Vīrieši un apaļīgas meitenes

 
Reitings 30
Reģ: 06.08.2014
Ko vīrieši domā par apaļīgām meitenēm?
07.08.2014 00:15 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Arī neglītās pēc 35, pinās ar večiem pēc 40.. Un saka ka viņām ir vajadzīgs īsts vecis ap 45

Realitātē, slaidā 35-40 var dabūt arī uzmanību arī no 25 gadīga. un viņai nav jākļūst aprobežotai un jāmelo sev...
Normali cilveki vecumam īsti uzmanibu nepieverš, bet cilvekam. :D
08.08.2014 15:30 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Apalums nav tik traki, bet ja celulits izveidojies visur un pat uz rokam vedara nevis tikai pakalas un kajam, tad jasak domat ko ed un baz kungi.
08.08.2014 15:38 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Viss jau būtu ok... sava taisnība biezi vien ir, domājot, ka miesās brangs cilvēks nav īsti pārskatījis savu ēdienkarti, varbūt taisnība, ka pašam savs vizuālais tēls škiet otršķirīgs vai arī veselība aiz nezināšanas un neizpratnes atstāta novārtā.

Bet - galvenais tomēr ir jautājums, vai apzīmējums "liekais svars" vienmēr tiek lietots atbilstoši. Novērojumi rāda, ka nebūt ne. Tā vietā par resnu tiek nosaukts katrs, kam uz vēdera nevar redzēt muskuļu reljefu. Par to, cik tas ir adekvāti, katram pašam spriest un pašam atbilstoši arī veidot savu augumu.
08.08.2014 15:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012



Miša Bārtone: celulīts............ Šī daudzu sieviešu problēma vairāk izteikta kļūst ar gadiem. Taču Mišai tā ir jau sen.




Ne resna , ne veca... taču tāda konstitūcija ķermeņa
08.08.2014 15:49 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Kas tev ir veseligs augums? Plakana ka delis kur kauli regojas?


Plusi daudz. Der paskatiities uz sevi no malas. Staigaajosh skelets, taapat kaa wee un ance.
08.08.2014 16:13 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Labak but apaliite ar formaam, nekaa tievam skeletam.
08.08.2014 16:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vispirms jau, kā šī diskusija labi demonstrē, katram cilvēkam izpratne par to, kas ir joprojām "APAĻĪGS" un kas ir jau "RESNS" atšķiras. Tiešām RESNAS sievietes (pēc viņu personīgās skalas) patīk reti kuram. Apaļīgas (atkal, piezīmēšu, katram "apaļīgs" sākas un beidzas citur), domāju, vairākums vīriešu atzīs par ņemamām.

Ar visu to, gaumes katram ir dažādas. Tieši tāpat, kā "apaļīga" priekš vīrieša A būs "resna" priekš vīrieša B (un "valis" priekš vīrieša C), tapat arī vīrieša A acīs "slaidais zaķis" var vīrietim B likties "dēlis".

Bet galvenais, lai cilvēks labs :P
08.08.2014 16:32 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
5#, a ko Tu darītu, ja tava dūda kaut vai no OK pieņemtos svarā līdz tiem šausmīgajiem 70 kg un vnk nevarētu uzreiz zaudēt svaru? Badinātu, utt.? :D
Man ir labs augums, bez kompleksiem varu ar savu svaru un augumu lepoties, daži kg šurp - turp nemainītu manu dzīves kvalitāti un attieksmi pret sevi.
Un ir kopā ar tievām un apaļīgām sievietēm un cilvēkiem ir labi, jo viņi mīl viens otru nevis tas, ka, lūk, tievās ir vienas, a apaļās vienmēr kopā.
Žēl, ka neverbālo agresiju nevar nobanot. :D
08.08.2014 18:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam esmu par "zelta viduscelu" izskataa.Laikam ir jaasaak tomeer piedomaat jau jauniibaa,ko liekam taja veederaa,lai pusmuuza vecumaa izskatiitos kaut cik sakariigi.
Man vienmeer ir patikusi sii aktrise.Es nedomaaju,ka tikai bagaati cilveeki var labi izskatiities,labi var izskatiities katrs,kurs mazliet piedomaa pie sava dziives veida!
08.08.2014 19:05 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Nesaprotu šīs diskusijas jēgu, jo ko nu kurš saprot ar "apaļīgu" meiteni. Visu taču nosaka meitenes garums, skelets, muskuļi, kā arī forma. Par sevi varu sacīt, ka man viennozīmīgi nepatīk slimīgi tievas meitenes, taču noteikti klusībā saviebjos, ieraugot pārmērīgi aptaukojušos meiteni. Problēma vienīgi tāda, ka no divām vienāda auguma un svara meitenēm viena var izskatīties glīti apaļīga, kamēr otra - patiešām resna. Visu nosaka ne tik daudz svars, bet gan tauku/muskuļu attiecība.
Ja runājam par apaļīgajām meitenēm, tad biežo to problēma ir lielas, taču bezformīgas un nokārušās krūtis - tādas man ļoti nepatīk. Arī celulīts un strijas mani man zemapziņā raisa klaju nepatiku. Nespētu veidot attiecības ar tādu meiteni.

Šī ir diskusija par ārieni, tādēļ ar to arī aprobežojos un nesāku runāt par citām meiteņu kvalitātēm.
08.08.2014 20:20 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
tads tadu atrod, bet visam apaligam ljoti silti iesaku nu nestaigajiet negingos un apspileto apgherbos cieniet tachu sevi un saprotiet,ka jus nevarat vilkt to pasu ko tievas, diev adeelj, ka to nevar saparts, dazhas pat tievas nespej uzvilkt ko tadu,ko atljaujas apaljas, kaut vajadzetu otradat,ja kkas spiezhas ara tad tas ir janosezh , nevis jaizcelj, vienigais ko apaljas var izcelj ir kruutis, tas ir vienigais +
08.08.2014 20:35 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Labak but apaliite ar formaam, nekaa tievam skeletam

sitaa domas tas kuras ir resnas, bet nu tomer ir jasaprot,kad tas apaljums un formas ir par daudz, bet daudzas ir parak pielipusas auto sedekliem un divanam ka pakalju negribas kustinat un tpc tada attieksme un tad liekas,ka vina tpt skaista u,tt, kaut tomer viriesi vairak pieversh uzmanibu tievam meitenem,jo vinjam kleitas un isi apgherbi labak izskatas neka apaaljam kuram kkas ir lieks. bet tas viss liekais, vecuma buss veel vairak un brinisies,ka slimos ar kadu cukura diabetu vai veel visadam slimibam
08.08.2014 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
aaargh, no sancho bildes vēmiens nāk :D
08.08.2014 20:46 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.04.2014
Šī tēma laikam būs mūžīga. Esmu apaļīga, tiešām apaļīga :D Man ir visādas hormonu problēmas un svars staigā tā, ka pašai kaitina, bet mans moto šajā jautājumā - vismaz, lai neļum! :D Māte daba vismaz ir aplaimojusi ar to, ka man ir lielas krūtis, izteikts viduklis un lieli gurni. Totāls smilšu pulkstenis. Pat viena dietoloģe sen atpakaļ ieteica, lai skatos, lai proporcijas paliek tā, ka vidukļa attiecība pret krūtīm un gurniem ir tie 25-30cm. To arī skatos līdzi, tā kā zinu, ka sevišķi daudz nespēju ietekmēt ar sportu un uzturu vien.

Bet arī es esmu brīžam pārsteigta, redzot apaļās meitenes uz ielas. Apaļumā tāda kā es, bet uzvelk īsus šortus, apspīlētu kreklu un bļāviens..beibe. Vai arī krekliņus bez rokām. Par legingiem vispār nerunājot! Miņuki un riebas pāri. Pilnīgi gribās pieiet klāt un pateikt - Tev ar galvu viss kārtībā? Liela pašapziņa ir laba lieta, bet estētiski nudien tas nav.

Pati, ja nu kāda apaļa meitene tomēr arī lasa, ja velku bikses - pāri tikai un vienīgi tuniku! Ja nevar atrast tuniku, tad kas vienām ir kleita, apaļām ir tunika :D UN, ja bikses - tad kurpes ar papēžiem un tā, lai bikses ir gandrīz līdz zemei..nu labi pārspīlējot. :D un bikses nevajag apspīlētas visā garumā..nu nevajag.

Ja kleitas - ar kaut mazām rociņām, atkarībā no tā, kādā formā ir pašas rokas. Vislabāk visa augšdaļa ar V veida izgriezumu, jo krūtis mums IR. :D Svārki un kleitas nekādā gadījumā īsas. Laikam izklausos kā ome :D Bet nu nevar. Līdz celim, bet, ja tiešām skaistas kājas, nu tad jau var daudz ko atļauties.

Jāseko līdzi viduklim. Lai neļum un, lai ir proporcija :D Kaut parastu vēderpresi katru vakaru jau nu var uztaisīt. Tāpat kā rokām piepumpēšanos kaut nedaudz. Un pāris pietupienus. Vismaz uzturēs tonusu. T.i., pēc filmas - apaļš, bet vismaz tonusā. :)


Un vēl - ja ķermenis nav modeles, tad vismaz seju uztaisi glītu. Mati tīri un glīti un kaut acis nedaudz jau nu drīkst uzkrāsot. Daudz jau nav tas prasīts, bet skats uzreiz glīts.
08.08.2014 21:16 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.04.2014
Ā, un sakarā ar tēmu :D blakus man ir vīrietis jau vairākus gadus, un sportisks. :)
Man sports patīk tikai tik..lai tiešām nav nepatīkami. Laikam pretpoli pievelkas.
08.08.2014 21:18 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
par tiem pret poliem es nezinu ka tur isti patiesiba ir, mes abi ar puisi diezgan intensivi nodarbojamies ar sportu,abi kachajam visas kjermenja dalja (neesmu parak muskuljota) ta ka es vairs nesaprotu ka isti tgd taisniba ir viens saka ka pretpoli pievelkas, bet citika vienadie pievelkas, musu gadijuma ir otrs variants :D
08.08.2014 21:26 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.04.2014
Viņš saka, ka, ja es kategoriski noliegtu sportu kā sugu, tad nepatiktu. :D
Bet man arī ir bijuši gadījumi, kad ejot skriet, tievās draudzenes, netiek man līdzi. Un to es nesaprotu - es masu krietni lielāku staipu līdzi katru dienu, bet redz.. :D
08.08.2014 21:36 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
uzaas jums vel neapnik kaskeeties?? :D :D
09.08.2014 09:37 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
a ko Tu darītu, ja tava dūda kaut vai no OK pieņemtos svarā līdz tiem šausmīgajiem 70 kg un vnk nevarētu uzreiz zaudēt svaru? Badinātu, utt.?
Man ir labs augums, bez kompleksiem varu ar savu svaru un augumu lepoties, daži kg šurp - turp nemainītu manu dzīves kvalitāti un attieksmi pret sevi.
Un ir kopā ar tievām un apaļīgām sievietēm un cilvēkiem ir labi, jo viņi mīl viens otru nevis tas, ka, lūk, tievās ir vienas, a apaļās vienmēr kopā.
Žēl, ka neverbālo agresiju nevar nobanot.


par to es uzrakstīu atpakaļ pāris lapas.. ;)
Ne ko daudz domas neatšķirās.. Nu nenobarotos līdz 70, nav tas cilvēks.. Nezinu kam jānotiek, lai kas tāds notiktu.
09.08.2014 13:51 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
a ko Tu darītu, ja tava dūda kaut vai no OK pieņemtos svarā līdz tiem šausmīgajiem 70 kg un vnk nevarētu uzreiz zaudēt svaru? Badinātu, utt.?
Man vairaak rodas jautaajums-kapec jaaturpina lietot OK,kas liek pienjemties svaraa? :D Ja redz,ka saak izpluust,tad jaamet nost,kameer vel var nevis jaagaida briinumi. :D
09.08.2014 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits