, piedevaam pietiekami plats, lai katrs speetu atrast uz taa vietu bez drastiskaam metodeem.
07.08.2014 02:21 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Par to bērnu iznēsāšanu...
Tas arī ir no dabas kā kurai. Ja vienai būs gēnos jau, pēc visām ķermeņa īpašībām paredzēti tie 85kg, un viņai būs gana jaudas skraidīt ar tiem 85. Tad varbūt pat nejutīs kad bērns jāiznēsā.. Pietiks spēka un pāri paliks...
Bet ja notaukojusies ar visu dranķa paiku, noslinkojusi .. Kad grūti karstā laikā, kad grūti vstaigāt , kad vajag atelpu.. tad skaidrs ka ķermenis netur, un bērns gaidīšana to tikai sarežģīs.

Par smagsvaru piedzimst, nevis uzaug ;) tā ir boksā.. Tieši tā ir dzīvē.. Viens ir paredzēts nēsāt tos 80, otrs ar viņiem mocās.
07.08.2014 02:24 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.01.2014
NewYork-Peec sevis spriez:D
Reizem daza laba apalite izkatas labaak neka slaidas!
07.08.2014 07:53 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nu bet tikpat labi ir daudz neglitu tievo sieviesu. ja neglits gimis to neizmainis.

ir diezgan daudz apaligu un koptu sieviesu ta ka nevajag.

pprotams, pati labak esmu tieva.
07.08.2014 08:33 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.04.2014
Es neesmu no slaidā gala, vīriešu uzmanības man nekad nav trūcis.
Tas ka nekopj - muļķības, varbūt ir liekais, bet citreiz tās apaļās visādi citādi ir ļoti labi sakoptas.
07.08.2014 08:36 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kārtējā pēršanās tēma.
Ir kam patīk apaļīgās, ir kam riebjas.
Kāds nu kurš tas vīrietis..
07.08.2014 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 7583
Reģ: 29.09.2009
Nuuu, mani parametri ir 94-72-95 tā+/- ...uz svariem nekāpju, jo tādu nav. Nezinu, bet nu laikam jau neesmu īsti apmierināta ar šiem rādītājiem kaut gan agrāk bija stipri lielāki cipari.
07.08.2014 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 7583
Reģ: 29.09.2009
P.S. esmu 173cm
07.08.2014 08:47 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Nelasīju jūsu kašķus, bet ne pārāk sen runāju ar diviem fotogrāfiem (cilvēkiem ar pieredzi, kam ir savas izstādes, nevis no sērijas "nopērku spoguļkameru un tagad esmu fotogrāfs") un abi teica, ka tas, kas šobrīd notiek ir slimīgi, ka cilvēki ir nenormāli, jo visos žurnālos, visas bildes ir pārfotošopētas un, ka cilvēkiem realitāte ir sadragāta, jo tiecas pēc kaut kādiem nereāliem ideāliem, ko izveido šie glancētie žurnāli, ka tas nenormāli samaitā jauniešus, jo puisis kā ieliksies gultā ar meiteni, gribēs, lai blakus ir tāda kā no žurnāla un, ja būs riepiņa domās, ka tas ir nedabīgi, pretīgi utt. kaut patiesībā ir otrādi, protams, neiet jau runa par tiem cilvēkiem, kas vnk., tiešām, pusdieno katru dienu maķītī, bet par vidusmēra cilvēku.

/Vīriešu, ne puišeļu viedoklis!
07.08.2014 08:47 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
SheIsShe

Vinemēr kāds cilveks ir slims. Lai man piedod pienemsim fotogrāfs A. Sokolos, bet izlasot viņa domas pie sievietem, man liekas, ka vinš ir pasists. Protams, var piekrist tam, ka ir sievietes, kas sevi neciena, bet es zaudēju jebkādu cienu pret viņu izlasot ko viņš raksta:

http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/aleksandrs-sokolovs-satracinajis-sieviesu-pratus.d?id=44471706
07.08.2014 08:53 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Un mūsu sabiedria diemzel nesaprot, kas ir apaligs. Ja sieviete nesver 50 kg, uzreiz tik uzskatita par apaligu.
07.08.2014 08:54 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Gribēju jau izteikt savas domas, bet, izlasot, kā tiek "riets" virsū New York, labāk neteikšu.
Tas, ka noēdīsiet, diez vai maina cilvēka uzskatus, domas.
Tievajām sievietēm uzmanība tiek pievērsta vienmēr. Ir arī vīrieši, kuriem tievās, slaidās nepatīk. Tā teikt- "nav, kur ieķerties". Māsas vīram liekas, ka esmu pārāk tieva. Kā kaitina, ka viņš kaut ko par to saka. Mani apmierina mans augums, svars.
07.08.2014 09:12 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ko domā? To pašu ko par tievajām! Gaumes atšķiras!
07.08.2014 09:14 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
_elcha_
Nū, par viņu, ka viņam nav viss ok - tur es piekritīšu :D
Bet tāpēc arī ir tik atpazīstams mākslinieks :D

Un es piekrītu, ka mākslinieki ir ar putniem galvā, bet vnk. kad viņi visu to stāstīja, precīzi jau visu neatceros, tad tas viss likās ļoti loģiski :)

Un par to jau es runāju, ka sabiedrība pārāk traki to visu uztver un tiecas pēc kaut kādiem ideāliem..
Atceros, ka draudzenes radiniece, nāca raudādama, ka skolā viņu apsaukā par resnu utt. jau kaut kādā 1-2 klasītē, tas tak ir briesmīgi! Manuprāt, tā jau ir cilvēku degredēšana. Jo tas bērns nebija resns, varbūt, nebija kaulu kambaris, bet par resnu, noteikti, nenosaukt...
07.08.2014 09:15 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Cilvēki ir dažādi un gaumes tāpat :D
Runājot par gaumēm, es piem. varētu izvemties skatoties uz sievieti ar franču manikīru uz kāju nagiem, nepārspīlējot, man velk uz augšu :D saprotu, ka tas nekas traks nav :D bet es vnk. nevaru :D:D:D būtu man vemšanas refleks attīstījies, 100% varētu pat pavemt :D :D :D
Tā arī, noteikti, vīriešiem ir kam patīk tādas, ir - kam tādas !
07.08.2014 09:19 |
 
Reitings 182
Reģ: 09.06.2014
Vispirms vajadzētu definēt, kas ir apaļīgs, jo izskatās, ka daža laba runā par tādām 100kg smagām sievietēm, bet daža tādu ap 70g un 1,65 augumu.
Gaumes atšķiras. Un šim te nepiekrītu:
Tievajām sievietēm uzmanība tiek pievērsta vienmēr.

Nu ,nu. Tepat forumā ir dažas tādas, kas apgāž šo tavu teoriju un ir gan tievas kājas, gan svars ap 50 pie gara auguma, bet kā ir vienas tā ir.
Arī dzērājam uz ielas, kas knapi stāv, uzmanība tiek pievērsta vienmēr. Tas nav nekāds rādītājs.
07.08.2014 09:20 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Dažreiz mani pārņem domas ka tievākām meitenēm vairāk ir nepatika nevis pret to ka citas ir resnas, bet drīzāk par to ka lūk tā resnā/apaļā var dabūt sev kārtīgu vīrieti blakus vai būt ilgstošās attiecībās, kamēr = tievajai neveicās vīriešu ziņā(protams tas neattiecas uz visām un vienmēr).

ui, kā šim piekrītu! par visiem 100%!
turklāt novērots, ka, piemēram, šajā pašā forumā tieši supertievās un slaidās ir tās, kas "noliek" pat nedaudz apaļīgās. rodas sajūta, ka viņām kaut kas skauž - tas, ka var mīlēt sevi tādu, kāda esi, ka var labi justies, nemokot sevi ar diētām un badošanos, tas, ka apaļīgajai ir ilgstošas, veiksmīgas attiecības, bet tievajai nav - vai vēl kāds cits neizprotams iemesls. Jo apaļīgās nekur tā necepās, kāpēc tievās ir tik tievas, ka izskatās pēc skeletiem un tamlīdzīgi, bet tievās uzreiz - "viss ļum, želatīns trīc nedēļu" un vēl visādas riebeklības raksta.
07.08.2014 09:37 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
visu spēlē attieksme un šarms, ja tā nav, var badoties un trenēties bezjēgā, bet ja kazai nav piena, tad neko.


+++

Te jau lielākā daļa meiteņu ir izteikušas arī manas domas. Tas ir slimīgi domāt, ka visas resnās ir resnas, jo nolaidušas sevi un norijušās. Cilvēkiem ir arī dažādas veselības problēmas, piemēram, ar vairogdziedzeri vai vielmaiņu, kad var būt arī apaļīgs.
Un pa ielu ejot nezināsi, kura no apaļajām ir tas gadījums, kura nē(Krista zinās, bet tas tā :D )

Turklāt arī apalītes var būt jaukas, mīļas, jautras, atraktīvas un šarmantas nejau tikai tievās. Kā vispār var rasties tāds viedoklis - kā viņas vispār tiek pei vīra/drauga?
Ne visi vīrieši uz kauliem krituši, citiem arī patīk mīkstumiņi.
07.08.2014 09:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits