Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jēzus nāks vēlreiz

 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Sveikas, vai jūs domājat par to, ko Bībelē raksta un par šiem daudzajiem pareģojumiem par tribulation, rapture un Jēzus otru atnākšanu?
Es pati dziļi izjūtu, kā pasaule velk savas pēdējas elpas vilcienus, jo pašlaik cilvēki burtiski slīkst amorālībās un tālāk pat vairs nav kur iet.. Vai ir kāda/s šeit kristietis, ar Jēzu sirdī?
05.08.2014 15:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kas ir tribulation un rapture?

Man shobriid emocionaali smagi ir un biezhi vien dziivee esmu taa jutusies. Bet vakar panjeemu biibeli rokaas, iisti vietu ,kas man paliidzeetu vai atbilstu manai situaacijai neatradu. Kad luudzu luugtais nepiepildiijaas vairaakaas lietaas, kas nebija iegribas, bet tieshaam paliidziibas luugshana.

Un jaa.. vakar tieshi uzshkiiru uz dullo shkirstot vietu par pasaules gala naakshanu. Peec apraksta man liekas veel tomeer kaadu laiku nebuus pasaules gals, ja tic peec biibeles... ;)
05.08.2014 15:48 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Vasaras sākumā, pie manis darbā pienāca viena sieviete, piedāvāja iet uz kādu semināru saistītu ar bībeli un visu to pārējo, es atteicos. Kopumā norunājām kādas 10 min.
Viņa ieteicās,ka šis esot kāds `atvērto durvju` gads un jēzus vai sazin kas dod zīmes un aicina cilvēkus un tie, kas šīs iespējas neizmantos to vēlāk nožēlos un šis viss satricināšot visu pasauli.

Teikšu godīgi, man nav bijusi saskarsme ne ar bībeli, ne jēzu un es šim visam, atļaušos teikt, bulšitam neticu!
05.08.2014 15:54 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Ne fiziskā formā tas Jēzus nāks, bet enerģētiskā līmenī tās pārmaiņas notiek un notiks... Pirms tam gan būs baigais haoss, kas jau tagad ir sācies :)
05.08.2014 15:56 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es gandriz nomiru ieraugot tadu temas nosaukumu seit :D
05.08.2014 15:58 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
to dienu un gadu nezina neviens, bet visas paredzētās t.s. priekšvēstnešu zīmes jau ir un viss notiek..pat salīdzini kādus 10 gadus agrāk, pat tad viss bija nu daudz rāmāk, tā teikt, still very innocent. Tās pašas filmas, mūzika, cilvēku vērtības. Kas reāli ir amorāls, tas mūsdienās tiek pārvērsts par normālu un jau pašsaprotamu. Rapture būs laiks, kad visi ticīgie tiks izglābti, bet pārējie, diemžēl ļoti liels vairākums, kas ir neticīgie, tiks novērsti no vienīgās un pēdējās cerības- Jēzus, tādējādi atstājot tumsā un Sātana paspārnē..Zinu, ka izklausās mitoloģiski un kā fantastikas sērijas u.tml., bet tur jau tā lieta, ka cilvēkiem tendence ticēt viskautkam pārdabiskam, bet tieši šo atstāj novārtā un neļauj sev noticēt..

AHA- vajag pacietību..pēc lūgšanas uzreiz nekas nenotiks.. :) var paiet gan diena, gan mēnesis, bet lūgtais tiks uzklausīts tā vai tā ( ja vien lūgtais nav savtīgos nolūkos)
05.08.2014 15:59 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Pff...man jau šķiet, ka ticība kaut kādam Jēzum ir kas pārdabisks.
Man nav nekas pret sātanu, lai arī tāda nemaz nav. :D
Viss būtu forši, bet tie `ticīgie` pārāk uzspiež to `ticēšanu` citiem.:D
05.08.2014 16:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man nosaukums tik izraisīja smīnu. :D
05.08.2014 16:02 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Dievam ticu, reliģiju nenolieku. Mana vecmamma ir katoliete, bērnībā bieži gāju viņai līdzi 7dienās uz baznīcu.
Dievu esmu lūgusi, īstenībā, 80% no lūgtā tiešām agrāk vai vēlāk ir piepildījies. Ikdienā arī cenšos +/- ievērot to ko vajadzētu.

Tam Bībeles pareģojumam (?) par pasaules galu ticu, bet vairāk no zinātniskiem minējumiem-, tas pats meteors, saules aktivitāte(uzliesmojumi) vai dajebkas cits, nevis Jēzus, kurš otrreiz atgriezīsies uz Zemes.
05.08.2014 16:07 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Es daudz interesējos par reliģijāš un lasu intervijas ar tiešām wise cilvēkiem. Es negribu tikai nodot informāciju tālāk, bet pateikt to ko dzīvē esmu izjutis/ pieredzējis.

Pasaule tikai iet uz augšu, netikai Jēzus bija un nāks, bet ir neskaitāmi apskaidrotie , kas ceļ pasaules līmeni ( karmu).
Cilvēkiem dzīve ir viegla , ir milzu labklājība, veselība, iespējas, kur ir problēma? cilvēks pats rada sev problēmas. Prāts ir pilns ar lieko, vēlmes ir slimīgas un balstītas uz sabiedrības informācijā saņemto.

Un tās runas, ka par pasaules galu bija patiesas, gāja runa, ka saules rotācijā ap zvaigzni ( citu daudz lielāku zvagzni) ir mainījies cikls un pienāks citas enerģijas.

Runājot par pieredzi, es iesaku meditāciju, cilvēks neskrubina tos mēslus no sevis un jūt tikai to gaismu sevī un visur.

Saprotiet, ja bērns izsit Tev elektrību un Tu viņam paprasi 2 centus, viņš arī var justies it kā pasaule viņam ieriebj. Cilvēks vienkārši dara tik daudz stulbas lietas un uzkrāj tās sevī, ka neapzinās, ka pasaule viņam vienalga tiek dāvināta un kāds cits viņu cenšas pacelt no šī nožēlojamā stāvokļa.

protams, jums tas šķiet nesakarīgi un neticami, bet neticiet, neticiet arī tv un avīzēm, apsēdieties un padomājiet, kas tad īsti pasaulē iet uz galu. Saule mani silda visu dzīvi, sirds man pukst, elpa skrien pa ķermeni, es taču to nedaru.
05.08.2014 16:08 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
njā, piekrītu, ka ir tādi ļoooti fanātiski ticētāji, kas visur visiem lec priekšā bez maz vai, bet tie vienmēr pārsvarā ir paši diezgan lieli hipokrāti un īstenībā neparāda nemaz to patieso labsirdību, ko ticība var dot. es neko neuzspiežu, tik vēlos uzzināt, vai kāds par šiem pareģojumiem par "end times" domā un tic
05.08.2014 16:11 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Es daļēji ticu, ka iespējams kāds kādriez rakstot to bībeli ir paredzējis, ka kaut kas beigsies, jo visam taču pienāk beigas, cilvēki tak paši visu sabojā dēļ mantkārības un pārspīlētajām vajadzībām.
05.08.2014 16:15 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
Tam Bībeles pareģojumam (?) par pasaules galu ticu, bet vairāk no zinātniskiem minējumiem-, tas pats meteors, saules aktivitāte(uzliesmojumi) vai dajebkas cits, nevis Jēzus, kurš otrreiz atgriezīsies uz Zemes.


Un ko zinātnieki ir teikuši? Es kautko esmu palaidis garām? Tiek izteiktas neadvekātas varbūtības neizprotot sistēmu, pat neizprotot pasaules matēriju.

Tā ir cilvēces lielākā problēma, domāt, ka zinam, bet mēs neko nezinam. Mēs esam tik maziņi, tik maziņi. Esam atkarīgi no organisma , uz kura dzīvojam - Zemes , enerģiju mēs paši radīt nespējam, esam tik maziņi pret sauli kā uts pret zemi. Nevajag runāt lietas par ko pati neesi domājusi, esi saķērusi tvnet "zinātnieku" rakstus un uzskati, ka zini pasaules kārtību.
05.08.2014 16:15 |
 
Reitings 136
Reģ: 03.08.2014
kāds par šiem pareģojumiem par "end times" domā un tic

Man pēdējais pārgudrā komentārs. Jautājumi vienkārši :
1) kādi ir pareģojumi?
2) kas to pareģoja?
3) kapēc mēs varam būt droši, ka viņam ir spējas?
4) kā Tu vari droša, ka pareģojums nav "pārtulkots" 100 reizes? Es , piemēram, caur brāli mammai informāciju nevaru nodot, viņam vienmēr rozīnīte uz tortes augšas vai apakšas.
5) kā vispār dzīvē var ticēt tam ko neesi pieredzējusi vai kas nav saistīts ar Tavu dzīvi? vai cits cilvēks nevar izdomāt jebko un Tu ticēsi. Mūsdienās visiem saukļi ir spēcīgi un varonīgi tikai pamats tam nav nekāds. Visi tiecās būt zvaigznes. Šobrīd pasaulē vairāki tukstoši Jēzus, Kristus un Budas, cilvēki ir slimi. Beidziet dzīvot ilūzijās.
05.08.2014 16:22 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
ir tā, ka mūsdienās cilvēki vairs neatšķir labo no ļaunā, viss tiek parādīts (galvenokārt) no mediju pusst, kā tad visiem nu ir 'jādzīvo'. Tie, kas saprot, zina, ka mediji ir viens no Sātana pakalpiņiem jeb veidiem kā likt pievērsties viņam..Piemēram, Bībelē skaidri un gaiši ir pateikts, ka grēks ir sadomija, viendzimuma attiecības u.c., bet šodien tas viss pasniegts kā "tas taču normāli. re, pat Obama viņus atbalsta!"
jāsaka gan, ceru, lai mēs paši aptveram ,kas ir labs vai slikts ,klausam savu sirdsapziņu, bet ne ietekmējamies no apkārtējās pasaules, kura ir , nu pat ļooooti grēcīga šodien.
05.08.2014 16:25 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaa reizi pagaajusho nedeelju bija saskarsme slimniicaa ar vienu, kursh teica ka ir Jeezus. Neko, aarsteejoshais aarsts pasauca psihiatru.
Par pasaules galiem runaajot, tie atnaak 2x gadaa. Vot buus aplauziens, ja beigaas izraadiisies, ka patiesiibaa tur augshaa tusee Zevs ar paareejiem Olimpa dieviem un dzer viinu.
05.08.2014 16:27 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
tia, tu man škiet pati esi Sātana pakalpiņš:D
05.08.2014 16:30 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Katram dzīvē pienāk brīdis, kad ļoti vajadzīga palīdzība..kaut kur no augšas..Kad ir tik ļoti smagi, ka neviens dzīvais apkārt nekādīgi nevarētu palīdzēt. Jāsaka, ka tas ir vienīgais brīdis, kad patiesi var iepazīt Dieva spēku. Jo, ja neesi to izmēģinājis un pārliecinājies, nevar teikt, ka TĀDS neeksistē. Vēlu jums sasniegt Viņa mīlestību, un tieši brīžos, kad ir smagi, Viņš dzirdēs un atbildēs visvairāk.
05.08.2014 16:46 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
zno, tās varbūtības par pasaules galu bija no pāris zinatniekiem ilustrētajā zinātnē, ka viena iespēja, ka pasaule ies bojā polu maiņas rezultātā, (kas ir dabīgs proces (?), jo ja nemaldos, bija teikts, ka pirms cik tur 100tk gadus tas jau bija noticis, un iestājās totāla kataklizma,otra-meteors,trešā saules aktivitāte.. bija vel, bet godīgi,neatceros vairs. Bet es ticu, ka šajā ziņā lielu ietekmi dod augstākais spēks.
05.08.2014 16:53 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
tia , Tu pati sev esi dievs. Viss ir Tava galva , speks un viss , kas Tev ir apkart ir radits Tevis pasas bez dzizusa palidzibas. Kosmoss... Nav tada jezus krista brinumvirina . Tas ir tads pats mits , ka lacplesis utj .
05.08.2014 16:56 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2014
Nu ir , ir gan Jēzus :) pirms Viņa ienākšanas manā sirdī, es biju pavisam cits, nejauks, grēcīgs cilvēks, bez likumiem, morāles utt. Pēc satikšanās ar Viņu, mana dzīve ir mainījusies par 360, gan raksturs, gan uzskati, pat mūzikas gaume un ieradumi. Bet to spēku tiešām novēlu Tev kādu dienu atrast un iemīlēt! :)
05.08.2014 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits