problēmas ar drauga māsu

 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Labdien!
Vēlējos pajautāt pēc padoma vai varbūt kāda var padalīties pieredzē. Lieta tāda, ka manam draugam ir divas māsas - 27, 29 gadi. Ar vecāko viss kārtībā, sarunas utt., normāla komunikācija, bet ar otru (27) nekādi nesanāk. Man viņa ļoti nepatīk. Mani kaitina/nepatīk runas maniere, tas, ka vienmēr viņa liekas gudrākā un super dzīves pieredzējusi. Nepatiku izraisa fakts, ka nejauši attiecību sākumā, kad vēl nebijām īsti pazīstamas, dzirdēju sarunu, kurā viņa ar savu draugu komentēja, ka es neesot "īstā" viņas brālim, kā arī, ka ar mani "būšot grūti". Uz iepriekšejo dzimšanas dienu saņēmos un uzaicināju drauga māsas ar draugiem uz savu dzimšanas dienu, lai parādītu viesmīlību un tā.. vecākā ieradās, šitā neieradās, it kā attaisnojošu iemeslu dēļ. Nezinu, esmu varējusi atrast kopīgu valodu ar pilnīgi svešiem cilvēkiem. Drīz viņa atbrauks no ārzemēm, un draugs noteikti vēlēsies aizbraukt ciemos. Protams, tikties ar viņa māsu es viņam neaizliegšu un ultimātus nekādus neuzstādīšu. Es pati nevēlos atrasties sabiedrībā, kur jūtos diskomfortā un nezinu, ko īsti darīt.
04.08.2014 16:28 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Šausmas, tas mani arī baida, Vita
05.08.2014 10:54 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
gliemezens, tā jau ir Tava problēma, ka esi nostumta malā, parunā ar vīru. Visam jābūt līdzsvarā. Gan jaunai ģimenei, gan vecajai avelta laiks un cieņa.
05.08.2014 10:57 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
apreceesies ar savu puisi, aprecesi ari vinja gimeni :)
05.08.2014 10:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
gliemezens, es gan tekstā nemanīju, ka šaušalīgā māsa būtu kaut ko ļaunu Tev nodarījusi, ja neskaita to, ka saņem brāļa mīlestību.. pagaidām tas pēc greizsirdības izklausās..

Vispār.. kāpēc tad jāprec vīrietis, kuram Tava ģimene ir nulle un kam Tu esi tikai bērna aukle? Kā jūs nonācāt līdz tādai situācijai?
05.08.2014 11:00 |
 
Reitings 57
Reģ: 26.04.2014
Nē, es tam nepiekrītu un nepiekritīšu. Es ar savu ģimeni nebāžos. Es precesu tikai vīrieti un veidošu ģimeni tikai ar viņu.
05.08.2014 11:01 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
gliemezens, protams. vispār man patika kā mamma pateica, kad iepazināmies ar viņu, ka ir svarīgi, kādas attiecības ir ar viņa ģimeni, jo tas ietekmē attiecības.
05.08.2014 11:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Normālos gadījumos sieviete ienāk vīrieša ģimenē.. nevis nošķir no tās :)
(ja nemaldos.. Libra citā diskusijā līdzīgi bija uzrakstījusi.. )
05.08.2014 11:05 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
gliemezens, tā jau ir Tava problēma, ka esi nostumta malā

Jaa, to es apzinos ka mana vaina.. bet kur un kas man iemacis ,ka ir pareizi sada situacija rikoties?

Tas nu ir mans puns pieree, kas ilgi un dikti saap un saapees. Un pec kada laika to vareesu saukt par pierdzi.

Diemzel tas ir mans raksturs.. es cienu, milu, ruupejos. Un uz aizradijumu viram:tev jabut majas-nevis pie masas!...atbilde seko tada, ka es to iztulkoju sadi: tev jau esmu veltijis pietiekami daudz laika, izbaudi, ko esi nopelnijusi!

BET ,atkartosos, laikam ta bus cita tema..
05.08.2014 11:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
gliemezens, bet māsu var saukt ciemos.. vai visi doties pie māsas.. Kāpēc tik loti nošķirts - māsa vai es?
05.08.2014 11:14 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Neaizrādi viņam, bet dari visu lai viņš gribētu būt pats mājās.

Es varu pateikt vienu - ja Tev būs labas attiecības ar viņa ģimeni, pat tad, kad būs grūti, ģimene neteiks, fui, tā tur... viņi skatīsies uz situāciju reāli, var pat neaizstāvēt dēla rīcību.

Es Tev ieteiktu ar māsu sadraudzēties. ;)

Ko saka Tava mamma par šo visu?
05.08.2014 11:14 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
cormeum, uh! Nu jau daudz gadi lauliba, kas prasa savu..saprotu no malas gruti spriest, ja nezin sakni manai, varbut arii greizsirdibai.

Vira nepatika pret sievasmati,
konflikts viram ar manu brali par cienas nepeiteiekami izradisanu vinam..
mana -savas gimenes aizstavesana, konfliktos ar viru.

NAUDA

Vira gimene ir jauki cilveki, mate sirsniga, masa augstos kreslos ,bet neiet personiga dzive:)

Vainiga esmu pati, ka sanemu tadu attieksmi, jo nenoverteju viru, par to ko mana laba dara.Vismaz vins ta doma.

Esmu nelogiska.

Tapec ari labak izkalidejas ar savu masu, neka ar tadu monstru ka es.

Attiecibas man ar vira masu ir normalas, ciemojas pie mus vairak neka mana pasas mate :) Neprotesteju, jo savulaik vira masa palidzejusi man kada situacija. Laikam gan nav pareizi, but muzam pateicigai par to..bet tads nu ir man stulbums.
05.08.2014 11:33 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es lasu un man tagad rādās, ka Tev vīrs biš tāds jancīgs. Ja gribi varam PM parakstīties. :)
05.08.2014 11:39 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
viņi skatīsies uz situāciju reāli, var pat neaizstāvēt dēla rīcību.

Vira gimene neiesaistas, tapat ari mana gimene, manos ar viru konfliktos. Tieciet pasi gala. Uz lugumu viramatei mani atbalstit, atbilde: mainam temu!

Masa ir no "citiem plauktiem", esam gana draudzigas, bet kopiga mums maz.

Manai mammai saap jau galva no sitaa visa :)



Bet kas to zin, varbut man jau sgatavota kartona kaste un norade uz ardurvim. Jo cilveki no malas redz, ka virs ir biezak kopa ar masu neka ar mani.


Darit visu? Daru, ruupejos un gaidu ar silrtam vakarianam. Tik par gimenes labklajibu gada virs. Tur ari ari tas "suns norakts". Nav naudas nav varda un ricibas brivibas!
05.08.2014 11:51 |
 
Reitings 6
Reģ: 05.08.2014
S80

labprat parturpinatu so teemu , gribu , lai kads man atver acis! :)
05.08.2014 11:57 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Droši vari rakstīt :)
05.08.2014 11:59 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
gliemezens -man protams nav tik traki ,kā tev , par laimi māsai ir druags , dzīvo atsevišķi un par laimi labi tālu mana vīra ģimene dzivo....

bet ciemos nevēlos vairs braukt ,kad gribes braukt -lai virs pats brauc, teikšu vēders sāp....
05.08.2014 14:14 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
"ctn" kaut kaada aptaureeta izklausaas. Kaada tev dalja, ar ko tavs braalis ir/bija kopaa? Laikam pati esi augusi tipiskajaa gjimeniitee, kur sievas vieta - "Kinder, Kuche, Kirche". Nabaga braaliiti draudzene negribeeja appuishot, turklaat veel 3 profesionaalus eedienus neuztaisiija. Cik saprotu, nabadziite tomeer centaas, ja jau galju jogurtaa sauteeja...

Es vispaar eest negatavoju. Ja mans daargais gribeetu ieluugt savu famiiliju, vareetu pasuutiit eedienu restoraanaa, kaa arii maaju iztiiru, kad uznaak iedvesma, ja nav iedvesmas, pats tiira. Turklaat nestraadaaju un netaisos straadaat. Tiesa gan, daamu romaaninjus lasu tikai taniis sveshvalodaas, kuras paarvaldu videejaa liimenii, tajaas, kuras ir augstaak par videejo, lasu intelektuaalaaku literatuuru.

Un vinja famiilija ar savu viedokli nebaazhas, pieklaajiigi satiekamies kaados lielaakos sveetkos, kur buutu nepieklaajiigi neierasties. Jeezinj, ja kaads uzdriiksteetos iepiiksteeties par to, kaa es dziivoju, tad gan dzirdeetu ...
Taadaam maasinjaam vajadzeetu savaa stulbajaa galvaa saprast, ka pieaudzis un briivs cilveeks pats izveelas, ar ko buut vai nebuut kopaa, kaa arii straadaat un gatavot ir vinja pasha briivaa izveele.

Shaadas duras atsauc atminjaa situaaciju, kas bij vienai pazinjai dazhus gadus atpakalj, toposhaa viira maasa gandriiz izjauca vinjas kaazas, baazdamaas ar savu viedokli. Labi, ka shim mugurkauls beigaas paraadiijaas, un nu jau dziivo laimiigi preceeti, nekontakteejoties ar to slimo sievishkji.

P.S. Nevajag iedomaaties, ka visas nu tik razhos n-tos beernus un nesiis viira maasai aukleet, labaak auklei samaksaat nevis taadai kucei nest.
Kas attiecas uz teemu, autorei nav jaakontakteejas ar cilveeku, ar kuru ir abpuseejas antipaatijas, gjimenes pasaakumos var pieklaajiigi sasveicinaaties, nevis krist ap kaklu un stundaam klachoties. Ja maashelei rodas kaadas mutiskas pretenzijas, tad autore var vinju "laipni" paluugr nebaazt smeceri citu dziivee.
05.08.2014 15:21 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mazā raganiņa, bet Tu jau ar savu parazitēšanu neatpaliec no Ctn piemēra. Ēst negatavo, strādāt netaisies, tātad, kā sieviete neattīsties, izņemot dirnēšanu pie grāmatiņām. :D
05.08.2014 16:54 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
DieKleineHexe kaut kad sen atpakalj dzirdeeju taadu lietu - ka viss tas ko mes aizradam citiem kaa savu nepatiku - tas ir tikai tas, kas mums riebjas pasiem sevii. :D (tas man arii ienaca prata lasot ctn komentaru). normals, dzive sevi piepildijis cilveks domas kaa uzlabot SAVU dzivi, nevis pavadis tik daudz laika analizejot citu dzives. es domaaju, ka tadu aciimredzamu neiecietibu pret masas, tuva cilveka vai kaa cita attiecibam var izradit tikai tad, ja tur klaji redzams, ka otrs ir alkaholikis, narkomans vai slims cilveks (galvaa). un tad veel iedodot palidzigu roku cilvekam nevis nozaakajot dubļos.
06.08.2014 09:00 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
iedodot palidzigu roku cilvekam - tas ir tuviniekam domaaju. ja veel tam svesajam - tad jau vispar cepuri nost :D
06.08.2014 09:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits