Jociigie, diivainie virieshi

 
Reitings 6
Reģ: 06.08.2014
Rakstam par smiekligaam, divainaam tikshanaam, randinjiem, piedavaajumiem, komplimentiem utt. :)

Sarunaju tiksanos ar puisi. Majas domaju, ko vilkt, zaketi un kurpes vai sportiskaku apgerbu. Beigas izlemu par labu sportiskajam stilam. Un paldies dievam, ka ta, jo puisis uz tiksanos atnaca sporta terpa un nike botas. Man smiekli naca iedomajoties, ka mes kopa izskatitos, es sagerbusies lietiski un vins sporta terpa, staigajot pa pilsetu.

Randinja laika es skatos edienkarte uz kokteiliem un gribu ko izveleties, bet tad dzirdu no viriesa "neskaties uz kokteiliem, parak dargi, izvelies sulu"


Satikos ar viirieti, kurs pec 20 minutem piedavaja doties uz vinja majam un veikt vinjam blowjob. Kad atteicos, vins centas mani parliecinat, sakot, ka nopirks man vakarinjas un tad gan es noteikti gribesot veikt blowjobu :)
06.08.2014 18:59 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Ervins,tavuprāt, 18 gados ir jāuzvedas tik muļķīgi? :D Nokavē gandrīz par stundu,neatvainojās,runā pus dienu par datorspēlēm. :D Kam kas tāds interesē? :D
15.08.2014 21:40 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Pirmo un pedejo reizi muza biju uz randinu ar puisi no neta. Satikamies,staigajam pa Vecrigu un tad vins pastastija kapec izkiras no bijusas, labak nebutu dzirdejusi, Pateica ,ka pameta,jo vinam nestav. Es biju soka,kapec tas bija jastasta. Beigas mani bombardeja ar sms vai busu vina meitene,zvanijas.
15.08.2014 21:43 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
izskatās, ka Karolinai un neveiklajai ir mentālas problēmas :D

ne velti ir teiciens - kad sieviete sāk gatavoties(krāsoties, ķemmēties), vīrietis tikai sāk kāpt ārā no gultas :D

kā jūs vecenes esat izbesījušas, stundu krāso uzacis
15.08.2014 21:45 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Ā, vēl viens...

2 gadi atpakaļ ... Visiem interese, par vecākām, slimpātiskajām sievietēm gados...
Tad nu arī sarakstos ar vienu, oho.lv
Viņai 37, bilde skaista, sieviete, dāma... Zinu, nebūs vienkārši.

Plānoju ko sakarīgu, īsto vietu, īsto laiku. Ok, ejam uz Splendid Palace, tur vakariņas, izklaide...
Satiekamies, nu tiešām perfekta odziņa... Pilnīgi jauna pasaule priekš manis.. bija draudzene tajā laikā, viņai 21, bet te ir cita lieta, pavisam kas cits.. ne būt ne sliktāks..
Var just ka viss notiekās pareizi, abi esam uz viena viļņa.. Ja tā var izteikties.. Pats priecīgs, cik labi viss sanāk, un cik cerīgs solās būt turpinājums..

Ejam ārā, vēss laiks, vējšs, lietus.. Protams jābrauc kaut kur, sasildīties.. Pa tiešo piedāvāju pie manis.. Viņa nē, grib mājās.. es arī varu.. Ok, ideāli.
Tā nu laižamies kaut kur uz Baltezeru. Garlaikojamies pie viņas, tad patiesības moments..
Precējusies :D vīrs pēc laika nāks. Saka lai neuztraucos, viņš labprāt iepazīsies..
Es ok, gaidīsim. Reāli nav man pretenziju, neesmu noslēgts, patīk dažāsas situācijas.
Izrādās vīram patīk skatīties, kā sievu izkniebj. Mazliet jocīgs čalis. Pozitīvais, bet ar kaut kādu noslieci, var manīt. No sākuma vnk parunājām, sarunājām ka apdomāšos, uzturēsim kontaktu. Jautāja cik liels loceklis man?? :D Es pasaku. Prasa parādīt.. Es atsakos..
Nozudu mājās, Dievs ar viņiem...

tukšuma sajūta palika, sieviete bija ļoti ok, bet diemžēl, ne sev viņa meklēja vīrieti, bet gan savam vīram.. Stulba sajūta. Mazliet apsvilinājos, nebija kā cerēts.
15.08.2014 21:46 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Serijs,tad tinies! Ja jau nobesījušas,tad ko tu dari sieviešu portālā? Apmaldījies,draudziņ?
15.08.2014 21:52 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Serijs tad nu iedomajies,ja tu satiktos ar meiteni,vina atnaktu ar 40 min nokavesanos,ne piedodiet ne atvainojiet,bet saktu tev stastit,cik reizes vakar nagus parlakoja, cik sejas maskas lika, ka tur sev pedam pedekiru taisija, cik ilgs laiks pagaja izraustot uzacis, ka iepriekseja vakara skatijusies jaunako kulinarijas sovu, tev butu loti interesanti?
Un es nemedzu taja vecuma krasoties, man pietika ar 20 min lai sataisitos, vnk es rekinaju ka man ir vismaz 1 h ko braukt, bet vins pat neuzskatija pa vajadzibu pat pabridinat,ka kavesies.
15.08.2014 21:58 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
kā jūs vecenes esat izbesījušas, stundu krāso uzacis

Vot pasaki, kura meitene stundu krāso uzacis? Tas ir traki pārspīlēts :D
15.08.2014 22:01 |
 
Reitings 256
Reģ: 25.01.2014
Visu cieņu tam čalim, kas veceni iegrūda baseinā, tā te dažām kazām derētu, savādāk iedomājušās ka ir kautkādas ''Vogue'' vāka modeles. :D
15.08.2014 22:01 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Es krasoju uzacis kautkur 3 min +/-.:D
15.08.2014 22:04 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Ak kompleksainie cosmo veči, ko lai ar jums dara?
15.08.2014 22:05 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Bija vēlk viens labs... Arī doma nebija zudusi.. par sievieti ~ 35
Šoreiz arī netā...
Saruna ok, bilde perfekta.. 160-50, blonda, sīciņa.. Nu īsts zaķītis...
Vakarā beztēma, sarakstamies...
Ok , gribās tikties.. Adrese ir, nr ir. Nosacījums, ka viņai vajadzēja suši, ja nekļūdos, ziedus + šampi...
Pulkstens jau ap 23.00 .. Adrese mistiska, šampi nevaru atrast, loģiski, ir nakts, ne ziedus, ne suši.. Slinkums meklēt.
Kaut kur pie Pļavnieku Maximas, vai Rimi.. tur maldos.. Adresi nevar pat pēc gps atras, prasu taxistiem.. 2 stundas vandos pa to rajonu.. zvanu ik pa laikam ka tūlīt, tūlīt....
Māja atrasta, zvanu.. Prasa vai ir viss+ suši, šampis, ziedi :D
Saku ka ir , lai nāk lejā.. Biju iedomājies, ka pietiks pilnībā ar manu šarmu, un viss būs ok..
Satiekamies, un ir skaistule, ir wow.... Prasa kur viss..?? Es - nav!
Un tad sākās reāls skandāls! Izbļāvās uz manis, tādas lietas, es puika , nevaru atrast māju īsto kā lohs, ka viņa gaidīja 2h, ka viņa grib suši utt. Un beigās lai braucu mājās. Rīt lai nāku, kad viss būs....
Vienkārši aiziet prom..
Es arī jau taisos uz mājām, bet ja biju aizbraucis, tad kaut ko gribējās...
Pēc 5min uzzvanu... Sāku ar atvainošanos, saku ka viņa man ļoti patikusi, žēl ka izbojāju vakaru..
Pilnībā atmaiga viņas sirds :) Laikam viņai vienai negribējās gulēt, tā bija laikam, kad notinās, tad tomēr paspēja padomāt, un mazliet nožēlot.. Zvans nāca īstajā brīdī... arī atvainošanās..
Tā jau saka, visu izšķir īstais brīdis, īstie vārdi.. No strīda, līdz gultai.. 1 solis, 5 min.. Sauc kā gribi.
Tas bija kā mazs uzvaras gājiens, jutos varens! Īsts vecis! Nākamajā dienā sāpēja presīte, pilnīgs vājprāts gultā... Tik traku kučieri es nebiju sēdinājis sedlos...
15.08.2014 22:06 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
to Karolina

nokavēšana nav laba lieta, bet tas ir jūsu dzīvesveids

es būtu gatavs uzklausīt(izlikties, ka klausos) par viņas manikīra procedūrām, ja viņa būtu cērtama eglīte, lai varētu viņu nokniebt

saproti, es esmu vīrietis - pragmatiska būtne, nevis emocionāla, spontāna radība kā jūs, sievišķi
15.08.2014 22:07 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
nokavēšana nav laba lieta, bet tas ir jūsu dzīvesveids

Tacu,tas neliedz cilveku pabridinat,ka kaves.
Un ir kautkadas ari pieklajibas normas, ja tu esi gatavs telot iejutigo klausitaju,tik tadel ka pec tam varesi nokniebties,tad es tevi apsveicu :D izradas tev ir stipri nervi:D
15.08.2014 22:12 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Vēl viens...
Rīgā, centrā... Pie B pieminekļa.. 23.00 , tikko pēc darba. Sarunāts, randiņš. Zvanu, jā, viss ok.. Kur esi, tepat kaut kur.. skatos apkārt, redz kaut kas lien ārā kaut kur no krūmierm, kokiem.. :) Tur parkā.. Saģērbusies kā čigāniete, kankaros, augstpapēdenēs. Krieviski runājoša meitene.. Tur vienmēr ir labāk, ja ne labāk, tad interesantāk.. šoreiz interesantāk..
Čau, čau... Es buču uz vaiga.. Šī samulst.. Nezin ko teikt. Var redzēt ka trīc, mīņājās, nemierīga..
Stāsta ka uztraucās, jo pirmo reizi tā satiekās. Labi ejam kaut kur. ejam, runājam.. Beigās uzzinu, ka bieži iet uz randiņiem, stāsta cik sūdīgi čaļi satikti, ka vienam elpa smirdējusi, ka viens bijis kā puika 32 gados. Prasu ar cik čaļiem ir gulējusi tā iepazīstoties, saka ka ar daudziem.. :D
Vēlāk stāsta ka dzīvo kopā ar vecmāmiņu, gaida kad viņa nomirs, jo tad dzīvoklis tiks viņai.. Stāsta ka kompis saplīsis. Tad saka ka ir mazliet slima, viņa ir hiperaktīva, un nevar mierā nosēdēt. Ka visu laiku tusē klubos, dzer un šņauc... Katru nakti ir ārā no mājas... apmēram tā.. Braukā ar ričuku.. Visu laiku aktīvais. .
Par mani pat neko.. Beigās grib iet uz klubu.. Es nē, paldies, bija jauki iepazīties. Man rīt darbs, tiksimies kaut kad...
Tā atkal, kaut kādi zvani, sms... Uzturu kontaktu.. Kamēr aizmirstās pa visam..
Meitene bija skaista. Bet ar manāmiem putniem galvā. Ļoti manāmiem.. Kopumā interesanti, cilvēks unikāls.. Labprāt ar viņu tiktos vēl... Bet attiecības neiespējami art tādu veidot.. Vienkāršipavadīt laiku, jā.
15.08.2014 22:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.03.2014
Oho, jocīgi, ka te ir kāda no Langstiņiem :D
15.08.2014 22:25 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
kaķenīte kapec jocigi?
un nu jau vairs nav:D taga purvciema dzivoju:)
15.08.2014 22:42 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
purčika dāmas

:D:D:D
15.08.2014 22:45 |
 
Reitings 267
Reģ: 27.01.2014
Tagad par vienu no Cosmo...

Tur ir ļoti gari, bet īsumā..

Meiča pilnīgi ķerta ar randiņiem, ļoti bieži internetā sarunā randiņus, iet tikties.. Kā loterija, kamēr būs īstais.. Bet nav slampa, ir paraugs. Nesen izšķīrusies no puiša, meklē nu jau ar prātu, vai vismaz tādu, lai ir ar kuru domas novērst, ja kāds to var izdarīt. ar tādām ir kā ir satikties. Bez emocijām sākumā. .Kad randiņš ir kaut kas ikdienišķš..
Man bija draudzene, un bija viss kārtībā tur, domāju par nopietnu ko..
Bet satikos tomēr ar to meiteni.. Interesēja kas būs...
Tiekamies, nekas īpašs.. Gudra, jā.. Simpātiska, - nu vismaz slaida.. Balss jocīga, visu laiku pret odiem krēmu smērē, lūpukrtāsu pret vēju, tad tas nav ok, tad tas, tik trausla, tik jūtīga pret visu. Tad gribās lai apaķer, tad lai sasilda..
Pirmais randiņš vienkārša pastaiga, sarunas. Nekas īpašs.. AIzeju mājās, aizmirstu..
Tad atkal nākamais, jūra, ezers, peldamies utt.. Nekniebjamies.. Vnk kopā.
Tālāk, jau reāli iepatīkās.. Gudra, sievišķīga, ideālu gaumi, apģērbu,vienmēr uztraucās par sevi, vienmēr grib tuvāk. Vienmēr pēc viņas prāta. Domājoša meitene.
Pēctam filamas kopā, sekss, iepirkšanās ( viņa vienmēr par sevi maksā) Laikam apzinājās, ka nevar izmantot, uz jūtām izmanto. Iepriekšējā draudzene aizmirsta, neinteresē vispār... Paralēli gan uztur kontaktus.. Bet arī, tiaki atbildod, ne izrādot interesi..
Reāla LOVE parādās.. Nu ir..
Nebija man tā spīdošākā situācija... Darbs ir, nauda lieka arī mazliet.. 1 istabas dzīvoklis, domājam dzīvot kopā..
Domas tikai uz darbu, naudu, viņu. Lai ir ok kopā, lai varam normāli dzīvot. Sāku strādāt 2 pilnās maiņas, ir dzīvoklis skaists, auto. Ir labas drēbes, doma jaunu auto.
tā pamazām, visa uzmanība pazūd, pazūd kopdzīve.
viņai vajag 3 ned ar draudzenēm pie jūras..
Viņai vajag manu uzmanību, vajag, savādāk, vairāk, mazāk... .. Tad tomēr tas neder.
Beigās saturīgākā atvadīšanās kāda bijusi, izrunājamies, atvadamies.. Es paliku vnk satriekts. Sāpīgākais brīdis manā dzīvē.
Reāla siržu lauzēja..
Runājām, teicu man žēl, jo Rīgā, Latvijā nav daudz tādu meiteņu, kuras ir normālas, kuras ir sievišķīgas. Tu jūti ka ir sieviete blakus, nevis skuķis, muļķe, skaistule.. Bet sieviete, pilns komplekts.
Pēc tam nāca vēl viena, arī no Cosmo..
15.08.2014 22:46 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Davai cosmo nikus, vai didnt happen :D
15.08.2014 22:50 |
 
Reitings 396
Reģ: 09.06.2014
mēs ar #5 esam draugi, viņš man ir stāstījis skaipā par cosmo bābām kas piekrita iet uz randiņu

Lita, S80 un cormeum

varbūt vēl kāda
15.08.2014 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits