Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mitrinošie krēmi nekad neiesūcas ādā

 
Reitings 30
Reģ: 04.04.2014
Pamanīju, ka tas sākās pirms kāda gada (man ir aizdomas, ka tas saistīts ar kontracepcijas tabletēm, jo pirms sāku dzert Qlaira šādas problēmas īsti nebija, bet nu nezinu vai tā ir normāla blakne)

Tātad, vienalga ko daru, neviens, NEVIENS krēms nedarbojas!!!! Neviens neiesūcas!!

Visi atstāj ādu spīdīgu, ķipīgu, tas "rullējas" nost vai, labākajā gadījumā, āda pēc lietošanas jūtas kā neslidīga gumija. Nekad nav ne solītais maigums, ne gludums.

Esmu mēģinājusi eļļas, krēmus, želejveidīgos līdzekļus, gan arī nelietot pilnīgi neko. Esmu lietojusi skrubjus un skābju pīlingus, un konjac mačalkas. Gan esmu skatījusies uz sastāvdaļām (piem. lietojusi krēmus ar skvalānu, kas ir dikti labs dehidrētai ādai, kā arī hialuronskābi), gan arī lietojusi krēmus/eļļas/gēlus no visām cenu grupām.




Man ir sausa/dehidrēta āda, bet mēdz mesties pumpas. Pirms laika, to pumpu dēļ nedaudz visu sačakarēju un pārāk bieži lietojot salicilskābi "iedevu" sev krunciņas... No tā izriet tā problēma, ka es nevaru ādu mitrināt lai, kaut nedaudz, samazinātu to izskatu..........
06.08.2014 13:50 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.04.2014
Atvainojos par muļķīgo formatējumu ar lielajām atstarpēm - esmu pārāk pieradusi komentēt forumos, kur vajag vairākas atstarpes, lai uzrastos kaut viena.
06.08.2014 13:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
pamēģini lietot eļļas, lai ādu mitrinātu. To pašu mandeļu eļļu, vakarā, pirms gulētiešanas mazliet sasmērē.
Man it kā ir jaukta tipa āda, bet arī gadās, ka krēms norullējas nost, un nesaprotu, kāpēc tā.
06.08.2014 13:55 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.04.2014
@Samaara: Paldies par atbildi, bet, diemžēl, esmu arī mēģinājusi lietot tīrās eļļas (mežrozīšu, argāna, mandeļu, avokado, vīnogu kauliņu, žožobas utt. - pirms laika biju aizrāvusies ar pašmāju kosmētikas taisīšanu, tādēļ ir neliela kolekcija) un nekas nav mainījies :(
06.08.2014 13:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Man ir tieši tas pats, lielāka daļa krēmu nesasūcas āda, bet nopirku Essex Plus krēmu un esmu sajūsmā! Jau pēc pāris reizēm āda ir kļuvusi nedaudz maigāka. Krēmu ieteica dermatologs, šonedēļ tik sāku lietot. Var nopirkt aptiekās, bet ne visās, maksā 7eiro.
06.08.2014 21:10 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Varbūt samazini daudzumu. Zinu, ka tad kad liku daudz roku krēmu, tas viss neiesūcas un rullējās atlikums nost, savukārt, ja samazināju daudzumu, viss iesūcās.
06.08.2014 21:12 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
varbūt meklē dermatologa palīdzību, tas ieteiks ko darīt.

tev tiešām ir sausa āda? un kas notiek ja pavisam nelielu daudzumu krēma centies iemasēt ādā?

man ķermenim bija sausa āda, un nevienu krēmu nevarēju lietot jo pilnībā neiesūcās, atstāja tādu taukainu kārtu kas sāka velties. neko nelietoju, un tagad āda ir normāla. Ja lieka ka ir nedaudz sausa, tad dušā uzlieku uz ādas matu kondicionieri un noskaloju, āda ir mīkstāka
06.08.2014 21:17 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.04.2014
@Ray paldies par ieteikumu! Izmēģināšu


@Navigator Es jau nelieku daudz. Tur tā bēda, esmu mēģinājusi visādus daudzumus, gan smērēt uz slapjas, gan sausas ādas, kā arī iesmērēt plaukstās un tad maigi "uzspiest" uz sejas... Vienk. neiet man haha
08.08.2014 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ja tablešu instrukcijas blakusparādībās tas nav novērots, domāju, ka 99% vainīgas nav tabletes. Ja domā, ka ir, pazvani uz nr., kas tur norādīts vai vērsies pie ārsta!
Var arī vienkārši būt tā, ka āda ne visās vietās pieprasa tādu daudzumu krēma un ir pabarota. Ja tu uztraucies tikai par seju, tad pie dermatologa.
08.08.2014 12:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Man bija tāda pati problēma. Āda briesmīgi sausa, bet lai vai kādu krēmu nemēģinātu - vakarā uzlieku, no rīta joprojām visa seja spīd. Nekur citur uz ķermeņa šādas problēmas nav. Galu galā pavisam nejauši atradu REN krēmu jutīgai ādai, ideāli iesūcas jau ~ stundā. Ja ir iespēja, iesaku pamēģināt. Vai arī kādus citus krēmus jutīgai ādai, varbūt tur tas āķis slēpjas.

No skābju pīlingiem un tamlīdzīgām lietām gan iesaku izvairīties, ādu padara tikai sausāku.
08.08.2014 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Varbūt arī lieto krēmu, kas neatbilst tavam ādas tipam! Teokrātijai ir taisnība, šādi pīlingu utt. ādu padara sausu, īpaši, ja iepriekš ar tiem esi aizrāvusies. Āda var šķist sausa, kaut patiesībā tā ir eļļaina vai kombinēta, tādēļ krēms neiesūcas vai atstāj spīdīgumu.
08.08.2014 12:32 |
 
Reitings 30
Reģ: 04.04.2014
@teokrātija Nezini kā tieši saucās tas REN krēms?



Prieks vismaz dzirdēt, ka neesmu vienīgā ar tādām raizēm :D
08.08.2014 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Varbuut tev nemaz nevajag nekaadu kreemu lietot? Saac mazgaaties ar kaadaam dabiigaam ziepeem (lietojot dushas zheleju parasti ir iespaids, ka aada ir mitrinaata, bet patiesiibaa neko tur nemitrina, kaa arii gadaas otraadi), lai saprastu vai taa aada tieshaam ir tik sausa, cik tev liekas. Man arii likaas agraak, ka peec katras dushas vajag ziekjeeties ar visaadiem kreemiem. Kopsh jau kaadu gadu mazgaajos ar ziepeem, aada nemaz neprasa nekaadus kreemus. Lieku tikai dabiigaas elljinas, kad tieshaam juutu ka vajag - peec sauljoshanaas, aukstaas ziemas dienaas utt
08.08.2014 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits